Clean Service

Opinie o Clean Service

Angela

Ja rowniez pracowal. I jest to smiech na sali... Nie polecam... U nas na obiekcie zawsze byly braki w ludziach. Kazdy robil cos nad programowo... A nikt nawet zlotowki dodatkowej w kopercie nie zobaczyl... Opoznienia w wyplatach byly... Dziewczyny srednio wytrzymowaly ok roku... Brygadzistka kawal .... Ze slaska. Agatce ciemnote wciskala- bywala sporadycznie. Za to monisia nas pilnowala- coreczka Agatki. Ogolnie slaba kasa i mobing. Nazwijmy rzeczy po imieniu

MNM

Nie polecam tej firmy,nikomu nawet wrogom.... Większego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ja w życiu nie widziałam.. BRAK sprzętu,środków itp,itd... No i oczywiście brak WYPŁATY na CZAS....

Julita

@No name skąd takie informacje, że firma padnie? W jaki sposób wykorzystuje firma ludzi? @iwona58 dość długo pracowałaś w firmie Clean Service. Czy powiesz coś o warunkach pracy? Co najbardziej podobało Ci się pracując tutaj?

Jastrzab nad zwirki i wigury

Kto wie to wie szef juz spi na dobre. Nie znalem go , ale juz nie poznam no szkoda.

No name

Kazdy juz wie co w trawie piszczy. Kazdy powinien znac prawde. Firma nie dlugo padnie wykorzystywac ludzi potrafia do swoich celow. Nie ma juz przywodcy.

iwona58

a ja pracowałam 7 lat i nie narzekałam

Julita

Szukają Przedstawiciela Handlowego - Doradca ds. Higieny w Gdańsku. Czy ktoś się przymierza, żeby aplikować? A może ktoś pracował na takim stanowisku i nam opowie o warunkach pracy i benefitach. Będą to przydatne informacje dla zatrudniających się.

Klonowa999

Miałem przyjemność pracować dla tej firmy 5 lat kiedy Agatka przejęła władze a Wojtek się zwolnił zaczęły się cięcia powiem tak lepiej miał żyd za okupacji u Niemca

jogi

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera ( bo nie oszukujmy się - nie mogły to być pieniadzę).W tej chwili poszukują sprzątaczek do pracy w stanach podobno. Może to być dobra odskocznia na przyszłość

była

Pracownik za kilka groszy będzie szukać innej,lepszej pracy (pracownik tymczasowy).Wyrówna sobie innymi środkami firmy.Oczywista oczywistość.Firma nie jest godna polecenia.Płacą naprawdę marnie i nigdy na ustalony czas. Nie polecam tej firmy.

były

tylko. pracownik za kilka groszy nigdy nie będzie dobrym i uczciwym pracownikiem pochwal się jakich ludzi przyjmujecie jaką opinie ma teraz firma ile obiektów straciliście jakimi pracownikami dysponujecie

były

po co startować do przetargu łatwiej zasunąć pracownikom tak teraz działa clean service szykujcie miotły dla fabijańskiego agatki bo nie długo sami będą sprzątać i sami się okradać pozdrawiam

niki

znowu okradli następnego gościa który zrezygnował z pracy mając 1400zł dostał 900zł szef lub agatka mają na ciacho to się nadaje do prokuratury okradać ludzi w biały dzień tak działa firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] clean service Piotr fabijański nie polecam

bum

dziwie się tym co jeszcze pracują firma już ma opinie nie wypłacalnej

Obcinają pensje bo kryzys niby....

ciekawość

chehehehe ;-)krzak się wyrwie i po firmie ;-) NIE polecam ;-) Proponuje dalsze oszczędności ;-)

asdffghj

Oszust p.fabianski i Agatka jak do dzisiaj nie będzie wypłat idę do inspekcji pracy i posypia się nieźle kary pozdrawiam

black

dokładnie głowy do góry, takie firmy trzeba gnębić

nocoz
@black 13.04.2015 18:43
dokładnie głowy do góry, takie firmy trzeba gnębić

"dokładnie głowy do góry, takie firmy trzeba gnębić" Marcin, ciebie też można publicznie zgnębić?

grzś

Znam tą firmę od podszewki piszecie o pani która poczyniła kolosalne"oszczędności"ale klu bycia hu.... i pierwsze skrzypce gra tu właściciel pan piotr.f złodziej dużego kalibru ludzie walcie mu pozew zbiorowy i napuszczajcie na niego kontrole -głowa do góry i nie lękajcie się krwiopijcy dobrodzieja

zosia

Poplecznicy przytakują bo im płacą za to ;) to nic,że kosztem braku środków oraz odpowiedniej ilości ludzi na odcinkach do sprzątania,tak czy inaczej bezpośrednio to ich nie dotyczy.Przytakiwanie niż zasuwanie fizyczne bardziej się opłaca w tej firmie.

EKM

Aż serce boli jak czyta się te komentarze, kidyś była to firma jak jedna wielka rodzina i szkoda że tak nisko upadliśmy.

ekonomista

mają tydzień na zrobienie oszczędności niech podzielą ścierkę na cztery będzie taniej ale syf

Kiedy zaczną płacić od godziny(najniższą stawkę po 8 h)to sami będą fizycznie pracować. Takich firm pełno na rynku pracy do wyboru i do koloru.

black

Tak jak pisałem wcześniej, byłem kierownikiem w tej firmie na terenach ZGM Śródmieście. Niestety Pani "dyrektor" też mnie wygryzła. Przy mojej pracy firma nie dostawała żadnych kar, na szczęście jak odszedłem, A mam b.dobry kontakt z Dyrekcją ZGN - kary zaczeły się sypać. A p. "dyrektor" jak wchodzi np do ZGN na ul. Dzielnej to liże buty Kierownictwu . Wiem bo Administratorzy sami do mnie o tym piszą .

stef
@black 31.01.2015 12:43

Podobnie będzie i na tym oraz pozostałych obiektach gdzie wygryzła dobrze pracujących ludzi to tylko kwestia czasu.Praca w tej firmie nie daje stabilności ani żadnej przyszłości.

as

dla tej firmy nie ma miejsca dla rodziny przyjaciół kolegów liczy się tylko kasa większość normalnych ludzi odeszła kto słyszał o takich wpisach jeszcze rok dwa lata temu ale jak sam prezes mówi że dobrze to już było to o czym tu mówić w tej firmie nie ma przyszłości normalni uciekajcie nie polecam

ciekawość

Odpowiedzi pewnie nie będzie bo nigdzie tak nie ma.Opinie o firmie Clean Service Piotr Fabijański w większości negatywne, tylu ludzi nie mogło się pomylić co do nazwy firmy.

maja

Ludzie co wy tu piszecie pracuje w tej firmie już parę lat nic takiego nie ma miejsca. Wypłatę mam zawsze na czas, mam czym pracować . Dostawa jest zawsze .Czy wy piszecie na pewno o tej samej firmie . Pracuje na dwóch obiektach i tam też środków nie brakuje.

@maja 30.01.2015 21:05

Jeśli można wiedzieć gdzie tak super jest,że nic nie brakuje,płaca na czas i na którego w danym miesiącu?,w kopercie ;)czy na konto ? i na jakich obiektach? to niespotykane. Podaj gdzie chętnie wszyscy tam przejdą :)))

ciekawość

Bratowa w sumie robiła dobrą robotę dla firmy. Pracowała na kilku stanowiskach pracy od rana do późnego wieczora w tym niedziele i święta przy opadach śniegu i własnoręcznym kuciu lodu na zewnątrz obiektu.Chciała, żeby było dobrze tylko dlatego,że "dyrektor" celowo i drastycznie obcięła wszystko na tym wybranym obiekcie - od miejsc pracy po środki czystości. Zajechała bratową szefa. Bratowa walczyła dzielnie i do końca.Odeszła..do innej pracy.

Marian jesteś wielki do kościoła w niedziele czeka cię spowiedz

abcd

Nie wiem o co chodzi to nie cukier . to rzeczywistość

Marian

Ja zawsze mam środki do maszyny. I raczej nie mam problemów z pensją i dostaniem jej na czas. Pozdrawiam, Marian z Clean Service

misiek
@Marian 20.01.2015 19:11
Ja zawsze mam środki do maszyny. I raczej nie mam problemów z pensją i dostaniem jej na czas. Pozdrawiam, Marian z Clean Servic...

przestań opowiadać takie bzdury i nie broń ich wiem co się dzieje na niejednym obiekcie w tej firmie i na 100 % co najmniej 20 osób ma wypłaty zaniżane i jest poniżana w trakcie pracy , o braku środków chemicznych oraz o rozklekotanym starym sprzęcie nie wspomnę

nicka

CO ZA BREDNIE . KASA JEST NA CZAS

po co te cukrowanie każdy wie jak jest i przez kogo

niko
@pracownik 20.01.2015 19:11
po co te cukrowanie każdy wie jak jest i przez kogo

tak pani agata to osoba ludzka chyba przy obcinaniu pensji i kosztów jeszcze nie widziałem tak bezrozumnie oszczędzającej pseudo dyrektorki kupowanie taniochy 20 razy zamiast sprzętu który popracuje parę lat , dzięki tej osobie powinno się zmienić nazwę firmy na TANDETA albo KRZAK

abcd

Jestem zgorszona tymi kłamstwami , które tu wypisujecie . Wypłata zawsze jest na czas , środki są u nas z naj wyższej półki . I są zawsze dostępne . Rozumiem że ludzie , którzy wypisują brednie na firmę to konkurencja . Dzięki pani Agacie firma istnieje to osoba ludzka , sprawiedliwa. Odwalcie się .Przez inne władze , które były sprawowane firma by zbankrutowała :)

Nicky

Witam, pracuje w tej firmie parę lat i nigdy nie miałam problemów z pensją, środkami, odcinkami itd. Z kierownikiem/kierowniczką zawsze można się dogadać, tylko trzeba też byc uczciwym. Jeśli ktoś przychodzi i chce dostać kasę za darmo to niech się nie dziwi.. A jak wam się firma nie podoba to zmieńcie, albo poszukajcie pracy w innej branży. Pozdrawiam

zocha

pracuje w tej firmie od paru lat jeszcze nigdy nie bylo spoznienia z wyplata wiec jestem zdziwiona wasza opinia,co do wielkosci odcinkow to bez fantazji moze poprostu nie ktorym sie robic nie chce....kasa jest stosunkowo dobra gorzej maja ci co pracuja w impelu i avimie

aaaaaaaaGaaaaaa

firma jak każda sprzątająca ma plusy i minusy dobrych prowadzących i tych gorszych a jeżeli czujecie się wykorzystywani to po co się tam pchacie wynagrodzenie też jest różne jak nie odpowiada to się pracy nie podejmuje.Ja ogólnie jestem zadowolona tez mam bardzo duży odcinek i nie płacze chciałam sama i ogarniam lepiej to niż liczyć na drapane albo jakiś sponsoring (usunięte przez administratora)więc nie narzekać tylko zaczem coś podejmiesz to przemyśl 2 razy..POZDRAWIAM :-))))))

Zleceniodawca

NIE POLECAM

kolo0000

Witam również nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Clean Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean Service