Opinie o Clean Service w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Clean Service, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Clean Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean Service w Olsztyn

Pytanie Nowy wpis

Czy w Clean Service możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracuje w tej firmie pare lat niestety pracownik ponirzany upokarzany przez Przemka nieda slowa powiedzieć sobie zaraz awantura ludzi niepełnosprawnych traktuje jak szmaty a takich ludzi traktuje się z godnością czy niema nad nim dyrektora głównego zeby do niego zwrucić sie. Jesli niema to teraz zajmie się nim PIP oraz SĄD swiatkowie są

Justyna
@Pracownik

@Pracownik, czyli zgłosiliście te zachowania do PIP i sądu? Daj znać, proszę, jak się to potoczyło. A czy przyjmują u Was do pracy ludzi bez orzeczenia?

Prawda
@Pracownik

Czy coś wiecie dlaczego ZUS wykopał firmę... Ze dalej nie sprzątają

@Prawda

Za złe traktowanie pracowników i brak towaru w zusach bo firma kmorder gówniane towary dawała

@Prawda

Bo ludzią niepłacą i na srodkach oszczedzają ze ludzie z domu przynoszą wstyd

Pracownik Nowy wpis

I jak zwykle pieniędzy wyplaty brak na koncie i niebendzie mówią ze zus im niewyslal ale ja pracuje w tej firmie a nie w zusie mie nieobchodzi ze zus niedal u was pracuje teraz sprawa jest kierowana do PIP I SĄDU PRACY także predzej czy puzniej odzyskam z duzymi odsetkami bo firma niejest w upadłosci a tych bez wynagrodzenia jest bardzo dużo ludzi także zobaczymy adwokat już się zajmuje tym

Ewa

Ta firma kmorder to wykorzystuje chorych ludzi na stopniach niepełnosprawności . Pracuje w tej firmie to czysty kołchos Pan Przemek jest straszny dla swoich pracowników Nie można z nim nawet porozmawiać bo ludzi ma za zwykłe szmaty jak coś się powie to zaraz na ciebie z mordą wyzywa że jeszcze nikt mu się do (usunięte przez administratora) nie dobrał trzeba nasłać chyba na niego inspekcjae pracy kto jest zatym. I co to jest za prawo że ludzie chorzy muszą tak ciężko pracować to jest nie ludzkie czas to zmienić ten kołchos

gość50
@Ewa

Bardzo dobrze,że Pani to opisała.Jestem za tym żeby wszyscy którzy doznali upokorzeń w tej firmie zlożyli do sądu zbiorowy pozew o mobbing.Jest również opcja wytoczenia procesu z powództwa cywilnego o zniesławienie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

gość50

Nie jestem pracownikiem tej firmy.Byłem jednak świadkiem jak ''kierownik'' (usunięte przez administratora).Jezeli dojdzie do takiej sytuacji kolejny raz to sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.

Mirosław

Jak obecnie wgląda sytuacja w Clean Service? Jakie warunki zatrudnienia oferują? Proszę o informacje.

xd

xddddddd ludzie ale mnie śmieszycie przecież wiadomo, że nikt kto zadowolony z pary nie będzie pisał opinii, bo po co. Opinie będą pisali ludzie tylko, którzy chcą się wyżyć, bo zrobili coś źle i nie chcą przyznać sie do swojej winy. Czemu niby kto ktokolwiek, szczególnie pracodawca, na którym zależy na pracownikach, tylko na tych co go nie oszkują, miałby być nie miły? Ewidentnie coś trzeba zrobić żeby zasłóżyć na takie traktowanie.

Karolina

Witam, jakie trzeba mieć wykształcenie do tej pracy?

Barbara

@Aaa, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. A czy mogłabyś powiedzieć jeszcze, jak wygląda kwestia urlopu w Clean Service? Czy nie ma problemu z wzięciem kilku dni wolnego? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Clean Service z Olsztyna?

