Konstrukta Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Konstrukta Sp. z o.o.

drzewo 2014-12-02 22:06:40
pracowałem tam i ostrzegam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pan cieślik to typ który nie uśnie jak kogoś nie wykibicuje . co rok zatrudnia nową ekipe a starą nie wypłaca bo pracują bez umowy. prosze sie zapytać ile pracował naj starszy pracownik ?????????
paweł 2014-12-02 22:21:35
Ty też tam robiłeś ! LUDZIE KTÓRYCH ZATRUDNIA ROBIĄ ZA 10 ZŁ nie znają sie na pracy a potem inwestorzy nie odbiera budowy {np. feliks w słomnikach}i czyja wina pracowników. mam tam 8 tys zł i raczej ich nie odzyskam . Zakładam sprawe w sądzie . Ale umowy nie miałem. Naprawde szerokim łukiem . DRZEWO pracowliśmy razem ]3
asdf 2016-01-28 05:00:02
ta praca to alternatywa do pracy przy kostce brukowej lub budowie po 14 godzin dziennie z tą różnicą, że na budowach wypłacają. Wyciskaja z Ciebie 500% możliwości za nie adekwatne wynagrodzenie. Jeżeli jesteś wykwalifikowanym pracownikiem to szukaj innej firmy.
kamień 2016-04-23 18:32:55
niby firma jest aktywna w krs a stronka im nie działa... co to znaczy?
Zostaw swoją opinię o Konstrukta Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstrukta Sp. z o.o.