Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

do polaczek

A cos ty taki ciekawy moze lepiej napisac ciekawa? Patola to jestes ty moze jednak obrotna pszczolka.szukasz nowego sponsora? Akurat ty na temat patoli nie musisz sie wypowiadac bo stoisz na czele i przesciglas N i chyba wszystkich nie tylko w ochsenhausen.tylko ze nikt juz nie wierzy w ta twoja niewinnosc .

&@?!/#%$¥
@do polaczek

Jak w tej firmie pracują tacy ludzie, to ja podziękuję za fatygę nawet wysłania CV. Zero składu i ładu. TRAGEDIA! Nic dziwnego, że ta firma ma taką opinię. Już kloszardzi mają więcej kultury. Przykład idzie z góry, a ryba psuje sie od głowy. Co to za syf ta firma?

Polaczek

Ile ludzi jeszcze u tych Patoli pracuje?pracuja na czarno?gdzie mieszkaja?czy Ktos naprawde ich zglosil na policje czy tylko glupoty pisza?

post

Zasada jest jedna, pracujesz oni zarabiają = ty nie dostajesz nic. Mozesz wyjechac do pracy za granice nikt ci nie broni, tylko nie do tej firmy.

lakko

kazdy powinien zajazyc cos z ta firma musi byc nie tak skoro tyle szumu wiem jedno panstwo nowak julian i jego czarownica to patola bez moralnych zasad

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
stary

Pewnie wolałby poczytać o puszczalskich sprzątaczkach frajer

do sick

Jak twierdzisz ze nigdy tam nie pracowales to co sie (usunięte przez administratora) udzielasz.piszesz o inteligencji.tym raczej nie grzeszysz.jak czytam te twoje bekanie to jakbym tego R..slyszal ,a moze ty wcale sie nie myle.jak perdulian ,i te inne tematy typu pszczolki i te inne chyba nie wszyscy sa tak tepi i juz wiedza ze to jedna i ta sama osoba ma duzo do powiedzenia.

Zamknij morde

przydupas
@do sick

Niech zgadne.obecny Pracownik firmy?

Pierdolenie
@do sick

To nie czytaj tego bekania. Po co sie udzielasz he?! Idz i posluchaj belkotu szefowej jak ci sie cos nie podoba albo do szkoly analfabeto.

chudy
@do sick

To też ty? buraku? "Ty nalezysz chyba do tych co tylko sie trawa zjaraja byle cos pppierdolic.bo wszystkie twoje wpisy sie kupy idupy nie trzymaja.mam wrazenie jakbys mieszkal z elita w ochsenhausen.ja co prawda nie pracowalem u nowakow ale ty raczej nie nalezysz do poszkodowanych.wnioskuje z twoich wpisow.a nakrecasz sie jakbys z Guru z ochsenhausen sciezki wciagal przy jedn stole." Cienki jesteś musze powiedziec hahahahaha

sick

I jeszcze jedno, wszyscy którzy w tej chwili bronią lub pomagierują pani nowak, pamiętajcie jeśli dojdzie do jakiejkolwiek konfrontacji prawnej, Sądowej a nawet zwyczajnej utarczki międzysąsiedzkiej itd to nigdy nie stanie po Waszej stronie, jeszcze powie, że ona nic nie wie nic nie słyszała i nic nie widziała...zwali wszystko na Was i dopowie wymyślone trzy grosze...Zostaniecie z ręką w nocniku a ona broni tylko własnych 4 liter. Na razie jesteście jej potrzebni, potem się Was pozbędzie jak wszystkich i zostawi z bagażem długów itd Niech żaden sobie nie myśli, że będzie tak trwał wiecznie usługując "królowej", na każdego przydupasa przyjdzie rychły koniec, co nie Panie Rafale?

@sick

Nie wiem nie znam ale mysle ze grubo poleciałes w tej firmie

Sick
@zzz

Nigdy nie przepracowalem w tej firmie nawet minuty. A moja wypowiedż jest czystym spostrzeżeniem, obserwacji z boku oraz wiedzy i inteligencji. Na tym forum jest i tak około 40% tego co tak na prawdę się działo i dzieje...Cały czas czekam aż komuś puszczą nerwy albo popuści jęzor. Będzie wtedy ciekawie ;)

@Sick

wiem ze jednak sa takie osoby co maja cos do powiedzenia a nie tylko bajki

Sick
@zzz

Bajki opowiada szefowa tej firmy. I to nie tylko pracownikom. Wiem dużo a może i więcej niż dużo. Może i przyjdzie taki moment w którym stanę oko w oko z panią Nowak, która ponoć zabiega o zaspokojenie swojej chorobliwej ciekawości kim są ludzie z forum. Ja się na to piszę. Chętnie powiem jej i jemu także prosto w twarz na sali Sądowej co wiem na temat ich " kariery" która także trochę i mnie pośrednio dotyka. Niestety pani Nowak nie grzeszy intelektem zawsze idzie na żywioł. Oszustwa to nie wyznacznik intelektu to raczej " wiocha" inteligent rozwija swoją firmę, karierę a ona tapla się w szambie.

