Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Kierownik zmiany nn

Ty mmmmm byś się zdziwił bo jest taki plan. niektórzy już w grudniu zaklepują sobie terminy

magazynier

na początku maja będzie walne zgromadzenie zobaczymy jak panowie sobie laurki wystawią i wszystko będzie cudownie...

yyyyy

Plotka głosi, (usunięte przez administratora) , jak stany rosną to się wcześniej reaguje przecież są pracownicy agencyjni polscy i ukraińscy, dziękujemy i koniec kropka anie liczymy na cud sprzedażowy na wiosnę

łysy
@yyyyy

no to już podziękowaliście agencyjnym,może jak sami zostaniecie to lepiej wam pójdzie? nie tędy droga to zmiany pozorowane. wywalanie bez litości doświadczonych pracowników,to wstyd tak się z ludźmi nie postępuje ale jak liczy się tylko mamona....

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

może wróci od maja

ha
@vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
vfdgd

i ja podejrzewam ze to zelki padna bo juz znowu wracaja do nac na czekolade

ciekwe wypierdziela na zbity pysk

"Dalsza konsolidacja w ramach grupy najprawdopodobniej nie będzie wiązała się ze zwolnieniami grupowymi, takimi jakie miały miejsce przy okazji zamykania fabryki w Gorzyczkach. Tamten zakład był znacznie oddalony od pozostałych, więc jego pracownicy niechętni do przeprowadzki w zasadzie nie mieli jak przenieść się do innego zakładu. Pozostałe zakłady znajdują się znacznie bliżej siebie."

X - MAN

NO TO GRATULACJE DLA TYCH KTÓRZY SIĘ ZA ŁBY BIORĄ TOŻ TO WODA NA MŁYN TYCH (usunięte przez administratora) .STARA ZASADA RZYMIAN - DZIEL I RZĄDŹ - SPRAWDZA SIĘ ZNAKOMICIE (usunięte przez administratora) POWINNI ZATRUDNIĆ (usunięte przez administratora) .Z KOMSOMOLSKIM POZDROWIENIEM.

hhh

Tak czytanie ze zrozumieniem u Ciebie nie jest na wysokim poziomie o kogo chodziło, to sama musisz się domyślić. Masz racje plotkowanie jest złe,ale prawdę należy mówić a nie chować głowę w piasek, a niestety każdy pracuje na własny rachunek

ale jaja

hahaha, naszczekalas... Ty tutaj widze duzo szczekasz w sumie nawet nie szczekasz tlyko plotkujesz bo to lubisz, bo jestes 0 zerem jakich malo popatrz na siebie potem oceniaj innych, ale nie ma co z Toba rozmawiac bo jak to mowia "nigdy nie rozmawiaj z idiota bo najpierw sprowadzi CIe do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem" w porownaniu do Ciebie mam jakis szacunek do innych, starszych osob i ciesze sie ze mam jaka kolwiek prace nawet malo platna, a nie to co Ty plakac i plotkowac, bo w Tym jestes najlepsza....

he

chyba się bronisz sama albo (usunięte przez administratora) po nysie

xxx

Jak tam (usunięte przez administratora)

nnnn

Aleś się na (usunięte przez administratora) to ze ją znasz to nie znaczy ze jest dobra, a może dobra taka jak Ty

ale jaja

Jak macie cos do (usunięte przez administratora) to nie gadac za plecami tylko isc powiedziec w oczy, bo moim skromnym zdaniem to najlepsza zmiana, i nie wierze ze obgaduje kogos na swojej zmianie,jest pracowita i zawsze kazdemu pomoze,nauczy. Pracuje w cukierkach bardo długo i bardzo długo ja znam pozdrawiam!

Rambo

Gorzyczki tak szybko nie sprzedadzą bo komornicy tam jeszcze po poprzedniej włascicielce jeszcze chodzą i są tam maszyny jeszcze od komornika

UUU
@Rambo

Co tam (usunięte przez administratora)już o8 rano był w Otmuchowie, chyba miał zepsute święta pali się pod d... strategia nie wypaliła wymienić doświadczoną załogę przyjdą nowi młodsi(jaka Iza młoda i kreatywna)kreatywni pod wodzą (usunięte przez administratora)

kl

Czy Gorzyczki zostały sprzedane??

sss

Nie przesadzajcie są święta

zatroskany

Znowu nasze pieniądze idą w sina dal , genialna ekipa na mleczku jak długo jeszcze będą się uczyć na błędach, ale niestety błędy kosztują to mogła być nasza premia.Dla zainteresowanych chodzi o to że zatrzymano produkcję z 3 zm. mleczka mamy taką wspaniałą technolog, kierownik doświadczony, przecież produkował mleczko w Gorzyczkach, ale oni premie dostaną a my.Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt - jak to mówiła Pani Ania najważniejsze żebyśmy zdrowi byli

MANIEK

AKTO TAK DONOSI DO BIURKA (usunięte przez administratora)

Damian
@MANIEK

Głąbie jeden (usunięte przez administratora) ma męża i dzieci i wiem, że nie jest samotna to ,że mi się podoba to tylko zazdrościć mężowi takiej Kobiety. Niestety nie można mieć wszystkiego. (usunięte przez administratora) jesteś cudowna powiedź to mężowi a jak będzie chciał Cię zostawić daj cynk.

dobry
@Damian

Mąż nie był dla niej żadną przeszkodą , tak nie wypowiadaj się za nią, a może już się czuje samotna, teraz jak musi niżej spoglądać to kto wie- kto wie z braku laku

xxx
@dobry

Masz racje, mąż nie był żadną przeszkodą, a za co ją lał a dlaczego nie wracała z nami z Karpacza

shsvsvsvdb
@xxx

Może za to że z Karpacza wracała z (usunięte przez administratora)

aneta
@shsvsvsvdb

Masz rację (usunięte przez administratora)

Damian

A w Nysie jest (usunięte przez administratora) super laska musze mieć jej telefon , szkoda że nie jesteśmy razem na zmianie dla jej oczu i ust zapie... 24 na dobę

bolo

Jeszcze jedni naprawde się pilnujcie bo z każdą pierdoła lata do biura i kapuje

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.