Uni Bus Firma Przewozowa Krzysztof Frej

Wieliczka

Opinie o Uni Bus Firma Przewozowa Krzysztof Frej

adi23

pracowałem w tej firmie i wiecej nie chce o niej słyszeć .Porażka,atmosfera skandaliczna ludzie uciekaja z tamtd gdzie pieprz rosnie i wiecznie maja braki

ELŻBIETA

SKANDALICZNA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYN JECHAŁ W NIEDZIELĘ TJ. 22.01.2012 Z KRAKOWA DO KATOWIC ODJAZD O16,10 . W KATOWICACH KIEROWCA ZATRZYMAŁ SIĘ GDZIE SYN MIAŁ NAJBLIŻEJ ABY DOSTAĆ SIĘ NA LOTNISKO I KIEROWCA SIĘ ZATRZYMAŁ ,ALE ODMÓWIŁ WYDANIA BAGAZU - SKANDAL . NIE MÓWIĄC O TYM ŻE BYŁO NA TEJ STACJI WIĘCEJ WYSIADAJĄCYCH. BAGAŻ NIE ZOSTAŁ WYDANY I GDYBY SYN W BIEGU NIE WSKOCZYŁ DO AUTOBUSU TO KIEROWCA BY ODJECHAŁ Z JEGO BAGAŻEM ZOSTAWIAJĄC LUDZI NA PRZYSTANKU. BAGAŻ ZOSTAŁ WYDANY KILKA KILOMETRÓW DALEJ NA STACJI KOŃCOWEJ. Z TAKIM CHAMSTWEM , BEZMYŚLNOŚCIĄ I BZDURNYM PODOBNO PRZEPISEM JESZCZE SIĘ NIE SPOTKAŁAM. NAJGORSZY PRZEWOŹNIK NA TERENIE POLSKI NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Ja
@oczytany 04.03.2014 09:14
Heh wystarczy zapytać kierowcy jakie sa zasady jak się czytać nie potrafi. (usunięte przez administratora)...

A może ta Pani ma rację?Najłatwiej usunąć niewygodną acz prawdziwą opinię.Ocena dla firmy NDST!!! Jeśli admin ma problem z czytaniem to ocena dla firmy NIEDOSTATECZNA

Arch
@ELŻBIETA 05.02.2014 08:33

Jest w regulaminie, który m.in. wisi w pojazdach: bagaż z luków wydawany jest na przystankach końcowych. Może syn nie umie czytać?

Zostaw opinię o Uni Bus Firma Przewozowa Krzysztof Frej - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni Bus Firma Przewozowa Krzysztof Frej