Obsession

Gliwice

Opinie o Obsession

nowa 2012-05-11 23:13:58
hey zamierzam podjąć pracę w obsession CH Silesia w Katowicach. co mi radzisz? powiedz mi coś więcej o tym zatrudnianiu na czarno i o nie wypłacaniu pensji.
będę wdzięczna za info
Monia
biuściasta Wrocławianka z Katowic 2012-11-19 09:19:55
Jeżeli chodzi o Obsession Silesia Katowice to trzymajcie się od tej firmy z daleka. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) W Polsce jest 9 sklepów tej sieci i w każdym potrzebują do pracy min. Wrocławiu,Gliwicach, w Bytomiu ogłoszenie o pracę wisi przez cały rok:lol:a w Silesia w Obsession to istny cyrk:P jest zapotrzebowanie na cały personel, nowe dziewczyny przychodzą i odchodzą jak widzą co tam się dzieje!!!!!!!. Atmosfera jest nieciekawa, zero kontaktu z szefową, która nawet się nie wita z pracownikami ani nie odpowiada dzień dobry. Niekompetentna kierowniczka regionalna która nie ma pojęcia o zarządzaniu, prowadzeniu sklepów, nie mówiąc już o braku profesjonalizmu i rzetelnego podejścia do pracownika. Szukają(usunięte przez administratora)do pracy i tyle w tym temacie!!!
inga 2016-04-04 22:40:58
no i jeszcze jak dają zakwaterowanie podobno to super. niektórzy pole dance mylą z pornografią, ale to jest normalny taniec i sztuka, bez rozbierania nawet. ja polecam
Zostaw swoją opinię o Obsession - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obsession