Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

nobo

w końcu trzeba zebrać siły i zacząc działać w tym kierunku, ileż to można pracować pod batem,pozabierali wszystko a wymagają od ciebie,jak tu żyć, utrzymać rodzinę.O TAKE POLSKE WALCZYLISMY HEJ!!!

wyrobnik

Od czego jest mistrz zmianowy i koordynator ,a po 2 prowadzące od maszyny cały czas liczą nie wiadomo co i komu,w biurze znalazły się jeszcze 2 osoby dodatkowe kto na tyle osób narobi.I ściemnia się nam,że pracujemy na 2/3 etatu bez oddechu,za 10 przed czasem zaczynamy i 10 po kończymy [usunięte przez moderatora] ani umyć się,ani posprzątać-masakra.Czy rządzący nie mają pojęcia ,jaką otoczkę stworzyli wokół jednego stanowiska fizycznego.Kto odpowiada za tyle osób pośrednio pracujących-czy NIKT nie widzi ile osób snuje się po hali

olo1412

to racja w Gorzyczkach jest to samo taki kierownik robi z ludziami co mu się podoba zwalnia kto mu nie pasuje a rodzine awansuje i swoich [usunięte przez moderatora] .?!!!!

tolek

Szkoda mi czasów kiedy do pracy szło się z przyjemnością ale to już nie wróci. Teraz nastały czasy żebracze bo zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy a i traktowanie pracownika pozostawia wiele do życzenia. [usunięte przez moderatora] Powinniśmy w końcu zebrać siły i wspólnie udowodnić że pracownik ma swoje prawa a ci na wyższych stołkach powinni się nauczyć SZACUNKU do ludzi . Nie pozwólmy aby nas w pracy poniżano .

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ONO

Dlaczego KTOŚ decyduje na żelkach o premii,aż o 50-60 % mniej w stosunku do innych zmian,przecież My nie odpowiadamy za braki w dostawach opakowań,materiałów potrzebnych do produkcji,nie mamy wpływu na naprawy ,harujemy na 2/3 etatu jak woły od za 10 szósta do 14 z krótką przerwą na posiłek.Jak można oceniać zza ściany ,nie rozmawiając z ludzmi,nie pytając...Płacicie nam jak żebrakom,bezmózgowcom,wstydzę się za ten kraj ,miasto i czasy

Daniel

Tak zgadzam pracować zespołowo jest tam trudno praktycznie nie da się ! W logistyce jest na pewno kilku (gburów )na stanowiskach a najgorzej jak taki dostanie angaż i od razu wszystkie rozumy pozjadał woda sodowa do głowy uderza .I zapomina gdzie wcześniej pracował .A co do szacunku jak ktoś wyzywa i krzyczy i kopie w drzwi i nie potrafi zapanować.Dużo by tu pisać .Ale po co to są przypadki nieuleczalne

Piotrek

W dzisiejszych czasach szacunek do starszych to niestety relikt przeszłości:(, a w przypadku opisywanym przez Ciebie, to myślę, że bardzo trudno jest wyciągać wnioski na podstawie wyrywkowych sytuacji zaobserwowanych w taki, a nie inny sposób. Wcale nie twierdzę że ten wysoki zachował się ok. ale zanim się komuś przypnie łatkę na tego typu forum to trzeba poznać tych ludzi :)

Duży

Nie pracuje w logistyce tylko za metalowymi drzwiami i gdy sa otwarte to nie tylko wiodac lecz slychac glosy jak mowia i do kogo mowia.A taki jeden wysoki to tak wrzeszczy ze slychac na nasza druga haleJa mam szacunek do starszych i to mi sie nie podoba jak ktos zle sie odnosi.Tak jestem wychowany i to sobie cenie.Jak ktos mysli i robi inaczej to albo brak kultury albo zle go wychowano w domu lub szkole.Takie jest moje zdanie a ty Piotrek jak uwazasz/

Piotrek

Pracujesz w logistyce? Dawaj te nazwiska- wszyscy jesteśmy ciekawi. No chyba, że nie pracujesz, to w takim przypadku jesteś jednym z większości pisarzy na tym forum...

Duzy

Dzień dobry.nie wiem czy to nazwać mobbingiem ale ci młodzi co maja jakieś tam stanowiska myslą że sa nie wiadomo kim.do starszych odnoszą się per TY.Z mojej obserwacji to prym wiodą pracownicy logistyki.Wprost wysmiewaja się ze starszych współpracowników.Nawet znam niektore nazwiska i jesli będzie taka potrzeba to podam je.Do usłyszenia.

miriam

KTOS TAM masz racje z tym mobingiem i jeszcze chodzi im o to zeby sklocic zaloge - no bo przecierz lepiej mozna taka skłóconą załogą manipulowac kierownictwo dobrze to wie.

ktoś tam

Powinno się zmienić nazwę tego zakładu ... ZAKAZY wszędzie sie wprowadza : zakaz śmiania się ( nie wolno bo [usunięte przez moderatora] mysli że to z niej się śmieją ) zreszta pracownik zadowolony to ZŁY pracownik. ROBOL MA PRACOWAĆ I NIE GADAĆ , NIE ŚMIAĆ SIĘ , NIE KRYTYKOWAĆ [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] SZANOWNI PRZEŁOŻENI LUDZIE NA PRODUKCJI TEŻ MYŚLĄ I SĄ INTELIGENTNI ( wiem że wy tam na górze tak nie myślicie , ale cóż..) I KIEDYŚ A MYŚLĘ ŻE JUZ NIEDŁUGO KTOŚ Z WAS POLECI ZA PODRABIANIE PODPISÓW PRACOWNIKÓW , GNOJENIE W/W ZASTRASZANIE ITP. [usunięte przez moderatora] , A MY NIE JESTEŚMY WASZYMI NIEWOLNIKAMI , TYLKO LUDŹMI KTÓRZY WYKONUJĄ DLA WAS JAKĄŚ USŁUGE ZA KTÓRĄ OCZEKUJĄ "GODNEJ" POWTARZAM "GODNEJ " ZAPŁATY !!!

narecki

Tak słabej sprzedaży nie było od czasów Pana [usunięte przez moderatora] (około 20lat temu) ,gdzie pracownicy jeździli z towarem po bazarach aby zarobić na pensje dla pracowników . A towarzystwo wzajemnej adoracji (Pani [usunięte przez moderatora] , i Pan [usunięte przez moderatora] . i reszta kliki kupują nowe fury)zamiast szukać zbytu . A ludzie produkcyjni jak zwykle bici po łapach i brak pieniędzy na podwyżki stara śpiewka ,a teraz tych co wypracowują nasiekawszy pieniądze to się zwalnia czyli robola .A może jest za dużo ludzi w biurowcu i logistyce ???? Ryba zaczyna gnić od ???

m..mm..

ooooo.... najpierw chcieli ludzi na 3/5 etatu bo nie ma pracy a teraz każą iść druga sobotę pod rząd, bo jest tyle pracy, ciekawe co by robili jak by jednak każdy przyjął umowy na 3/5 etatu. musieli by przyjąć tych co zwolnili na zlecenie chory ten ZPC OTMUCHÓW tu nie da się pracować wykorzystują i szantażując z każdej strony, a detektor nie ma pojęcia co to robota .......

YOKO

...Zrobili 2/3 etatu,a chcą nas zarąbać i gonią aby harować ,jak na cały etat.Nawet ograniczamy się z MOCZEM,chociaż zawsze są tacy co wszystko mogą-wybrańcy prowadzących.Niech powiedzą wóz albo przewóz.Nawet w żadnej sprawie nie można iść osobiście do biura aby o coś zapytać,czy coś skorygować tylko załatwia się przez kierowników,którzy nie wiadomo jak co powtarzają .Jak można w XXI wieku dać ludziom zarobki za miesiąc 800- 1000 zł WSTYD i Hańba dla całego państwa

mały

Czyli jak zrobią zwolnienia coś koło 20-40 ludzi to będzie grupowe .To pora na wyjazd za granicę .Ale na razie na chorobowe .Ratuj się kto może!!!!

nikt ważny

Gorzyczki na sprzedaż , Odra do Elektroluxu w Oławie wysyła ludzi , Żelki 2/3 etatu Nysa niema roboty - [usunięte przez moderatora] czyzby to był koniec ZPC ?, Prezesie może dość pierdzielenia w TV,Radio , i innych mediach że "NIE JEST ŹLE " tylko może troche w " Białym Domu " troche pożądku zrobić , tam to trochę dużo tych "PRACOWITYCH" kawoszy.

ktos

nas z pwc odra do elektroluksu w olawie wyrzucajo narazie 30 osub

barbi

wiecie co ta [usunięte przez moderatora] daje popalic nieda sie z nia współpracowac przeznia zwalniajasię porzadni ludzie którzy naprawde wiedza co to praca i rozumieja ludzi takiego człowieka juz unas niededzie na zelkach .oni szukaja oszczędnosci unas z naszych wypłat a swoich nieruszaja i w białym domu ich tam coraz więcej to oco kaman my na 2/3 etatu mechanicy co uja robia maja caly etat to tez niesprawiedliwe szok robia z nas normalnie jaja [usunięte przez moderatora]

blondynka

kika wiesz co wezcie ja se spowrotem my jej niechcemy ona tam pasuje lub zrobcie jej korytko zeby tam sobie siedziala i też dała wam spokój

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.