@Barbara

Ja muszę dużo wcześniej dać znać o urlopie bo z tym jest problem bo musi kogoś znaleźć na czas urlopu mojego a i tak na ostatnią chwilę szuka a później się dziwi że nie może nikogo znaleźć

Praownik
@Aaa

Nie będą niec ludzi jak oszukuja to ludzie nie przyjda do pracy

@Praownik

No teraz mamy innego kierownika i tak jak mówisz chcesz urlop nudzisz sobie sam zastępstwo znaleźć

Adam

@Bob A możesz rozwinąć swoją skromną opinię? Chyba, że to konkurencja?

Bob
@Adam

Nie żadna konkurencja bo niestety pracuje w tej firmie mam wymieniać? Brak środków do sprzątania o fartuszku do pracy nie wspomnę Upokarzanie wyzywanie przez kierownika Kadrowe to śpiące królewny Kasy za wykonaną fuchę do dzisiaj nie widzę Umowy śmieciowe O urlopach nie wspomnę

Barbara

@Aaa, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam! Czy ktoś z użytkowników forum także chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Clean Service z Olsztyna? Wasze opinie są bardzo ważne - dzięki nim osoby zainteresowane pracą w tym miejscu mają pełniejszy obraz sytuacji.

Bob

Nie polecam tej firmy

Barbara

@Bozena, czy takie sytuacje, o których wspominasz w swoim komentarzu, często mają miejsce w Clean Service? Długo pracowałaś w tej firmie? @Iga, pytasz, bo jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Clean Service? Wysyłałaś już swoje CV? @Aaaa, o Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

@Barbara

Mam umowę o pracę bo akurat na obiekcie którym jestem muszą taka dać więc nie mieli wyjścia

Aaaa

Ta firma to porażka znaczy nie tyle firma co kierownik Przemysław ma w tyłku co się dzieje co innego gada nam co innego sekretarce na obiekcie ważne że kasa się zgadza

Iga

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę w pracy?

Barbara

Macie jakieś informacje na temat tego jak teraz wygląda praca w Clean Service? Strona firmy jest w trakcie aktualizacji, a ostatnie komentarze na wątku pochodzą sprzed dłuższego czasu. Coś się zmieniło w firmie? Warto aplikować?

Bozena
@Barbara

Wyzysk jak wszędzie. Wykorzystają do krańca Twoich możliwości a jak pójdziesz na L4 (bo w końcu jesteś niepełnosprawna osoba i wysiada ci coraz bardziej kręgosłup) - zwolnią lub nie przedłuża umowy. Wypłaty na czas, jednak to co jest na liście obecnosci różni się od wyplaty

Wieszkto

Pan Przemysław przynosi wstyd tej firmie, oszukuje ludzi,jest bezczelny i traktuje ludzi przedmiotowo.Pamietaj karma wraca, już siedzisz na oknach i szorujesz,bo nie masz ludzi do pracy.Panie prezesie Pan się zastanowić czy takiego Hama trzymać w pracy,bo przez niego tylko Pana firma traci renomę!To hitlerowiec,bez empatii, pazerny.Naprawde wstyd przynosi firmie,na zieloną trawkę z nim,nie wykonuje swoich podstawowych obowiązków.Wyrazy współczucia dla jego żony.

Bbbb
@Wieszkto

Zgadzam sie!

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Clean Service? Jak tak, to dlaczego?

Tedy

Czy firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie coś ,jak sie pracuje?

Gabi

chciałam podjąć pracę w gdańsku, hektary do obrobienia a koordynator, że pół etatu...Dostałam dwa wiadra i zapytano mnie czy może szmatą wolę zmywać, bo mopów na lekarstwo.Nie było wózka, wyciskarki do mopów....zrezygnowałam, byłam dzień ...ciekawe czy mi zapłacą, bo Pan Przemek już telefonów ode mnie nie odbiera, no tak jelenia nie dało się złowić, nic to, że popracował dzionek.......

pracownica

Ta osoba ktora to pisze to jest falszywa i nie m za grosz wstydu. Pracowalam w szpitalu psychiatrycznym w suwalkach i wszystko bylo normalnie jak wszedzie tylko zarobki niskie dlatego zrezygnowalam. A ta pani brygadzistka jest raczej uczciwa bo nie raz pomaga innym ktorzy nie daja sobie rady .

Zostaw merytoryczną opinię o Clean Service - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Clean Service