Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Aro

Przyjmują nowych,kryminaliści i alkoholicy się nie sprawdzili.

Odnośnie surowców i pracy przy nich widzę, że głównego technologa do was szukają. Niby nie ma podanych stawek, wiecie natomiast jakie docelowo będą występować od kolejnego roku? ja pewnie wtedy dorwę jakąś ofertę, pytanie tylko czy często kogoś szukają? Ile osób na dziale tak mniej więcej potrzeba?

Miałem tam przyjemność pracować. Wniosek jest taki że mimo zmiany właściciela firmy i kontrahentów z europy.To dalej wynagrodzenie wynosi najniższą krajową + śmieszna premia. A wystarczyło by podnieść do 3500 i ludzie by się starali w pracy.

@Michał

Podstawowe pytanie place takie są w biurze czy na produkcji?

Wanda Nowy wpis

Hej, interesuje mnie ocena planów sprzedażowych wśród handlowców. Na ile uważacie targety za osiągalne i jaki średni obrót teraz wychodzi? czy pod względem finansowym warto aplikować?

Jak dużo doświadczenia potrzeba z podobnego stanowiska by stać się handlowcem? Nie zostało to określone teraz w ofercie a wole mieć pewność. widzę też ze zatrudniają tu na umowę o pracę. a nie ma przy tym możliwości na B2B gdyby komuś zależało?

odwiedziny prezesika Nowy wpis

prezesik przyjechał z koleżkami w odwiedziny do zakładu i od razu jakaś szopka była grana. sprzątanie i udawanie że wszystko jest dobrze. wszystko na pokaz pod publiczkę robione a tak naprawdę w gównie się obracamy jeśli zastanawiasz się nad wyborem stovitu jako miejsce pracy to radzę uciekać bo tutaj nic dobrego

pracownik stovit Nowy wpis

takiego syfu jak w tej firmie nie widziałam nigdy a pracowałam już na produkcji w kilku innych firmach. dyrektorzy i kierownicy tylko kasę biorą a reszta za (usunięte przez administratora) pracuje

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Dobrze zatem, że nie wpisuje się w te kadrę umysłową, jeśli faktycznie w biurze nie było podwyżek. te o których ktoś teraz napisał to jakiego okresu dotyczą, kiedy je przyznano? Chce się upewnić, bo jest taka oferta na wózek i ona już od końcówki stycznia sobie tak wisi. Może się zgłoszę jeśli byście mi napisali jakie konkretnie zmiany zaszły w tych wynagrodzeniach, ile się teraz zarabia ;)

Biada
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak tam pracownicy biurowi, zadowoleni z podwyżek ? Może warto jednak iść na produkcje albo magazyn pracować to chociaż człowiek się doczeka podwyżki ! Nic dziwnego ze cała kadra umysłowa się zwalnia jak tak się traktuje człowieka

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 24 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Brygadzista Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pytanie2

Dzisiaj ukazała się publikacja na stanowisko dyrektora handlowego, jakie zmiany się wydarzają?

@Pytanie2

To sugestia, że tylko jedna osoba pełni taka funkcje? a duży wpływ ma na cały dział czy może trochę demokracji mają wprowadzonej? :D kiedyś chciałem aplikować ale na niższe stanowisko. ciekawe co oznacza minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku z opisu. 3 lata?

Nie wiem co się dzieje teraz na produkcji, że takie komentarze odnośnie Kierownictwa się pojawiają ale czy możecie mi opisać atmosferę na dziale księgowości? Jest teraz oferta dla głównej księgowej i planuję aplikować. zarobki są po prostu rynkowe, że nie wskazują ich wprost?

malineo

Mam pytanko, na jakich zmianach pracuje produkcja?

Efff
@malineo

Na trzy zmiany,siedem dni w tygodniu.

@Efff

I godzinowo jaki to układ? Ogólnie to jak podchodzą tu do pojęcia elastyczności? Można czasami się z kimś z równoległej zmiany podmienić w trakcie? Mam na myśli jakieś istotne okoliczności, czy idą na rękę?

Jak często zdarza się praca w nocy na stanowisku laborantki zmianowej? W ogłoszeniu uprzedzają, że jest ta praca w nocy i przyznam, że choć średnio mi to pasuje, to na samej pracy by mi zależało. Może to nie jest jakoś często?

LEON
@Michał

A żebyś miał racje.Pracowałem tam 3 mieś.. I bym tam został bo blisko ...ale nie stać mnie było na wegetacje za takie pieniądze. I pewnie z biura ktoś napisze. Tak jak było na zebraniu kiedyś powiedziane '' Jak się komuś nie podoba to może się zwolnić" I tak się robi. Pani z kadr pewnie się denerwuje kiedy to czyta. Taka smutna prawda.

