Phytopharm Klęka S.A.

Klęka

Opinie o Phytopharm Klęka S.A.

Aga 2012-01-05 22:01:14
Potwierdzam słowa Leszka.
Bombka 2012-02-23 18:11:43
Witam, czy warto tam składać dokumenty- na produkcję? Przyjmują tam kobiety? na czym w ogóle polega ta praca? Będę wdzięczna za odpowiedz.
hej 2013-11-26 15:21:48
Po pierwsze już dawno produkcja na nockach nie kończy się o godzinie 4. Skąd ty gościu się urwałeś, na linii jedzie się od dechy do dechy, czasem nawet zostaje się pare minut po godzinach żeby tylko była norma zrobiona, i każdy mógł spokojnie spać. Po drugie to, że podkładają świnie to zdarza się to w każdym zakładzie. W końcu każdy patrzy żeby wszystko było na jego korzyść. Prawie wszyscy pracownicy ze sobą współpracują i ci stali i ci tzw. czasowi, fakt zdarzają się wyjątki, ale większych sprzeczek nie ma. Nie ma firmy bez problemów i kłótni. Także, nie wiem po co te bzdury piszesz, ale widocznie pracowałeś/aś w tej firmie nie za długo, i nie wiesz zbyt wielu rzeczy. Bo to co napisałeś na ty forum to bzdury!
pracownik 2013-11-30 16:49:12
"Wypłaty są zadowalające" Uśmiałem się do łez!
Chyba nie znasz zarobków pracowników fizycznych w tej firmie.
DZIUNIA 2013-12-06 11:25:19
Klęka jest super !!!!!
Ania 2013-12-06 14:50:36
A jak pracuje sie jako PM?Jest ok?
Sylwek 2013-12-17 15:05:40
Hej! Czy ktoś już był, bądź wie, że idzie na drugi etap?
jadzia 2014-04-30 07:20:49
W biurach ok i zarobki ładne plus dojazdy wspólne lub własne firmowe.(usunięte przez administratora)Najgorsze jest to,że wszystkie firmy na produkcji tak płacą w powiecie.
malinka 2015-01-15 12:45:53
pracy wlasnie tez mi potrzeba pracy tylko nie sadze ze to bedzie prosta sprawa. co do tych rozlinnych lekarstw totaki chyba powrot do przeszlosci bo kiedys babki tak leczyly swoje wnuki. roslinkami, ale do rzeczy... jakie warunki zatrudnienia sa w phytopharmie bo dawno opinii nie bylo ? prosilbym o pomoc
kamilka 2015-03-24 14:44:35
jeśli to taki rodzaj medycyny to pewnie jest w konflikcie z wielkimi koncernami farmaceutycznymi, wszyscy wiemy w jakimś świecie żyjemy. przede wszystkim do do takiej farmaceutyki, zanim pójdę tam pracować, to napiszcie kochani czy mogę sprawdzić gdzieś ich legalność i wszystkie niezbędne im medyczne zezwolenia
oluśka222 2015-12-03 20:37:26
praca jak praca to trzeba zobaczyć jaka jest organizacja planowania pracy potrzebują to zatrudniają nie potrzebują zwalniają nie masz znajomosci nie planuj przyszłości z tym zakładem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zainteresowany 2015-12-08 15:06:01
Witam wszystkich, chciałbym uzyskać info odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego. Dokładnie chodzi mi o: warunki pracy, ilośc wizyt, zarobki, możliwości rozwoju, rotacja produktu, plany itp.? Będę wdzięczny za każda informacje. Pozdrawiam
@@@ 2016-01-22 18:14:45
Moze ktoś napisać na jką podstawę można liczyc jako PM . Czy plany do wyrobienia i jakie nastroje w firmie ???
Z góry dzięki
@@@ 2016-01-24 22:30:46
Dzięki za info . A wiesz może czy plany są do wyrobienia i jak nastroje w firmie ?
@@@ 2016-01-25 10:16:13
Wiesz co mnie nie chodzi o to ze firma daje te rzeczy bo juz teraz każda firma to oferuje a nawet wiecej. Dla mnie najważniejsze jest to by atmosfera w firmie była dobra i plany nie były z kosmosu bo możesz być bogiem w sprzedaży ale jak będziesz miał plan z kosmosu to i motywacja do pracy żadna !
john 2016-02-12 07:49:34
Jeżeli w miarę się znacie to w handlu robota na lata. Nie znam warunków pracy i czy się czepiają o wszystko. Ale staż innych handlowców wynosi kilka lat. Auta- widziałem focusy bez brandu.
kok 2016-05-05 22:16:01
może studia to za dużo pwoiedziane, ale jakis leksykon leków znać trzeba
youo 2016-11-15 13:29:34
witam, jakie zarobki na magazynie
Zostaw swoją opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phytopharm Klęka S.A.