logo Bank Millennium SA

Bank Millennium SA

Opinie o Bank Millennium SA

Była pracownica 2017-03-15 17:08
Własnie się uwolniłam z tego kieratu po prawie 13 latach pracy. Ogólnie praca jak każda inna z ciśnieniem na sprzedaż, jeśli ktoś lubi kontakt z klientem i umie pracować pod presją czasu i targetu to polecam. Wynagrodzenie na początek to z tego co wiem 3300 brutto, co pół roku możliwość podwyżki plus wypracowana premia. Jako socjal opieka medyczna w enel-medzie, do wyboru karta Multisport lub bilety do kina. Dla dzieci organizowane są atrakcje za które rodzice pokrywają połowę kosztów. Dofinansowanie do teatru, wycieczek itp. Patrząc od strony pracownika to socjal bardzo dobry i zachęcający. Teraz tylko decyzja należy do Was czy chcecie pracować i zarabiać czy nie. Jeśli chodzi o systemy informatyczne to BM jest w porównaniu z innymi bankami mega rozwinięty.
tali 2017-03-15 19:59
Możecie powiedzieć coś więcej o szkoleniach w Warszawie?
Weronika 2017-03-16 09:52
@tali, czego konkretnie chcesz się dowiedzieć?
tali 2017-03-16 10:52
jak wyglądają egzaminy na szkoleniach? Czy dużo jest materiałów do przyswojenia? Czy osoba po studiach humanistycznych ma szanse szybko się wdrożyć w ten temat? Czy pracodawca zwraca koszty dojazdu z hotelu do biura?
i pytanie o multisporta - czy jest darmowy czy trzeba coś dopłacać?
pozytywnie 2017-03-17 00:18
Rekrutacja raczej bardzo prosta, mila i ciekawa. Na pewno plusem jest to, jak ktos mial stycznosc ze sprzedaza jakąkolwiek i ma w tym doswiadczenie. Przewaznie najpierw jest to rozmowa całą grupą nowych kandydatow z rekruterem, nastepnie wypelnienie krótkiego testu na podstawie czesci cennika i regulaminu, nastepnie krotka rozmowa sprzedazowa na sluchawce z ktoryms z pracownikow infolinii i na koncu rozmowa indywidualnie z rekruterem na temat warunkow pracy itp. Okolo 1800 na reke samej podstawy, natomiast plusem jest to, ze mozna wyciagnac premie sprzedazowe i jakosciowe, czyli wyplata na koniec miesiaca plus co 10 dni jakas premia czyli caly czas doplyw gotowki :) mozna wyciagnac w granicach nawet do 3000 a bardziej realnie okolo 2400-2600. Jezeli jestes cierpliwa i nie za bardzo zakrzatasz sobie glowe tym, jak jakis klient nie jest zbyt kulturalny, to spokojnie jakosciowa premie mozna dostac :) koordynatorzy sa fajni i mniej fajni ale z kazdym da sie przezyc. Przerwy raczej rozliczane co do minuty, no ale to chyba normalne. No i trzeba liczyc sie z tym, ze to praca 365 dni w roku 24/7 wiec zmiany sa rozne... na pewno dobra praca na start i bardzo fajni ludzie.
Weronika 2017-03-17 09:00
@pozytywnie, a czy można samemu ustalić sobie grafik ze swoim przełożonym, czy jest on narzucony odgórnie? Może być to cenna informacja dla przyszłych pracowników.
Nowa 2017-03-18 21:35
Podbijam pytanie o cenę multisportu dla mnie i dla partnera. Czy ktos wybiera się na szkolenie 3 kwietnia?
RichBig 2017-03-19 09:37
Proszę mi powiedzieć nazwę contact center, że przeznaczony Banku Millennium, chciałbym pracować nad swoimi obsluzhiivanii linii w języku rosyjskim i ukraińskim.
waldemar 2017-03-19 19:34
Czy wie ktoś jak przebiega rekrutacja na Testera Aplikacji internetowych w Departamencie Bankowości Elektronicznej ? Tak samo czy ktoś wie jak przebiega rozmowa, ile ich jest, o co pytają. Może ktoś wie jakie są widełki na tym stanowisku dla osoby początkującej bez doświadczenia komercyjnego ?
Weronika 2017-03-20 10:29
@waldemar, chcesz aplikować? Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje.
pracownik 2017-03-22 13:15
na stronie pracuj sa ogloszenia, jest to chyba "konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta"
mile 2017-03-22 18:32
Multisport chyba około 35 zł płatne raz na kwartal, a co do nauki, jezeli szybko sie uczysz to sie nauczysz, nie ma tam jakis obliczen trudnych tylko raczej teoria. A zaliczenia sa czesto na szkoleniach i chyba trzeba zaliczac minimum na 75%. Grafik na infolinii chyba tydzien na rano- nastepny tydzien na wieczor i tak na zmiane plus 3-4 dni weekendowe w mies.
millenniowiec 2017-03-25 22:49
Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat i jedno Wam powiem, negocjujcie na dzień dobry jak najwyższą podstawę, bo potem możecie zapomnieć o podwyżce...możecie się starać i robić normy, ale usłyszycie, że możecie sobie zarobić w postaci premii! Tak, dokładnie, jak chcecie więcej, to tylko premią. Poza tym, w tej firmie, obowiązuje niepisana zasada, jeśli wyrabiasz normy przez 12 mcy, to i tak możesz dostać podwyżkę, ale tylko jedną...Także opłaca się chodzić do regionalnych i skomleć o podwyżkę, a wynoszą one od 100 do 150 zł brutto. A i jeszcze jedno, na rozmowie z regionalnym zapytajcie, jak wygląda system motywacyjny i jak nalicza się premia...może dwa razy się zastanowicie, zanim powiecie: "tak, chcę pracować w Banku Millennium". Może się okazać, że teksty regionalnego na temat możliwości zwiększenia wynagrodzenia premiami, to zwykłe bredzenie...Jedna regionalna z WLKP często tak pieprzyła...jak odchodziłem i chciała mnie zatrzymać podwyżką rzędu 150 zł, parsknąłem śmiechem :)
RichBig 2017-03-26 09:44
Oznacza to, że Ukraińcy pracują w contact center Banku?
regionalny 2017-03-27 13:10
W Millennium jest infolinia w języku ukraińskim i rosyjskim...a czy zatrudniają Ukraińców? Pierwsze słyszę. Pozdraewiam
pff 2017-03-27 20:49
Jaki grafik, proszę Cię. Rąbiesz nadgodziny, a później nie możesz ich odebrać...
Iza 2017-03-31 11:17
Pracuję w Banku Millennium i jestem zadowolona, lubię swoją pracę.
Wnikliwy 2017-04-04 19:58
Witam, chciałbym się dowiedzieć z jakiej wartości składników jest wynagrodzenie na info u nowych pracowników na info? Czy jest to 1200zł brutto za jakość rozmów plus premia za jakieś sprzedaże itp + oczywiście jakaś tam podstawa...?
Weronika 2017-04-05 08:56
Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Bank Millennium SA? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?
Agnieszka 2017-04-05 19:33
Podstawą 2500 brutto. Premie Max 1600 brutto za jakość rozmów (przeważnie jednak 500 brutto, czasem ta prawie najwyższa 1200- niestety maksymalna 1600 rzadko) + od sprzedaży jakoś procentowo
Wnikliwy 2017-04-11 20:15
to tak ok 3100zł można spokojnie wyciągnąć? :)
Wnikliwy 2017-04-11 22:01
chodzi mi oczywiście netto już ze wszystkimi składnikami czy tyle lekką ręką da się :)
Agnieszka 2017-04-12 15:16
realnie około 2500 netto, zatrudnij sie i sie przekonaj ;) ja juz tam nie pracuje
Weronika 2017-04-12 15:22
@Agnieszka, rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem Bank Millennium SA. Co w takim razie możesz powiedzieć o warunkach pracy?
Wnikliwy 2017-04-12 19:41
a czemu już nie pracujesz? Co się stało? Jak długo pracowałaś?
A 2017-04-15 15:51
Po prostu zmieniłam pracę :) prawie rok. To dobre na start dla studentów, logiczne ze nikt nie będzie całe życie pracował na sluchawce ;) atmosfera ok, warunki też no i dużo można się nauczyć.
curious 2017-04-22 11:10
Czy ktoś z pracowników jest w stanie napisać mniej więcej ile zarabia się na start jako Konsultant ds. Sprzedaży i Utrzymania Produktów Bankowych - jaka podstawa brutto, jakie premie miesięcznie można wykręcić? Zaprosili mnie na spotkanie i chcę się zorientować czy jest sens iść, bo jeśli kasa mała to szkoda zachodu.
Kadi 2017-04-24 09:09
Ja mam pytanie: Czy na każdym projekcie na infolinii w Banku Millennium jest sprzedaż?
Nika8 2017-04-26 19:52
Witam :)
Wybiera się ktoś ze Śląska na szkolenie do Warszawy 15 tego maja ?
Monia 2017-05-07 19:48
Zastanawiam się jaki jest powód tak dużej oferty pracy jaką bank wystawił? Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Podzielcie się z innymi. Zamierzałam aplikować do firmy więc przydałoby się mieć wiedzę o sytuacji w firmie.
Weronika9237 2017-05-11 15:54
Chciałam zapytać o staż w tym banku. Zostałam dziś na niego zaproszona jak wygląda rozmowa warto?
Weronika 2017-05-11 16:11
@Weronika9237 staż na jakim stanowisku dokładnie? Ogólne warunki różnią się w zależności od stanowiska, na którym zatrudniony jest pracownik.
Weronika9237 2017-05-11 16:24
W dziale bankowości detalicznej
Baśka 2017-05-18 12:20
Czy mógłby ktoś napisach jak się pracuje w firmie? Jaka jest atmosfera? Czy firma prowadzi rekrutacje jedno- czy dwuetapową? Złożyłam cv na doradcę w placówce detalicznej czyli rozumiem że to będzie mała agencja? Czekam na telefon dlatego tak się dopytuję.
Fredek 2017-05-23 22:30
@joan Myślę, że jesteś młodym człowiekiem i uważasz, że robisz bardzo dużo idąc do pracy a już w pracy nie musisz opracować. Od tego są inni tylko nie Ty.
Weronika 2017-05-24 08:12
@joan czy spotkała Cię sytuacja, gdzie Bank Millennium SA zapewnił o możliwości zdobycia premii, a następnie okazało się, że nie ma takiej możliwości? Piszesz również o obowiązkowych nadgodzinach. Czy firma wymaga ich od każdego pracownika? Jak często się takie zdarzają?
Nick 2017-05-25 09:42
Osobiscie nie polecam,praca w godzinach 10-18, oczywiscie w oddziale trzeba byc duzo wczesniej,poniewaz codziennie są spotkania z kierownikiem, który mówi co i ile danego dnia masz sprzedac,jak tego nie zrobisz to sa konsekwencje.Wyjscie o 18.30 to tylko teoria, zawsze jest to dużo później,bo albo klienci,albo bankomat. Nadgodziny nie płacą,chociaz obiecuja. Za braki na kasie odpwiadasz swoja majatkiem, w bankomacie również,chociaz to nie twoja wina,ze maszyna cos zle wydala.Firma robi wszystko by byla chroniona przez procedury i zawsze jak cos jest zle jest to winna pracownika.Zarobki marne,podwyzki dostają Ci co są ulubieńcami.Jedyny plus opieka medyczna.
Weronika 2017-05-25 10:00
@Nick piszesz, że praca w Bank Millennium SA zaczyna się od 10, ale trzeba być wcześniej w miejscu zatrudnienia, ponieważ codziennie odbywają się spotkania z kierownikiem. Ile dokładnie wcześniej? Wspominasz również o wyciąganiu konsekwencji przez firmę, kiedy nie zrobi się określonego targetu. Jakie to są konsekwencje?
Wykrzyknik 2017-05-30 19:18
Cześć, jak wygląda atmosfera w centrali w Warszawie? Typowe korpo czy można spotkać normalne osoby?
Fredek 2017-06-01 09:39
Bank Millennium jest dobrym miejscem do pracy ale dla chcących tego.
Pracownik1234 2017-06-14 21:35
Pracuje w BM jakis czas i pierwsze słysze o spotkaniach przed pracą... W moim oddziale coś takiego nie ma miejsca, być może kierownik sobie sam wymyśla takie "spotkania motywacyjne". Wychodzimy zazwyczaj 10 po, no chyba, że jakis klient wpadnie na ostatnią chwilę i zasiedzi się np do 18:30 czy 19 to wtedy niestety. Po prostu jest to praca dla ludzi którym chce sie pracowac a nie czekają na manne z nieba.
ups 2017-06-17 22:49
najgorszy pracodawca jakiego miałam kiedykolwiek!!!
narco_polo 2017-06-18 11:59
Elo, proszę o opinię o pracy na stanowisku konsultant infolinii przychodzącej w Millenium. Pozdro!!
Meg 2017-06-19 15:42
Nie polecam pracy w oddziale. Ciągle nadgodziny które nie są ewidencjonowane w praktyce ich nie odbieramy,braki kadrowe uniemożliwiające wzięcie wolnego. Wieczne mało sprzedazy mimo wysokiej pozycji w sieci.Po roku czuje się już wypalona.
Fredek 2017-06-20 14:18
Nikt nie mówił, że praca będzie lekka, ale generalnie w pracy trzeba niestety pracować
Rekrutujacy 2017-06-25 10:25
Jak jest w centrali ? Chodzi mi bardziej o back office. Jak atmosfera? Jak zarobki?
Misia 2017-06-25 11:06
Nie zgadzam się z opinią, że praca jest ciężka. Uwielbiam taką pracę a jeśli komuś nie odpowiada to zawsze może pracować na świeżym powietrzu tam będzie ok.
była pracownica 2017-06-26 16:26
Pracowałam w tym banku rok czasu. Nie chciałam przedłużenia umowy. Pracowałam w róznych miejscach ale ten bank przebija wszystko.
1. Wynagrodzenie nieadekwatne to wykonywanych obowiązków. Premie za sprzedaż śmiesznie niskie.
2. Przerwa? tam czegoś takiego nie ma . Przychodzisz do pracy pracować a nie jeść czy pić .
3. Cały dzień obsługujesz klientów, nie masz czasu podrapać się po tyłku a na koniec dnia dostajesz opieprz za brak wykonanych telefonów. Kierownik twierdzi ,że miałeś czas dzwonić ale się obijałeś .
4. Pracowałam w oddziale,który mieścił się w Galerii Handlowej,więc praca była 2 zmianowa. Nawet kiedy masz wolne 2 dni albo 3 nie ma mowy o wyjezdzie i odcięciu się gdyż kierownictwo dręczy Cię telefonami i każde przyjść po klucz .
5. Traktowanie pracownika? możesz padać na twarz , dostawać zawału serca ale i tak musisz siedzieć w pracy . Wolny dzień na żądanie to mit.
Aktualnie złożyłam pozew w sądzie.
Za co? Ano za to,że pewne pięknego dnia żle się czułam w pracy. Nie byłąm w stanie obsługiwać klientów . Chciałam się zwolnić a co usłyszałam? Że wcale nie jest ze mną tak żle i mogę siedzieć w pracy, nie mam jeszcze wyrobionego plany więc nikt mnie nie zwolni. Efekt? Po kilku godzinach wylądowałam w stanie krytycznym w szpitalu. Potem oczywiście wielkie pretensje,że leże w szpitalu i odpoczywam podczas gdy inni pracują :D nie wspomnę o codziennym nękaniu telefonami, kiedy łaskawie zamierzam wrócić.

Doskonale rozumiem,że do pracy idzie się pracować a nie odpoczywać ale to co u mnie się działo w oddziale to juz przekroczenie wszelakich granic. Zero liczenia się z człowiekiem. Traktowanie jak gówno,które nie ma praw.
Oczywiście nie twierdzę,że wszędzie tak jest. Byłam 2 razy na delegacji w innych placówkach i przyznam,że może nie było idealnie ale było dużo duzo lepiej jeżeli chodzi o traktowanie pracowników. Po prostu w zależności jaki kierownik się trafi.
była pracownica 2017-06-26 16:42
Aktualnie złożyłam pozew w sądzie.

była pracownica 2017-06-26 16:48
Podstawa zalezy od regionu i od tego co wynegocjujesz. Jestem z małego miasta i dostałam 2800 brutto plus premie . Na wysokie premie nie ma co liczyć .
Zostaw swoją opinię o Bank Millennium SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium SA