Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Wielki i głupi.

Rolnicy zatrudnieni w na stanowiskach kierowniczych czy też są brygadzistami to są bardzo niedobre Tak jak się mówi Polski chłop to gorzej od terrorysty . Czy takie zagrożenie powinno pracować z niepełnosprawnymi pracownikami , odpowiedz nie ! To jest Patologia która zastrasza , poniża , niewoli . I na to mają pozwolenie byłego Milicjanta. To jest tragedią i Patologią !

Pracownik 02-P

Ja się tylko pytam ! Nie ma już Lekarza Medycyny Pracy przy ulicy Dworcowej. Kto dla Niepełnosprawnych z orzeczeniem 02-P wypisuje świadectwo pracy, ze może pracować w ochronie po nocach w jednej osobie i to 24 godziny na dobę.Jak się nazywa i gdzie przyjmuje ten skorumpowany ( Lekarz Medycyny Pracy ) czy portfela.

Płace podatki .

Mojego znajomego kobieta pracuje w Pentagramie w ochronie. Ponieważ znajomy się zwolnił miał dosyć czapkowania. Teraz została w Pentagramie w ochronie znajomego kobieta , którą wykorzystują na maksa. Kobieta nie wytrzymała tego nacisku i wyzysku przez Kadrę kierowniczą Pentagram. Dlatego musiała skorzystać zwolnienia lekarskiego. Po prostu doprowadzili kobietę do depresji. Panie Prezesie i kadro Dyrektorska i kierownicza , gnębienie , zastraszanie , mobbing na to jest kodeks Karny. Nie dlatego dostajecie dotacje z P.F.R.O.N. za niepełnosprawnego pracownika ,żeby go niewolić. To jest patologiczne ! Dziękuje i proszę o szacunek dla niepełnosprawnych pracowników .

Były pracownik .

Tak się zastanawiam , czy Dyrektor i Kierownik ochrony mają kursy i badania psychologiczne , ze mogą pracować z osobami niepełnosprawnymi. Z tego co czytam mam podejrzenie ze nie !. Przeważnie pracownikami niepełnosprawnymi są osoby z chorobami depresje i.t.p. Jak można szantażować i zastraszać niepełnosprawnego pracownika . Nie znajdziesz pracy w promilu 50 kilometrów , albo dawać urlopy osobie która nawet miesiąca nie pracuje , a drugiej która pracuje trzy lata nie, ponieważ nie tak spojrzała na Dyrektora czy Kierownika. Jak można dla jednej osoby co miesiąc wciskać dyżury w soboty i niedziele . To jest Patologiczne. Może Prezes Pentagramu wyjaśni czy Dyrektor i Kierownik mają takie kwalifikacje i badania przez specjalistów Psychologów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Monter z językiem niemieckim- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient w banku
QualitySite
Wojownik Niepełnosprawny.

W Związku z Art 97 & 11 i 12 Kp. Pracodawca ma obowiązek wydać świadectwo pracy w dniu w którym zostało rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy . Nie wiem dlaczego Prezes czy Dyrektor Pentagram Sp.z.o.o.nie dostosowują się do przepisów z Art 97 & 11 i 12 Kp. Mam podejrzenie ze to jest Patologią Władzy nad niepełnosprawnymi pracownikami !

Mors .
@Wojownik Niepełnosprawny.

Artykuł 97 &11 i 12 k.p. nie dotyczy Prezesa i jego Dyrektora i kierownika ochrony. To są ludzie bez honoru i ambicji . Tu się liczy kasa a nie pracownik niepełnosprawny. Najgorsze jest to ze zastraszają niepełnosprawnych pracowników. Ale co się dziwić kasa i władza odbiera rozum. Cytuje słowa kierownika ochrony ; Jak się nie podporządkujesz to ciebie zwolnię i w promilu 50 kilometrów nie znajdziesz pracy. Czy takich słów używa rzetelny człowiek czy ? . Dziękuje !

Jolanta

@Zleceniodawca, widzę, że masz zastrzeżenia do pracy niektórych osób, ale myślę, że warto na ten temat porozmawiać z samymi zainteresowanymi, bądź też z pracodawcą. Może opowiesz nieco więcej o firmie? Czy oferuje pracownikom umowę o pracę? Istnieje opcja otrzymania premii? Czy grafik jest elastyczny?

Zleceniodawca.

Proszę mi podpowiedzieć ! W umowie o pracę jest zapis , Cytuję ; Pracownik zatrudniony w charakterze pracownika ochrony , nie może podjąć pracy w ochronie w podobnej Firmie ochrony ! A tu są wyjątki ? Czy Prezes Pentagramu Sp.Z.O.O. - dla niektórych pracowników , pozwala na służbie spać w dzień i w nocy , żeby następnie po służbie wyspany pracownik ochrony szedł do nowego miejsca zatrudnienia wyspany.

dobra firma

co niektorzy pierdziela to sie nieda czytac tego pracodawca jest bardzo dobry robie juz troche czasu pod jednym kierownictwem

Obserwator.

Mam Pytanie ! Może ktoś wie gdzie pracuje Janek z Filharmonii Olsztyn . Na jakim obiekcje ! Ponieważ tak schorowany z Orzeczeniem Znacznym , Zdrowy Emeryt , który potrafi wnieś na trzecie piętro dwa worki po 10 kg . I czy nadal układa grafiki służb.

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może podpowiecie jak się pracuje, startować?

Gdzie się podziały orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Szkło.

Achtung Achtung Achtung ! Kategoryczny zakaz rozmowy z pracownikiem ochrony Januszem. Zakaz dotyczy również nie wpuszczanie na teren obiektów . Dotyczy wszystkich Pracowników ochrony i pracowników sprzątających. Zakaz obowiązuje tez prywatnych rozmów z tym Panem Januszem, poza zakładem pracy. Kto nie będzie przestrzegał regulaminu , zostanie zwolniony dyscyplinarnie .

Janusz.

Pracowałem w Pentagramie. Na obiekcie Filharmonia Olsztyn. Moim dowódcą był prawdo podobnie tak się chwalił , strażnik Więzienny. Na którego nie było siły. Nawet gdy zgłosiłem do Dyrekcji i Kierownictwa Pentagram ze ten Pan kradnie z pracownicą gospodarczą z Filharmonii kwiaty , zakupione za podatników pieniądze na Ukraińskiego muzyka , przez Urząd Marszałkowski. Zostałem potraktowany jak przestępca .Mnie przenieśli na inny obiekt , a strażnika więziennego zostawili . Następnie zostałem zwolniony. Dlatego jak chcesz pracować Pentagram i Efekt Warmia , musisz być łobuzem , donosicielem i spać z telefonem. Dyrektor, Kierownik ,będą cie chwalić a jak powiesz dosyć tego obozu pracy, Kierownik powie tak Cytuje: Tak ciebie załatwię ze w promilu 50 kilometrów nie znajdziesz pracy , i będę śnił się ci po nocach. Na Wódkę nie ma silnych, po procentach ludzie gadają głupoty. Następnie do zguby. Nawet do aresztu , ponieważ czuje się przez tego Kierownika zagrożony , napisałem o tym fakcie do Prezesa Pentagramu .Mija ponad miesiąc i cisza. Nawet chciano mnie oszukać za zaległy urlop , I kierownik mi wciskał że ten urlop wykorzystałem. Patologia.

Niepełnosprawny Niewolnik.

Zakaz palenia na terenie zajezdni M.P.K. Który z pracowników ochrony Pentagram nie będzie przestrzegał będzie zwolniony z pracy . Kierownik Bogdan. K. Zakaz nie dotyczy pracownika z Orzeczeniem 0-2 . P . Jacka M. ponieważ donosi nieprawdę do kierownika Bogdana .K. Panie Prezesie Waldemarze . K. kiedy wreszcie będą robione grafiki służb przez Pana kierownika opiekuna Bogdana . K. i kiedy będzie na grafikach służb pieczątka Pentagramu i podpis osoby upoważnionej , Pan jako były Milicjant łamie prawo a Kierownik Bogdan.K. wysługuje się do robienia grafików niepełnosprawnymi pracownikami z orzeczeniami 0-2. P. Pan Bogdan .K. nie może dalej stosować Mobbingu na pracownikach niepełnosprawnych. Jeżeli został zwolniony , czy nie przedłużyliście umowy dla Janusza , to dlaczego nie został zwolniony Jacek .M ,który pali nie nie przestrzega zakazu palenia na terenie M.P.K. Olsztyn.

@Niepełnosprawny Niewolnik.

Jestem nowym pracownikiem. Pracuję od kilku dni. Niepokoi mnie twój wpis. Na czym polega mobing stosowany w tej firmie? Chłopaki nie skarżą się na kierownictwo. Bo palić w większości firm nie można.

Mesjaż

niesamowita firma!kocham ją!atmosfera jest wręcz idealna.praca odpowiedzialna ale i dochodowa.ludzie pracujący tu są inteligentni,rozsądni i bardzo pracowici.znają się dobrze na robocie od wielu lat.nie ma żadnego mobingu,wykorzystywania ani nawet kłótni.pani kadrowa i wujek kierownik wszystko załatwią.niepotrzebne lub niekulturalne osoby są od razu rozpatrywane wzrokowo i usuwane,aby nie było złej atmosfery w pracy.skład ekipy musi być idealny!to podstawa!pozdro dla ochroniarzy!

@Mesjaż

Atmosfera zależy przede wszystkim od zatrudnionych ludzi, ale również od kierownictwa. Pracowałem w różnych firmach ochroniarskich, ale Pentagram uważam za najlepszą:-) Wypłaty na czas. Żadnej ściemy. Często nie wypracowuję limitu godzin a i tak nikt mnie się nie czepia. Szczerze polecam FIRMĘ.

niewolnik niepełnosprawny.
@Marek

Godziny nie wypracowuje tylko kierownik Jan z Filharmonii Olsztyn. Ma przyzwolenie od Prezesa. Kwartalnie nawet 90 godzin.

beti

Pracownicy sprzątający traktowani są bez szacunku,zwalniają ludzi bez podania przyczyny,jedna z Pań tam pracujących wyzywa ludzi od szmat itp zaznaczę iż to jedno z łagodniejszych słów jakich używa ta Pani w stosunku do innych,nazwę to mobingiem ponieważ przekraczane są wszelkie zasady praw pracownika.Kultura w tej firmie nie obowiązuje szkoda tylko tych biednych ludzi którzy pracują ciężko na swoją marną pensje a boją sie spokojnie przychodzić do pracy.Myślę że sprawiedliwości kiedys stanie zadość...

anioł

najgorsze traktowanie pracowników przez byłą brygadzistkę panią Krystynę,która gnębi ludzi pastwi się nad nimi,uważana jest za osobę niezrównoważoną psychicznie szkoda tylko że nikt nie zrobi z tym babsztylem porządku chyba nawet sam Pan Prezes się jej boi nie wspominając o Panu kierowniku Jacku a pozniej płaczą że nie ma ludzi do pracy FIRMA Żenada

Aska.
@anioł

Dziewczynę z MPK też zastrasza Pan Jacek. Czy naprawdę tym emerytowanym mundurowym odbija. Czy to Z.P.Chronionej czy Olsztyński obóz Pracy Dla niewolników Niepełnosprawnych. Przyjmują do ochrony mienia osoby z Orzeczeniem Umiarkowanym albo Znacznym 02-P, których zastraszają . I PFRON płaci im za niewolenie.

koko

do bani nie zamierzałbym z powrotem tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 72 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.