Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Sąsiad z OWC

Ciekawe oo ma do przekazania Waszemu nowemu kierownikowi Małgorzata T. bo ostatnio tam lata nawet po nocy rano idzie , najpierw ona i milicja współpracowała z poprzednim kierownikiem a teraz z nowym co za fałszywi ludzie na pewno donoszą na poprzedniego z tą aferą z paralizatorem że to tamtego wina.

JW 13..
@Sąsiad z OWC

Jak to co klepie co popadnie kto gdzie dorabia fuchy i u kogo , w jakich firmach pracują oprócz Naftoru, na meczach i gdzie na wakacje jeżdżą, kto i z kim na biwaki jeździ bo kto na grill na działki chodzi z kim a nawet kto na L4 pójdzie kierownik już wie a wy tak gadacie przy niej wszystko. I kto z poczty zaczyna narzekać na ten (usunięte przez administratora) a kto przychodzi na telefon i nie odmawia. A kierownikowi tylko pogratulować doradców ona i milicjant.

@Sąsiad z OWC

To są ludzie co słowo honor znają tylko ze słyszenia tak że nie bądź zdziwiony

AMW
@JW 13..

Kilka miesięcy jak tam pracowałem , poznałem się na tej osobie najpierw kawę pije a potem leci wszystko powiedzieć i tak było też z byłym kierownikiem co biegała powiedziec co na forum napisali z tym że tamten to ją traktował jako pólinteligenta. A przy okazji to nowemu kierownikowi z DĘBOGÓRZA życzymy cieplej kawy z automatu na korytarzu prokuratury jak już wie o co chodzi.

Wartownik

Co to za porządki 7:35 i kierownika w Dębogórzu jescze nie ma ile urlopu w końcu ma toć się tyle nie należy za 4 miesiące pracy.

Były ochroniarz

A jak ta sprawa z tym WPA coś będzie z tego? bo przecież ewidentne zaniedbanie i to obecnego kierownika bo 4 miesiące pracy jeżdżenie na kontrole i takie niedopatrzenie , WPA nie po to wydaje osobne licencję na paralizator żeby potem ktoś oszukał i ponad 4 lata bez uprawnień pracował. Podobno kierownik tam chciał węszyć co w jego sprawie ale klamkę pocałował, zapomniał , że zaszedł za skórę pewnej grupie i mu nikt nie popuści . Niech lepiej przygotuje się na wizytę w prokuraturze. A to nie koniec niespodzianek.

Ktoś z PERN

Kierownik w desperacji w DĘBOGÓRZE szuka do roboty na pracuj za rogiem ludzi z przypadku potem jeżdżą autem i dzwonią się pytać gdzie jest rurociąg jak zaczną się serwisy i zobaczy to Kierownik Bazy to wtenczas porządek zrobi z tym kierowkiem co 10 ludzi zwolnił tam w Naftorze to już wszyscy wiedzą jakiego macie gagatka.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Obserwator

Dębogórze milicja chodzi do kierownika bo myśli że będzie przyjacielem a nie zdaje sobie sprawy że i tak kopa dostanie jak reszta emerytów a drugi czyli kierownik daje się podpuścić i też nie wie że ten chętnie mu świnie podłoży żeby stołek zająć i jeden i drugi niech oprzytomnieje

......

Bwdzie jeszcze lepiej.

......

Jest ok.

Pracownik.

Naprawde jestem szczęśliwy że pracuje w tej firmie.Sa fajne zarobki mam cudownych kolegów super kierownika po prostu to jest bajka.Pozdrawiam.was.

Były

Brawo Brawo Brawo P Kierowniku NWW w końcu posłuchałeś tych normalnych ludzi którzy pracują i tych co odeszli co mówili prawdę jak to wgląda z paroma pracownikami :) Pozdrawiam kierownika i trzymam kciuki

Fotelix
@Były

W końcu :) nie będą niektóre osoby krzyczeć na innych i za przeroszeniem obmawiać tyłki za plecami a potem udawać wspaniałego kolegę z pracy jak to się mówi ,,,dwóch nas piło jeden nas (usunięte przez administratora)....a tam tacy się znajdą .haha cała rzeczywistość pozdrawiam

.....
@Fotelix

Kolegów nie ma w pracy to są tylko znajomi.Nie wiedziałeś tego!To już wiesz.

fr
@.....

Najlepsi są przy wódce :)

Levis
@.....

No niema bo tam w NWW to sami koledzy na siebie do noszą i piszą do inspekcji bo ich marzenia o byciu kier nie powiodły się to trzeba napisać i co wyszło wam bez uwag po kontroli :? to gdzie teraz napiszecie do ministra nauki żeby niektórych nauczył języka polskiego i wymowy :):):) miłego dnia ha ha

Były ochroniarz

2 lata temu jak jeździłem to pisaliście tam w Dębogórzu notatki to jescze piszecie bo jak kierownik nowy to chyba już nie trzeba. Bo to było niezgodne z przepisami o ochronie i do tego po złości wymyślone tak tylko pytam może mi ktoś odpowie.

