Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

@@

Ja akurat nie miałem przyjemności u nich pracować,a wszystko idzie z ubezpieczenia,ale mają np.auta nie na firme itd..

xxx

ludzie czy oni juz ogłosili upadłosc bo mam własnie sprawe w toku przeciwko baulogistik nowak i mysle ze hummer niedługo wraz z mercedesem bedzie zabrany.

nik

@@ byles sie dowiedziec? Bo za cywilna musisz placic.wiem bo mam rodzine w niemczech.i dowiadywalem sie przeznich.a jej nie zaloze sprawy cywilnej bo firma nie jest jej.ona nie ma dochodu i oficjalnie nie odpowiada za firme.

@@

chyba ze załozycie jemu czy jej sprawe cywilną na osobe prywatną ,a nie na firme.a ubezpieczenie wystarczy ze jedna osoba ma od 3 miesięcy a reszta idzie jako świadki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xxx

Jesli oglosili to nic z nich nie sciagniesz.dowiadywalem sie u adwokata.a ubezpieczenie adwokackie musisz miec co najmniej 6miesiecy.

@@

Hej jak oni już upadłość ogłosili,a sprawe by musiał ktoś założyc kto ma ubezpieczenie wtedy adwokaci najlepiej działają,a jeśliby ktoś już taką sprawe założył to świadka nie jednego by znalazł w Ochsen.

xyz

A jak dlugo pracowales u nich,bo niestety adwokaci chca od nas kase za wszystkie uslugi z gory a nawet jak wygrasz oni oglosza upadek a my zostaniemy i tak na kosztach juz to przechodzilem we frankfurcie.

KONIEC ICH

Ludzie słuchajcie ja też mam problem z tymi ludzmi z ta śmieszna firma chce założyć im sprawę ale niemiecki adwokat powiedział ze musze miec świadków albo tez poszkodowanych proszę o pomoc

@KONIEC ICH

Prosze podaj adres email.

xyg

No to powiem ci tak ze piniadze juz dostałes blahahaha

Ktoś

“ "Niegdyś uważałem, że 'cokolwiek' ( w Pana przypadku jakakolwiek ) jest lepsze niż 'nic'. Dzisiaj uważam, że czasami 'nic' jest lepsze niż 'cokolwiek'." ” to tak dla przemyślenia. Żeby tylko w Ochsenhausen kolejnego " burka " nie przybyło

xyz

Co wy od nich chcecie oni sa tacy fajni pracodawcy hahahaha

Wodzirej

Wierz mi, kazdy urzednik czy to Policjant czy pracownik banku a nawet pracownicy hurtowni budowlanych itd w promieniu 50 km, jak slyszy nazwisko Nowak to rycza ze smiechu. W tym miescie juz nikt nie chce miec z nimi nic wspolnego. Znajomi sie wykruszaja. Kazdy sie wstydzi, ze ich zna.

@@@

A niech sie smieja. Smiech to zdrowie, a niedlugo im sie to zdrowie przyda bo beda ciagani po Sadach az zostanie im tylko to co beda miec na sobie. Osobiscie tego dopilnuje to tylko kwestia czasu i skrzetnie zbieranych dokumentow oraz dowodow. Nie znacie dnia ani godziny zlodzieje!

xyz

Oni z policja dobrze zyja,dopiero w tamtym tygodniu odbierali swoich pracowniczkow z policji i jakos nawet chyba pracownicy sa chronieni bo wywijaja a zaraz ich puszczaja tylko mowia gdzie pracuja i szefciu dostaje telefon i na tym sie konczy sprawa policji.

Sasiad

To pisanie wam nic nie pomoze,oni sie z tych opowiesci smieja.Podajcie ich do sadu albo na Polizei zglosic.Niema sie co BAC

okif

Wpiszcie sobie na wyszukiwarce google - baulogistik - to się przekonacie ile razy ta firma juz byla na forum ale zawsze jest ono blokowane, a przecież zakładane jest tylko po to zeby ludzi ostrzec przed firmą BAULOGISTIK JULIAN NOWAK. Nie wybierajcie się do nich do pracy - to oszuści. Nie wypłacają pieniędzy. Będziecie pracować az do momentu jak nie zaczniecie się o kase upominać bo wtedy będą straszyć pobiciem az sami wyjedziecie bez grosza. Opinii na ich temat było dużo więcej od ludzi którzy tam pracowali ale wszystkie sa usuwane na wniosek właścicieli firmy. NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ OBIECANKĄ SZEFOWEJ. Baulogistik to zwykłe oszusty. W domu brak wody i zdarzało się też że prądu. Cały czas zmieniają mieszkania bo nie płacą za wynajem. OSTRZEGAM WSZYSTKICH - nie zawracajcie sobie nimi głowy bo koniec końców będziecie tam sami a oni to wykorzystają , zastraszą i wywalą do domu. Ja prosiłem kierowce busa żeby mnie zabrał do domu i płaciłem dopiero w Polsce bo mi te (usunięte przez administratora) nawet na powrót do domu pieniędzy nie dali.Zawsze jak chcesz wypłate to jurto,jutro i tak bez końca. Jechałem 22 godziny bez picia i jedzenia. Nie zapłacili mi za pracę ani grosza a moja żona w Polsce umierała ze strachu jak jej mówiłem co tam się działo. Pieniądze są już nie do odzyskania. Szukajcie innego pracodawcy a firmą BAULOGISTIK nie zawracajcie sobie głowy.

witam a ta firma wogule jeszcze istnieje hmm

@

Niewygodne wpisy znikają jak godziny pracy w Baulogistik....

Egon

He he. No ile można o nich pisać a tym bardziej czytać? Rzygać się chce na samą myśl o nich. Niektórzy się pewnie wystraszyli niebieskich i adwokata he he. Nie bójta się to blef.

@@@

ludzie co z wami sie dzieje wygasły watki o Baulogistik Nowak czy juz ich nie ma ...

x

Megabezczelna Hahahah