Opinie o PPUH POKO-AL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPUH POKO-AL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH POKO-AL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH POKO-AL w Gdańsk

trol

Firma jest OK,można zarobić dwa lub trzy tyś.Euro oczywiście nie każdemu jest to dane,pozdr. dla małych poko- aluw

palejpartner

Paley szuka pracowników. Pracy mają od groma. Kasa? Już dawno zarobki w granicach 2 patoli jurków to norma przy 200 h i więcej. Nie rozumiem ludzi którzy dają się tak doić, chyba że się uczą fachu albo to jacyś desperaci z nałogami i tylko tu mogą znaleźć robotę

Hwpk

To jest masakra z tym poko Alem doręczenie pracowniku I. Wogole zmuszanie do pracy wypłaty cięte bo kierownik kupił Nowe BMW najlepiej się zagadać i założyć sprawę mam od cholery nagrań jak postępują z ludźmi i rozmów z biura i podpisywanie papierów gdzie groźni to więzieniem do lat 5 więc może ktoś się znajdzie i trzeba odzyskać swoje

(usunięte przez administratora) jakich mało to prawda trzeba pracować 200-230 godzin aby dostać to 1370 euro. W tym i poprzednim miesiącu wypłacanie wypłat to jakieś chore zaliczki. Zero premii czy jakiś dodatków za nadgodziny albo skończona budowę. Kierownicy bezczelni. Praca nawet w -15 stopni i nikt nic nie robi sobie z pracowników a listy o urlopie bezpłatnym często podpisują sami a potem na świadectwie pracy wpisują że bylo tego od groma. Żeby iść tam do pracy trzeba serio się zastanowić bo za tą kasę serio szkoda i nerwów i zdrowia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPUH POKO-AL? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maja

@Anonim a nie było doprecyzowane czy do piątku, czy do niedzieli i czy ta kwota to złotówki czy też euro, dlatego zapytałam. @GRUBY i @Kierowniczek nie możecie wzajemnie się wyzywać na forum. Obowiązuje u regulamin i proszę dostosować się do jego reguł.

GRUBY

KIEROWNICZEK a z jakiej racji ja podpisuje urlop bezpłatny jak jadę na zjazd do rodziny skoro mam ten zjazd odpracowany?i nie ośle baranie

Maja

@Anomim czyli pracownicy przychodząc do pracy w firmie PPUH POKO-AL godzą się na pracę przez cały tydzień? I to jest tylko od nich zależne, bo budują sobie dzięki temu wypłatę? A 1400 zł dostaje każdy pracownik, który pracuje bez nadgodzin, tak?

@Maja

A co to takiego dziwnego w tym ze od pon do pt ? W PL tez trzeba pracowac od pon do pt.. 1400euro podstawa

Anomim

Nie jest tak zle. Podstawa 1400 trzeba zrobic 200-230h od pon do pt zalezy ile dni roboczych w miesiacu. Kazds sobota platba 9euro na godzine nieraz sa tez niedziele 8godzin 150euro za czly dzien.

Maja

@Bazyl a skontaktowałeś się z PPUH POKO-AL w tej sprawie? Skoro nie dostałeś odpowiedzi od użytkowników to może czas się właśnie się z nimi skontaktować?

Bazyl

Ile płacą na Szwajcarii, bo widziałem że potrzebują, nawet do przyuczenia. Chyba po takim numerze jak w Basel będą płacić na szwajcarskich zasadach? Bez mała 30 CHF na godzinę

Maja

@GRUBY czyli wyjeżdżając za granicę z firmą PPUH POKO-AL podpisane zostaje na umowie wynagrodzenie w złotówkach? Ale rozumiem, że pracownik podpisując umowę po jej przeczytaniu jest tego świadomy i się na to zgadza?

Maja

Widzę z Waszych komentarzy, że nowi pracownicy, którzy przychodzą do pracy w firmie PPUH POKO-AL mają wysokie wymagania przy braku doświadczenia i kwalifikacji. Czy na rekrutacji są uświadamiani, że ich zarobki są proporcjonalne do tego co potrafią czy nie skoro mają taki stosunek do pracy?

Mercy

Pracowałem w Poko-Alu w Niemczech. Bardzo tego żałuję, to strata czasu za śmieszne pieniądze. Ci co tam byli to wiedzą. Zarabia się niecałe 1400E/mieś. za 11godz. pracy dziennie i soboty 7godzin. Niektórzy pracownicy mają trochę więcej ok. 1500E - starsza kadra, ale to i tak śmiechu warte. Ludzie siedzą tam chyba z przyzwyczajenia - dziwię się że doświadczeni monterzy zgadzają się na taką pracę. Po odejściu mimo niewielkiego doświadczenia bez trudu znalazłem pracę w tej branży. Dwa dni temu dostałem ofertę pracy za 1700Euro na miesiąc - przy 40godz na tydzień + nadgodziny płatne, ale jeszcze rozważam ten wyjazd. Zdecydowanie lepiej pracować w Polsce w Poko-Alu niż w Niemczech - w miarę doświadczony monter zarobi w Poko-Alu 3200-3400/mieś - przy mniejszej ilości godzin. W Niemczech - ok. 5500zł. Jeżeli ktoś jest kawalerem to nic więcej nie dostanie z podatków, czy Kindergeld. Tylko osoby mające najlepiej duże rodziny powinny pracować w Niemczech - tylko z uwagi na dodatkowe benefity.

Tobi
@Mercy

Dobrze powiedziane "niewielkiego doświadczenia" - czyt. żadnego a oczekiwania jak prezes PKN ORLEN. Ludzie wam się w (usunięte przez administratora) popier. To skoro zdecydowanie pracować lepiej w PL niż w DE, to pracuj i niech ci ta praca przynosi pełno frajdy i góry złota :)

Maja

@szczęśliwy przez okradanie rozumiesz niewypłacanie całej pensji? Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację w PPUH POKO-AL? To ważne dla potencjalnych pracowników.

szczęśliwy
@Maja

Oj Maja,w POKO-al pracujesz od 200 do 230 godzin w miesiącu a zapłacą pracownikowi za 135 godzin a resztę godzin pracujesz za darmo dla firmy,widzę że ktoś zaufany usuwa komentarze niewygodne dla firmy

Zażenowany
@szczęśliwy

Czy pracowałeś tam za karę ? Sąd cię zmusił do wykonywania pracy w POKO-AL, grozili ci życiem ? Mi skoro coś nie odpowiada to idę w (usunięte przez administratora) Ty najwidoczniej masz mentalność podjudzacza-marudy który zamiast zmienić robotę będzie stał i pier.... jakby ktoś go przypalał i na siłę zmuszał. Nie podoba się to won do pośredniaka, pewnie nie dostałeś kasy bo żeś się nie nadawał do niczego. Załóż swoją firmę zatrudnij ludzi płać podatki, zusy, opłacaj faktury - Kto ci broni ! weź swoje życie na swoje barki.

Maja

@anonymous według KRS prezesem jest CEZARY MANFRED POKOJSKI. Czy zaszla jakaś zamiana w firmie PPUH POKO-AL? A firma Gowork.pl nie zakładała tego wątku. To użytkownicy, pracownicy firmy PPUH POKO-AL piszą na tym wątku i Gowork.pl w żaden z tego sposób nie może na tym zarobić.

Szanowni wielbiciele tej strony. Informuję ja jako Prezes tej firmy Jerzy Pokojski muszę nadmienić ,że ta firma już nie istnieje od 5 lat. Firma portalu GO WORK.PL chce zarobić kasę dla siebie wykorzystując ten podły sposób. Proszę moich wszystkich pracowników do zgłaszania się bezpośrednio do mnie o nurtujących Was problemach. Odpowiem na każdy telefon. Podaję namiary 0048 601 68 34 47. Muszę Was poinformować o bezpośrednie kierowanie uwag na mój adres . j.pokojski@pokoal.pl

Maja

@anty poko al a czy taki sposób rozliczania godzin jest uregulowany w umowie? Bo jeśli tak to pracodawca może mieć prawo do takiego rozwiązania sprawy. Daj znać czy jest tak jak pisze, czy może jednak inaczej? I czy wiedziałeś o tym przed podjęciem współpracy z PPUH POKO-AL?

anty poko al

ta firma to wyzysk i dno umowa o prace na najnizsza krajowa,choc dostaje sie do reki wiecej niz na umowie. brak poszanowania pracownika u trynkiewicza predenkiewicza piotra odpisywanie godzin z byle powodu straszenia itp.widac ze firma woli ludzi nie z warszawy gdyz niema nad nimi takiej władzy co nad przyjezdnym.warszawiaki sie wykłucali o swoje a przyjezdni boja sie bo straca prace wróca do siebie a tam o prace ciezko. pracuje sie 11 godz płaca za 10,5 ..dochodza jeszcze przymusy pracy w soboty inaczej jakies smieszne odpisywania godzin 30 min z kzdego dnia tyg. ludzie sie zachwycaja ze pieniadze w terminie lub przed-to fakt ale jakim kosztem? kierownik niema szacunku nie umie powiedziec czesc swoim pracownikom,pracuje sie do 17 lub 18 od 6-7 do tego na sam koniec potrafia powiedziec ze trzeba zostac kilka godz dłuzej ,paranoja uciekajcie i niech ta firma plajtuje czym predzej

Zadowolony

Zobacz tępaku z jaką firmą masz podpisaną umowę. Ta firma od kilku lat już nie istnieje. Zapominacie dodać że dostajecie jeszcze za urlop od SOKI na którą pieniądze w wysokości 240 EUR - 280 odprowadza szef .

j23
@Zadowolony

'Zadowolony;podobasz mi się i Twój tok rozumowania także tak trzymaj

Maja

@Galileodługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o możliwościach rozwoju oraz warunkach zatrudnienia w PPUH POKO-AL.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH POKO-AL - Gdańsk

• Jak się pracuje w PPUH POKO-AL?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH POKO-AL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH POKO-AL