Opinie o Infodruk Systems Bernard Radziszewski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Infodruk Systems Bernard Radziszewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infodruk Systems Bernard Radziszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infodruk Systems Bernard Radziszewski w Białystok

Czy w Infodruk Systems Bernard Radziszewski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

gooooooooo.pl

Wspaniała firma.Organizują staże dla studentów i dają premie co miesiąc, Wypłaty bywają spóźnione ze względu na inwestycję Pracodawca jest w trakcie wprowadzania kart bankomatowych z funkcja - "bież przed czasem z każdego bankomatu za darmo". Każdy może napić się kawy, herbaty kiedy chce. Kawa jak i inne napoje smaczne. W każdy piątek jest koszenie trawy wokół firmy przy czym można się świetnie opalić. Pracodawca zrobił "mini ogródek". Można zakosztować borówki amerykańskiej lub do 2 śniadania zerwać koperek W gorące dni do wody włożyć mięte, która rośnie tuż za magazynem. Do dyspozycji jest zawsze czynny Express do kawy i nie tylko.Ponad 20 różnych napoi wyborów napojów Bardzo smaczne jest cappuccino karmowe. Napoje są za darmo przed 8.00 oraz na przerwie. W pozostałych godzinach po 1 zł, jednak szef "stawia" napoje" lub my sami W lodówce każdy trzyma co chce i ile chce. Zamrażarką ostatnio w modzie. Na produkcji wentylacja jak i w magazynie w te dni gorące. Za moment ma być klima. Przerwa w firmie od 11.30 i trwa 20 minut ale zawsze się przeciąga. Jest zakaz palenia wewnątrz, ale z każdej strony budynku są popielniczki. Szef nie odlicza za palenia więc można palić do upioru. Podczas mycia drukarek na zewnątrz można się "za darmo" opalić i oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku miasta i hałasu. Wokół firmy cisza i spokój. Roślinność przed budynkiem to głównie iglaki i tuje. Z boku budynku las - ogromna ilość spadających szyszek. Warzywniak podlewany jest naturalnym nawozem - skompostowana pokrzywa - gnojowica. Jak ktoś się spóźni do pracy to nikt się tym zbytnio nie przejmuje, aczkolwiek musisz to odnotować na liście obecności. Pracodawca wyszedł z założenia, że najważniejsi są pracownicy, którzy robią dobra robotę. Pracodawca zapowiada kolejne udogodnienia - altana z grillem i wydłużone przerwy na wspólne grillowanie. Są również winogrona przy płocie i różne rodzaje porzeczek. Warto wpaść i zobaczyć na żywo.

@gooooooooo.pl

zgadza się. Kawa dobra :)

roman Nowy wpis
@gooooooooo.pl

express w biurze tylko biuro z lat 90 stare meble maja kawa pyszna i za darmo proponują i mają różne kawy. Szef tej firmy to nie szef - wygląda jak pracownik który w kopalni pracuje. Ręce w farbie koszulka brudna dres i sandały trochę dziwne. Fakt, że wesoły i uprzejmy. Ledwo co człapie. Altanki nie widziałem ale jak odbierałem towar z magazynu to nie spodziewałem się, że maja aż tyle zasilaczy ups.

BYŁY Nowy wpis

Brawo. Skąd my to znamy :-(((

pracownik Nowy wpis
@gooooooooo.pl

Dlaczego zgadzasz się z tą opinią? - bo to prawda !

