Opinie o Visset Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Visset Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Visset Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visset Sp. z o.o. w Poznań

Hiszpan

Jeśli ktoś chce aplikować na oferty z portalu Pracuj to kilka praktycznych informacji: Najpierw dostaniesz sprawy z usuniętymi notatkami poprzedników. Pojedziesz pod adres naiwnie sądząc, że dostałeś świeżynkę. Nie wiesz, że już kilku ludzi wcześniej ustaliło, że dłużnik jest tam nieznany albo wyjechał za granicę. Pełen zapału będziesz gnał pod tego typu adresy tracąc czas. A gdy kiedyś dotrzesz do dłużnika to on powoła się na poczynione ustalenia z Call Center których w systemie nie zobaczysz. Przydatna będzie moneta. Orzeł znaczy, że dłużnik mówi prawdę a reszka to kłamie. Rzucaj, może trafisz. No ale powiedzmy, że dotarłeś do dłużnika i poczyniłeś z nim ustalenia i rozłożyłeś spłatę na pół roku. Dłużnik wywiązuje się i spłaca zgodnie z ustaleniami. Szukasz w swojej wypłacie prowizji od takiej wpłaty. Nie ma, gdyż będzie tylko w pierwszym miesiącu. W kolejnych miesiącach już prowizji nie zobaczysz gdyż od spotkania minęło powyżej 30 dni. Aby dostać prowizję musisz mieć kontakt raz w miesiącu. W jakim celu jeśli dłużnik wzorowo spłaca? Nie wiadomo. Liczysz na szkolenia? Zapomnij, nie ma żadnych. Ale wróćmy do pracy w terenie. Dłużnik składa propozycję na którą potrzebujesz akceptację centrali. Nic z tego. Jeśli zadzwonisz do biura to ręczę, że nikt nie odbierze telefonu. I nie oddzwoni. Może dzwonisz z jakimś problemem? Lepiej nie odbierać i problem z głowy. Radź sobie sam tak jak umiesz. W każdej firmie powinna być strategia rozwoju. Tu nie ma żadnej gdyż dyrektorzy nie pracują zbyt długo. Spotkanie wszystkich jest raz w roku. Liczysz pewnie, że spotkasz się wtedy z Prezesem, przedyskutujecie bieżące sprawy, zgłosisz swoje pomysły. Nic bardzie błędnego. Prezesowi "coś wypadnie" i nie pojawi się na spotkaniu, nic mu nie zgłosisz. A może liczysz na stabilne rozliczenia finansowe? Błąd. Zasady rozliczeń są zmieniane często, oczywiście każda kolejna jest na niekorzyść windykatora. Ostatni hit to brak wypłaty prowizji od ustalonej wpłaty z dłużnikiem, jeśli nie podjąłeś żadnych działań w ciągu ostatniego miesiąca. Czyli uwaga uwaga: jako windykator będziesz jeździł do tych dłużników którzy .... spłacają regularnie. Bo inaczej nie otrzymasz prowizji. Dlatego, jeśli uczono ciebie, że powinieneś odwiedzać tych którzy nie spłacają to musisz zmienić sposób myślenia. Jednym słowem: witaj w cyrku.

W_

Opieka medyczna i to tyle. Jeżeli liczysz na więcej to sie przeliczysz. Nie otrzymasz żadnych profitów na święta ani tzw. wczasów pod gruszą.

Mariusz
@W_

Jak wygląda wynagrodzenie na start dla osób bez doświadczenia w branży?Czekam na info. Dzięki.

W_
@Mariusz

Poczytaj opinie to będziesz wiedział jak "atrakcyjne" wynagrodzenie oferują.

columbo

Warto spróbować, czyszczą się systematyczne z słabeuszy... że słaba baza, że odmowa spłaty, że żona wyzywa, że majtki cisną :) wiadomo maruderzy, zawsze od nich uciekałem i każdemu to polecam trzeba pomyśleć w pracy, aby mieć wyniki, porównywalnie miałem tylko w jednym banku, jeśli chodzi o przełożenie zaangażowanie i efekty, jak się zepniesz to przytulisz ponad 8-10 tys, najważniejsze chęć do pracy i umiejętności, siedzę tu od jakiegoś czasu i póki co nie rozglądam się praca w innych działach poza terenem - nie wiem, nie wypowiem się :)

WM

WT- nie polecam. Chyba, że ktoś lubi uganiać się na sprawach rozklepanych już jako (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Visset Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. Telefonicznej Obsługi Klienta?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
bylypracownik

Praca jest dobra tylko na pocztek kariery. Nie jest zbyt skomplikowana i latwa do ogarniecia. Minusem jest niskie wynagrodzenie (usunięte przez administratora) Szkolenia byly co jakis czas, ale tez bez rewelacji. (usunięte przez administratora)

Lidia

Niedawno w sieci pojawiła się oferta pracy w Visset na stanowisku głównego księgowego. Pracodawca zapewnia potencjalnym pracownikom pełny pakiet medyczny i możliwość realnego rozwoju zawodowego. Co sądzicie o tej rekrutacji? Warto wziąć w niej udział? W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam Was do pozostawiania wypowiedzi na ten temat.

filatelista

Atmosfera jest dobra, flota to Skody Citigo. Problem to niskie zarobki (usunięte przez administratora), i słaba baza Dłużników. (usunięte przez administratora) Znając realia od wewnątrz - odradzam.

Pracujący
@filatelista

Co do tego stanowiska to zarobki się trochę zmieniły. Podstawa jest teraz wyższa.

filatelista
@Pracujący

Szkoda, że tak późno. Kilku dobrych windykatorów odeszło. Duża rotacja pracowników nie pozwoli zbudować silnej firmy.

Zohan aus Israel
@filatelista

Skoda Citigo to nieporozumienie w pracy WT. Brak poszanowania dla bezpieczeństwa i komfortu pracowników.

znający realia od środka.
@Zohan aus Israel

Przeciwnie. Skoda Citigo jako samochód mały, pozwala łatwo zaparkować, co jest korzyścią. Nieporozumieniem są słabe zarobki (usunięte przez administratora) Jeszcze niedawno była rewelacyjna ekipa, która osiągała dobre wyniki. Dziś po częściach ludzi pozostało tylko wspomnienie a pracują słabsi. Dziwię się właścicielowi, że nie dostrzega problemu odchodzenia skutecznych Windykatorów i zatrudniania ludzi słabszych.

kaktus
@znający realia od środka.

pracuję od ponad roku, narzekają słabi :), choć najsłabsi już odeszli, jak zawsze baletnicy przeszkadzają pantofelki, na pewno można zarobić, ale trzeba pracować, a nie udawać, nie ma tu odbijania od adresów jak niektórzy lubią tylko porządna praca, polecam, każdemu kto chce zarobić, bo system wynagrodzeń jest bardzo obiecujący, ale dla tych którzy znają się na pracy w terenie, a nie skaczą jak piłeczka, ważny dla mnie jest kontakt z bazą, szef mocno wspomaga

Lidia
@Pracujący

Co jest przyczyną tego, że w firmie Visset (Poznań) podstawa uległa polepszeniu i wypłaty są wyższe? Czy poza tym można pracując w tej firmie liczyć na jakiekolwiek wynagrodzenie pozapłacowe? Różnego rodzaju benefity?

Pracujący
@Lidia

Wymagania są wyższe to i wynagrodzenia podnieśli. Po za podstawą jest prowizja oraz LuxMed.

Daria

Ja natomiast słyszałam, że firma jest dobrym pracodawcą więc musi być dobrze.

Czy zmieniły się w firmie zarobki, narzekaliście na zbyt niskie. Interesuje mnie aplikacja do firmy i nie ukrywam zarobki są istotne.

Ona 123

Proszę o informacje jak wygląda podstawa w firmie, czy są jakieś poza płacowe benefity?

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Morał

Jaka flota ? bo o tym cisza...

Może brak ludzi do pracy wpłynie na firmę i podniosą wynagrodzenia?

Wol

Zarobki niestety słabe w stosunku do konkurencji. Własna działalność i niska podstawa. Atmosfera pracy nie jest zła ale firma mało perspektywiczna. Generalnie praca na krótki czas bo można się rozczarować. Firma niskich lotów , brak profesjonalizmu.

elvis

JUŻ nie polecam.

I

Lepiej iść do konkurencji niż męczyć się w tak chaotycznej firmie............

Podstawa jest tragiczna (usunięte przez administratora) Jeśli nie podniosą podstawy to ludzie pouciekają. Atmosfera pracy dobra.

Aras

Windykator Terenowy za chwilę zostanie tam tylko jeden, reszta już się pakuje do konkurencji. Nikt Ci tyle nie da co Visset obieca ;-)

GS1617

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z Visset Sp. z o.o. to mogę je ocenić po rozmowach kwalifikacyjnych. Osoba prowadząca rozmowę bardzo kompetentna i z dobrym podejściem do kandydata (co w wielu firmach wygląda bardzo kiepsko by nie mówić tragicznie...) I co do rozmów, sprawdzenia kwalifikacji, prowadzenia rozmowy na duży +. Natomiast kwestia tego co OFERUJĄ w ofercie pracy a tego co PROPONUJĄ to już inna galaktyka...i to duży błąd. (Szczególnie jeśli chodzi o typ umowy i warunki współpracy - UWAGA) Drugą sprawą jest kwestia kontaktu po rozmowach kwalifikacyjnych. Niby ok ale brakowało jakiegoś "taktu" - tak bym nazwał to, że uzależniają wybór kandydata od umiejętności - Oficjalnie, a Nieoficjalnie został wybrany ten, który chciał najmniej, bez względu na umiejętności...Z tego co wiem do dzisiaj poszukują osób na "niektóre" stanowiska...Nie wiem jak sama praca i atmosfera i nie będę jej oceniał. Natomiast to, że ogłoszenia się pojawiają się cyklicznie od jakiś ponad 3 miesięcy to pewnie też sygnał...Jak masz dużo czasu to polecam sprawdzić - dodam, że proces rekrutacyjny przeciągnął się do jednego miesiąca...

Windykator terenowy

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki może liczyć windykator terenowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Visset Sp. z o.o. - Poznań

Visset Sp. z o.o.