Opinie o PPUH POKO-AL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPUH POKO-AL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH POKO-AL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH POKO-AL w Gdańsk

cezar

Witam Dostałem propozycję pracy w tej firmie. Aktualnie w kraju. Na dzień dobry wydaje się wszystko ok reszta wyjdzie w praniu. Czytając wszystkie opinie no to człowiek może się załamać ale moje zdanie kto chce pracować to bedzie pracował. A alkoholizm czy inne zabawy to każdy ma swoje sumienie i jest dorosły więc powinien wiedzieć co robi.

paniunia

ja,pracuje juz w tej firmie pare lat, praca ciekawa,zrobki przyzwoite w caly miesiac mozna wyciagnac 1800,euro plus urlop to wyjdzie okolo dwojki,ludzie rozni,mieszkana np.w Hamburgu ok, ale za to w Monachium III liga.kto chce tu pracowac moze patrze w przyszlosc.ta firma nie jest dla narzekajacych na zycie ludzi.

górecki

Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Interesują mnie warunki mieszkalne oraz podejście kierownictwa do pracowników.

ale

Witam właśnie się zastanawiam nad propozycją w tej firmie i jak tu jest naprawdę .

Xxxx
@ale

Szału nie ma stawki mogły by być lepsze ale pieniądze zawsze na czas

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPUH POKO-AL? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
stary

Nie rozumiem dlaczego piszecie takie bzdury. Ja zarabiam 1,7 i jakoś nie moge powiedzieć żebym się narobił i dodam że większość tu tak ma. Atmosfera jest ok, wiadomo że świry znajdą się wszędzie ale szybko się ich pozbywamy. Niestety plują jadem później na forum.

z innej firmy

Wie ktoś może jak nazywa się firma, która pracuje pod Gartnerem w Hamburgu na Tanzende Türme?

abc

a co takiego tam sie dzieje?

j23

kolego inżynierku przyszły jak przyjedziesz do niemiec to przekonasz się na własne oczy (usunięte przez administratora),pracowałem w kilku firmach w takiej jeszcze nie.

abc

Witam. Dostałem propozycję pracy w tej firmie i chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy. Jestem po studiach i aplikowałem na stanowisko Inżyniera w Niemczech, a dostałem propozycję półrocznej pracy w Warszawie jako pracownik fizyczny/brygadzista (usunięte przez administratora) żeby się nauczyć(usunięte przez administratora), a później wyjazd do Niemiec jako Inżynier. Ponoć każdy przez to przechodzi. Czy ktoś może mi powiedzieć czy tak jest?

byly praciwnik

[usunięte przez moderatora]Cos sie zmienilo w tej supoer swietnej firmie czy dalej(usunięte przez administratora)

Nie wydaje mi sie...

Naucz sie pisac bo chyba nie umniesz. Nie wiem co ty chcesz od (usunięte przez administratora) ale mi sie to nie podoba wpozo gosciu znam go i wiem ze jest ok

Czy na ten adres internetowy mozna pisac po polsku i czy przez internet moje pismo bedzie zasadne bo zadaleko mam zeby dojechac do nich dokumenty moge wyslac poczta lub zeskanowac

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH POKO-AL - Gdańsk

• Jak się pracuje w PPUH POKO-AL?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH POKO-AL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH POKO-AL