Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Napędy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nord Napędy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Kro

Firma jak firma trochę zacofanie ale da się przeżyć rok dwa max 3 i cześć. Ludzie którzy są tam od lat są często świetnymi fachowcami jeśli chodzi o inżynierię czy handlowcy. Mają swoje schematy i są temu oddani. Reszta tam siedzi z braku laku. Jeśli masz inne usposobienie to nie wytrwasz ale warto spróbować np jako wejście na rynek pracy

Firma ogólnie taka se, niby spokój, niby ok. Jak najbardziej dla ludzi którzy nie mają większych wymogów finansowych i rozwojowych. Każdy kto pracował lub pracuje w tej firmie wie że to prawda. Po komentarzach pozytywnych widać, że jedna osoba je pisze i broni firmy za wszelką cenę, po co? nie wiem skoro też pewnie zarabia grosze. Nikt z obecnych pracowników czy byłych nie powie nic dobrego o tej firmie, zarządzie czy kierownictwie - niestety

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nord Napędy Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

żejak

służbowe co? chyba jak sobie kupisz

Krasek

Ma ktoś jakieś świeże info? Planuje się zatrudnić.

Alek
@Krasek

Firma w porządku, płacą na czas, na warunki nie ma co narzekać, bo to naprawdę jest dobra firma.

Pogba
@Krasek

Robilem tam i mysle ze warto probowac, ludzie w przadku, na kase nie trzeba czekac.

Mariusz
@Krasek

nie ma stresu trzeba po prostu robic swoje. jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony

Nord
@Pogba

Skoro jest taka super firma i super kasa, czemu w tej firmie jest tak duża rotacja, ciągle ktoś odchodzi i przychodzą nowe osoby???? (usunięte przez administratora)

Pogba
@Nord

Mordeczko Ty chyba non stop masz stronę włączoną. Bo widzę że jak się tylko jakaś opinia pojawi to zaraz lecisz z odpowiedzią. Zluzuj trochę, bo każdy może napisać własną opinię, a komentowanie wszystkich to dziecinada :) Napisałem że robiłem i mysle ze jak ktos szuka roboty to tam bedzie dobrze i warto sprobowac, a to że Tobie nie pasowalo to nie znaczy zeby innych zniechęcać komentując każdy post. Pzdr

bsjac
@Mariusz

żeby nie umieć pracować w nord to trzeba być raczej ułomnym. Praca dla prostych ludzi, jesli jestes po studiach i chcesz sie cos przyuczyc popracuj tam i spadaj

Brałeś udział w rekrutacji do Nord Napędy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Wieliczka
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Kierowca kat. B - Dołącz do naszego zespołu!
Wieliczka
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
Gacek

Pojawiło mi się na stronie goworka to i napisze od siebie. To była moja 3 firma na strefie i jak się okazało najlepsza. Los tak chciał że można było na Zachód jechać to się pojechało, a tak to pewnie by się siedziało w Polsce i dalej pracowalo. Tez nie ma co oczekiwać złotych gór w zakladach tego typu. Trzeba pracowac jak wszedzie ale syfu nie ma i spokoj tez sie znajdzie. Ludzie jak ludzie wszedzie znajda sie rozni, ale ekipa byla w miare zgrana.

kdknfksj
@Gacek

akurat (usunięte przez administratora) i bajzel jest. nowy szef proboje ogarnac od jakiegos czasu ale ciezko ciezko zapanować nad tą piaskownicą

Kudłaty

To może ja dodam swoje trzy grosze bo widzę że dyskusja nabiera rumienców. Zarobki bardzo kiepskie, wyzysk, działanie firmy opiera się na schemacie pracownika - ofiary który musi pracować żeby żyć, a firma to wykorzystuje do granic możliwości.. Rozmowa z obecnym dyrektorem dotycząca kwestii finansowej skończyła się na 2 etapach, w pierwszym potwierdził że zarabia się grosze, w drugim mnie zwolnił bo chciałem parę gruszek więcej do czapki. Firma chętnie zatrudnia osoby bez większego doświadczenia bo nie mają większych wymagń = najniższa krajowa, jeżeli już wymagania się pojawią to trzeba liczyć się z pożegnalnym ciastem. Z perspektywy czasu, firma raczej na odbicie się od dna po studiach, albo klepanie do końca życia za drobne. Odnośnie tego ciasta, to Ty je przynosisz. Pozdrawiam

Artur

Robiłem przy serwisie i praca jak dla mnie raczej na plus. Też nie było to jakieś mega trudne, bo diagnozowanie to prosta sprawa. Wystarczy znaleźć usterkę i przeanalizować jej przyczynę, żeby potem nie latać drugi raz. Potem naprawa jak się da, a jak nie to wymiana napędu. Pieniadze placa na czas, nie bylo opoznien, a to jak dla mnie kluczowa spawa. Wiekszosc ludzi raczej z wiekszym doswiadczeniem ale tez i mlodsi byli.

nfeo

oj :) jak już piszesz fale pozytywów to chociaż zmieniaj coś w zdaniach, jak na wypracowaniach w szkole. Dasz rade!

Rico

Ja firmę polecam, dobrze mi się tam pracowało. Dobre warunki jak na te branżę

Kamil

Porządna firma, polecam

Młodyu

Jak dla mnie praca w porządku. Nie jest źle wg mnie. Pieniądze płacą na czas, na warunki nie ma co narzekać.

Bizon

Praca zła nie jest. Jak ktoś się nastawia na kokosy i leżenie plackiem to się zawiedzie, ale z normalnym podejściem powinno byc ok.

Noel
@Bizon

Jasne, że tak. Ja już kilka lat tu pracuję i nie myślę o zmianie pracy. Jest mi tu dobrze - znajomi ludzie, spoko pieniądze i jasny zakres obowiązków.

Iza

@Prawdziwy Bizon A atmosfera pomiędzy pracownikami jest pozytywna? Ludzie nie odczuwają po sobie zatrudnienia po znajomości?

nick
@Iza

odczuwają

Nord Wiechlice

Marne czyli jakie/ile na rękę ?

Nord Wiechlice

Chciałbym się dowiedzieć ile konkretnie (chodzi o liczbę na rękę ) zarabia pracownik magazynu (tak jest w ofercie pracy) i czy są jakieś premie miesięczne/kwartalne/roczne ? Z góry dziękuję za odpowiedzi Chciałbym dodać że mam okazję się przyjąć do NORDa Wiechlice

Dla mnie praca w sam raz. Pieniądze są spoko, ludzie raczej też. Czasem sie ktos trafi nie taki jakby sie chcialo ale rozne charaktery chodza po tym swiecie.

maestro

Czasem zdarza się zapierdziel i trzeba przycisnąć, ale tak to spoko. Szczerze mimo to ja lubie te prace i faktycznie oferuja stabilne warunki zatrudnienia. Najważniejsze, że z wypłata problemów nie ma.

Kojot

Dobrze jest,warunki lekkie nie ma co narzekac. W sumie to bardzo dobrze bo zarobki spox a standard pracy odpowiedni

Qmaty

Nie wiem bo dopoki tam pracowalem zadnych problemow nie bylo, warunki lekkie i robota do zrobienia

Drwal

A ja też sądzę że ta praca zła nie jest. Szczerze mówiąc to nawet nie miałbym ochoty jej zmieniać. Nie ma co psuć, jak jest dobrze.

loki

Mozna sie dogadac, jesli potrzebuje sie wolnego, nikt nikomu nie robi pod gorke, kazdy chce dobrze ze soba zyc. Na wynagrodzenie nie mam co narzekać a i dobra organizacja pracy. To tak w skrócie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Napędy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nord Napędy Sp. z o.o.