Przemek

Szkoda czasu na taka firmę, totalne baznadzieja. Zaczepić to se możesz stryczek na szyi jak tam trochę czasu popracujesz. Warunki pracy fatalne, szef na wszystko żałuje, np czepiał się do pracowników że zużywają za dużo ręcznika do wycierania rąk, pokazywał jak listkiem wycierać się a z czasem przestał kupować papier bo oszczędności szukał. Pracując z chemią, tonerami nie masz rękawiczek i masek ochronnych i wdychasz to dziadostwo. Niczego dobrego z tej firmy nie wyniesiesz, chyba że zoraną psychikę. Doświadczenie? To chyba jakaś kpina, będziesz grzebał się całe dni w jakimś starym gównianym sprzęcie przywiezionym gdzieś ze złomowiska. Jak nie dasz rady naprawić to już szef będzie Ciebie straszył i szukał kogoś innego na twoje miejsce. Pracownicy zwalniają się tak często że ciężko zapamiętać imiona. Jak tam pracowałem to najstarsi pracownicy mieli staż 2-3 lata a firma istnieje na rynku chyba 14 lat. Jakaś masakra. O terminowości wypłat to już nie będę nawet się rozpisywał bo szkoda gadać. Nie wspominając już o tym jak pracownicy są robieni w wała na tym co zarobili. Aż się dziwie kto tam pracuje, chyba desperaci i mało ambitni ludzie bez obrazy.

@Przemek

Panie Przemku. Bardzo bym prosił nie obrażać firmy ani pracowników. Nikt nie zmusza nikogo do pracy. Pracownicy są solidni i dobrze wykonują pracę a skoro Pan tak pisze to być może Pan jest tym "desperatą" szukającym ciągle pracy. Firma istnieje 18 lat na rynku a to co robimy to z pasją. Przydzielana jest praca dla poszczególnych pracowników to co lubią robić a nie to co muszą. Z niewolnika chyba nie ma pracownika. Stawiam na to od początku zatrudnienia. Oczywiście bywały przypadki tak jak w innych firmach : alkohol, kradzież itp. więc proszę nie posądzać pochopnie. Jeśli chodzi o wspomniane przez Pana ręczniki to uważam, iż przesadza Pan. Nikt nie żałuję nikomu wytrzeć ręce a skoro Pan potrzebuje rolkę papieru to widocznie w domu ma Pan deficyt. Odnośnie naprawy sprzętów to nie wszystko się da naprawić, ale jest wsparcie innych pracowników którzy mogą pomóc dla innego pracownika. Każdy z pracowników ma stałą wypłatę oraz od 2017 roku wprowadziliśmy również premie od obrotu więc proszę nie kłamać i bzdur nie pisać bo zarobki nie są jakąś najmniejszą krajową. Jeśli będzie Pan nadal rozgłaśniał fałszywe opinie to zostanie to zgłoszone na Police i Pana ip. gowork poda i będzie się Pan tłumaczył w sądzie z Art. 216 oraz 212 kk. I jeszcze raz uprzedzam Pana proszę nie pisać bzdur i nie poniżać moich pracowników !!!

@Radziszewski Bernard

Buahahaa, jeszcze straszy "police" :D

Tego typu komentarze są nie na miejscu, zapoznaj się proszę z regulaminem GoWork. Twój wpis nie wnosi wiele do dyskusji, czy możesz zatem opowiedzieć o samej pracy? Od dawna nie pojawiały się tu posty na ten temat. Czy w Infodruk pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę? Wcześniej ktoś wspominał, że brakowało odzieży ochronnej, jak jest teraz?

