Opinie o Kalasoft Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kalasoft Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalasoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalasoft Sp. z o.o. w Poznań

KS@SK

(usunięte przez administratora)zwolniłam się niedawno, brak motywacji, kasa słaba, brak szkoleń, stawiają na studentów byle po kosztach, nie warto

Zainteresowana
@KS@SK

A z jakiego stanowiska Pani zrezygnowała? Widzę, że jest rekrutacja na pracownika sekretariatu i zastanawiam się czy wysyłać aplikację.

Super firma, świetne warunki zatrudnienia, zgrany dobrze prosperujący i otwarty na współpracę zespół, który tworzy przyjazną atmosferę. Polecam tę firmę jako przyszłego pracodawcę.

To napisał Mikołaj na 100%. Ciekawe, gdzie teraz pracuje. Po KS często zmienia pracę. Pcg ma tylko dziekanat. Simple program niedostosowany dla uczelni. Co za porównanie.

AntyRuszcz

Pudło ;)

Stella

Nikt nie robi łaski pracując w firmie bo za to dostaje się kasę. A w sumie można mieć swoją firmę!!

Mario

Jest tyle ofert pracy na pracuj.pl Luidzi znajdziesz tam na pewno bardziej rokującą na przyszłość pracę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kalasoft Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant ds. systemu ERP? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Konrad

Za leżenie nikt nie płaci tylko za pracę.Obie strony umowy maja wobec siebie zobowiązanie i nikt nikomu nie robi łaski!!

Natalia

@kalaworker Nie każdy będzie podpisywać się swoim prawdziwym imieniem, więc nie oceniaj, proszę, czy w firmie Kalasoft pracuje użytkownik, do którego się odnosisz. Jeżeli możesz napisać to, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą Kalasoft, to zachęcam Cię do wypowiedzi w sposób merytoryczny.

@Natalia

A twoja odpowiedź jest merytoryczna?

Idealnych firm nie ma i pewnie wszędzie można by coś poprawić

korob

Wpadłem na pomysł, z racji tego też że w mojej uczeli to mają naprawdę kiepski program do obsługi studentów żeby jakoś nakłonić władze uczelni do zakupu programu właśnie z kalasoftu. Myślę że jako samorząd jesteśmy w stanie to zrobić, tylko teraz kwestia tego czy warto czy nie? ktoś miał do czynienia z programem własnie od nich?

naps

@pato, hej, a możesz napisac, gdzie widziałem informacje, ze poszukują kogoś na to stanowisko do kalasoft? Zazwyczaj w ogłoszeniach pisze sie w wymaganiach, że wymaga sie znajomości danych języków, doświadczenia, czy innych rzeczy. Ja sam obecnie poszukuje pracy i myslałem nad ta firma, jest w stanie ktoś ją polecić?

mstyq

tak widziałem to ogloszenie na młodszego inżyniera ds. wsparcia technicznego czy ktoś pracował na w/w stanowisku i ma coś do powiedzenia na ten temat, czy warto sobie zaprzątać głowę...

jan

Kalasoft poszukuje młodszego inżyniera ds. wsparcia technicznego, ale z tego co widze, to juz w marcu szukali, coś długo nie moga nikogo znaleźć.

czesiek

to Ci powiedzieli wprost :) nie wiem co takiego musiałoby być w tej umowie o dzieło, żeby mi bardziej leżała

Raf

No tak, na stronie kalasoft pojawiło się ogłoszenie o prace, ale mówią wprost: Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ/UMOWA O DZIEŁO.

Henry

To ciekawe, czy można sobie wybrac forme zatrudnienia i jak bardzo różnią się warunki płacowe, czy socjalne, bo wiadomo, że umowa o pracę w kalasoft wygląda lepiej.

rzeczowy

anonim - 2013-07-03 11:53:00 programista, to znaczy co się zmieniło, ze jest lepiej? Jakis lepszy system socjalny, podwyżki? Polecasz teraz kalasoft?Szczerze to nie polecam firmy. A dlatego, że: - duża rotacja pracowników - faworyzacja jednego działu i jego pracowników - brak wsparcia firmy w trudnych kontaktach z klientami - trudne środowisko programistyczne, które sprawia, że jedna innowacja pociąga za sobą kilka błędów - premie są (patrz myślnik nr 2) - szkolenia - czasami coś się zdarzy dla kierownictwa i programistów - niesamowity poziom bzdurnego plotkarstwa, które tworzy specyficzną atmosferę - śledzenie pracy pracowników (programy śledzące zainstalowane na komputerze każdego pracownika) - pracy zawsze więcej niż ludzi zdolnych ją wykonać. Mówiąc krótko - jest to praca typu ciesz się, że coś masz bo możesz nie mieć nic.

programista

Teraz jest dużo lepiej w tej firmie. Troche leniuchów zostało zwonionych.

kontr-anomin

Anonimowo, to każdy może sobie wpisać wszystko. Jak taki mądry, to niech się ujawni, a nie szkaluje.

X

Super pracodawca, choć rzeczywiście faworyzuje kobiety. Jako kobiecie mi to jednak nie przeszkadza

sim

Czyli nie warto podejmować pracy w tej firmie ?? jedna opinia pozytywna ale to pewnie szef sam napisał :)

Hmmm, firma wogóle nie warta uwagi, nagminne sytuacje w których to przed podpisaniem umowy dogadujesz się na konkretne wynagrodzenie, a po okresie próbnym właściciel melduje Ci że nie dostaniesz tyle i masz się cieszyć że wogóle Cię chcą zostawić w firmie. Niesamowita wręcz rotacja ludzi. Permanenta inwigilacja pracowników. Szybko okazuje się że miła atmosfera jest bardzo powierzchowna. O samej firmie jako zakładzie pracy można napisać naprawdę wiele złego. Częśc przełożonych działa bardzo autorytarnie i są bardzo mało otwarci na dobre pomysły doświadczonych ludzi. Jesli chodzi o samą pracę z systemem który firma oferuje, no to tutaj jest gorzej niż źle, firma ma dominującą pozycję na rynku oprogramowania dla uczelni wyższych co niestety odbija się bardzo negatywnie na jego funkcjonowaniu. (usunięte przez administratora) Były jakieś nieudolne plany napisania czegoś w javie ale to jest nie możliwe z kadrą zarządzajacą której decyzje i rozwiązania są oderwane zupełnie od rzeczywistości, a najczęściej są poprostu z założenia złe. Warto też wspomnieć że szef ma bardzo duże skłonnosci do faworyzowania kobiet nawet jeśli nie idzie to w parze z kompetencjami. Generalnie pracownicy w firmie dzielą się na dwie grupy, tych którzy się ciągle zmieniają (z kilkoma wyjątkami), i tych któzy pracują bardzo długo tylko dlatego że nie potrafią pisać w niczym innym jak w "progrssie" i mało gdzie mogli by szukać pracy, za to są doskonałymi fachowcami w swojej dziedzinie. Jedynym plusem jaki warto odnotować jest fakt, że nie ma najmniejszych problemów z wypłątą wynagrodzeń, a każdy pracownik ma do dyspozycji komputer z dwoma monitorami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalasoft Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kalasoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kalasoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Kalasoft Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Kalasoft Sp. z o.o.