Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

bóg istnieje

Komu można podziękować za ten dar ?

bpracownik1

Firmy Baulogistik Nowak nie ma już w Ochsenhausen pod starym adresem.

bpracownik

Ten Coco ma jeszcze tą firme?Może u niego bym się załapał do roboty,wydawał mi się uczciwy

realIsta
@bpracownik

Załapać to możesz trypla. Jak przyjdzie co do czego to Oni wszyscy tacy uczciwi jak ten baulogistik.

Sasiad

Spokuj to bedzie jak ta firma wyniesie sie z ochsenhausen. Tego zycze sobie i mieszkancom. Amen

portier
@Sasiad

Twoje modlitwy zostały wysłuchane :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
abc...

Chyba odwrotnie.on jej gada komu i za co ma kase odciagac...nic sie nie martw on na wszystkim lape trzyma a on jej kaze to i tamto.Nawet jak jak kogos zwalnia to sam tego nie robi tylko jej kaze.

JULEK NIE JEST OK

ZNALEZIONE W NECIE: nie zaczynaj nawet tam pracy na początku jest ok ale jak do domu bedziesz chciał jechac to bez kasy bo juz bedziesz rolowany.julek jest ok a izka oszustka kazdemu kase wisi

sasiedzi

Ja mieszkam nie daleko i widze ze ci sami ludzie caly czas tam chodza ,wiec chybadalej sa w towarzystwie.i znam kilku osobiscie ktorzy tam pracuja ,a od kiedy nie ma tam pana majstra to jest spokoj.A niektorzy to pisza zeby bylo o czym gadac.ludzie tu kazdy przerabia stare kawalki.taka afera juz podobno oglosili upadlosc ktos napisal pol roku temu? Nie widac.nowy sprzet.koparka .nawet nowy samochod kupili.ja tam nie wiem ale tez mam oczy i widze ze zaden komornik nie zabral aut i wszystko dalej stoi.

wyrocznia

Noo tych majstrów się trochę przewinęło przez ten syf o pracownikach nie wspomnę!!! Każdy potraktowany tak samo, o jakim spokoju mówisz? Sugerujesz,że któryś z majstrów robił burdy chlał awanturował się kradł napadał na ludzi, okradał pobliskie sklepy wybijał szyby w witrynach sklepowych???!!! A może kantował p nowaków, kradł z konta firmowego kasę, doliczał godziny nieprzepracowane był bardzo bardzo beee! Zanim wjedziesz na kogokolwiek to się 1000x zastanów, bo to ty możesz nie zaznać spokoju jak cie ktoś po id znajdzie!Kozak w necie...

ha ha hay
@wyrocznia

Nic nie sugeruje ,to fakty znane ale wydaje mi sie ze mamy na mysli dwie rozne osoby.niestety ja znalem tylko tego ktory byl ostatnio i wierz mi ze to co napisales w 90procentach pasuje.do dzisiaj ma sprawy w sadach.

wyrocznia
@ha ha hay

Nie mam konkretnej osoby na myśli,piszę że niestety każdy kto pracował w tej firmie obojętnie czy to majster czy nie jest oczerniany przez p.nowak,każdy był zły i nie do przyjęcia, każdy ma coś na sumieniu itd, tylko p.nowak są święci. Nie było nie ma i nie będzie nikogo o kim p.nowak powiedzą coś dobrego, wszyscy włącznie z sąsiadami itd są do bani obgadują oszukują itd. Tylko jaśniepaństwo to uosobienie prawości lojalności i w ogóle cud miód. Przepraszam ale idę się wyrzygać...

Xyz

Wszyscy to wiedzą. Nie ty jeden. I to prawda co piszesz. Tyle że nie wszyscy to patole. Baulogistyk właśnie celowo takich szukają.

@Xyz

Tak,to prawda.Nie wszyscy którzy tam pracowali lub pracują to patole,ale spora część się nieźle popisała na obczyźnie.Nie ważne czy patol czy nie,wypłata się należy,nietety takim ciężko pójść do prawnika bo albo zastraszeni albo bez pieniędzy tak samo jak baulogistik nowak jeżeli chodzi i pieniądze.

bpracownik
@Fantomas

Baulogistyk to bandyci jakich mało.Za to większość polaków w Ochsenhausen jest bardzo pomocna a dawny znajomy p.nowak nawet pożyczał nam pieniądze jak baulogistyk nie zapłacił

Fantomas

Pijaństwo na budowach,rozboje w Ochsenhausen i okolicach...wiem więcej niż myślicie

bari

Jasne. Zaraz na forum wszyscy poszkodowani opisza na twoja prosbe co robia i jak dzialaja we wlasnej sprawie! Takie rzeczy wymagaja czasu a oni sie doczekaja. Niech ciebie i ich glowa o to nie boli.

@bari

Słyszałen jakie patole tam pracowały,wątpie że ktokolwiek położy kres ich dziłalności.Patole wszystkie mają nasrane w gaciach,przeważnie sami mają coś do czynienia z organami ścigania.

Fantomas

Ciekawe każdy marudzi,ale firma Baulogistik Nowak dalej istnieje,a nawet nowych pracowników zatrudnia.Nie wiem w co tu mam wierzyc,dużo plotkowania a mało konkretnych faktów albo przykładów.Nikt nie założył im sprawy lub nie zameldował w urzedzie celnym,jeżeli to prawda że zatrudniaja nielegalnie.Ciekawy jestem co dalej.....

osa

Na miejscu tej Pani J. podałabym tą pożal się Boże szefową o zniesławienie o pomówienie i naruszenie dóbr osobistych i prywatności. Ta baba to chodząca ochyda i w obyciu i słowie. Fuuuuuj!

Ja naprzykład pracuje tutaj i sobie chwale a pisanie bzdur pani j mnie nieinteresuje

Zenada

Oceniono 64x i jedna gwiazdka. Jprd jaka opinia :

maxx

Juz nie narzekajcie normalnie placa normalna robota .pracuje tu.prochy sie wykruszyly jak jest zgrana ekipa to jest ok.

@maxx

Pozyjemy zobaczymy... Zebys tu pozniej na tym samym forum nie narzekal jak inni.

8:07
@maxx

8:07 a ty nie w pracy a na internecie? Nie wciskaj tu zupy koleś.

Malgorzata

Plus to taki ze mozesz rodzinie i znajomym opowiadac w Polsce w jakim pieknym kraju byles i wrociles do PL.

do xxx

Ja nie mam problemu z otwarta rozmowa mam na imie Robert jestem tu nie dlugo jak pisalem.i nie rozumie ze jrsli ktos nie napisze czegos glupiego na temat kogos ,czy to p.nowakow czy sprzataczek lubwogole na temat ludzi nie zwiazanych z ta firma to odrazu musi to byc p nowak.ps co do sprzataczek zdazylem poznac te dwie dziewczyny i uwazam ze to normalne kobiety.a tyle szumu bylo jak czytalem wczesniejsze komentarze.

Buahaha
@do xxx

No pewnie ze normalne kobiety a co myslales ze takie jak tu bylo opisane? Przeciez to sama pani n. wypuscila ploty na ich temat bo myslala ze ta byla sprzataczka ja tu opisuje. To czego pani n nie ma na codzien zazdrosci innym jak np aktywne zycie intymne itd. Zrobila za pomoca kogos z niej dziwke puszczalska bo sama zazdrosci ze rury nie czyszczone regularnie. I na pana r. tez. Na kazdego przyjdzie czas i opinia swietej krowy.

xxx

Brawo Iza

do infagot

Wiec jest jak wszedzie ,raz gorzej a raz lepiej duzo szumu zawsze robia ci co z jakiegos powodu nie pracuja.ja pracuje i powiem ze nie narzekam.wczesniej duzo slyszalem ale ,pracuje w tej firmie tez moj znajomy juz dluzszy czas wiec nie jechalem calkiem w ciemno.narazie nie narzekam a z tego co slyszalem to najbardziej narzekaja ci ktorzy mieli najlepiej.i obiektywnie rzeczbiorac ,jesli cos jest nietak to kto siedzi w firmie dluzszy czas.ja bym po pierwszym miesiacu podziekowal.

Opinia
@do infagot

Niestety ale sie z toba nie zgadzam. Nie powtarzaj slow po swojej szefowej. Najgorzej mowia ci ktorzy zostali oszukani okradzeni pobici itp a jest ich sporo. Wnioskuje z tego co mowisz ze szefowa zmienila taktyke a to pewnie po negatywnych opiniach. Nie potrwa to dlugo.

do infagot

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen