Opinie o Roma Jolanta Krzyżan w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Roma Jolanta Krzyżan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roma Jolanta Krzyżan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma Jolanta Krzyżan w Kalisz

Daga

@Wakacje w Rzymie!

Wakacje w Rzymie! <3

Każdy narzeka na prace w Romie, ale dlaczego!? Ja zawdzięczam jej wiele, jak Np. 6 miesięcy gwarantowanego urlopu z tytułu zwolnienia od psychiatry po fascynującym okresie próbnym (w końcu umowy nie było wiec cały czas pracy tak można nazwać????????‍♀️).Atmosfera pomiędzy pracownikami jest taka jak jak usłyszysz na rozmowie kwalifikacyjnej ,,Jedna wielka rodzina” do momentu wejścia osób zarządzających między innymi (usunięte przez administratora)

AJS.

Szefowa twierdzi, że Roma powstała z miłości do jedzenia i szacunku do człowieka, a nie szanuje swoich pracowników i ich poniża, szczyt hipokryzji. Wprowadza nerwową atmosferę, wieczny zamęt. Opinie o pracownikach wyrabia sobie na podstawie tego, co doniosą jej plotki. Ogólnie inteligencją ta Pani również nie grzeszy, szkoda bo przez podejście szefowej nikt nie chce tam pracować.

(usunięte przez administratora) Nie można otrzymać wypłaty, bo rzekomo nie mają gotówki przy sobie. Nieprawidłowo policzone godziny pracy i za niska stawka w związku z ustaloną. O zobaczeniu grafiku, którym dysponują nie ma mowy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roma Jolanta Krzyżan? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Były kelner

Księgowa źle liczy godziny a po poproszeniu pokazania grafiku i ksero przepracowanych godzin odmawia. Stawka zaniżona i niemożność otrzymania wypłaty. Sprawa zostanie zgłoszona do urzędu pracy.

Były kelner

Pracowałem przez prawie miesiąc za marne 13/h po nawet 14 godzin po czym nastepnego dnia musialem przyjsc, gdzie nie zdążyłem odpocząć. Menadżerka strasznie niemiła. Trzeba się prosić o wypłatę ponad dwa miesiące. Praca na czarno + nie sprawdzaja ksiazeczki sanepidowskiej... Wieczne pretensje i nieprzyjazna atmosfera gdy menadżerka jest na sali. Ludzi cały czas zwalniają i przyjmują nowych. Nie szanują zatrudnionych pracowników. O umowe mozna sie wiecznie upominac i tak sie jej nie otrzyma... Zespol sympatyczne lecz sefostwo do (usunięte przez administratora)

Patrycja

Czyli ogólnie składać cv czy nie?

User
@Patrycja

Patrycja, im brakuje ludzi, bo nikt tam nie chce pracować, więc pewnie Cię przyjmą. Ale pomyśl czy warto poświęcić na to zdrowie psychiczne i fizyczne. Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pan menadżer to wyjątkowy (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)ludzi, wypłaty nie na czas. Trzeba chodzić osobiście i się prosić o własne pieniądze. Jak szefowa się na ciebie wkurzy to na koniec miesiąca okaże się, że wypłaci ci niższą stawkę godzinową niż miała być. Ktoś powinien zrobić z tym porządek

Marysia
@Patrycja

Odpuść daj spokój szkoda nerw ciesz się zdrowiem i życiem w Romie nie prześpisz na okrągło praca za 7 zl

@User

Porzadek Sanepit oraz Inspekcja Pracy powiadomic Rzecznika o pracy bedzie wesolo..

Sasza
@Patrycja

Ludzi brakuje bo ciągle zwolnienia i przyjęcia jak odlatujące jaskółki bociany na zimę to samo tu tak że ci co robią najdłużej z czssenie wytrzymają i muszą odejść przyjdą inni tam ruchu nie na bo kto przy zdrowych zmysłach pójdzie i straci 200 400 zł tylko głupi i za co tak mówiąc szczerze pandemia piękna rzecz na restauracje bary Super czas a to nie korzyść i tak trzymaca

Były kelner

Praca na czarno, nie szanują pracowników, nie szanują nawet PRAWA- kiedy było organizowane wesele pracowałem 15godzin- skończyłem pracę o 6 rano i musiałem przyjść na godzinę JEDENASTĄ tego samego dnia na kolejne 8godzin!!! A to wszystko za całe 11zł/h. Szanowny menadżer pan P. niezrównoważony psychicznie- często wpada w szał i pomiata pracownikami. Szefowa nie lepsza. Przemoc psychiczna na porządku dziennym (jednak głównie ze strony menadżera) KLIENCI- UWAŻAJCIE prawie nikt z kelnerów nie ma badań sanepidu, kelner robi WSZYSTKO więc najpierw grzebie w śmieciach a potem dotyka waszego jedzenia nieumytymi rękoma. Poza tym brud na kuchni. TAKI LOKAL NIE POWINIEN ISTNIEĆ

Pawel
@Były kelner

Nie takie potentat firmy padają kolosy nie taka śmieszna Roma kolosy padają zwalniają a taka Roma to pikuś przy tych wielkich firmach w Kaliszu zero konkurencji tu nic nie ma psy tyłkami szczekają bezrobocie wielkie masakra jakaś tu nic nie ma i nie ma co szukac

Jurek
@Były kelner

Przyjąłem się do pracy w piątek byłem na rozmowie kwalifikacyjnej uzgodniliśmy stawkę 14 zł na godzinę praca na czarno tradycyjnie byłem pierwszy raz w pracy w sobotę kierowca od 13 tej do godziny 17.00 w niedzielę od 13 tej pojechałem z sushi do klienta Pan odebrał towar wróciłem do Romy i pani szefowa Jola mówi mi tak. Proszę pana na Pana skarżą się klienci więc ja odpowiadam. Proszę pani jak mogą się skarżyć klienci skoro ja w sobotę byłem pierwszy raz w pracy nigdzie nie jeździłem dopiero w niedzielę wyjechałem pierwszy raz do pierwszego klienta a pani mówi w liczbie mnogiej że skarżą się klienci to przesada ale żeby komuś łatkę przyłożyć to najprostrzy sposób dopiec pracownikowi pracowałem tam sobota od 13 tej do 17 tej tj. 4 godziny w niedzielę od 13 tej do 16 tej tj. 3 godziny więc szefowa już mnie nie chciała więc kazała iść do kelnera Pana Rajmunda po zarobione pieniądze do wypłaty za 7 godzin 53.00 zł gdzie stawka uzgodniona była 14 zł mam swój honor i godność więc wziolem te pieniądze i z głową do góry odeszlem pracując tam dosłownie parę godzin od pracowników kelnerów dowiedziałem się że wszyscy są zastraszani poniżani w pracy duże wymogi za śmieszne pieniądze duża rotacja pracowników kierowców pani szefowa na rozmowie mówi dość młodych kierowców dość ja mam 64 lata jestem starszym osoba jak już takie osoby do pracy nie pasują to pytam się tej pani kto młodych nie chce teraz starszych też nie resztę pozostawiam bez komentarza proszę samemu sobie wyciągnąć wnioski co mogę przy ostatniej rozmowie (usunięte przez administratora)

Szczepan
@Jurek

Wszystko prawda pracowałem jako kierowca w Romie to jakaś masakra wyzysk totalny nie dajcie się oszukiwać poniżać to straszne co się tam dzieje szok nie idźcie tam szkoda zdrowia praca na czarno bez książeczek zdrowia rotacja opisujcie wszystko tam potrzebna jest opinia by inni tam na głowę nie dostali.

@Jurek

Widza panstwo piszemy mile prawdziwe slowa jest demokracja a moderator usuwa komentarze pytamy dlaczego prawdziwe slowa prawda po to by nastepni nie nyli nabijani w butelke i ostrzegac jeden drugiego co tu ukrywac (usunięte przez administratora) jednym slowem tam na dniach bedzie Sanepit zdjecia poszly i wiedza co szukac i gdzie nareszcie kontrola pisalismy by byla rzetelna dokladna i bardzo czesta bo to ludzie tam korzystaja nie bydlo i swinie ktore maja lepiej w gospodarstwie......................

Gienia
@Jurek

To prawda jeździłem wynosiłem śmieci i butelki

Madzia

Czy w firmie jest jakis problem z mobbingiem? Komentarze poniżej są bardzo niepokojące. Ktoś się wypowie ?

Jozefa
@Madzia

Madziu przyjmnij się sama jak wytrzymasz parę dni to mija się z cudem dostaniesz na głowę wystarczy że menager i blondi mają coś z głowami nie tak jeszcze trochę wariatkowo

@Madzia

Madziu idz przekoasz sie radze wlaczac czesyo dyktafon przyda sie tobie moze nawet w sadzie nie zaszkodzi miec jakby znalazl

Olaf
@Madzia

Idź do pracy zobaczysz atmosfera nie miła brak słów wystarczy parę godzin pracy i wszystko opowiedzą kelnerzy pracownicy tam Sanepit powinien byc na okrągło codziennie pisma już poszły gdzie trzeba i foty

Najlepiej jak każdy zajmuje się tym za co firma płaci a nie obserwacjami innych osób. Firma dobra więc dbajmy o nią.

Sebastian
@Andrzej

Widać że tylek liżesz blondi i menagerowi po co kłamiesz zresztą dowodem na to jest i są odejscia z pracy duza rotacja co uważasz że opinie i komentarze są wyssane z palca sam wiesz jaka prawda ale zło długo nie wytrzyma naggorliwosc szefowej pseudo czuje się Bogiem bóg jest jeden do wszystkich nawet dla niej kiedyś Pan Bóg ja rozliczy do zera i będzie miała do wyboru niebo bądź piekło ale zanim to nastąpi jeszcze ilu ludzi wyrzuci zmieni tam utrzymają się donosiciele kapusie i co zapierniczają na okrągło za parę złotych na donosicieli przyjdzie też czas rozliczenia

@Andrzej

Firma pozal sie boze nie powinna w ogole istniec to jakas porazka

Czy firma Roma w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Olek

Szkolenia jakie kto je robi śmiechu warte nic nie ma zero

deska27

Szefowa skrajnie niemiła i bez szacunku do drugiego człowieka. Pomiata pracownikami i wykorzystuje renome hotelu hampton żeby zwabiać potencjalnie nowych pracowników na jeden dzień "próbny" żeby nie musieć im płacić.

ZORRO
@deska27

SZEFOWIE TO BUCE TAM ROTACJA ZOSTAJA DONOSICIELE I KAPUSIE BRAK KSIAZECZEK ZDROWIA NA CZARNO PRACA WYMOGI ZA 11 ZL GORA 13 SMIECH NA SALI

Kuba
@ZORRO

Z czasem te komentarze przeczytają odpowiedni ludzie wyciągną wnioski i zrobią z tym syfem porządek czas wielki nadchodzi

Olga

@deska27 Gdyby tak było jak napisałaś to ręczę, że na forum byłaby masa wpisów!

Henia
@Olga

Co wątpisz w komentarze taka prawda jest idź pracuj i napisz prawdę tam kapusie donosiciele kapują non stop niech się z tym liczą ze kiedyś wylecą zobaczymy jak spojrzą innym w oczy że zrobili krzywdę są zastraszeni pezez chora szefowa wstydu nie ma za grosz kiedyś przemyśli złośliwa jest się albo z nadmiaru kasy lub niedosytu ale jeszcze trochę to padnie ta Roma bo ledwie kręci tonie w długach kto tam kupi za 200 lub 300 zł oleje to żadna przyjemność już (usunięte przez administratora) nie ma ja gdybym miał tam wydać 100 zł ofiarowałbym na biednych zrobiłabym coś wspaniałego panie Sanepit ruszaj tam na kontrole

Byłem chętny

Praca przez Hampton by Hilton, tak jak w ogłoszeniu A trafiasz do Romy. Ludzie odradzam tam pracować!! Obsługa przy imprezach to jakiś żart, menadżer to psychiczny człowiek sam nic nie wie a zwala tysiące obowiązków nie do wykonania. Praca po 16H bez przerwy!!