sick

Własnym zdaniem już niemożna było? Poza tym przytoczone zostało prawo karne POLSKIE które w Niemczech nie obowiązuje! To raz, Dwa to najbardziej pomówione oszukane okradzione i narażone na straty (obojętnie czy moralne finansowe itd) są ofiary firmy powyżej. Pani Nowak bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie nic z tym zrobić ponieważ to nie ona jest ofiarą i wszystko co tu i na innych forach napisane to PRAWDA!!! I bardzo łatwo to udowodnić. Maszyna ruszyła, ktoś odważył się w końcu opisać jej "działalność" w internecie i dobrze zrobił! A, że dodatkowo wychodzi na światło dzienne jej prywatne życie to tym bardziej dobrze, ona ludziom prywatność na kazdym kroku rozpowiadała i to nie tylko własną ale także i kazdego kogo spotkała na drodze, a większość sama dopowiadała. Ona nie potrafi trzymać języka za zębami i w końcu obróciło się to przeciw niej!Udziela się na tym forum i ma także pomagierów do tego, idzie wyczuć, nie jeden/jedna siedzi obok niej i jej przytakuje, a potem idzie do siebie i pisze na nią, taka jest kolej rzeczy którą sama pani nowak praktykuje.

Net info

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne.Pomówienie, czyli co za to grozi W Kodeksie karnym występują dwa przestępstwa związane z powyższym zachowaniem Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

cycu

Wozek chyba widłowy hahahaha

news

Uwaga jak juz ktos wczesniej wspomnial ,wiekszosc plot na tej stronie pochodzi od jednej i tej samej osoby.chyba wiadomo o kogo chodzi.o przydupasa (usunięte przez administratora) ,to co tu jest napisane to sa jego slowa ,ktore opowiadal kazdemu nowemu co przyjechal do nowakow do pracy. Chyba pomalu czas zeby (usunięte przez administratora)sie dowiedzieli z kim maja do czynienia.i uwaga nowi koledzy i kolezanki ,vice versa juz wiadomo z kim sobieimprezowal i cpal sobie co kto mowi.chodzi od jednego do drugiego i cisnie pierdoly nie tylko na nowakow.a chyba najbardziej to uwzial sie na wszystkie baby na tej gorce,od J ,A po sama pania Nowak.proponuje zeby panie sie zgadaly to sie dowiecie jak na was jechal ,i nie tylko na was. Zreszta ci ktorzy go poznali to wiedza co gada.jak to bylo panie (usunięte przez administratora)z ta sprawa wsadzi pan szefa na wozek.....

ucieszony
@news

jprd wy tam wszyscy chorzy na jakas wkurwice jestescie,i dobrze ze on pisze prawde powie super ja sie ciesze.a co z wczorajszymi przelewami dzis nic?

@ucieszony

jakie przelewy dzis jest sobota hahahaha

frol
@news

Raczy R.... dowiedział sie z kim ma do czynienie i odjechał w siną dal haha,panie na górce to osobny i szeroki temat rzeka,

HH

Jak o co oszustwa,wyłuszenia i fałszerstwa

PanJulianPierdulian

ludzie o co wy krecicie Krolowi Julianowi te sprawy nierozumiem...

Nie wiem dlaczego na Mariusza tak psy wieszacie przeciez on był najlepszy brał na siebie przyczepy itp.

@997

Nie wiem dlaczego ujawniasz dane? Nie wiem dlaczego nie wiesz ze mozna cie za to pozwac? I nie wiem dlaczego ironizujesz i szydzisz? Kobieto??? Idz do lustra i poszydź z siebie. Taka odwazna w internetach.

@@

Mowisz o sobie? To sie zgadza. Wez sie za sprzatanie bo za tapczanami conieco sie kula.

x
@@@

Mam malutkie pytanie co sie kula za tapczanem hmm

do666

W lombardzie?

do666

Ale kita walisz jak ona telefon zostawila i tylko na stacjonarnym dzisiaj jedzie.dopiero jutro go odbiera

Kużde ja mam konto w innym banku to pewnie jutro dojdzie,aaaa sorrka właśnie smsa dostałem od Izy ach z numerem do wester union,chyba dobre układy ma w Banku ze tak wszystkim w jeden dzień wysyła hahaha

orgazm

Tez zaraz dojde...

thc

Ludzie mam dobra wiadomosc doszedł mi przelew xd

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak