logo Bank Millennium SA

Bank Millennium SA

Opinie o Bank Millennium SA

Agnieszka 2017-04-05 19:33
Podstawą 2500 brutto. Premie Max 1600 brutto za jakość rozmów (przeważnie jednak 500 brutto, czasem ta prawie najwyższa 1200- niestety maksymalna 1600 rzadko) + od sprzedaży jakoś procentowo
Wnikliwy 2017-04-11 20:15
to tak ok 3100zł można spokojnie wyciągnąć? :)
Wnikliwy 2017-04-11 22:01
chodzi mi oczywiście netto już ze wszystkimi składnikami czy tyle lekką ręką da się :)
Agnieszka 2017-04-12 15:16
realnie około 2500 netto, zatrudnij sie i sie przekonaj ;) ja juz tam nie pracuje
Weronika 2017-04-12 15:22
@Agnieszka, rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem Bank Millennium SA. Co w takim razie możesz powiedzieć o warunkach pracy?
Wnikliwy 2017-04-12 19:41
a czemu już nie pracujesz? Co się stało? Jak długo pracowałaś?
A 2017-04-15 15:51
Po prostu zmieniłam pracę :) prawie rok. To dobre na start dla studentów, logiczne ze nikt nie będzie całe życie pracował na sluchawce ;) atmosfera ok, warunki też no i dużo można się nauczyć.
curious 2017-04-22 11:10
Czy ktoś z pracowników jest w stanie napisać mniej więcej ile zarabia się na start jako Konsultant ds. Sprzedaży i Utrzymania Produktów Bankowych - jaka podstawa brutto, jakie premie miesięcznie można wykręcić? Zaprosili mnie na spotkanie i chcę się zorientować czy jest sens iść, bo jeśli kasa mała to szkoda zachodu.
Kadi 2017-04-24 09:09
Ja mam pytanie: Czy na każdym projekcie na infolinii w Banku Millennium jest sprzedaż?
Nika8 2017-04-26 19:52
Witam :)
Wybiera się ktoś ze Śląska na szkolenie do Warszawy 15 tego maja ?
Monia 2017-05-07 19:48
Zastanawiam się jaki jest powód tak dużej oferty pracy jaką bank wystawił? Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Podzielcie się z innymi. Zamierzałam aplikować do firmy więc przydałoby się mieć wiedzę o sytuacji w firmie.
Weronika9237 2017-05-11 15:54
Chciałam zapytać o staż w tym banku. Zostałam dziś na niego zaproszona jak wygląda rozmowa warto?
Weronika 2017-05-11 16:11
@Weronika9237 staż na jakim stanowisku dokładnie? Ogólne warunki różnią się w zależności od stanowiska, na którym zatrudniony jest pracownik.
Weronika9237 2017-05-11 16:24
W dziale bankowości detalicznej
Baśka 2017-05-18 12:20
Czy mógłby ktoś napisach jak się pracuje w firmie? Jaka jest atmosfera? Czy firma prowadzi rekrutacje jedno- czy dwuetapową? Złożyłam cv na doradcę w placówce detalicznej czyli rozumiem że to będzie mała agencja? Czekam na telefon dlatego tak się dopytuję.
Fredek 2017-05-23 22:30
@joan Myślę, że jesteś młodym człowiekiem i uważasz, że robisz bardzo dużo idąc do pracy a już w pracy nie musisz opracować. Od tego są inni tylko nie Ty.
Weronika 2017-05-24 08:12
@joan czy spotkała Cię sytuacja, gdzie Bank Millennium SA zapewnił o możliwości zdobycia premii, a następnie okazało się, że nie ma takiej możliwości? Piszesz również o obowiązkowych nadgodzinach. Czy firma wymaga ich od każdego pracownika? Jak często się takie zdarzają?
Nick 2017-05-25 09:42
Osobiscie nie polecam,praca w godzinach 10-18, oczywiscie w oddziale trzeba byc duzo wczesniej,poniewaz codziennie są spotkania z kierownikiem, który mówi co i ile danego dnia masz sprzedac,jak tego nie zrobisz to sa konsekwencje.Wyjscie o 18.30 to tylko teoria, zawsze jest to dużo później,bo albo klienci,albo bankomat. Nadgodziny nie płacą,chociaz obiecuja. Za braki na kasie odpwiadasz swoja majatkiem, w bankomacie również,chociaz to nie twoja wina,ze maszyna cos zle wydala.Firma robi wszystko by byla chroniona przez procedury i zawsze jak cos jest zle jest to winna pracownika.Zarobki marne,podwyzki dostają Ci co są ulubieńcami.Jedyny plus opieka medyczna.
Weronika 2017-05-25 10:00
@Nick piszesz, że praca w Bank Millennium SA zaczyna się od 10, ale trzeba być wcześniej w miejscu zatrudnienia, ponieważ codziennie odbywają się spotkania z kierownikiem. Ile dokładnie wcześniej? Wspominasz również o wyciąganiu konsekwencji przez firmę, kiedy nie zrobi się określonego targetu. Jakie to są konsekwencje?
Wykrzyknik 2017-05-30 19:18
Cześć, jak wygląda atmosfera w centrali w Warszawie? Typowe korpo czy można spotkać normalne osoby?
Fredek 2017-06-01 09:39
Bank Millennium jest dobrym miejscem do pracy ale dla chcących tego.
Pracownik1234 2017-06-14 21:35
Pracuje w BM jakis czas i pierwsze słysze o spotkaniach przed pracą... W moim oddziale coś takiego nie ma miejsca, być może kierownik sobie sam wymyśla takie "spotkania motywacyjne". Wychodzimy zazwyczaj 10 po, no chyba, że jakis klient wpadnie na ostatnią chwilę i zasiedzi się np do 18:30 czy 19 to wtedy niestety. Po prostu jest to praca dla ludzi którym chce sie pracowac a nie czekają na manne z nieba.
ups 2017-06-17 22:49
najgorszy pracodawca jakiego miałam kiedykolwiek!!!
narco_polo 2017-06-18 11:59
Elo, proszę o opinię o pracy na stanowisku konsultant infolinii przychodzącej w Millenium. Pozdro!!
Meg 2017-06-19 15:42
Nie polecam pracy w oddziale. Ciągle nadgodziny które nie są ewidencjonowane w praktyce ich nie odbieramy,braki kadrowe uniemożliwiające wzięcie wolnego. Wieczne mało sprzedazy mimo wysokiej pozycji w sieci.Po roku czuje się już wypalona.
Fredek 2017-06-20 14:18
Nikt nie mówił, że praca będzie lekka, ale generalnie w pracy trzeba niestety pracować
Rekrutujacy 2017-06-25 10:25
Jak jest w centrali ? Chodzi mi bardziej o back office. Jak atmosfera? Jak zarobki?
Misia 2017-06-25 11:06
Nie zgadzam się z opinią, że praca jest ciężka. Uwielbiam taką pracę a jeśli komuś nie odpowiada to zawsze może pracować na świeżym powietrzu tam będzie ok.
była pracownica 2017-06-26 16:26
Pracowałam w tym banku rok czasu. Nie chciałam przedłużenia umowy. Pracowałam w róznych miejscach ale ten bank przebija wszystko.
1. Wynagrodzenie nieadekwatne to wykonywanych obowiązków. Premie za sprzedaż śmiesznie niskie.
2. Przerwa? tam czegoś takiego nie ma . Przychodzisz do pracy pracować a nie jeść czy pić .
3. Cały dzień obsługujesz klientów, nie masz czasu podrapać się po tyłku a na koniec dnia dostajesz opieprz za brak wykonanych telefonów. Kierownik twierdzi ,że miałeś czas dzwonić ale się obijałeś .
4. Pracowałam w oddziale,który mieścił się w Galerii Handlowej,więc praca była 2 zmianowa. Nawet kiedy masz wolne 2 dni albo 3 nie ma mowy o wyjezdzie i odcięciu się gdyż kierownictwo dręczy Cię telefonami i każde przyjść po klucz .
5. Traktowanie pracownika? możesz padać na twarz , dostawać zawału serca ale i tak musisz siedzieć w pracy . Wolny dzień na żądanie to mit.
Aktualnie złożyłam pozew w sądzie.
Za co? Ano za to,że pewne pięknego dnia żle się czułam w pracy. Nie byłąm w stanie obsługiwać klientów . Chciałam się zwolnić a co usłyszałam? Że wcale nie jest ze mną tak żle i mogę siedzieć w pracy, nie mam jeszcze wyrobionego plany więc nikt mnie nie zwolni. Efekt? Po kilku godzinach wylądowałam w stanie krytycznym w szpitalu. Potem oczywiście wielkie pretensje,że leże w szpitalu i odpoczywam podczas gdy inni pracują :D nie wspomnę o codziennym nękaniu telefonami, kiedy łaskawie zamierzam wrócić.

Doskonale rozumiem,że do pracy idzie się pracować a nie odpoczywać ale to co u mnie się działo w oddziale to juz przekroczenie wszelakich granic. Zero liczenia się z człowiekiem. Traktowanie jak gówno,które nie ma praw.
Oczywiście nie twierdzę,że wszędzie tak jest. Byłam 2 razy na delegacji w innych placówkach i przyznam,że może nie było idealnie ale było dużo duzo lepiej jeżeli chodzi o traktowanie pracowników. Po prostu w zależności jaki kierownik się trafi.
była pracownica 2017-06-26 16:42
Aktualnie złożyłam pozew w sądzie.

była pracownica 2017-06-26 16:48
Podstawa zalezy od regionu i od tego co wynegocjujesz. Jestem z małego miasta i dostałam 2800 brutto plus premie . Na wysokie premie nie ma co liczyć .
Ola 2017-06-29 14:21
czy gdzieś w banku są jeszcze ludzkie warunki pracy?
tak śledzę wypowiedzi i patrzę na tą właśnie i tak samo było jak pracowałam w Eurobanku- totalny obóz pracy- wyrabiałam plany i nie dostawałam premii bo placowka nie wyrabiala 75 % :-/
teraz chce wrócić do pracy po przerwie związanej z wychowywaniem dziecka i nie wiem co mam wybrać..
szukam ofert w innych bankach ale może całkiem to odpuszczę. .Może praca u pośrednika byłaby lepszym rozwiązaniem...ehhh
mała 2017-06-29 17:14
też jestem ciekawa jak to wygląda w centarli?
odradzam 2017-07-01 09:12
bankowość elektroniczna ...
brak kompetencji duże obietnice zerowy rozwój
Ewunia 2017-07-02 20:26
Najlepsze co możesz zrobić to poszukać w innej branży,w bankach mają coraz większy problem z rekrutacją,że zawsze możesz wrócić. Jako matka pracująca w oddziale widzę kilka minusów,to nigdy nie jest praca 8h więc problem z odbiorem z przedszkola bo niby jak masz wyjść jak masz klucze,poza tym weź l4 na dziecko i już pretensje byly o 3dni robocze! Na prawdę centrala powinna zwrócić uwagę na to jak przestrzeganie są prawa pracowników zwłaszcza matek.
Fiona 2017-07-02 21:52
Czy pracując w Banku Millennium na stanowisku opiekuna klienta da się godziwie zarobić? Czy firma ma do pensji dodatek socjalny lub coś innego? Słyszałam ostatnio sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie kilka wiadomości. Z góry dziękuję.
Angel 2017-07-08 20:45
Pracowałam w BN na słuchawce jakiś czas temu prawie rok i jeszcze teraz muszę odreagować swoją gehennę. Wydawało mi się, że otrzymanie pracy w Banku to szczęście , zawiodłam sie mocno bo było to nieszczęście.
Jestem b.db handlowcem więc nastawiam sie na robienie planu i zgarnięcie prowizji. A tu rozczarowanie bo w interesie innych pracowników banku było pozbawić cię tej premii. Przekraczałam plany lub wykonywałam je w 100% a premii nie oglądałam , dlaczego ??? a dlatego:
- na infolinii dział monitoring sprawdzał jakość rozmów, ja jestem fanką jakości rozmów i rzetelnego informowania klienta, nigdy nic nie sprzedałam wprowadzając kogoś w błąd. To oczywiście było bez znaczenia. Monitoring obejmował wszystkie rozmowy nawet te przed weryfikacją, czyli potwierdzeniem danych klienta, które nie mogły się skończyć sprzedażą. Wystarczyło w ramach tej ogólnej rozmowy nie doprecyzować drobnego szczegółu i już to obniżało prowizję ze sprzedaży o 25%, lub 50%, 3 drobne błędy – zostajesz pozbawiony prowizji całkowicie.
Perfidii dodaje fakt , że o ocenie dowiadywałaś się na koniec pracy ostatniego dnia miesiąca, Kordo nie informował przez cały miesiąc a dostawał informację na bieżąco , po to aby osoba nie wiedziała o tym, że jest skasowana przez monitoring i zaiwaniała dalej, jak naiwniak.
- subiektywna ocena twojego kordo – on na zasadzie lubię/ nie lubię cię oceniał co miesiąc i jeżeli pozostały ci grosze do wzięcia z wypracowanej prowizji po monitoringu , on z tego co pozostało zabierał nawet do 50% (a sam w pracy siedział głównie na kompie z WP).
- no i wisienka – miałam raz ocenę po monitoringu 100% i przekroczony plan ale dostałam 0 zł prowizji ponieważ sprzedałam klientowi, który był do weryfikacji w oddziale, było to zaznaczone drobnym drukiem , w zakładce , rozmowy wpadały jedna po drugiej, co kilkanaście sekund, więc była to pułapka, w którą wpadło wiele słuchawek. Sprzedaż takiemu kasowała ci prowizję do 0 zł.
- jeżeli nie był zrobiony plan działowy lub wydziałowy też nic nie oglądałeś ze swojej sprzedaży.
Przez rok pracy wykonując plany sprzedażowe nie otrzymałam nawet 1000 zł !!!! prowizji na rękę.

Wypracowane pieniądze a szczególnie w banku nigdy nie giną, ktoś je zgarnia. Stąd tak duża rotacja aby pozbyć się światków wyzysku w pracy.
Miki 2017-07-09 21:34
Tak rzeczywiście wyglądają realia pracy na infolinii więc ci sprytniejsi po miesiącu szkolenia szli na wielomiesięczne zwolnienia lekarskie i mieli kołchoz z głowy....
Zxc 2017-07-10 15:47
Dostalam zaproszenie na rozmowe jako opiekun klienta na infolinii.Czy wymagaja okazania swiadectwa ukonczenia szkoly?
Nauczyciel 2017-07-10 21:26
Tak , koniecznie musisz okazać świadectwo ukończenia szkoły podstawowej czyli , że przeszłaś przez 6 klas.
Kier 2017-07-11 22:50
To masz pretensję do banku, że masz dziecko ??? i chciałabyś: brać kasę co miesiąc, wcześniej wychodzić z pracy i chodzić na zwolnienia lekarskie a inni w placówce mają za ciebie robić, bo ty masz dzieciaka ????, do kogo masz pretensje , bank to nie przedszkole. Wynajmij opiekunkę i do roboty lub siedź na 500+
Kier 2017-07-11 22:50
Nowy 2017-07-14 11:50
Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi jaki jest powód, że bank ma tak długą listę ofert? Czy to jakiś nowy projekt czy może otwierają jakąś nową placówkę? Generalnie szukam pracy w banku jako opiekun klienta, może to byłoby miejsce dla mnie? Proszę o kilka zdań .
Ewunia 2017-07-15 12:58
Haha. Chciałabym wychodzić po 8h lub móc faktycznie odbierać nadgodziny a nie je robić i nic z tego nie mieć a co do l4 czasami się tak zdarza,nie mówię o oszukiwaniu tylko o faktycznie chorobie a skoro uważasz to za wykorzystywanie to świadczy o Tobie jak bardzo korpo sprało Ci mózg i jak przedmiotowo traktujesz ludzi.
Życie to nie tabela z wynikami w Excelu. Roznie jest i wtedy powinno sie byc ludzkim bo Tobie tez sie moze przytrafic choroba.Twoja wypowiedź w całej okazałości pokazuje jak się traktuje w tym banku ludzi i jak nie rozumiesz mojej wypowiedzi,przeczytaj to co napisalam a nie fafleń się.
Minia 2017-07-19 11:29
Ja mam dobre odczucia z pracy w banku Millennium, polecam.
Bsnkow unikaj jjak ognia!! 2017-07-25 20:45
Zwolnienie. Szkolenie tylko z programu a wiedza potrzebna olbrzymia i nie licz na to , xe ktos ci pomoże. Z...ki od kierow ika regionalnego. Poczytaj sobie o tajemniczym kliencie. Nawet nie chce mi sie podac wiecej. To praca dla desperatow.
Fredi 2017-07-25 21:35
Praca w banku jest bardziej stresująca niż gdzie indziej i może nie wszystkim odpowiada. Ale to nie jest powód żeby oskarżać firmę.
. 2017-08-08 14:13
Jak myślicie jakie jest prawdopodobieństwo, że po rozmowie z dyrektorem regionalnym zdecydują się?
Ala 2017-08-08 15:37
50 na 50, cieszę się że pomogłem.
Piotr 2017-08-13 08:42
Słyszałem o banku sporo dobrego. Mam zamiar aplikować i bardzo proszę o kilka informacji. Jak się wam pracuje? Czy w firmie są dodatki typu socjalnego? Jak przedstawia się sprawa szkoleń? Czy są jakieś specjalne wymagania stawiane kandydatowi na starcie?
Zostaw swoją opinię o Bank Millennium SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium SA