logo Bank Millennium SA

Bank Millennium SA

Opinie o Bank Millennium SA

ciekawy 2016-10-23 02:54
Czy można dostać zaraz po studiach chociaż te 4 tysiące na rękę?
Kuki 2016-11-04 12:10
Wynagrodzenie Warszawa: 3300 brutto premie są wysokości do 300 zł netto na osobę cele sprzedazowe zostały bardzo podniesione. Na szkoleniu nie nauczycie się niczego jeśli jesteście pierwszy raz w branży to wpolczuje będzie wam bardzo ciężko. Podpisujesz lojalke ze za każda różnice na kasie zwracasz z własnych pieniedzy. Poza tym jeśli się zwolnisz w ciągu 2 lat to oddajesz kase za szkolenie
Pracownik 2016-11-04 21:17
Hahahaha
świeżynka123 2016-12-05 06:03
Czy ktoś wybiera się na szkolenie Millennium w styczniu 2017?
Paulina 2016-12-07 18:14
Świeżynka123 - prawdopodobnie ja, ale zapomnialam zapytac czy za tobardzo szkolenie bedziemy mieli wynagrodzenie, wiesz cos?
Swiezynka123 2016-12-08 20:09
Podaj swojego maila to się odezwę :)
Paulina 2016-12-09 11:28
Napisz na mejla t-sylwia@wp.pl
milena 2016-12-15 11:52
ludzie nie idzcie tu do pracy... pracowalam w innych bankach i tu bylo najgorzej ciesze sie ze juz jestem poza... to byla najlepsza decyzja
Domi 2016-12-16 20:36
Cześć,
Wczoraj brałam udział w drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Poszło mi średnio, ale Kierownik regionalny powiedział, że do końca tygodnia zadzwonią do mnie czy odpowiedź jest pozytywna czy negatywna. Dziś jest piątek i echo. Myślicie, że powinnam mieć jeszcze nadzieję?
aea 2017-01-02 09:47
Czekasz kilka dni, owszem taką podstawę spokojnie dostaniesz
Domi 2017-01-05 15:13
Cześć,
No i stało się, dostałam pracę! Czy ktoś z Was wyjeżdża ze Śląską na szkolenie, które rozpoczyna się 16.01?
BRS 2017-01-10 10:00
jesli ktoś z Panstwa dojrzał już do tego że za tą samą pracę można otrzymać 4 x wieksze wynagrodzenie to zapraszam na brsonline.pl
MmM. 2017-01-12 15:18
Hej, zdecydowałeś się aplikować na ta prace? mozesz podzielic sie informacjami?
MmM. 2017-01-12 15:20
Hej, może Ty zdecydowałeś się aplikować na ta prace? mozesz podzielic sie informacjami?
Fredek 2017-01-19 09:57
Mam złożyć swoje cv w banku ale chciałbym się dowiedzieć o co pytają na rozmowie, czy podpisują umowę?
Malwina 2017-01-22 12:25
Praca jako tester oprogramowania w banku millenium w Departamencie Bankowości Elektronicznej. Nie polecam tej pracy jeśli nie macie nic lepszego. Szukają tu testera klikacza za marne 3000 brutto na umowę zlecenie. Rotacja bardzo duża, co kilka miesięcy ktoś odchodzi. Jesteście na tym stanowisku taką "małpką klikaczką". Nikt się z Waszym zdaniem nie liczy. Trzeba siedzieć po godzinach. Większość zespołu jest beznadziejna. Niczego nowego się tam nie nauczycie. Podejście głównego przełożonego można kwitować jednym zdaniem: masz parobku cieszyć się, że ci dajemy prace i wielbić przełożonego. Ty jesteś tu tylko pracownikiem.
Szczerze Wam odradzam tę konkretną posadę w tym banku. Jeśli nie macie za co żyć ok, w przeciwnym razie szukajcie lepszej pracy.
Na plus wychodzi jedynie dobra lokalizacja tego banku.
dojacenty 2017-01-22 14:18
Problem jest taki, że są duże rotacje. Nikt tam nie chce pracować za te śmieszne pieniądze, z beznadziejnymi ludźmi. Zostawać po godzinach. Nie aplikujcie tam. Szczerze Wam radzę. Poszukajcie sobie dobrej firmy informatycznej. Po co w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzić?
qazwsxedc 2017-01-23 17:25
Zupełnie nie polecam pracy w tej firmie! Na rozmowach kwalifikacyjnych czarują człowieka- jacy to oni są wspaniali, że lepszej pracy niż u nich to nigdy nie dostanę. Do momentu rozpoczęcia szkolenia nawet można w to wierzyć. Po szkoleniu jedyne co umiesz to identyfikować banknoty. Reszta szkolenia to zupełna starta czasu, cały czas powtarzają jaka to super firma. Po przyjściu do oddziału oprowadzą Cię a później siadaj i rób plan. Drugiego dnia pracy zostawili nowego pracownika samego na sali operacyjnej, mimo że w regulaminie jest to zabronione, takie sytuacje to tam codzienność. A jak wiadomo pracownik banku praktycznie cały czas potrzebuje jakiejś autoryzacji, a będąc samemu na sali jest to niemożliwe. Na premie też nie ma co liczyć. Ogólnie rzecz biorąc praca dla osób mega odpornych psychicznie, bo potrafią zrobić człowiekowi mega mentlik w głowie.
Milosz 2017-01-31 14:33
Hej,
jak wyglada praca w centrali w Warszawie na Zaryna w departamencie procesow?

Tomato 2017-02-07 12:33
Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku doradca klienta? chodzi o podstawę w Warszawie netto do ręki? I w jakiej wysokości są do osiągnięcia premie?
Fredi 2017-02-14 09:10
Witam, pracuję w banku i stwierdzam, że jest bardzo dobrze. Na pewno dużo zależy od osób pracujących w danym oddziale, od atmosfery jaka panuje. Mam już trochę doświadczenia więc wiem co piszę. Zarobki są całkiem w porządku, w sumie naprawdę jest ok.
RichBig 2017-02-20 23:44
Powiedz mi gdzie contact center i Bank Millennium, który służy język rosyjski i ukraiński ???
Filip 2017-02-25 08:55
Czy oferta doradcy klienta jest jeszcze aktualna? Bardzo zależy mi na pracy w tym banku, wiem że to jest dobre miejsce do pracy.Jakie zarobki można dostać na poczatku?
Weronika 2017-02-28 15:23
Firma publikuje wiele ofert pracy. Znajdziemy w nich między innymi Młodszy Specjalista w Zespole Wspomagania Decyzji Kredytowych w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw. Będziecie aplikować?
bankowa 2017-03-03 21:17
Czy oprócz szkolenia wstępnego później też są inne szkolenia? jak często? słyszałam, że w tym banku oprócz tego, że jest dużo pracy i nadgodzin ...... co chwila są jakieś szkolenia. Proszę o info.
bankowa 2017-03-03 21:18
Weronika 2017-03-06 09:26
I jeżeli są szkolenia to jak wyglądają? Były dla Was przydatne?
Agaaga 2017-03-07 17:54
Czy możesz powiedzieć jak wyglądał drugi etap?
Weronika 2017-03-08 08:55
Pomoże ktoś? Jak przebiega rekrutacja? ;)
RichBig 2017-03-08 11:06

Który pracował w call - centre w Warszawie mówią, że linia, która zaspokaja rosyjskiego i ukraińskiego języka jest także w Warszawie?
Weronika 2017-03-08 11:11
Jakie benefity oferuje Bank Millennium SA?
Pracownik 2017-03-14 15:01
Infolinia Centrali obsługuje w j. polskim,angielskim,rosyjskim i ukrainskim. Co do Benefitów - karta Multisport, opieka medyczna Enel-Med, pakiet dodatkowego ubezpieczenia dla chętnych, bony na święta. Czy dla dzieci pracowników również są bony - nie wiem, bo nie posiadam :) Na pewno jest organizowana Wigilia, za która nie trzeba nic płacic, co ma czasem miejsce w innych korporacjach . W oddziale około 2500 netto plus premie za sprzedaż. Ze sprzedażą bywa różnie - raz lepiej raz gorzej - bardziej zależy to od klienta na jakiego trafimy, a nie od zbijania przez nas obiekcji. Zyczę każdemu klienta wiedzącego, czego chce ;) Praca całkiem fajna jak ktoś lubi tematykę bankowosci i kontakt z ludźmi. Jak każda praca, ma swoje plusy i minusy. Jak komus nie chce sie pracowac to niestety tylko siedzi, narzeka i szuka samych minusów. Można poznać dużo fajnych osób - zarówno wspolpracownikow jak i klientow. Moim zdaniem 4/6. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;))
kasiop 2017-03-15 14:04
Jak wygląda rekrutacja na konsultanta infolinii przychodzącej w W-wie na Żaryny?
Jakie wynagrodzenie i w ogóle czy warto?
Weronika 2017-03-15 14:24
@Pracownik dziękuję za tak szczegółową opinię. A co najbardziej cenisz w pracy w Bank Millennium SA?
Była pracownica 2017-03-15 17:08
Własnie się uwolniłam z tego kieratu po prawie 13 latach pracy. Ogólnie praca jak każda inna z ciśnieniem na sprzedaż, jeśli ktoś lubi kontakt z klientem i umie pracować pod presją czasu i targetu to polecam. Wynagrodzenie na początek to z tego co wiem 3300 brutto, co pół roku możliwość podwyżki plus wypracowana premia. Jako socjal opieka medyczna w enel-medzie, do wyboru karta Multisport lub bilety do kina. Dla dzieci organizowane są atrakcje za które rodzice pokrywają połowę kosztów. Dofinansowanie do teatru, wycieczek itp. Patrząc od strony pracownika to socjal bardzo dobry i zachęcający. Teraz tylko decyzja należy do Was czy chcecie pracować i zarabiać czy nie. Jeśli chodzi o systemy informatyczne to BM jest w porównaniu z innymi bankami mega rozwinięty.
tali 2017-03-15 19:59
Możecie powiedzieć coś więcej o szkoleniach w Warszawie?
Weronika 2017-03-16 09:52
@tali, czego konkretnie chcesz się dowiedzieć?
tali 2017-03-16 10:52
jak wyglądają egzaminy na szkoleniach? Czy dużo jest materiałów do przyswojenia? Czy osoba po studiach humanistycznych ma szanse szybko się wdrożyć w ten temat? Czy pracodawca zwraca koszty dojazdu z hotelu do biura?
i pytanie o multisporta - czy jest darmowy czy trzeba coś dopłacać?
pozytywnie 2017-03-17 00:18
Rekrutacja raczej bardzo prosta, mila i ciekawa. Na pewno plusem jest to, jak ktos mial stycznosc ze sprzedaza jakąkolwiek i ma w tym doswiadczenie. Przewaznie najpierw jest to rozmowa całą grupą nowych kandydatow z rekruterem, nastepnie wypelnienie krótkiego testu na podstawie czesci cennika i regulaminu, nastepnie krotka rozmowa sprzedazowa na sluchawce z ktoryms z pracownikow infolinii i na koncu rozmowa indywidualnie z rekruterem na temat warunkow pracy itp. Okolo 1800 na reke samej podstawy, natomiast plusem jest to, ze mozna wyciagnac premie sprzedazowe i jakosciowe, czyli wyplata na koniec miesiaca plus co 10 dni jakas premia czyli caly czas doplyw gotowki :) mozna wyciagnac w granicach nawet do 3000 a bardziej realnie okolo 2400-2600. Jezeli jestes cierpliwa i nie za bardzo zakrzatasz sobie glowe tym, jak jakis klient nie jest zbyt kulturalny, to spokojnie jakosciowa premie mozna dostac :) koordynatorzy sa fajni i mniej fajni ale z kazdym da sie przezyc. Przerwy raczej rozliczane co do minuty, no ale to chyba normalne. No i trzeba liczyc sie z tym, ze to praca 365 dni w roku 24/7 wiec zmiany sa rozne... na pewno dobra praca na start i bardzo fajni ludzie.
Weronika 2017-03-17 09:00
@pozytywnie, a czy można samemu ustalić sobie grafik ze swoim przełożonym, czy jest on narzucony odgórnie? Może być to cenna informacja dla przyszłych pracowników.
Nowa 2017-03-18 21:35
Podbijam pytanie o cenę multisportu dla mnie i dla partnera. Czy ktos wybiera się na szkolenie 3 kwietnia?
RichBig 2017-03-19 09:37
Proszę mi powiedzieć nazwę contact center, że przeznaczony Banku Millennium, chciałbym pracować nad swoimi obsluzhiivanii linii w języku rosyjskim i ukraińskim.
waldemar 2017-03-19 19:34
Czy wie ktoś jak przebiega rekrutacja na Testera Aplikacji internetowych w Departamencie Bankowości Elektronicznej ? Tak samo czy ktoś wie jak przebiega rozmowa, ile ich jest, o co pytają. Może ktoś wie jakie są widełki na tym stanowisku dla osoby początkującej bez doświadczenia komercyjnego ?
Weronika 2017-03-20 10:29
@waldemar, chcesz aplikować? Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje.
pracownik 2017-03-22 13:15
na stronie pracuj sa ogloszenia, jest to chyba "konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta"
mile 2017-03-22 18:32
Multisport chyba około 35 zł płatne raz na kwartal, a co do nauki, jezeli szybko sie uczysz to sie nauczysz, nie ma tam jakis obliczen trudnych tylko raczej teoria. A zaliczenia sa czesto na szkoleniach i chyba trzeba zaliczac minimum na 75%. Grafik na infolinii chyba tydzien na rano- nastepny tydzien na wieczor i tak na zmiane plus 3-4 dni weekendowe w mies.
BRS to gó..no 2017-03-24 21:11
wypier..aj z tą firmą krzakiem
millenniowiec 2017-03-25 22:49
Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat i jedno Wam powiem, negocjujcie na dzień dobry jak najwyższą podstawę, bo potem możecie zapomnieć o podwyżce...możecie się starać i robić normy, ale usłyszycie, że możecie sobie zarobić w postaci premii! Tak, dokładnie, jak chcecie więcej, to tylko premią. Poza tym, w tej firmie, obowiązuje niepisana zasada, jeśli wyrabiasz normy przez 12 mcy, to i tak możesz dostać podwyżkę, ale tylko jedną...Także opłaca się chodzić do regionalnych i skomleć o podwyżkę, a wynoszą one od 100 do 150 zł brutto. A i jeszcze jedno, na rozmowie z regionalnym zapytajcie, jak wygląda system motywacyjny i jak nalicza się premia...może dwa razy się zastanowicie, zanim powiecie: "tak, chcę pracować w Banku Millennium". Może się okazać, że teksty regionalnego na temat możliwości zwiększenia wynagrodzenia premiami, to zwykłe bredzenie...Jedna regionalna z WLKP często tak pieprzyła...jak odchodziłem i chciała mnie zatrzymać podwyżką rzędu 150 zł, parsknąłem śmiechem :)
RichBig 2017-03-26 09:44
Oznacza to, że Ukraińcy pracują w contact center Banku?
regionalny 2017-03-27 13:10
W Millennium jest infolinia w języku ukraińskim i rosyjskim...a czy zatrudniają Ukraińców? Pierwsze słyszę. Pozdraewiam
Zostaw swoją opinię o Bank Millennium SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium SA