European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Gdańsk

Opinie o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

anonim 2011-05-13 00:46:54
Joanno, przepraszam ale czy oni mają jakieś stanowiska dla filozofów ?. Ja właśnie jestem po filozofii i szukam pracy polegającej na myśleniu. Ty napisałaś o nich 3 zdania i w każdym piszesz że myślisz, więc może oferują taką pracę której ja szukam ?
spawacz 2014-02-24 18:06:16
byłem w New Castle jako spawacz i słabo było, stawka jak na branże niska 8 funtów płacą w złotówkach i kroją na kursie i z 8 robi się 7 funtów (teraz w ogłoszeniach nawet stawki nie podają :)). Domki z grzybem, byliśmy zimą a na gaz i prąd są jakieś limity i dopłacaliśmy do gazu spoooro (stawka znowu maleje) latem pewnie starcza. W sumie wychodzi się minimalnie lepiej od pracy w trójmiejskiej stoczni. W pracy nie cisnęli ale warunki bardzo kiepskie tylko zimna woda z kranu brak podstawowych narzędzi półałtomaty beznadziejne a robota była offshore i miało być ładnie i dobrze. Generalnie tylko na przetrwanie
lucek 2015-07-13 14:58:48
Witam, ta firma to dno, wysylali do New Castle gdzie rowniez bylem stawka bardzo marna, nie warto jechac od nich bo nie zarobisz, kroja na wszytkim oraz kwatery sa tak ch....... ze wszystko sam musi zoorganizowac, atmosfera do d... i ludzie plock i okolice haha odpuscie sobie bo nie warto
Marian 2016-01-15 13:14:35
generalnie wygląda to tak, ze firma rekrutuje też i do holandii, gdzie jest juz umowa o pracę ,a warunki o niebo lepsze. Byliśmy na rafinerii z kolegami, super praca, dobre pieniadze, szkoda że jest przestój....
ddddd 2016-02-06 12:46:16
rekrutują polaków dla kasy ,nie szanują, mają ludzi za nic,nie wierzcie w to co mówią w agencji,bo tak muszą mówić panie,pewnie wyślą wam zdjęcia zakwaterowania,na zdjęciach ok??? rzeczywistość jest inna,syf totalny i najgorsze że to robią rodacy którzy za parę euro nie mają swej godności,byłem tam na początku lutego,niem co piszę.umowy co tydzień nowe,gdy się im nie spodobasz wracasz do polski jeśli masz kasę na powrót??kordynatorka pani..B,gdy cię wypiepszą do polski umywa ręce.nie masz żadnych praw mimo że jesteś obywatelem Uni.dla agencji Axintor jestś mięsem armatnim.nic nie wart.jeśli macie trochę godności omijajcie tą agencje szerokim torem.zanim wyjedziecie zastanówcie się na tym .pozdrawiam.????
Anty ham 2016-03-07 13:40:12
Ta firma to oszuści i kłamcy. Obiecują złote góry a po przybyciu na mniejscu pracy okazuje się jakie to świnie i naciągacze,bardzo niepolecam
Tomas 2016-03-07 14:38:32
Niejedzcie do belgi do źekomo filetowania ryb bo to żadne filetowanie koleś kupuje gotowe filety i kaźe szorowac od rana do wieczora ściany,podłogi w sklepie i nawet chodnik pszed sklepem do tego stoi nonstom i za każdym razem jest coś Nie tak do tego 2 razy dziennie potrzeba od 6am do 1pm i od 5:45 do 8pm tylko szorowanie i dźwignie skrzyń ,szef ma ostro nagrane a firma dalej nacioga ze to filetowanie ryb, oszuści w 2 tygodnie z 3 osób zrezygnował ,a firma kaźe się wyprowadzić i do tego na zakwaterowaniu Toekomstlaan 3, 8670 Koksijde, Belgia, właścicielka to bardzo nawiedzona i głupia baba bardzo Nie POLECAM ,wmawia dzwoniąc do firmy ze ukradziony jej portwel żeby się pozbyć poźodnego lokatora i wszyscy jej wierzą ,nienawidzę belgów
Forklift driver 2016-03-29 10:38:14
Bardzo odradzam,to oszuści,naciogacze,kłamcy ,bez wahania zostawiają ludzi na lodzie bez pieniędzy i kaźą wracac do Polski,
Nr adam 2016-05-05 17:00:34
Forklift driver pisze prawdę ta firma bardzo mocno wyzykuje Polaków ,potrafi wywalić z domu na ulicę byłem świadkiem nie ras jak tak zrobiła pingwin koordynatorka Barbara oczywiscie polka tel do niej +32 476 522 850 i pieniędzy nie wypłacić i gość z tobołami poszedł na stacje benzynową aby złapać okazję do Polski 1300km miał do domu i do tej pory niedojechał ,rodzina jego szuka do tej pory , ,uwaźajcie na tych półgłówków,ta firma jak się pomyli to wtedy nie oszuka
Forklift driver 2016-05-06 13:38:07
Zamilcz kordynatorze z tego gówna zapawiowany ,ty tutaj niemoźesz się wpierdalac ,raus ,zdrajco w gębę ruchany,zacznij odbierac telefony jak ludzie dzwonią ze im sie wypłaty bardzo niezgadzają.hwdp
Senior Forklift driver 2016-05-17 09:41:35
Kordynatorze pracowniku tego szamba wiec ze nie wolno tobie wogule tutaj pisać,zacznijcie szanować swoich pracowników jak siebie samych a nie bedzie takich sytuacji,pisze żeby ostszec innych pszedwspuĺpraco z waszą kiepsko,hamską,wyzyskującą,bezczelną,szurnietą,aroganską firmą.prostaku@
Leszek kaluźny 2016-05-17 21:03:45
A mi ostatnio proponowali pracę w Belgi a ja się wacham ale teras wiem ze niepojade ,oby wiencej takich prawdziwych forów od oszukanych .
Bad ex worker 2016-05-18 11:33:48
Ta firma ma wiele spraw w sondzie od byłych pracowników jestem jedną z nich i widzę na wokandziE ze nie tylko ja walczę o pieniodze ,mam nadzieje ze zamkną te firmę bo inaczej ten horror się nieskonczy
Tomasz Zieliński spawacz 2016-05-27 12:24:32
Co wy tu wypisujecie byłem z tej firmy w Anglii w styczniu i było wszystko ok.zaliczki co tydzień wypłatę dostałem na czas i bez problemu myślę że piszą ci co nic nie umieją i myślą że się uda bo wyjechał do Anglii.
(usunięte przez administratora) Gdańsk spawacz.
Anty wiesniak 2016-05-27 14:27:56
Kardynatorzy i pracownicy nie mogą się na tym forum wypowiadać ,raus
Harry 2016-05-31 10:16:43
Kordynatorze ,pracowniku tego obozu wes idz do kabiny lub wes kredyt w frankach i bedziesz miał gdzie pisac i do kogo bo niewolno tobie tusie rospisysywac,nikt uwas mondry niechce robic dzienki tym komentarzom i bardzo dobrze bo zacznijcie szanowac ludzi ,płacic im na czas to nikt niebedzie sie wypowiadał owas zle i ludzie bendą pracowac lata anie dni .dzikusy i antypolscy
Ulm 2016-06-09 11:16:29
Ta ala firma z zasranej belgi po miesiącu pracy w piekarni niewypłacając mi zadnych pieniedzy wyźuciła mnie z zakwaterowania i kazała niewracac ,,musiałem dzwonic do rodziny aby ta kupiła mi bilet do polski a pieniedzy do tejpory za pszepracowany miesiąc niema ,najgorsza moja firma ,odradzam mocno
chudy 2016-06-13 09:39:14
witam mozesz puscic sygnał do mnie to zadz podaje numer (usunięte przez administratora)
ostry 2016-06-17 13:09:30
Włąśnie ponowili ogłoszenie do piekarni,chyba to samo miejsce co kolega wyżej był.Pracuję w piekarni po sąsiedzku w St.Omer we Francji czyli jakieś 50 km od tej w Belgii( tylko bez pośredników).Zszokowała mnie stawka jaką proponują niecałe 8 euro netto hahahah za 1 h w Belgii-masakra .Nie dajcie się okradać i szanujcie się,dla porównania praca przy pakowaniu wafli ryżowych też praca w nocy 14,50 euro brutto 1 h. okolice Brukselii firma Adecco.Powiem tyle ,zę za tą robotę powinni Wam płacić 11-12 euro netto 1 h !!!
Frank 2016-07-19 13:03:35
Bardzo kiepska firma ,oszusci na kazdym kroku ,bardzo odradzam prace dla nich bo zarobicie mniej nisz w Polsce do tego na koniec ostatniej sypłaty wam niedadzą jak jusz was na hotelu niebedzie,smiecie ta firma i zlodzieje.
Frank 2016-07-19 14:04:47
Kardynatorzy i pracownicy tego parszywego naganiacza niemogą sie tutaj wypowiadac.wiec raus
Alex 2016-07-21 09:40:33
Kordynatorzy i pracownicy tego burdelu europen active projects niemogą sie wypowiadac !!!!! Wiec zamilczcie i zacznijcie naprawde zgodnie z umową płacic (usunięte przez administatora)
Anty european active projects forever 2016-08-05 18:35:00
Ludzie obudzcie sie takie zasrane. E.a.pfojects naganiacz dostaje zawaszą godzine pracy minimum 35 euro i dotego zarabia na was jeszcze na zakwaterowaniu bo na kazdym domu co 25 osób mieszka wtym 1 kuchnia+1 kibel+prysznic+1 pralka+4 srednie pokoje = ma rocznie ponad 20.000 euro zysku netto i dotego jeszcze ucina godziny i pensje ,tszeba niemówic po angielsku aby sie łapac roboty utakich darmozjadów i aroganskich hamów kordynatorów,niedziwie sie tym niedojdą co nieznają angielskiego bo oni powini tyrac za 25 % kwoty tego co ten co zna angielski wiec źe.BARDZO NIEPOLECAM w europie polecam Norwegie,Islandie,Szwajcarie,Malte, albo poza europą Kanade,Australie,Nową Zelandie,usa-hawaje,i północne stany usa graniczące z Kanadą
Anty e.a.p 2016-09-06 11:56:44
W e.a.projects. kasa najbardziej sie niezgadza i zawsze. Jest mniej o. 30-60% i aby otszymac reszte swoich pieniedzy musisz sie pszy podpisywaniu upomniec o umowe bo niechcą dawac swinie oszukujonce w biurach i kolekcjonuj wszystkie raporty z wypłatami i wtedy moźesz isc do sondu ale to sie ciognie. Bo odwołują sie ty. NA sprawy musisz sie stawiac,pszedstaiają zwolnienia od doktora. To mafia anie firma , hamstwo,aroganstwo,obłuda,kolesiostwo, tam jest wszystko jak w dominie. Unich w firmie ,lepiej pracuj dla inego naganiacza .ja peacowałem w zeszłym roku i 10 miesiecy sprawa sie jusz ciognie i tak jak wczesniej itak teras w ciogu dalszym wiszą mi za cieszko pszepracowanym w piekarni w bombowej i muzumanskiej belgii czasie asz ponad 3000 euro i niezamieźają oddawac i nawet pszez telefon jakmuj głos usłyszą to. Z ODŁADAJĄ SŁUCHAWKE SMIECIE WSTRENTNE
Zainteresowany 2016-10-07 12:20:36
No jaja jakieś za 10 Euro z biegłym angielskim do Holandii...Po ..j...
mayones 2016-10-08 18:33:59
to i tak znacznie więcej niż mógłbyś dostać na polskim rynku pracy więc nie rozumiem dlaczego narzekasz. powiedz też może dokładniej na jakie stanowisko za tyle chcesz jechac do tej Ho,andii, ja chętnie pojadę
Zostaw swoją opinię o European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce