Opinie o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Kudelski Jan Kudelski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia Kudelski Jan Kudelski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski w Tarnów

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Czy firma Cukiernia Kudelski Jan Kudelski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Lotka

Szerzej wypowiem się na ten temat za jakiś czas, ok 2 m-ce

MP Tarnów

kupiłem 28 czerwca 2020 w cukierni przy max zwykle kremówki krem ohyda .Gdzie renoma i tradycja ? Moja siostra mieszkająca za granicą zawsze jak przyjeżdża to nie mogła nie zjeść kremówki od Kudelskiego bo to wspaniały smak z dzieciństwa. Niestety to się skończyło i wstyd polecić to komuś. Przykre

Hejgen

@MJ Ale nie rozumiem jak się ma ten wpis do opinii o pracy bo o tym należało napisać na forum pracowniczym?

Sprzedawca

Przeszłam rekrutacje bez problemów wszystko ok.

Pytano czy jestem w miare dyspozycyjna i chce pracować..Oczywiscie że chciało mi się pracować...Prace dostałam natychmiast i zaliczyłam w cukierni 15 cudownych lat,wspominam bardzo miło i prace i szefów i współpracowników :)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
MJ

W sobotę 30 maja br. kupiłam w cukierni Pana Kudelskiego przy ul. Słonecznej kremówki tatrzańskie i ptysie z kremem. Niestety kremówki i ptysie nie były świeże. Bardzo przykre ponieważ cukiernia zaliczana byłą do najlepszych. Za ceną i renomą powinna iść jakość.

Jaka umowa obowiązuje w Cukiernia Kudelski Jan Kudelski podczas okresu próbnego?

Iwona

Nie masz umowy, robisz parę dni i stwierdzają czy sie nadajesz czy nie. Póżniej czekasz na umowę ze 3 miesiące jak się doprosisz... Oczywiście dyspozycyjność, zapomnij że się urwiesz się w nagłej nieprzewidzianej sytuacji no chyba, że któraś z dziewczyn będzie taka miła i zrezygnuje z 1 dnia wolnego w tygodniu i za ciebie przyjdzie. Oczywiście najniższa krajowa nie wiem czy z ich stawką na h ci wyjdzie haha

Wera

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje i wymagania?

Gąska

Pracowałam w cukierni Kudelski 15 lat jako ekspedientka,lata 70 i połowa 80.To były piękne lata mojego życia i do dzisiaj wspominam je z ogromnym sentymentem ,a pracowałam jeszcze na ul. Kosciuszki.Cudowni klienci ,współpracownicy i szefowie,,p.Janina,p.Helena,p.Boluś P.p.Jan Kudelski ,,wtedy młody szef,którego bałam sie na poczatku,ciastka mi spadały czasem,,ale było naprawde cudownie.Nie wrócą te lata.....

Grzybek
@Gąska

PRAKTYKA ROCZNIK 92-95 NIGDZIE Cię tak nie nauczą pracy...było ciężko ale efekty są...ja też miło wspominam...

Gaska
@Grzybek

Mnie tam już wtedy nie było,ale to prawda...pozdrawiam ciepło.

Milena

Zbyt długo trzeba nieraz czekać bez uprzedniej informacji

Innol

Może wiecie czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

marika

Dramat, nikomu nie poleciłabym pracy u Kudelskiego! Po pierwsze maja cię za śmiecia, pracujesz 250 h w miesiącu, nie ma przerw, jak wyjdziesz zjeść albo do wc to pretensje gdzie bylas jak klient czeka. W sezonie 50 stopni na stoisku, pytają czy nie za zimno. Praca bez umowy albo na pol etatu oczywiście najnizsza krajowa.

Netfix
@marika

Niestety zatrudnia młodych ludzi na czarno, przykre bardzo

Jk

Drogi, ale nigdzie nie jadłam tak dibrych lodów i ciast. Co do obslugi, zmienia się. Np. ostatnio widziałam w punkcie przy ul. Jasnej. Jak dziewczyna obsługująca lody kichala na nie, nawet się nie zaslonila. No i te szmatki na które dokładają łyżkę na lody (usunięte przez administratora)

Natalia

@otaku - a jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Piszesz o niestabilnym grafiku pracy - na jakiej podstawie jest on układany? Czy przestrzega on zasad prawa pracy? Zgłaszałeś swoje uwagi przełożonemu w tym temacie?

otaku

Ja osobiście nie polecam. Praca za 8zł/h, o wolnych niedzielach można zapomnieć. Grafik pracy nie jest stabilny, co kompletnie rozregulowuje organizm, bo nie ma tak, że tydzień pierwszych zmian, tydzień drugich tylko w kratke. Praca niemal w saunie, bo nie ma klimatyzacji. Ahh i ciągle w stresie, bo kierownictwo rzadko zadowolone.

Mieszkanka Tarnowa

5 ciastek za 15 zł , jedno mniejsze od drugiego , mini gałka lodów 2.70 , kpina !!! Tak drogiej cukierni dawno nie odwiedziłam i był to ostatni raz ! Biedaki , ciągle mało i mało tych pieniędzy ....

prawda

Szefowie i Kierownicy są ok. ale wśród fajnych pracowników są też niepozytywne osoby które niszczą nowo przyjętych pracowników i sami śmieją się , że nikt ich nie zwolni ,, bo kto będzie pracował ,,. Potrafią cię niszczyć fizycznie , psychicznie i nie ma dnia aby nie odczuć ich złośliwości . Nie można liczyć na współpracę ,jest złośliwość i sprawdza się powiedzenie ,, umiesz sobie radzić to radź sobie sam. To jest mobing w pracy....... DOPUKI TACY LUDZIE TAM BĘDĄ PRACOWAĆ , DOPUTY BEDZIE BRAKOWAĆ RĄK DO PRACY .................Szkoda , że ani kierownicy ani szefowie tego nie zauważają i nie reagują w odpowiedni sposób.

bajadurka

HE he he 7 zł na godzinę i wredni pracownicy .

krys

Zarobki jak wszędzie ...............Państwo Kudelscy są wspaniałymi Szefami ..............Kierownictwo też ok .............. , ale co niektórym pracownikom odbiło , aż dziw , że tacy zajadli zawistni i dwulicowi mają miejsce w tej firmie .

Ajoke

Generalnie wydaje mi się, że bardzo dobra firma, Cukiernia jakich mało i naprawdę smacznie piecze serio

krys

Wspaniali współpracownicy, zarobki też nie złe , kierownictwo tez ok . czego więcej potrzeba ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski - Tarnów

• Jak się pracuje w Cukiernia Kudelski Jan Kudelski?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Kudelski Jan Kudelski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Kudelski Jan Kudelski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia Kudelski Jan Kudelski?

Kandydaci do pracy w Cukiernia Kudelski Jan Kudelski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia Kudelski Jan Kudelski
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Krakowska 1
    33-100 Tarnów