Zofia
@Byłem chętny

To prawda dziwne że komentarze prawdziwe bo wiadomo a nikt z urzędów państwowych nie czyta to ciekawe Romę wykupiono tonęła w długach a pseudo szefowa to chora kobieta albo odbija nadmiar kasy lub długi w czasach panndemi to bieda ruch zerowy niech żyje pandemia część i chwała pani ta za nękanie pracowników nas rozliczy ja Pan Bóg bo diabła ma za skóra tam Sanepit potrzebny dwa razy w tygodniu i kara dotkliwa zrobić łapankę jak pójdziemy do pracy lub wracać bądź prosto wchodzić z kontrola na pseudo zakład pracy i trzepać do skutku

BellszaKARA

[usunięte przez moderatora] WIELKA PANI W DODATKU BLONDYNKA UWAŻAJĄCA SIĘ ZA WIELKĄ SZEFOWĄ, WYDAJE JEJ SIĘ ŻE MOŻE POMIATAĆ LUDŹMI JAK JEJ SIĘ PODOBA. CO CHWILE ZMIENIA KELNERKI, A CO ZA TYM IDZIE ? BRAK WYPŁAT, DUŻE WYMAGANIA I JEJ [usunięte przez moderatora] 5ZŁ ZA GODZINĘ CIĘŻKIEJ PRACY. NA KALISKIM RYNKU POWINNA WISIEĆ TABLICZKA ŻEBY NIE CHODZIĆ TAM O OFERTĘ PRACY. PRACOWNIKÓW ZMIENIA JAK "RĘKAWICZKI". NIE POLECAM !

@BellszaKARA

Prawda jest taka ze brud w kuchni sanepid potrzebny od zaraz pisma poszly znajomości układy nie pomoga rotacja ludzi kierowcow wyzysk a niby szefowie to sciema w romie nie tak słodko a atmosfera (usunięte przez administratora) a dlatego ze interes nie idzie bo ludzie nie głupie omijacie ten szajs z daleka szerokim lukiem szfowie pseudo auta za setki tysięcy kosztem biednych ludzi dziadowstwo zagle zwina z czasem

x

Bałagan w tej firmie to malo powiedziane, raz robi się w jednej restauracji, za chwile idzie sie na obsluge na wesele, nie ma okreslonych godzin pracy, bardzo bardzo słaba komunikacja, zatrudniają pracownikow na okres probny, za ktory nie chca zaplacic (kilkadziesiat h nawet!) i trzeba sie prosic o wyplate. Radzę omijać pracę Hamptonie/Romie.

Hanna

Czy macie jakieś info na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji do Roma Jolanta Krzyżan? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń na stronie firmy, a jestem ciekawa, czy warto składać swoją aplikację i na jakie stanowiska. Dzięki za pomoc.

Taki sobie Ja
@Hanna

To nie manager jest tam problem tylko presja która jest na niego nakładana przez szefostwo i traktowanie go jako wszystko wiedzącego i osobę która jest w stanie zrobić wszystko za wszystkich. Problem tam jest karygodne traktowanie pracowników, niskie wynagrodzenie i chaos który tam panuje oraz Pani manager z WB która wysługuje się pracownikami a sama całe dnie spędza bawiąc się telefonem.

Dawno i nie prawda

Madzia chcesz się czegoś dowiedzieć szybko i skutecznie to się zatrudnij, po tyg z P.manadzerem restauracji radzę wziąść wizytę u najbliższego psychiatry.....

Szczęśliwy

ROMA to zakład dla psychicznie CHORYCH ludzi. Właścicielka obiecuje złote góry po czym oczywiście sie z tego nie wywiazuje, mało tego zmniejsza wypłaty wedle jej upodobania. Przemoc psychiczna, totalny chaos jak są jakieś większe imprezy. nie polecam oszczędzajcie swoje zdrowie i UNIKACJIE TEGO MIEJSCA.

Fiz

(usunięte przez administratora) im czlowiekiem, PRACA JAK W KAMIENIOŁOMACH!! Najlepiej nie mieć życia poza pracą i pracować codziennie kilkanaście godzin za śmieszne wynagrodzenie a "na deser"być poniżanym Kiedyś im się skończą w tym Kaliszu ludzie do pracy- i tak dużo osób wie jak praca tam wygląda. Ciekawe co wtedy zrobią

Zostaw merytoryczną opinię o Roma Jolanta Krzyżan - Kalisz

• Jak się pracuje w Roma Jolanta Krzyżan?

Zobacz opinie na temat firmy Roma Jolanta Krzyżan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

Roma Jolanta Krzyżan

Roma Jolanta Krzyżan