@Karolina

haha regulamin gowork. Pomad 3 mln dochodu zł z negatywnych komentarzy im więcej tym więcej firmy wpłacają. Do pieca dorzucić? Czyńcie dobro i prawdę bo to czyni wolność tak czyni Chrystus, a wasza strona jest zakłamana i kasujecie komentarze pozytywne. Najlepiej oszkapić firmę. Modle się o egzamin z wolności. Przeżywam również z wami trudności które są w as jak i w mnie. Kocham Polskę, ale nie toleruję chamstwa jakie jest na gowork. Odpowiedz jest jedna przykaz miłości ale w gowork jest pieniądz i podjudzenia do dalszego dopisywania komentarzyków głównie negatywnych. Proszę spójrzcie jakie pieniądze wyłudza gowork na fałszywych komentarz a szczególnie podjudzających do złych wpisów. Jako lojalna firma z przykazaniem miłości bliźniego jak i szacunku do drugiego człowiek nie da się pokusom zapłaty " characzu" pod rygorem usunięcia złych wpisów które są dopisane pod jednym adresem IP, ale w wielu dniach i godzinach. Jeśli szukacie pracy to praca jest, ale nie sugerujcie się komentarzami bynajmniej z tego portalu. Chciałbym dodać , iż mam bardzo dobrych pracowników, którzy pracują już latami. Gowork= kasa. Zapraszam nie niedowiarków do siebie na kawę. UWAGA!!! Jeśli i ten komentarz jak i poprzednie które już zostały usunięte zostanie usunięty to wystąpię na drogę sądową za zatajanie i kamuflowanie prawdę.

konar
@Przemek

Zostałeś zwolniony pewnie temu tak piszesz. Skoro inni pracuję po kilka lat to co ty kolego możesz się wypowiadać. Chciałeś prace nad woda w ciepłym basenie z drinkami i laskami. Realia są inne. Powodzenia narzekaczu.

maro
@Przemek

Proszę odnieśc się do rzeczywistości. Szkoda, że ciebie zwolniono. Widocznie zasłużyłeś.

paweł
@maro

dokładnie. nic nie jest przypadkowe. (usunięte przez administratora)

Kejti

Witam, a jak to teraz wygląda, widziałam ogłoszenie że poszukują pracownika. Nie wiem czy składać CV , mają średnie opinie , dlatego się zastanawiam. I jak z wynagrodzeniem jest napisane że od 3 tys -4,5 ?

klaudia
@Kejti

Kejti. Ja byłam dziś u tego pracodawcy. To taki starszy Pan blondyn. Od razu zaproponował mi kawę. Kawy nie piję ale mają pyszne cappuccino karmelowe i tylko z grzeczności wypiłam i tego nie zapomnę. Sam przebieg rekrutacji na luzaku. Widać, iż facet szuka konkretnej osoby. Rozmowa otwarta i rzeczowa. Nic nie ukrywa. Nie kręci. Widać było, iż jest zmęczony po całym dniu, Ogólnie ok. Z rozmowy widać, iż ma duże doświadczenie w tym co robi a jeśli chodzi o rekrutacje to uwaga - po 10 minutach niby spontanicznej rozmowy nie zorientujesz się kiedy a facet wie już prawie wszystko o tobie i nie ukrywa tego także możesz się spodziewać, iż ci powie jakie masz predyspozycje i co powinnaś robić aby spełnić swoje marzenia. Jeśli szukasz pracy od tak bo szukasz jakieś to nie masz szans. Ja odpuszczam bo sprzęt mają it i trzeba się naprawdę znać na tym, ale rozmowa była na wysokim poziomie.

Aplikowałeś do firmy Infodruk Systems Bernard Radziszewski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

@infodruk dobrze byłoby odnieść się do zapytań klientów tak jak robili to Państwo wcześniej. Wyjaśnienie z waszej strony albo przyznanie się do błędu to bardzo cenne działania na tym forum zwiększające waszą wiarygodność jako pracodawcy.

goowkrkkkk
@Karolina

sama sie odnies

Powie ktoś jak tam wygląda teraz sytuacja? Cały czas kogoś nowego szukają.

maro

nie szukają nikogo chyba

Infodruk to Firma KRZAK. Misją szefa jest robienie w konia klientów, tak więc nie spodziewaj się, że będzie w porządku dla pracowników. Generalnie cały biznes polega na sprzedaży podpicowanego złomu. Nie wiem jakim cudem ten gość jeszcze nie siedzi.

robson
@Marek

Tak tylko mogą napisać, ci którzy stracili pracę za oszukiwania lub (usunięte przez administratora)towaru.

nik
@Marek

Krzakiem jesteś ty jak nie rozumiesz misi firmy

Heniek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i właśnie aplikowałem. Czy trudno jest podczas rekrutacji

@Heniek

haha, chyba sam właściciel pisze takie bzdury :)

koperek
@Heniek

Raczej tak. Szef wymagający.

Swietna firma. Maja dobrych pracowników. Drukarki naprawiają od ręki. Polecam

Bartek

Firma jest dobrym pracodawcom ale dobrych pracowników i warto o tym pamiętać!!

@Marek, dlaczego w taki sposób wypowiadasz się o firmie? Byłeś lub jesteś tam zatrudniony? Powiedz proszę więcej na temat oferowanych warunków. Zależy nam na rzetelności i prawdziwości opinii. @Witold, jakie stanowisko Cię interesuje? Masz wcześniejsze doświadczenie? Może już przesłałeś CV?

f.h.u. grtotex

Firma rozumie potrzeby klientów a co ważne jak zawsze można liczyć na miłą obsługę

e09

NAJWIĘKSZY DOSTAWCA DRUKAREK IGŁOWYCH OKI INFODRUK SYSTEMS - tak się mianują iśćie po królewsku ale jednak ich strona to chyba jakiś html z lat 90:/.

@e09

Panie e09 mamy i tak dużo zamówień więc od 17 lat nie mamy strony firmowej :). Jednak poczyniliśmy już kroki i właśnie podpisaliśmy umowę z firmą, która przygotuje nam sklep. Prosimy o cierpliwość a pojawi się już za jakiś czas.

phu. wimex

Firma godna polecenia.Wspaniała obsługa biura. Zawiozłem zasilacz awaryjny i w ten sam dzień naprawili. Wielki plusssss.

TEN GOSC JEST REWELACYJNY. Byłem u niego na rozmowie i brak mi słów, aby to opisać w jednym zdaniu. Zresztą nic wam nie napiszę przekonajcie się sami.

@Tomek

tzn ?

Aneta K.

Witam Widzę że info-druk ponownie zamieścił ogłoszenie na stronie bialystokonline w sprawie rekrutacji. Czy ktoś może powiedzieć kilka słów na temat warunków pracy atmosfery i czy warto w ogóle fatygować się na rozmowę ? Dziękuję za info

vsc

haha, nie warto

Aneta K.

bds

nie warto.

nie polecam, szkoda czasu na rozmowę.

nie polecam, byłem na rozmowie i tak jak sądziłem według opinii - ten właściciel to mega kombinator, zadaje pytania z (usunięte przez administratora) a jego lokal to jeden, wielki (usunięte przez administratora)

ole ole ole

1. Dniówką nie martw się , roboczą – tylko myśl, jak tu odpocząć! 2. … i tak żyj odpoczywając – robota nie zając! 3. Gdy do pracy chęć nadejdzie – poczekaj aż przejdzie! 4.Unikaj pracoholików – by nie nabrać złych nawyków! 5. … i oszczędzaj się za młodu – bo dostaniesz z pracy wrzodów! 6.W dzień oddawaj się niemocy – byś spokojnie mógł spać w nocy! 7.Nie rób teraz, zrobisz potem – lub daj innym tę robotę! 8.Zepsułeś? Nie czuj się winny – zreperuje to ktoś inny. 9.Trują ci robotą głowę? – załatw sobie chorobowe… 10.Pracowitych tak! Podziwiaj! – lecz lenistwo USZCZĘŚLIWIA !!

Zostaw merytoryczną opinię o Infodruk Systems Bernard Radziszewski - Białystok

• Jak się pracuje w Infodruk Systems Bernard Radziszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Infodruk Systems Bernard Radziszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infodruk Systems Bernard Radziszewski?

Infodruk Systems Bernard Radziszewski
3.5/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Ludwika Mierosławskiego 17
    15-145 Białystok