Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

byly pracownik

Pracowalem w Melvicie pewien czas. Nie polecam jesli ktos powaznie mysli o stalej pracy. Zarobki bardzo slabe, atmosfera taka sobie. Niby czas pracy od 8 do 16 ale jesli wychodzisz o 16 to znaczy ze nie angazujesz sie w rozwoj firmy. Brak jednoznacznego zakresu obowiazkow i odpowiedzialnosci. Luz w pracy maja znajomi prezesa. Melvit ma siedzibe w Krukach ale czesc produkcji jest tez w Lawach. Do dojazdow miedzy zakladami trzeba bylo uzywac gratisowo prywatnego auta. Rotacja ludzi z tego co widze ogromna. Co do samochodow dla Ph to prawda, ze byly sciagane tluczone (mniej lub bardziej) auta z Niemiec i ''klepane'' u nas w warsztatach.

Alicja

Czy pracował ktoś jako przedstawiciel handlowy? Jakie są premie? I czy jest możliwość, aby dostać firmowy telefon, laptop lub samochód? Takie informacje będą istotne dla osób, które będą w przyszłości chciały się zatrudnić w firmie.

Adi
@Alicja

Telefon tak samochód tak ale tego samochodem nie da się nazwać wrak trup itp pasują. Komputer ha ha ha musisz mieć swój. Ogólnie dramat firma

Karel

Witam krótko i na temat firma DRAMAT kadra zarządzająca DRAMAT.

Wicek

Wszystko co napisane to prawda. Opinie pozytywne wiadomo kto pisze.

Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Daniel

Zastanawiająca jest ta cisza od dawna na forum? Czy tak dobrze się pracuje i nie chce się pisać? Warto starać się o pracę w firmie?

ted

na południowej Wielkopolsce pracuje arturo,ochodzi?..niech się roliczy z długów, towaru nawpychał a teraz wszystko się terminuje.

Jola

Jaka atmosfera panuje w firmie Melvit?chciałabym aplikować na Ph,słyszałam ze będzie vakat na południowej Wielkopolsce. Proszę o opinie.

ELA

kto obsługuje konin i okolice? Jakiegoś chłopaka dziś jasnym golfem widziałam czyżby kontroler?

Magda

te płatki są przepyszne uwielbiam je i moje dzieciaki szczególnie z jogurtem

Alicja

Słyszeliście, że Płatki Owsiane górskie 2 kg Melvit otrzymały nagrodę magazynu Wiadomości Handlowe - „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017”. ? Pracujecie w Melvit S.A.?

Dorota

słyszałam ze Ph na Wielkopolsce będzie się zawijal,szuka pracy jak każdy Ph,jak tylko pojawi się wakat to wysyłam podanko...

manager2507
@Dorota

Dorota. Skąd masz inf ze ktoś będzie sie zwalnial z Wlkp?

Dorota
@manager2507

słyszałam ze szuka pracy w innej branży chyba w farmacji, i ciągle narzeka jak to u was jest źle.

elka

masz rację teraz tak, tylko ważne jest też to by wywiazywali się z warunków umowy ponieważ mowic jest łatwo jednka nie zawsze wszystko jest terminowe a u nich z wypłatami na czas?

ozon

Super produkty z małą rozpoznawalnością marki . Zero wsparcia dla przedstawicieli. Firma ma potencjał ale nie docenia siły ATL , która buduję markę w świadomości klientów. Duży błąd !.

Była
@ozon

faktycznie umowa o pracę to luksus....Każda normalna firma proponuje umowę o pracę....

Aro

Wszystko masz opisane wżej.

P.666

Odnoszę wrażenie, że te wszystkie pozytywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. A napewno jast pracownikiem Melvitu. Nie oszukuj, nie oszukuj ...

Ratuj się kto może

Flota od zabytków klasy zero po całkiem fajne auta, tj. Golf IV 300000 km przebiegu , ale te to już chyba końcówka, po golfy 5 i 6 kombi, astry 3 i 4 kombi , nawet Audi A3. We wszystkich gps! Za kazdy przejechany prywatnie kilometr dostajesz fakture.

pis

jakie auta mają ph? da to się tym jezdzić i w miare to wygląda?

Aro

Jak zrobisz plan, w co wątpię. Premia 500zł. TO SZCZYT ICH AMBICJI.

Brykający Kucyk

Panie i Panowie, gdyby żadne z nas nie przystawało na warunki typu: "2000 netto podstawy + do 500 netto premii" i do tego miało możliwość szybkiej zmiany pracy w przypadku mobbingu itp. głupot ze strony pracodawcy - wówczas rynek by się ucywilizował. Póki co jednak firmy, które w normalnych warunkach powinny upaść z powodu nędznych warunków i podłej atmosfery - wciąż mają pracowników, gdyż pracy jest wciąż mniej, niż chętnych do jej podjęcia. I wierzcie mi - w Polsce nie będzie lepiej. Jeszcze długo - nie będzie lepiej.

były PH

idź i popracuj w tej firmie a potem się wypowiadaj i krytykuj wypowiedzi ludzi, którzy mają w niej doświadczenie....

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Melvit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

Melvit S.A.