"Przystanek Alaska"

Dziwnówek

Opinie o "Przystanek Alaska"

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Życzliwy a możesz napisać coś więcej - motywy, dla których masz tak mocno określone stanowisko o pracodawcy. Każda opinia jest ważna - w tym rownież Twoja, ale mino wszytako to konkretne i formacje o firmie pozwoli zrozumieć realia pracy.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Paulinaa czy w kwestii warunków zatrudnienia zaszły w ciągu kilku ostatnich lat zmiany? Czego mogą spodziewać się obecnie pracownicy?

es
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy w niefługim czasie jest szansa na to, żeby znaleźć odpowiednie zatrudnienie u nich? Nie ukrywam, że zależy mi na pracy u nich, a to ze względu na spore benefity socjalne, które są dla pracowników.

Ewelina

Nie polecam pracy ... Obgadują. Jak ktoś lepiej wyglada niż oni ...bądź lepiej się wypowiada prości zadłużeni ludzie i wyzyskują innych .

Monia

Nie polecam pracy w przystanek Alaska Uwaga , na pracodawców szkalują każdego ,kto jest lepszy od nich .A przede wszystkim. Na P który chodzi i się buja .Kamila .

Ja na 100 %

Mila. Szczera prawda

Paulina

Pracowałam tam w 2013 i 2014r i żadnej umowy na oczy nie widziałam. Ksiazeczka sanepidowska lezala w szafce pod ekspresem do kawy razem z innymi a o umowie byla tylko "mowa". Jak zapytałam jakie mamy umowy to szefowa pytała p. Eweliny(taka druga ręka) " Ewelinka jakie my mamy umowy?". Wiele lat u nich pracowała ale jak widac tak słabo doceniali jak mnie że odeszła.

mila

Z porządnymi ludźmi niestety nie macie nic wspólnego. Praca nad morzem to danie z siebie 200% podczas dwóch czasami trzech miesiecy. Jednak bardzo istotne jest TRAKTOWANIE LUDZI, SZACUNEK I PIENIĄDZ. Bo są tacy a raczej byli,którzy ciezko pracowali a byli traktowani jak smieci. Pozdrawiam Pani Beatko mam nadzieje,ze karma wróci :)

mila

Sa takie miejsca,od 4 lat pracuje nad morzem i mogę smialo powiedziec NAD MORZEM WYZYSK MAŁA KASA I ZAPIERDZIEL. oczywiscie sa wyjatki

mila

Pracowałam u nich w 2013r, co do warunkow to porażka. Spanie w campingu w kilka osób, kąpiel 7min w lokalu- TO NIE ŹART. Kąpiel o 20, koniec pracy o 23,gdzie musisz umyc podłogę w lokalu- super zapach pomimo kapieli. Nie masz czasu na jedzenie, to tez nie zart,potwierdzaja to ludzie co tam jezdzili 2,3 sezony. Atmosfera tragedia,pan szef ludzi na zmywaku ma za nieudaczników, pani szefowa obgaduje, komentuje. Najlepiej tam maja Ci brzydcy i niemodnie ubrani. Pensja? Zapierdzielasz 13h dziennie,nie gadajcie bzdur o wolnym, nie ma czegos takiego. Wiec pensja 2500 to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak pracujesz ponad 200h w takich warunkach. Nie wierzcie w premie,uwali wam na koniec bo cos zle zrobicie. Po mc zrezygnowałam i zjechałam,bo psychicznie wysiadałam. To nie konkurencja,tam po max 2 sezonach nikt nie wraca. Zatrudnia coraz mniej osob a coraz wiecej zadan i obowiazkow. Kasa nie adekwatna do pracy i stresu. Teraz zmienił sie jedynie nocleg-spicie nad lokalem. Reszta bez zmian. Wiecej info na maila podam:) nad morzem jest duzo miejsc pracy wieb szukajcie ale nie tego miejsca i pracy u blondyny aka podstarzała barbie!!!!

NIE POLECAM TAM PRACY

Witam . Nie polecam pracować w Przystanek Alaska w Dziwnówku . Ostatnio miałam okazje tam być .Robisz wszystko na raz a po swoich 11 godz musisz pomagać na kuchni , za co nie masz płacone. Strasznie wykorzystują , dziewczyny obgadują z szefową obok ciebie i nie zwracają uwagi na to , że słyszysz .Pracują tam same Ukrainki i dają się tak wykorzystywać za 2 tys. zł miesięcznie. W ogóle nie maja czasu dla siebie , zero przerw. A co do wyżywienia to byłam w szoku , gdy dostałyśmy jeden talerz frytek na 3 osoby . Dodatkowo nie zapłacili mi pieniędzy za 1,5 dni pracy . Dziewczyny ostrzegam was nie idźcie tam bo będziecie tego żałować tak jak ja .

Bogini

Pracowalam tam 2lata temu ogolnie robisz po 12godz brak dni wolnych cos jeszcze bys chciala wiedziec

intaja

Witam. Mam pytanie do tych, którzy już pracowali w ośrodku 'Alaska'. Jak wygląda dzień, ile godzin i płaca/h? No i oczywiście chodzi o nocleg. Czy gwarantuje szefostwo pokoje dwuosobowe? A może są to campingi? Proszę o pomoc.

Medialand

Tak czytam te opinie i sie zastanawiam 2000zl premia 500zl a jak wyglada praca ile na godz po ile godz pracy moze ktos cos o tym napisac

xxx

witam wszystkich opiniujących i czytających. Ja pracowałam 2 sezony w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Szefostwo bardzo sympatyczne i pomocne. Zaliczki można brać, bez problemu. Warunki do spania dobre. W pokojach z dostępem do łazienki, lodówki. jeżeli ktoś nie wie jak wygląda praca sezonowa, to chociaż niech nie wypisuje głupot jak powyżej.

alaska

jak dla mnie to bardzo dużo,bo 500zł premii + oczywiście 2000zł na m-c, to źle? wyżywienie i zakwaterowanie. KTOŚ tu bzdury pisze, a co do spania w campingu to ja nic nie wiem, szefostwo alaski ma ośrodek, ja mieszkałam w pokoju normalnie z dostępem do łazienki.

praca

piszecie o ośrodku przystanek alaska w jakiej miejscowości ? w Dziwnówku ? pilnie proszę o odp.

alaska

co to za bzdury? Ja pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona, nawet bardzo. Wypłata na czas, w trakcie można brać zaliczki. W pracy bardzo się starałam i szefostwo było zadowolone. A na koniec miesiąca ekstra premia. No ale jeśli zdarzają się dziewczyny(a zdarzają się), które nie wiedzą co to jest praca to nie wiem co one tam robią. Myślą,że praca nad morzem to opalanie, imprezy itp.to życzę powodzenia. Jestem studentką i zależy mi na pracy, aby odłożyć na rok akademicki.

Przystanek Alaska

Warunki pracy były przedstawione na samym początku. Wszystko pasowało, a teraz opisuje od najgorszych:) W opisie zero prawdy! Wielce pokrzywdzone dziecko, bo zamiast pracować to przyjechała na imprezy nocne, co znaczy, że następnego dnia nie była w stanie pracować! Naucz się dziecko pracy, a nie porządnych ludzi obrażasz od [usunięte przez moderatora] :) Powodzenia

Zostaw opinię o "Przystanek Alaska" - Dziwnówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Przystanek Alaska"