Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

PanJulianPierdulian

Najlepsza beke mam z tych trzech sprzataczek co pracowały na zmiany i dobrze zarabały xd

lowcadebili

no to sie dobrali, cygun i cygunicha , zsiedli z wozu i wsiedli na hummera

thc

Tak naprawde to Julian jest cyganem jak byscie nie wiedzieli...

wyginam śmiało ciało ;D

@PanJulianPierdulian

1 gram to dla mnie mało :D

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
yogi

Ludzie (usunięte przez administratora)placa kase,ja tez mam po 3 miesiacach,odezwe sie jak wroce.

sick

Aaaa nosek. To juz tera wiem czemu zyje w innym swiecie :D

Ach te człowieki.

ha ha ha

On zawsze jest zreszta jak wszyscy w tym calym ochsenhausen

do666

Ty sie niemartw jego prawa reka bodygard informuje go na biezaco.

PanJulianPierdulian

I wtedy zrozumiałem, że muszę się skupić na tym, co w anegdocie zwanej życiem jest najważniejsze - na sobie.

A tak może by ktoś sie odważył i to wydrukował wszystko i naszemu władcy do poczytania pod rzucił? bo pewnie on o tym forum nie wie,

sick
@666

Ciekawe czy ten facet wie że żyje...to jest totalne nieporozumienie,

@sick

Poczekaj momencik zaraz do niego zadzwonie czy ogarnia tematy czy juz jest po nosku...

byly pracownik

To k...a chyba jakis zart i prosze sie nie podszywac pod moim nicem jesli normalnie ze soba komunikujemy bo nie jestem napewno ani izabela ani nowak.wypowiedzialem sie tylko.a jesli mnie ktos mimo wszystko z nia poruwnuje to tylko tyle ze nawet w polowie nie wygladam na p.nowak.wydaje mi sie ze ta strona jest dla informacji a nikt nie jest zainteresowany pierdolami typu sprzataczek itd.

chudy
@byly pracownik

tu są sami byli pracownicy, i co się pienisz?

@chudy

Dokładnie sami swoi gdzie mozna sobie porobic niezła beke

to sama piszesz zeby ludzie dzwonili do ciebie i bedziesz im zaległe pieniądze wysyłać???

PanJulianPierdulian

Ludzie jaka tu jest beka lepsza niz na Fejsie

@PanJulianPierdulian

Ktoś prowadzi fanpage Baulogistik? Czy szydzisz z mieszkańców ociekających dobrobytem i łaską Pana naszego Juliana ?

Były pracownik jesli faktycznie dostałeś ten przelew to weż sie może przedstaw publicznie to wtedy ci uwierzą wszyscy

@@

Poproszę żonę aby i moje konto sprawdziła, może zdarzył sie cud i gwiazdka we wrześniu przyszła,a Baulogistik wypłacił mi zaległe pieniądze ho ho ho Merry Idiots....

byly pracownik

Mysl co chcesz,dla mnie to sprawa zalatwiona,dla inteligentnych informacja a aferowicze niech pisza dalej.ja tez nie wierzylem bo pracuje za granica (nie u nowakow) zona dwa razy sprawdzala.

NIEDOWIARY

byly pracownik

Witam zainteresowanych.nawet jak to niewiarygodne to musze sie z wami podzielic informacja ze dzis dostalem przelew na polskie konto od p Nowakow.sam w to nie wierzylem ale to prawda.I powiem wam ze nawet o 50euro wiecej.Proponuje zainteresowanym zadzwonic do niej i pogadac.Tylko nie do niego bo wam zaraz wyliczy to czy tamto.warto sprobowac.

@byly pracownik

Powinieneś z Nowakową baśnie pisać....

PanJulianPierdulian

Daj spokoj zeby go jeszcze nosic jak on ma straszna nadwage ale ma swojego Bodygarda Adama

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak