Opinie o Benefit Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Benefit Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Benefit Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benefit Group Sp. z o.o. w Gdynia

nigdywiecej

Nie polecam pracy tam, brak automatyzacji i prawidłowej organizacji, jedna z pracownic bardzo nieprzyjemna - stres wyładowywała na mnie, podbudowywanie ego moja osobą. Do dziś wspominam to jako najgorsze miejsce do pracy.

Nowy Pracownik
@nigdywiecej

Hej, przykro mi z powodu tego, jak się poczułaś, dla mnie zawsze wszystko jest lekcją i przychodzi nam w udziale nie bez powodu, a dlatego, że tego akurat potrzebujemy. Działania optymalizacyjne automatyzujące procesy są wdrażane obecnie na skalę całej firmy, został powołany wewnętrzny zespół, który pcha te procesy do przodu i każdy widzi, jaką przynosi to wartość i oszczędność czasu ???? Dzięki za komentarz i mam nadzieję, że Ci dobrze tam, gdzie teraz jesteś! Wszystkiego dobrego!

nie wierzę Nowy wpis
@Nowy Pracownik

>przykro mi z powodu tego, jak się poczułaś, dla mnie zawsze wszystko jest lekcją i przychodzi nam w udziale nie bez powodu co to za czarowanie, że traktowanie źle pracownika jest nie bez powodu, jakieś karmiczne bzdety, odpowiednie traktowanie pracownika jest normą

HR Benefit Group Nowy wpis
@nie wierzę

Dziękuję za Twoją uwagę :) całkowicie się z Tobą zgadzam - odpowiednie traktowanie Pracownika w Benefit Group jest absolutną normą, to oczywiste :)) Prywatne relacje między Współpracownikami pozostają w gestii subiektywnego odbioru każdej ze stron i trudno je oceniać na podstawie wpisu. Wszystkiego dobrego!

Czy w Benefit Group Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

HR Benefit Group Nowy wpis

Dzień dobry, oczywiście! W Benefit Group zależy nam, żeby każdy mógł zajmować się tym, w czym najlepiej się czuje. W różnych Działach jest różna dynamika pracy i zakres obsługi Klienta, dlatego wewnętrzne transfery, wynikające z optymalnego dopasowania wymagań do potrzeb, wzmacniają synergię procesów operacyjnych. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rekrutacjach! Wszystkiego dobrego!

Czy Benefit Group Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Benefit Group

Tak, dbamy o wszechstronny rozwój naszych Współpracownic - w ofercie karta Multisport i ubezpieczenie z pakietem medycznym :)

Jak wygląda sprawa grafiku w Benefit Group Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Benefit Group

W Benefit Group liczy się efekt pracy i dotrzymywanie terminów, nie czas, w jakim wykonujemy zadania. Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych Pracowników z zachowaniem najwyższych standardów obsługi naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu ????

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Benefit Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Przy rozwiązaniu umowy istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że otrzymacie najważniejsze dokumenty, ale bez niektórych plików o które nowa księgowa musi się upomnieć. Pliki te dotyczą różnych zestawień itp., które były wykonywane w ramach usług księgowych, ale nie są dowodami księgowymi.

wredneksiegowe
@123456

Jeśli przedsiębiorca płaci za usługi księgowe to w mojej opinii powinien otrzymać całość dokumentacji przy rezygnacji z usług, nawet te w formacie Excel, które były dokumentacją pomocniczą dla studentek (nie ukrywajmy, że w Beneficie pracują głównie studentki stawiające pierwsze kroki), aby można było odtworzyć cały ciąg przyczynowo-skutkowy danej operacji. Jeśli trzeba się upominać o pozostałą dokumentację to oznacza, że trzeba liczyć na łaskę Benefitu?

@wredneksiegowe

Bardzo dziękujemy za tę uwagę, chętnie przekażemy brakujące dokumenty, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem w tej sprawie. W naszym ponad trzydziestoosobowym Zespole nie ma znaczenia wiek czy status społeczny - dla nas liczy się podejście i wartości, które nas łączą. Cenimy sobie zaangażowanych, ambitnych Ludzi i chętnie wspieramy ich proces rozwoju, bez względu na doświadczenie, jakie posiadają. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ???? Dobrego dnia!

@123456

Szanowna/y @123456 Zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami etyki zawodowej, zarówno adwokat, doradca podatkowy czy księgowy, kończąc współpracę z klientem, ma obowiązek zwrócić wszystkie otrzymane od niego dokumenty źródłowe, a w przypadku prowadzenia księgowości, również prowadzone ewidencje księgowe i podatkowe. Jest to standard w funkcjonowaniu naszego Biura. Jednakże poczynione notatki, wewnętrzne uwagi i usprawnienia są własnością Biura, naszym know-how, którego nie mamy obowiązku przekazywać. Jest to zasób, który służy kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji naszych młodych Pracowników. Tak było i jest we wszystkich firmach nastawionych na rozwój.

admin

Znasz pracodawcę, produkty firmy Benefit Group Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Benefit Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Benefit Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Benefit Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benefit Group Sp. z o.o.?

Benefit Group Sp. z o.o.