Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

@

Faraon kuźwa ha ha ha nie moge. Król Julian. Bez berła i korony. Za to dwór pełny :D

ha ha ha

On nie pisze ma ludzi od tego A najlepiej jakby go jeszcze nosic.

PanJulianPierdulian

Olaboga co sie dzieje Julek wstawaj i pisz z nami

do koniec ich

Chyba juz cie nie obchodzi po tym ja cie po raz kolejny w..,nie jestes wcale lepszy niz oni

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
PanJulianPierdulian

Prosiłem sie nie spinac panie ...

KONIEC ICH

NIE obchodzi mnie zadna z jej 3sprzontaczek mam żonę i mam inny cel szukam świadków którzy też mieli złoe przeżycia z ta firmą. tu jest gorzej niż na placu zabaw !! Poszkodowanych@wp.pl

Odpowiadam za swoje czyny
@KONIEC ICH

Powiem Ci tak. Jeśli chcesz znaleź kogokolwiek uczciwego i wiarygodnego to szukaj prywatnie. Świat jest mały i na prawde nie jest trudno o kontakty. W Ochsenhausen ani na forum ich nie szukaj. W tym miescie wiarygodnych ludzi policzysz na palcach jednej ręki. Reszta to sie nawet nie wypowiadam. Wiem, że ktoś robi sprawę takze pukaj do drzwi i sam bądz uczciwy i wiarygodny. Powodzenia.

PanJulianPierdulian

Widze ze wesoło tu macie same pszczołki pracowite i chłoporobotniki

KONIEC ICH

Przczolkach i grubasach podaje mel poszkodowanych@wp.pl

do thc

Tak jestes dobrze poinformowany.czy zainteresowany? To ci damy namiary jak jeszcze niemasz.ha ha ha.tylko uwaga bo potem moze sie skonczyc na szantazach.

KONIEC ICH

Hm... śmieszne ale w dupie to mam bo to jest forum o Nowakach haha.. a nie o przytulkach i grubasach

thc

Zapytałem o kogo kaman czy to Pracowita pszczółka haha

thc

Mowa o tej Pracowita pszczółka mała i drobna ale obrotna...

@thc

Te A ty co tak o niej piszesz??? Jak to jest forum o nowak

thc

No prosze trzy sprzataczki bo pracowały na trzy zmiany chyba tak mi sie cos wydaje .Ciekawy jestem czy te panie miały płacone szkodliwe.

do thc

Ty nie kumaty jakis ,co mogly dawac i to nie chodzi o robotnikow tylko ogolnie szczegolnie ta jedna co nie pracuje.ta to byla obrotna.a jaka chetna...

thc

Jak to sprzataczki co dawały bo nie jestem w temacie hmm

Ciekawy
@thc

Dobre pytanie. Moze majatek rozdawaly ;)))

@

3??? Jezusie! Po hugo jej 3 sprzataczki? Babsko sama chaty nie moze ogarnac? Jprd jaka leniwa. Kto ja wzial taka leniwa babe?

KONIEC ICH

Panowie co wy Piszecie tu chodzi o Nowakow a nie jej 3 sprzataczki dla podkreślenia :D Ktore i tak maja wylane na pania Iz.... i slusznie...

@

Jest takie powiedzenie M---a nic nie warta...

a to rura

One nie rodzina,tylko nowakowa jeszcze nie wie ze wszystkie ploty na gownie jej kolezanki wyrosly.ona wymysla wszystko i puszcza w swiat i jestem pewny ze na tej stronie tez sie udziela

Chudy
@a to rura

A taka swieta udaje prosze prosze. Cicha woda.

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak