Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Napędy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nord Napędy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

walduś
@Dawid

potrzebuje...bo po miesiącu próbnym każdy odchodzi kto nie chce po studiach pracować za 2300 !

oket
@walduś

2300 !? chyba brutto

kula daje fula

moja wypowiedź tyczy się nowej soli

x-ray

W Wieliczce to jest tak że jeśli chodzi o zarobki to mizerne bardzo nawet, z umową jest tak że Ci którzy są po rodzinie i znajomościach to mają od Norda umowę a reszta jedzie na Adecco przynajmniej na początku. Ludzie- jak to ludzie cześć ok, część nie . Pracownicy którzy pracują latami nie pałają sympatią do nowych osób często z góry ich skreślając, oczywiście nie wszyscy, ale większość. Pracowałem tam 2 lata i nie żałuje że odszedłem, bo w nowej firmie mam lepszą dużo kasę i pracodawca mnie szanuje nie to co było w Nord, nie pasuje Ci to wypad bo tak usłyszałem od jednego Pana...

johYwicK

80% opinii to NOWA SOL, skoro mowa o dziale produkcji itp..a to konto Wieliczki? Wiec moze ktos napisze cos o Wieliczce? Jakie warunki? Zarobki? Atmosfera? Bede wdzieczny za opinie.

Albatros
@johYwicK

Tak jak kolega niżej napisal kilka opini jest o nowej soli gdzie sie mowi " zaklad " pozostałe czyli 90 % to opinie o Wieliczce !

adam
@johYwicK

Wieliczka !!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Nord Napędy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wieliczka
logo firmy Kierowca kat. B - Dołącz do naszego zespołu!
Wieliczka
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Gytrhyt

W tej chorej firmie to część osób faktycznie pracuje i widać że są zawaleni robotą a część nie robi zupełnie nic przez 8 h. Plotki, ploteczki, przychodza sobie na 7 albo i wcześnie, piją po 10 kaw i herbat i siedzą na internecie . Szkoda że nikt tego z zarządu nie widzi, albo i widzi ale wolą się nie odzywać bo przecież to osoby z ,,rodziny". Jest to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tych którzy mają bardzo dużo obowiązków. Osoby ktore właśnie mało pracują biorą największe pieniądze za nic nie robienie !!!

Hehe
@Gytrhyt

Ostro sie usmialem !

xyz

Czytam te komentarze i nie do końca z niektórymi rzeczami mogę się zgodzić.Są dwa działy na hali jeśli chodzi o Nową Sól-montaż i obróbka mechaniczna. Pierwszy dział-typowa dzicz,stworzona do klepania młotkami,ciągle szczekająca jak to obróbka mechaniczna ma dobrze i nic nie robi.Skoro jest taka sielanka to zapraszamy ale gwarantuje,że zrezygnowalibyście po tygodniu bo jesteście stworzeni tylko do manualnych i ograniczonych niewielkim myśleniem czynności. Jak na tak mało skomplikowaną pracę zarobki macie zdecydowanie za wysokie a ciągle wam mało.Połowa typków wytatuowana niczym kryminał,zasób słownictwa niczym dres z pod klatki blokowej,jest parę kobiet które poprawiają wizerunek tego działu. Obróbka mechaniczna-tu problem jest zdecydowanie bardziej złożony.Na hali panuje totalny bałagan-kłania się brak organizacji spowodowany wyborem koordynatorów z których większość,nie nadaje się do zarządzania własnym życiem,a co dopiero organizowaniem pracy większej liczbie osób.Są to w większości osoby niekompetentne,kłamliwe i leniwe próbujące wysłużyć się jedynie innymi pracownikami.Ich wiedza odnośnie obsługi maszyn,również pozostawia niesmak i wiele do życzenia. Totalny brak osób odpowiedzialnych za stan narzędzi,płytek,przyrządów pomiarowych etc.Każdy łapie co komu wpadnie w ręce,podbieranie z innych maszyn,potem bezradne rozkładanie rąk bo nie ma co założyć i czym mierzyć. Szaleństwo finansowe-jest pare osób o dużej wiedzy które nadrabiają zaległości za innych,ale ich wynagrodzenia są śmieszne-nowi pracownicy to w większości ziomki z łapanki którzy maj (usunięte przez administratora) na wszystko i wszystkich a zarabiają po 300 zł mniej. Zastępca kierownika to osoba kompletnie bezużyteczna,nie potrafiąca podjąć samodzielnie jakiejkolwiek decyzji,zajmująca się doglądaniem jak skoszona jest trawa na festyn czy jak zaimpregnowano podłogę. Praca nie jest ciężka,nie ma norm-stanowiska są indywidualne,każdy obsługuje dwie maszyny.Na hali jest czysto,warunki sanitarne są ok. Coraz więcej osób jednak ucieka będą niezadowolona z finansów które są bardzo słabe.

@xyz

Mam rozumieć że piszesz o Nowej Soli a tu chodzi o opinię w Wieliczce.

daj kamienia
@xyz

Byłem na szkoleniu z suwnic itp.... jeden z typków z montażu nie umiał czytać :D

Greg

Czy te opinie dotyczą oddziału w Wieliczce czy zakładów produkcyjnych? W niektórych komentarzach ciężko rozeznać.

Śledz
@Greg

Wieliczka w 99% niestety ..

kuja daje fula
@Śledz

Bardziej nowa sól :D

Gosc
@Greg

Pisze jak byk Nord Napędy Wieliczka, 3 lub 4 opinie z Nowej Soli i tyle

casda

TEN ZAKŁAD TO (usunięte przez administratora)

rodzinny

" Miła rodzinna atmosfera możliwość rozwoju dla osób z tzw. RODZINY ." Pozostali pracownicy nie mają po co tam pracować. Będą niszczeni przez tzw. " RODZINNĄ ATMOSFERĘ".

Gobystre

Jest to moja 3 firma na strefie i do tej pory najlepsza. Miodu nie ma ale to juz norma w zakladach tego typu. Trzeba pracowac jak wszedzie ale syfu nie ma i spokoj tez sie znajdzie. Ludzie jak ludzie wszedzie znajda sie (usunięte przez administratora)to norma wiec po co sie doszukiwac na sile. Wiadomo. (usunięte przez administratora)

Dariusz

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze.

iopk

Jeszcze nie pracowałem z tak fałszywymi ludźmi !!!

ozg

Unikajcie tej firmy - moja dobra rada !!!

dasa

W Nordzie pracuje kilka osób z tzw. rodziny przez które dużo osób odeszło potrafią tylko podburzać załogę . Jednocześnie sami uchodzą za bardzo szanowanych pracowników. Tak fałszywych osób to ciężko spotkać . Moja rada to unikajcie tej firmy .

gość

10 lat ? Przez 20 lat pracy nie dostaniesz tam lepszych pieniedzy

gość

(usunięte przez administratora) zero podwyżek, zero motywacji do pracy, pieniądze jakie tam można zarobić przez pierwsze 10 lat to prawie najniższa krajowa !!! Wstyd taka olbrzymia firma i takie zarobki !!!!

oppo

Nie dajcie nabrać się na pozytywne opinie o tej firmie !!!

ex

Witam. Moim zdaniem firma nawet ok, nie jest tak źle jeśli chodzi o samą pracę tam. Natomiast zgadzam się że zarobki są bardzo marne jak na tak dużą firmę.

zak

Bzdura ! Ty człowieku chyba nie pracowałeś nigdy w tej firmie. Tutaj są jedynie znajomości i osoby zatrudnione z rodziny. Pracowałem tam kilka lat to wiem jak to wyglądało. Ze względów na bardzo niskie zarobki musiałem się zwolnic.

Xxx
@zak

Pracuje w tej firmie ok. pół roku. Z mojej perspektywy nie jest aż tak źle. Uwierz mi, ze są zakłady dużo gorsze, które płacą jeszcze mniej. Polecam Gedie-prasy korbowe lub spawalnie- na czterobrygadowce, wtedy zmienisz zdanie.

dzik

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Większość pracowników w tej firmie pracuje po znajomościach lub po rodzinie, ludzie zatrudnieni ,,z ulicy'' nie są szanowani ani przez starszych kolegów stażem ani przez pracodawców. Przyjmując się do tej firmy nie licz na normalną umowę, bo dostaniesz albo zleceniówkę, albo umowę z pośrednictwa pracy i na start oczywiście najniższa krajowa. Na awans nie ma co liczyć, no chyba że jesteś z tzw. ,,rodziny'' to może, bo jeśli nie to nie ma takiej opcji, będziesz tkwił 10 lat w jednym miejscu za te same pieniądze. Ogólnie nie polecam tej firmy, żadnych szans na rozwój , atmosfera w pracy beznadziejna a zarobki to po prostu śmiech na sali. Żal !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Napędy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nord Napędy Sp. z o.o.