Opinie o Baltima Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltima Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltima Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltima Sp. z o.o. w Gdynia

Lolek Nowy wpis

Podkreślano - słowami niestety - walory oferowanego wynagrodzenia na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Handlu, dodając, że było ono powiązane z osiąganymi wynikami. Jakie więc wyniki / cele są tu do realizacji, by wypłata cieszyła serce?

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Asystent / Asystentka można liczyć na 6400 na rękę. Czy to prawda?

Albina Nowy wpis

Ha ha ha, predzej brutto… pensje marne a i na premie nie ma co liczyc bo zawsze tlumacza ze byl „ciezki rok”

Albina

Okropna atmosfera, faworyzowanie „najbliższych” pracowników, brak zakresu obowiązków, za tym idzie robienie wszystkiego za wszystkich, ograniczenia i brak możliwości rozwoju- blokowanie wszystkich działań przez osoby z zarządu, poniżanie szeregowych pracowników. Totalny brak kultury osób w zarządzie- każdy jest gorszy, bezwartościowy, bez własnego rozumu. Trzeba czytać w myślach innych osób, nic nie jest jasno określone, a trzeba robić wszystko za wszystkich. Nie polecam nikomu.

Meg
@Albina

W chwili obecnej szukają kogoś na stanowisko koordynatora biura. Możesz napisać czy warto?

@Albina

Kompletne bzdury nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby tak kłamać

Krzysztof
@Albina

bardzo mnie dziwi ten wpis, jako były pracownik mam kompletnie inne odczucia wobec firmy i warto podkreślić jak szefowa prywatnie pomagała pracownikom, którzy mieli różnego rodzaju problemy. klimat rodzinny zdecydowanie mogły odczuwac osoby spoza rodziny Szefowej

Honorata Nowy wpis
@Krzysztof

Bardzo kusi Twój opis, innych też. Tylko ważne są jeszcze zarobki. Ktoś tu pytał o pensję koordynatora biura, nie odnieśliście się do tej kwestii. Dlaczego? :)

Balbina

Przyjazna atmosfera, docenianie najlepszych pracowników, jasny zakres obowiązków. Brak jakichkolwiek ograniczeń dla osób z pomysłem na rozwój zarówno swój, jak i firmy. Szefostwo- wymagające, lecz cierpliwe i wyrozumiałe. Zarząd to zespół kompetentnych i doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym firma "Baltima" ma opinię rzetelnej i uczciwej spółki wśród partnerów z branży mleczarskiej na całym świecie- od wielu lat. Osoby ambitne, inteligentne, posiadające osobowość interpersonalną z pewnością się odnajdą w tej firmie.

Krzysztof
@Balbina

to prawda, dobry pracownik zawsze był doceniony, leserzy nie, proste

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Baltima Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA. Jaki był jej rezultat?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Baltima Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

xxx

Absolutny brak rozwoju, żadnych szkoleń, żadnych kursów. W firmie nie ma osoby, od której można byłoby się czegoś nauczyć lub która byłaby chętna przekazać swoją wiedzę - wszystkiego trzeba nauczyć się samemu. Bardzo duża rotacja w firmie w ciągu ostatnich lat. Brak szacunku do pracownika. Zdecydowanie nie polecam.

Rafał
@xxx

Rotacja w firmie może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z atmosfery i braku możliwości rozwoju, ale może mógłbyś dodać jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia. Chętnie dowiem się w jakiej wysokości jest pensja zasadnicza i czy przysługują dodatki lub premie.

@xxx

Brak szacunku do pracownika?

Lizak

W firmie atmosfera do (usunięte przez administratora) siadaj i rób najlepiej za 3 osoby a pensję jedną, długo się tam nie wytrzyma, obiecywane premię i podwyżki, których człowiek nigdy nie zobaczy. Brak perspektyw, rozwoju. Jeśli ktoś "ze swoich" popełni błąd, wina i tak jest zwalana na resztę. Wszyscy są niewyuczeni, nie nadają się, najlepsi są tylko członkowie rodziny. Jeśli chcecie coś osiągnąć i się rozwijać to napewno nie tu.

@Lizak

Bzdura

Sławek

W tej chwili poszukują osoby na stanowisku logistyka. Czy ktoś kto tam pracował/pracuję mógłby wyrazić opinie o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Baltima Sp. z o.o. - Gdynia

Baltima Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Baltima Sp. z o.o.