Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Cv

To pewnie kierownictwo zwykli pracownicy nie mają

anon

Pracownika nie interesuje kiedy jest zrobiony przelew. W umowie o pracę jest zapisane, że 10-tego ma mieć na koncie. Liczy się data zaksięgowania u odbiorcy przelewu. To jest ewidentne nie dotrzymanie warunków umowy. Ciekawe czy tak samo robią przelewy do US i ZUS. Wątpie, bo musieliby płacić odsetki.

Ale tu ma nic nie zależeć od banku w jakim się posiada konto ludzie !Napisane jest do 10 każdego miesiąca i tak jak 10 czerwca wypada w sobotę penksa powinna być na koncie w piątek mam gdzieś to żeby teraz latać i zastanawiać się w jakim banku mam mieć żeby mi pensje laskkwie wypłacili

Hans Klosss
@Cv

Kierownictwo ma wypłacane do 1go, biuro - nie wiem.

Ferrerowicz

Witam czy ferrero wypłaca jakieś pieniądze? pracownikowi z okazji urodzenia dzieczka

Od którego miesiąca? Jest wyplacany urlop pod gruszą?

Xyz

To zależy kiedy weźmiesz urlop, jeżeli weźmiesz np w czerwcu 10 dni (80h urlopu) to wypłacą w lipcu

Kowal

Witam chciałbym spytać o dzial Kinder Bueno 2 jakies opinie I chciałbym spytać jak to wygląda z pracą z firmy pośredniej w tym przypadku randstad (12h zmiana) czy to wygląda rzeczywiście tak ze to taka praca na telefon czy już jak pójdę pierwszego dnia to bede miał zmiany jakos w miarę określone na tydzień I chciałbym jeszcze spytać kiedy odbywa sie przestój i jakie działy go mają

Witam Jak się nazywa dział w hali 6 na pierwszym piętrze za pleksą kierownik Pan Dominik

Bready

Czy pracuje ktoś na tym dziale?Czy jest ciężko?Na czym polega tam praca?Czytając tutaj komentarze o brygadzistach i kierownikach aż się boje.Mam iść na zmianę do jakieś Beaty,kto to ?Jak tam jest jacy są ludzie

M.k.
@Bready

Spoko jeśli nie boisz się pracować.ale raczej potrzebujesz wytrwałości,na każdym dziale są ludzie i ludziska ,a praca jak praca spoko.

Krystianek

Chyba się nie zrozumieliśmy. Wyraziłem publicznie swoją opinię, pewnie nie zrobię tego przy tej osobie, bo tak jak zdecydowana większość boje się o własną pracę. Pisanie że poniżam kobiety jest trochę nie na miejscu, w zdecydowanej większości przełożonymi są brygadzistki, czytaj normalne kobiety. Jeżeli tobie jako pracownikowi nie przeszkadza wyzywanie i publiczne poniżanie (mam nadzieję,że się z tym jednak nie spotkałaś) to musisz mieć naprawdę smutne życie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci spotkania się z panią Agatką gdzieś na linii, może zmienisz zdanie jak będziesz po pracy wracała do domu zapłakana tak jak większość kobiet na jej zmianie.

Le
@Krystianek

@Krystianek Pracowałem Z tą panią wcześniej na innej linii, nie zauważyłem złego zachowania, widziałem dobrze zorganizowana pracę, gdzie każdy wiedział co ma robić. Wydaje mi się że problem tkwi w osobach nie przykładających się do swoich obowiązków, lubią anonimowo swoje nie spełnione ambicje i żale, wylewać na współpracowników, bądź w ich mniemaniu rywali.

Krystianek

Ja rozumiem, że kierownicy z Bueno lubią młode dziewczyny (karierowiczki),ale pani Agata z kbw to jednak już przesada. Jak ktoś, kto wyzywa pracowników, obraża ich i nęka, a na stołówce zachowuje się jak cham i (usunięte przez administratora) może być brygadzistą? Na przerwie nie idzie wysiedzieć, krzyki, wrzaski i obrabianie tyłka. Mimo wszystko przełożony powinien dawać jakiś przykład. Mało tego, ta Pani swoim zachowaniem wywalczyła sobie awans, zostanie jakimś tam mistrzem, chyba w ferrero potrzebują takich ambitnych ludzi.Ale jak siada się w biurze kierownikom na kolanach i przesiaduje się tam całe zmiany, to widocznie takie zachowanie w niczym nie przeszkadza. Na tym Bueno nic się nie uczą, dalej kierownictwo nie potrafi wyciągać wniosków. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Wk1256
@Krystianek

@Krystianek Rozumiem urażoną miłość własną osoby która przegrała tą rekrutację, jednak nie rozumiem braku etyki. Zamiast instynktów pierwotnych proponuje pracę nad własnym charakterem, więcej empatii, jest to niezbędne aby pracować w grupie, również zarządzać. Zamiast traktowania porażek jako spisek całego świata, pracę nad sobą. Rozumiem miłość własną, jednak narcyzm nie jest dobrą cechą osobowości, nie jest preferowany przy doborze pracowników przez organizacje, również do awansu. Więc wniosek nasuwa się taki, skoro na kbw jest tyle wpisów oczerniających, jest tam jakaś osoba która chciała by awansować i żal ją rozrywa od środka, jednak nie potrafi tego zrobić przez ciężką pracę, lecz przez poniżanie innych, demonizowanie ich charakteru. Proponuję spojrzeć w lusterko i zastanowienie się czy jesteś dobrym człowiekiem i czy twoje sumienie dobrze czuje się gdy źle się odnosisz do innych opisując ich na forum "szanuj bliźniego swego, jak siebie samego. Jeżeli brak ci wartości, po trupach chcesz dążyć do awansu pieniędzy i kariery, ta firma nie jest dobrym miejscem do pracy dla ciebie, proponuje przeczytać kodeks etyczny naszej firmy.

Tyśka

Witam, do tej pory pracowałam na figurze ale teraz mam zacząć na tavolette czy coś w tym stylu. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polega tam praca, co trzeba robić?

Ola
@Tyśka

Pracuje ktoś na tavolette ? Jak wrażenia?

Kocha
@Ola

Praca 12h dzień w dzień po 4 albo 5 dni w tygodniu dla kobiet ciężko jak cholera

Hej jak wyglada praca na mini bueno 2?? Jak atmosfera i praca sama w sobie wyglada

Studencik

Pojawiła się oferta płatnych praktyk dla studentów. Czy student po pierwszym rok mechniki i budowy maszyn ma szanse na przyjęcie na taką praktyke? Czy będą odemnie wymagać wszystkich rzeczy czy nauczą? Jaka stawka za miesiąc praktyk?

Sympatyczna

Witam jaka jest atmosfera na pakownaniu Kinder joy 2 ???? czy ludzie i brygadzistka/brygadzista są w porządku?

Zaręba

Najważniejsze ze panie z biur zrobiły sobie przelewy i rescie szlachty. A produkcja niech głoduje.

anon

No tak to się nie robi. Nie od wczoraj wiedzieli, że 10-ty wypada w święto. Ferrero walczy z inflacją, skutecznie zmniejszyli konsumpcję na tegoroczne święta.????

Pop
@anon

Powinni jakieś zadośćuczynienie wypłacić

Sam
@Zaręba

Dokładnie a są ludzie którzy w piątek czekali na wypłatę żeby zrobić zakupy na Święta. Egoiści sami i nic więcej

Pokpok
@Sam

Dokładnie jest tak że od pracownika wymaga się coraz więcej. Niedługo Pan z aparaturą od czystości będzie zaglądał tam gdzie słońce nie dochodzi. Każde najdrobniejsze przewinienie rozdmuchiwane jest do granic absurdu a sami nie potrafią oddać szacunku szaremu pracownikowi w postaci jego wypracowanych pieniędzy wypłaconych przed świętami. Ciśnie się tylko i wyłącznie jedno siarczyste słowo na usta ,którego to słowa nie zacytuję bo musiałbym się mentalnie wrócić do średniowiecza aby zniżyć się poziomem do poziomu niektórych tych osób a jak wiemy podróże w czasie są jeszcze niemożliwe.

@Pokpok

Serio nie przelali ludziom kasy na konto przed świętami? Wiadomo że każdy liczył na wypłatę. Czytałem komentarz że co niektórzy dostali wcześniej. To przelewy są robione w rożne dni czy wszyscy mają do 10-tego?

@Adam

10-tego powinny być już na koncie.Zlecenia przelewów są zawsze przed 10.Do kogo i kiedy wejdą pieniądze, wszystko zależy od banku w którym pracownik ma konto.

Pakowaczka

Miałam okazję pracować z opisywanym tu kierownikiem Marcinem na KB3. Cieszę się że już z nim nie pracuje i wiem o czym mówicie dziewczyny.

Patrycja

Szanownym kierownikom wydaje się że im wszystko wolno i od lat robią co im się podoba przykładem jest Piotr W z KB2 mimo wielu zgłoszeń ten cham nic sobie z tego nie robi

Dianka
@Patrycja

O tak od wielu lat na niego były skargi. Jednak nic to nie pomaga

Dianka

I tu się mylisz, chodziłam do pracy pod strachem. Nie pracuje już ale jak go zobaczę to nadal strach mnie ogarnia

Paweł brat Gawła

Pracowałem z kierownikiem Marcinem bardzo wporzadku manager jak i człowiek

RedBul

Ten,to dopiero agent" Tomek"Pana Kierownika,obwieścił się brygadzista ala kierownikiem kbw. Że to wstydu nie ma ratlerek,donosiciel.Tacy ludzie nie powinni pracować.

Kb3

W same sedno.brawo.cala prawda.

Brat Gawla

Używasz kolego przestarzałych pojęć i zwrotów. To nie jest kablowanie czy podpierniczanie! To jest ZAWIADAMIANIE kierownika jeśli złapało się kogoś. Wiadomo każdy z nas może mieć gorszy dzień ale od tego jest taka osoba co złapie jakieś złe zachowanie , nawet błache poinformuje kierownika. Musicie to brać na klatę, możecie takiej osoby nie lubić ale ja i tak będę szedł do góry! Każdy niech wybiera sobie drogę awansu i rozwoju, to że ja wybrałem taka nielubisną to nie znaczy że mam być komentowany! A jeśli mam mieć z tego jakieś bonusy to dlaczego nie? Czemu nie skorzystać? A tak w ogóle to jakim prawem dziewczyny z linii komentują kierownika i głównego operatora? Jesteście od tego żeby wybierać batony i stać przy linii!!!!! A nie od komentowania pracy wysoko postawionych osób!

M.A ????

Delikatna przesada co Wy tutaj wyprawiacie Widocznie za dobrze linia już pracuje i trzeba pozbyć się Jednego z tych którym zależy Zastanówcie się nad tym co było ponad rok temu jak byłam jeszcze Ambasadorrka linii a jak teraz współpracują z RDL kierownicy Kbw2 Nie ma o czym mówić , a mam porównanie Więc pracujecie w zespole ludzie a nie tylko na swoje dobre imię A pisanie na kogoś BZDUR to o Was świadczy i jak jesteście zdesperowani i widoczniej praca nie przynosi satysfakcji Chyba zazdrość co ?

Nygus

Pupilek Radosława

Nygus

Nie wychodzi od Niego z biura...

Stary wyga
@Patrycja

Moim zdaniem Piotr. W jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Myślicie ze będziecie wszystkim skakać po głowach to wreszcie jest ktoś kto was usadzi. Przydał by się takie kierownik nie tylko na kb2, ale także na kb3 i kbw. Xd

Evik
@Stary wyga

Nie

Nowy pracownik

Witam, może ktoś się wypowiedzieć o dziale KB2?

Bubel

Ja pracuję nie narzekam

Bubel
@Nowy pracownik

Zalezy gdzie trafisz. Nie jest zle ale jeśli ktoś chce się (usunięte przez administratora) to nie dla niego. Moim zdaniem pakowaczki mają najciężej

Ala
@Nowy pracownik

Czy ktoś może wie kiedy firma zewnętrzna rozpocznie prace na figurze?

Pracus
@Ala

8 maja startuje... Wiec przełom maja czerwca a moze wczesniej

MiłegoDnia!

Jak wygląda praca na HUBIE? Czy warto tam zacząć?

Agnieszka

#sklepik firmowy Mam nadzieję,że piszę w sprawie nie jednej osoby.Słyszałam nie raz rozmowy w sprawie sklepiku firmowego internetowego.Dostęp do zamówień i informacji w sprawie zamawiania jest dostępny dla ograniczonej grupy osób (tych co maja meila firmowego) zwykły szeregowy pracownik nie ma możliwości złożenia sam zamówienia.Kolejna kwestia jest dostawy.Skoro zamówienie jest raz w miesiącu to może była by możliwość bezpłatnego odbioru w Belsku Dużym.Raz w miesiącu to mogłaby ochrona wydać na głównej bramce.Proszę napisać swoje odczucia może ktoś usłyszy głos ludu.

Ula
@Agnieszka

Kiedyś pisałam maila do Pani od sklepiku, Pani odpisała że pracownicy bez e-maila służbowego mogą złożyć zamówienie w dniach kiedy sklepik działa na recepcji. Z kurierem to racja że w belsku byłoby wygodniej i bez dodatkowych kosztów, jest także pomysł że w niedalekiej przyszłości zamówienia będzie można składać w tych kioskach.

Giuseppe

Chciałbym tam w ferrero pracować tylko nie wiem gdzie mam pytać zostaje moją email (usunięte przez administratora) napisz ni

Czy jest szansa na wyjazdy zagraniczne?

Potter

Jakie są wasze opinie o kierowniku Hubercie z HUB?

@Potter

Niekompetentny, leniwy, nie komunikatywny i nie nauczono go, jak traktować starszych wiekiem pracowników. Można odnieść wrażenie, że chcąc nieudolnie "rządzić" leczy swój kompleks niższości...

neutralny
@Marek

Wiek nie ma znaczenia starszy/młodszy, każdemu należy się szacunek a swoją prace należy wykonywać rzetelnie i sumiennie wtedy na pewno do nikogo nikt nie będzie miał pretensji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.