Cukiernia Kudelski Jan Kudelski

Tarnów

Opinie o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski

s. 2011-09-22 03:42:40
place u Kudelskiego wysokie ? hi hi smiech na sali umowa jak wogole masz to najnizsza krajowa pracuje sie po 250 godzin i maja cie za zero
Bajka i Brawórka 2012-08-10 09:47:34
Jesteś zapracowana, głodna ? Polecamy obiady Firmy Kudelski. Zawsze ciepłe, estetycznie podane. Smaczne i sycące, a bogate menu sprawia, że rzadko kiedy dania się powtarzają.
Duże brawa dla kucharzy. Godne polecenia są Naleśniki Sadzy, mniam, palce lizać. Uwielbiamy sałatki podawane jako deser owocowy (nie można się oprzeć).
Zamiast kupować fast food\\\'ów (ta sama cena) wolimy zdecydowanie dwudaniowy obiad, który smakuje jak domowy.

P.S. Dziewczyny! Jemy te obiadki od 4ech miesięcy i nie przytyłyśmy ani kilograma!!!
Bajka i Brawórka 2012-08-11 08:21:03
Bajka i Brawórka - 2012-08-10 09:47:34

Nastąpiła mała literówka: Najlepsze są Naleśniki SASZY !!! ;-)
marika 2015-08-12 12:44:59
Dramat, nikomu nie poleciłabym pracy u Kudelskiego! Po pierwsze maja cię za śmiecia, pracujesz 250 h w miesiącu, nie ma przerw, jak wyjdziesz zjeść albo do wc to pretensje gdzie bylas jak klient czeka. W sezonie 50 stopni na stoisku, pytają czy nie za zimno. Praca bez umowy albo na pol etatu oczywiście najnizsza krajowa.
Gąska 2015-09-24 23:18:37
Pracowałam w cukierni Kudelski 15 lat jako ekspedientka,lata 70 i połowa 80.To były piękne lata mojego życia i do dzisiaj wspominam je z ogromnym sentymentem ,a pracowałam jeszcze na ul. Kosciuszki.Cudowni klienci ,współpracownicy i szefowie,,p.Janina,p.Helena,p.Boluś P.p.Jan Kudelski ,,wtedy młody szef,którego bałam sie na poczatku,ciastka mi spadały czasem,,ale było naprawde cudownie.Nie wrócą te lata.....
krys 2016-10-01 18:34:35
Wspaniali współpracownicy, zarobki też nie złe , kierownictwo tez ok . czego więcej potrzeba ?
Ajoke 2016-10-02 22:03:30
Generalnie wydaje mi się, że bardzo dobra firma, Cukiernia jakich mało i naprawdę smacznie piecze serio
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Kudelski Jan Kudelski