@Michał

Na jakich umowach jest ta praca i ta kasa 3500 zł netto? Jest to na umowie o pracę? I czy taka pensja to jest startowa kasa, czy dostają ją też osoby np. z doświadczeniem kilkuletnim?

Zed
@Anna

Przecież tam jest napisane, ze wystarczyłoby „podnieść „ do 3500, a nie że tyle płaca

@Michał

Podstawowe pytanie place takie są w biurze czy na produkcji?

Zośka

oferta pracy: Asystent/ka Zarządu- ktoś coś, warto? nowe stanowisko czy ktoś się zwolnił- dlaczego. Dziękuję. Pasuje mi bo dość blisko, ale opinie firma ma raczej średnie.

@Zośka

Hej, właśnie mam podobnie. :) to czekaj, tylko jedno stanowisko jest dostępne i jesteśmy dla siebie konkurencją…? Ciekawie jak duże doświadczenie z podobnego stanowiska będzie tym „dodatkowym” atutem z opisu? zastanawia mnie także ten wspomniany dodatkowy język, czy on jest dowolny?

Kandydatka
@Zośka

Byłaś już na rozmowie? Bo nie wiem. Czy warto próbować

Jago

Niepolecam, ciężkie warunki pracy słaba kasa + dyrektor stary zbok który myśli ze jest zabawny

@Jago

Podasz przykład, czemu te warunki pracy takie ciężkie? I kasa słaba czyli jaka? znalazłam tu info, że ktoś miał najniższą krajową, o to chodzi?

$

Praca jak praca nigdzie nie jest łatwo jeśli ktoś chce i ma chęci będzie pracował .????

@$

A co z tych chęci tak w ogóle wynika? na co wpływają? Nie piszesz wprost a Pani wyżej o minimalnej coś wspomniała. To jak sobie jakoś specjalnie zapracujesz to na spokojnie te kwotę przebijesz? Czy ktoś zna szczegóły odnośnie tego jak?

Zakręcona.

Hey czy w tej firmie jest naprawdę aż tak źle? Jak pracuje się na produkcji ? Jaka atmosfera ? Są nadgodziny? Kurcze chciałam złożyć papiery ale jak czytam opinie to sama już nie wiem . Może się ktoś szczerze wypowiedzieć na temat firmy ?

Iwona

Nigdy w życiu tam nie wrócę ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) przez brygadzistkę same wyzwiska i przekleństwa na tej hali.ci co pracują 3 4 lata maja dobrze a nowi muszą zord na nich nie wytłumaczą o co chodzi poprostu jeden wielki (usunięte przez administratora) ten zakład.

@Iwona

Nie ma komu zgłosić tego, że któryś z brygadzistów robi coś niestosownego? Albo może jest jakaś możliwość przenieść się do innego zespołu? Atmosfera ważna rzecz więc ciekawi mnie czy da się coś z tym zrobić

Aro

Przyjmują nowych,kryminaliści i alkoholicy się nie sprawdzili.

Dawid
@Aro

Dlaczego tak piszesz o osobach z którymi przyszło pracować? Jest teraz ogłoszenie na przedstawiciela handlowego i chętnie bym poznał, jakie tu relacje między ludźmi i zarobki?

Lord of the dżem

Z czystym sumieniem (a jestem praktykującym katolikiem, ex ministrantem) mogę polecić pracę w tej firmie na magazynie wyrobów gotowych , idealne warunki pracy ,zgrana kompatybilna ekipa , lepiej zgrana niż Barcelona pepa guardioli , zjawiskowy anturaż sprzyjający rozwojowi osobistemu oraz duchowemu ,nienaganna atmosfera dzięki której poczujesz się jak u Pana Boga za piecem nic tylko się zatrudniać i czekać radość do emeryturki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Haunted

Tak czytam wypociny niektórych z was i dochodzę do wniosku że ci którzy nie potrafią odnaleźć się wśród innych pracowników i nie zgadzają się z polityką firmy piszą takie pierdoly. Wiadomo że najniższa krajowa,ale dla kogoś kto chce podjąć pracę lepsze jest to niż siedzenie na zasiłkach. Praca na produkcji nie jest lekka więc księżniczkiz pazurkami i książęta sobie nie poradza

Inga
@Haunted

No właśnie, co do najniższej krajowej, to wiecie czy ta pensja to jest tylko na początek? I jak pracownik zdobywa doświadczenie, to pensja rośnie? Wgl jest opcja na podwyżkę z czasem? Rok temu ktoś pisał że nie ale może teraz...

Czy pracodawca STOVIT GROUP Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz