Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Napędy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nord Napędy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Kacan

Pierdoły, robota jest w porządku a czego oczekujecie, fajerwerków i fanfar? Mi atmosfera odpowiada. Ludzie sa spoko pogadac mozna,a do pracy zawsze sie cos znajdzie. A to ze jest stabilnie zaliczam jedynie do zalet.

obiektywna

strasznie przykre, że tak cisniesz osobie której nie znasz. typowe dla malych ludzi. Kacan nie przejmuj sie. wazne ze Tobie wszystko odpowiada i masz spokojną glowe a nie w kazdej pracy mozna sobie na to pozwolic i wiem co mowie bo ja tego na przyklad mu strasznie zazdroszcze. pozdrawiam i zycze milego popoludnia

zasqo
@obiektywna

Pani obiektywna jest subiektywna pracując w tej firmie od nastu lat. Nie mając żadnego rozeznania na rynku pracy i innej perspektywy. Nie znasz innego miejsca pracy, również nie możesz nic powiedzieć na temat. Spokojna głowa akurat w Nord to chyba od stałego krzesła przy biurku. A jak są zmiany to nikt się nie potrafi połapać, oprócz młodych pracowników bardziej ogarniętych

W

a mi się wydaje że miejsce pracy jest w porządku. przynajmniej nie mam czegoś takiego że idę do pracy i mam ochotę zawrócić tylko jakos ten tydzien mi leci

Rozliczenie zgodne z umową i pieniądze na moim koncie punktualnie co do dnia. Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, ale wiadomo, lepiej sobie nie obiecywać za wiele bo jeszcze sie człowiek zawiedzie. Ale powiem tak szczerze, że już po takim okresie pracy śmiało moge stwierdzić, że jest dobrze

Dziś

Przychodząc tu do pracy nie spodziewałem się ze spedze tu taki kawał czasu. Ale te lata lecą. No ale jak zle mi nie jest to co am zmieniac.

nick
@Dziś

po prostu się zasiedziałeś/zasiedziałaś. nie ma sie czym chwalić ale prawdą jest też że rozwój nie kazdego interesuje

Dziś
@nick

Zasiedziałem bo mi dobrze a co rozwoju to dużo się nauczyłem w firmie kolego ale mam też zobowiązania prywatne i nie chę skakac z kwiatka na kwiatek bo nigdy nie wiadomo na co się trafi a tu mam stabilne i dobre warunki. A skoro czuje ze mi ta praca odpowiada to czemu miałbym coś zmieniać. Robie co lubie, dostaje za to dobre pieniadze.

nkik
@Dziś

Dlatego dla każdego coś miłego, każdy ma swoje powody. Jeśli Tobie odpowiada to jest najwazniejsze. Nie każdy chce się uczyć nowych rzeczy. No i dla każdego inne znaczenie mają słowa "dobre pieniądze". Jak widać są rozne spojrzenia na dynamike tej firmy, a i ludzie są rózni.

kwiatek
@Dziś

Jakie zobowiązania prywatne? Kredyt? to akurat dużo mówi o zarobkach. Dzieci? to nie jest wymówka. Po prostu odpowiada ci taka stagnacja i nie ma w tym nic złego o ile obu stronom z tym dobrze, proste

Iza

Nie powinniśmy tu oceniać ambicji innych osób. Jednemu takie wynagrodzenie już w zupełności wystarczy, a innemu już niekoniecznie - warto to uszanować. Ale - jak rozumiem - ta kwota to jedynie podstawa. A co jakimś dodatkami, czy premiami?

Gorgu
@Iza

W nordzie nie ma czegoś takiego. Jedna marna premia roczna i to wyliczania na podstawie procentowego wykonywania obowiązków. (usunięte przez administratora).

Brałeś udział w rekrutacji do Nord Napędy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wieliczka
logo firmy Kierowca kat. B - Dołącz do naszego zespołu!
Wieliczka
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jak wygląda podstawa w Nord Napędy Sp. z o.o.?

odp

o jakie stanowisko pytasz?

Ryszard
@odp

Napisz jak wygląda średnie wynagrodzenie i czy są stosowane premie lub dodatki, które mogą podwyższyć postawę wypłaty.

Logic

Jak się umówisz z szefem. Na zarobki nikt nie narzeka ale ja tam nikomu w portfel nie zaglądam. Interesuje mnie co moje, a moje jest takie, że ciągle tam pracuje więc to o czymś świadczy

zol
@Ryszard

nie ma czegos takiego, czasem jest podwyzka jak sobie ją wywalczysz. jest tez spora rozbieznosc w zarobkach.(usunięte przez administratora) wiec ciezko powiedziec jednoznacznie

normalny

Robota jak robota. Powiem tak, poki mam przelew na koncie w terminie to dla mnie jest ok. Moze wygodny jestem bo nie lubie zmian no i przyzwyczajenie tez swoje robi ale nie szukam niczego innego bo jak czlowiek troche w zyciu zobaczy to wie ze trawa zawsze jest bardziej zielona u siasiada

Witam mam pytanko ile proponuję na start bo mam trochę uprawnień i dzwonili że mam przyjechać na rozmowę do wiechlic do tej nowej fabryki i nie wiem czy warto .jakie tam w mordzie macie zarobki z góry dzięki za info

XXX
@Nowy

Strona dotyczy NORD Zakrzów.

@Nowy

Najniższa krajowa na początek (usunięte przez administratora) rozwoju tam nie ma żadnego, oczywiście będą Ci obiecywac złote góry ale to tylko obietnice

nowy

najniższa krajowa

dan
@Nowy

Zarobki raczej marne jak na taka firme

Kris
@Nowy

Zarobki zaczynają się od powyzej 3000zł plus później dochodzą premie.

Kris

Jak ktoś cie pyta o opinię to pisz chociaż prawdę. Informacja kłamliwa odnośnie zarobków.

ELL
@Kris

Zarobki około 3300 podstawy do tego premia na produkcji. Firma dopiero startuje.

Kamil
@ELL

Jak to czytają osoby z biura głównego co siedzą tam od 10 lat i mają mniej to się zakrztuszą kawą przed monitorem w pracy, kupioną za własną marną wypłate rzecz jasna. Ani tak nie pisz , miej litość człowieku

Izabela
@Kamil

A jak wyglądają pensje pracowników produkcji w Nord Napędy w Wieliczce według Twojej wiedzy? W Waszej dyskusji padają bardzo przeciwstawne opcje, byłoby więc wskazane, gdyby ktoś na GoWork.pl rozstrzygnął rzetelnie tę kwestię. Ciekawe też, czy firma zatrudnia aktualnie nowe osoby, bo w sieci, niestety, nie ma jej ogłoszeń o pracę.

Fredo
@Izabela

W Wieliczce nie ma już oddziału, został przeniesiony i rozbudowany do Zakrzowa. nie ma w nim produkcji na skale innych zakladow ktorych jest w Polsce kilka. Wiele wskazuje na sporą rozbieżność w zarobkach pomiędzy danymi placówkami, szczególnie produkcja kontra biuro główne w małopolsce. Cięzko stwierdzić z czego wynika taka sytuacja, może rzecz leży w zarządzających danym miejscem, bo każde miejsce ma swojego dyrektora czy kogoś podobnego. Może też pracownicy sobie "pozwalają" na to nie walcząc o lepsze pensje? Nie do konca wiadomo

joy
@Fredo

pracownicy fizyczni maja wiecej niz umyslowi w nord. no to przyjemnie faktycznie

Lee
@Kamil

Dobrze napisane. Siedzą I kawę piją hahaha. Do roboty.

Izabela
@Lee

Twoja opinia na temat pracy w Nord Napędy Sp. z o.o. jest mało merytoryczna. Jak oceniasz sposób zarządzania przełożonych w firmie? Z chęcią poznam Twoje zdanie.

Nord

(usunięte przez administratora)Dla inżyniera w trakcie studiów troche za mało nauki choć zależy na kogo trafisz

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Zależy
@Zainteresowany

Dzieje sie, duzo dobrego. Niektóre współprace są owocne, pracownicy przynajmniej niektórzy są rozwojowi, może to pójść w na prawde dobrą strone ale zeby tak sie stało musi zmienic sie kilka zasad które są sprzed 20 lat. Nadal równiez funkcjonują rządy pewnego pana (juz tutaj wielokrotnie wspomnianego) ktory nie jest w zarządzie ale nadal ma cos do powiedzenia co NADAL psuje te firme od srodka. Śmieszne. Ktoś wie czemu? bo ja kompletnie nie wiem czemu wciaz tak jest

nord

Chyba z rodziny Adamsów. od nikogo nie jest. siedzi od lat, chyba ktos czuje sie wobec tego zobowiązany albo nie ma odwagi. Nawet gdy ktoś jest z rodziny nie ma to mieć związku jak ktoś nie ma kompetencji, Już był jeden z rodziny i co jakoś nie mieli problemu zwolnić a tu jaki jest problem nadal nie rozumiem?

Nawet fajnie

Być nie mieć

Moja racja jest mojsza niż Twojsza. A Ci którzy zrezygnowali abo chcą zrezygnować z pracy w Nordzie napewno żałują. Atmosfera oraz nawyki jest u nas w firmie rodzinna, tradycjami które sami tworzymy dzielimy się z nowymi. W końcu to dla nas.

Być nie mieć

To najlepsza firma na świecie, super praca super ludzie i super atmosfera. Moja racja jest najmojsza

Bye Bye
@Być nie mieć

Przecieram oczy ze zdumienia. -,-

Zegarek

wiekszosc stanowisk jest zbędna bo wiele robi za nich system . stali pracownicy mogą sobie wyjsc na pogaduchy na 3 godz jesli jestes nowy i nie z tej druzyny to siedź na (usunięte przez administratora) bo zrugaja Cie albo zwolnią

Hi
@Zegarek

Racja, stali pracownicy mają totalną labę, nie mówię tu o każdym ale niestety większość z nich, udają że pracują a tak naprawdę większość dnia to na (usunięte przez administratora) czy allegro siedzą, szkoda tylko że ten(usunięte przez administratora) tego nie widzi

Ta firma to jedna wielka porażka. Zarobki są tam poprostu śmieszne,(usunięte przez administratora) Dla mnie dramat, nigdy nikomu nie polecę tej firmy!!!!

Łysy

Tam pasuje wymienić zarząd, kilku kierowników też i może by coś było z tej firmy ????????????????????

Żelipapą
@Łysy

Kogo tam wymienisz jak to jedna wielka klika jest.. Jakbym zaczął wymieniać kto z kim, od kogo to bym dostał nominacje do Oskara za scenariusz filmu sensacyjnego, tam są większe jaja niż w modzie na sukces!!

Vu
@Żelipapą

A czy w tej firmie jest jakaś szansa na awans?

Żelipapą
@Vu

Odpowiem słowami pewnej osoby która została już wymieniona w na tej stronie z inicjałow. cyt. "nie ma takiej możliwości" Pozdrawiam

Bye bye

Większość negatywnych wpisów jak mniemam zostało zamieszczonych przez ludzi którzy zostali z firmy zwolnieni. A prawda jest taka że do niczego się nie nadawali a teraz postanowili wylać na firmę rzekę pomyj. Glupiutkie myślały że firma bez nich padnie a kolejny rok jest wzrost i to chyba o 1/3 tak że adios frajeros

@Bye bye

W nordzie nie pracuje już 2 lata i to była bardzo dobra decyzja żeby odejść z tej firmy. Kiepsko zarabialem a z TKO nie szło nic wynegocjować lepszego jeśli chodzi o warunki pracy i płacy

Kwadratus

Nie tylko ze wspomnianym wyżej Panem nie można niczego załatwić.. Wyżej też "nakarmią" Cię bredniami.

@Kwadratus

Racja... Dlatego nie żałuję ani trochę decyzji o odejściu z tej biednej firmy

Inżynier
@Bye bye

Akurat wielka szkoda że dziewczyn już nie ma...

W20

Wybieram sie jutro na rozmowę kwalifikacyjna ale jak czytam to rozpacz, ale z drugiej strony nie rozumiem jak piszecie dlaczego tak długo ludzie pracują i nie odchodzą ? Glupi są ? Bo jeśli nie to co napisane to jakaś ściema a może poprostu pisze to ktoś co ma sobie cos do zarzucenia. Napisze więcej po rozmowie. Ktoś cos doda ?

XYZ
@W20

Na jakie stanowisko i z kim bedzie rozmowa prowadzona?

Ugcsgsu
@W20

Napisz! Szybko się przekonasz na własnej skórze, że te komentarze są bardzo prawdziwe...

Julia
@W20

Pisałeś ostatnio, że wybierasz się na rozmowę rekrutacyjną do Nord Napędy. Czy doszła ona do skutku? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat tego, jak przebiegała! Ciekawi mnie szczególnie, czy miałeś do wykonania jakieś zadania, no i, czy udało Ci się dostać pracę w firmie Nord Napędy.

Nord

Dla członków rodziny.

Porter

Dziwna rozmowa to tylko przedsmak co sie tam dzieje. Omijaj tą firme z daleka chyba ze chcesz po 10 latach byc w tym samym miejscu w ktorym wchodziłes do firmy. Zero perspektyw, zero możliwości. I pomimo " bajek " które uslyszysz od niektórych osób z tzw " góry " - nie, nie będzie lepiej.

Q28

Może ktoś znać jak tam sytuacja rotacji pracowników? Teraz jeszcze wczesna pora ale może juz ktoś zdążyć dzisiaj z rana polecieć?

glslsakx
@Q28

jest taka osoba co ostatnio głośno wyraża swoje zdanie i uwagi na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia więc pewnie dostanie wypowiedzenie za pyskowanie hehehe

tia
@glslsakx

pewnie tak bo tam jest zakaz mówienia czegokolwiek. masz milczeć i klepać na kompie.(usunięte przez administratora)

kjt
@Q28

a jak pyskujesz i upominasz się o swoje, to licz się z tym że firma się z tobą szybko pożegna

kamil
@kjt

zgadza się . (usunięte przez administratora). A ostatnio modne jest donoszenie na innych pracowników . Klasyczna sytuacja w Nord - nie liczy sie profesjonalizm tylko zachowanie na poziomie gimnazjum

td

ta firma to jest po prostu dramat. szkoda bo ma potencjał. póki co jest on marnowany od lat do dziś

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Napędy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nord Napędy Sp. z o.o.