Dowódca
@Były ochroniarz

To jak nie pracujesz to po jakiego grzyba pytasz? A przy okazji to ktoś (z wąsami) hyba znów łazienki robi skoro skacze po zmianach za nadgodziny a inni dostają wolne jak przyjdą na inną zmianę

@Dowódca

To co ciebie z kolei obchodzi kto komu robi łazienki, może też byś chciał mieć za premię zrobione kafelki ale nie jesteś kierownikiem.i nigdy nie będziesz to musisz płacić z własnej kieszeni. A co do notatek to pytam bo tam są moje dane numer licencji nazwisko i zobaczymy kto będzie mądry bo jako dowódca kazałeś może nie mi ale komuś innemu a WPA sprawdzi po co to było pisane

¥¥¥¥¥¥¥¥

To co będzie nowy kierownik na Bazie Dębogórze?Już ekipę zbierają do sypania kwiatķów jak będzie nas opuszczał nasz gwiazdor super kierownik lowelaczi złoty okular.Lista jest na wartowni baza B pytać o listę.

@¥¥¥¥¥¥¥¥

Nie piszcie tak bo Wąsik z rozpaczy jeszcze sobie coś zrobi

@byly.
@Wartownik

Ale z ciebie nieudacznik zyciowy As forun zrob cos dla siebie lyknij sobie dawke trutki na szczury moze ci pomoze na ten zryty pusty baniak jak nie to udaj sie do odpowiedniego lekarza niech ci cos przepisze pajacu. I zajmij sie soba psycholu i nie obrazaj pracownikow zacznij od siebie niedorozwoju umyslowy.Pozdro dla normalnych

Sprawdzałam i to art 51 p 10 ustawy o broni i amunicji ale może też być coś z kodeksu karnego prawie już nie ma tu policjantów emerytów rencistów to nikt nic nie wie.

....
@:(

Możesz troche rozwinąć ten wpis?Z którego nic nie wynika.

Stefan

Co sie dzieje na Bazie Dębogórze więcej informacji co się stało?

@Stefan

Stefan opony popękały w rowerach hahaha :)

Stefan

Ty a w których popękały w twom też?

Dziś u nas na zmianie DĘBOGÓRZE kontrola z WPA ciekawe co i jak będzie bo teraz zwalanie na poprzedników a nowy kierownik nie od dziś robi to co nie wiedział że ktoś nie ma uprawnień ? To jak ktoś ciężarówką we firmie jeździ bez kategorii to szef firmy powie że nie wiedział ? A co by było gdyby został użyty paralizator ? To się w głowie nie mieści !

Po to są by kontrolować takie sprawy

Nafciarz

Podobno z wąsami chodzi po różnych zmianach ciekawe w jakim celu czy może coś ma się dowiedzieć co ludzie mówią niech tylko na mnie na Pb trafi konfident od darmowych łazienek.

Carol
@Nafciarz

Darmowe łazienki ? Jakość pewnie niska ;) fachowiec od wszystkiego, CIEć .

Tadek

Witam, co sądzicie o Planie Ciągłości Działań w Naftorze. Kierownicy informowali swoich podwładnych że W-wa ma ludzi gdyby coś. 24 godzinna służba na dużych bazach w takim standardzie i za takie pieniądze. Panie prezesie obudź się Pan. PIP

6 lat w naftorze i koniec

Teraz jak prokuratura tą sprawę DĘBOGÓRZA weźmie to będziecie mieli Radek i Jacek nauczkę jak kierownik zwali na was wszystkich co myślicie że w takiej ochronie jeden drugiego utopi a ten ma wszystko do stracenia i jescze na biednego Adama poleci , jaki był taki był a teraz na niego wszyscy zeznają bo go nie ma tacy kumple sprzedawczyki byłego konwojenta ! Gowork czy usunie to i tak będzie nagłośnione wszędzie gdzie się da chłopaki mają czas i chęci!

Qba

Co za z.eby w tym Dębogórzu pracują? Ogarnijcie się, cała Rzeczpospolita się z was śmieje ????????????

Kaszëbe

Wąsata (usunięte przez administratora) łazi na wszystkie zmiany pewnie kierownik mu kazał słuchać co ludzie mówią bo inaczej tego nie widzę!

Jogi

To co jakie ma plusy i minusy nasz szanowny super kierownik.? Nas sie ocienia jako tanią siłe roboczą bo tak jest!.Każdy może coś napisać nie szczekać jeden na drugiego tylko wykazać się inwencja i ocenić super kierownika tak jak zasługuje na to.Jestem ciekawy co napiszecie no to start.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.