Pentagram Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Pentagram Sp. z o.o.

koko 2015-02-26 18:16
do bani nie zamierzałbym z powrotem tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anioł 2016-11-06 13:14
najgorsze traktowanie pracowników przez byłą brygadzistkę panią Krystynę,która gnębi ludzi pastwi się nad nimi,uważana jest za osobę niezrównoważoną psychicznie szkoda tylko że nikt nie zrobi z tym babsztylem porządku chyba nawet sam Pan Prezes się jej boi nie wspominając o Panu kierowniku Jacku a pozniej płaczą że nie ma ludzi do pracy FIRMA Żenada
beti 2016-11-30 09:22
Pracownicy sprzątający traktowani są bez szacunku,zwalniają ludzi bez podania przyczyny,jedna z Pań tam pracujących wyzywa ludzi od szmat itp zaznaczę iż to jedno z łagodniejszych słów jakich używa ta Pani w stosunku do innych,nazwę to mobingiem ponieważ przekraczane są wszelkie zasady praw pracownika.Kultura w tej firmie nie obowiązuje szkoda tylko tych biednych ludzi którzy pracują ciężko na swoją marną pensje a boją sie spokojnie przychodzić do pracy.Myślę że sprawiedliwości kiedys stanie zadość...
Mesjaż 2017-06-19 03:37
niesamowita firma!kocham ją!atmosfera jest wręcz idealna.praca odpowiedzialna ale i dochodowa.ludzie pracujący tu są inteligentni,rozsądni i bardzo pracowici.znają się dobrze na robocie od wielu lat.nie ma żadnego mobingu,wykorzystywania ani nawet kłótni.pani kadrowa i wujek kierownik wszystko załatwią.niepotrzebne lub niekulturalne osoby są od razu rozpatrywane wzrokowo i usuwane,aby nie było złej atmosfery w pracy.skład ekipy musi być idealny!to podstawa!pozdro dla ochroniarzy!
Marek 2017-06-22 14:06
Atmosfera zależy przede wszystkim od zatrudnionych ludzi, ale również od kierownictwa. Pracowałem w różnych firmach ochroniarskich, ale Pentagram uważam za najlepszą:-) Wypłaty na czas. Żadnej ściemy. Często nie wypracowuję limitu godzin a i tak nikt mnie się nie czepia. Szczerze polecam FIRMĘ.
niewolnik niepełnosprawny. 2017-06-27 02:42
Godziny nie wypracowuje tylko kierownik Jan z Filharmonii Olsztyn. Ma przyzwolenie od Prezesa. Kwartalnie nawet 90 godzin.
MR Janusz. 2017-07-18 15:18
Można usunąć wpis o opinii Pentagramu ale nie wymażecie tego z Internetu. Na kolana i błagajcie żeby nie trafiło to do Uwagi po Uwagach albo Interwencję . Pan Bogdan musi być zwolniony tak jak Janusz.
Aska. 2017-07-18 15:25
Dziewczynę z MPK też zastrasza Pan Jacek. Czy naprawdę tym emerytowanym mundurowym odbija. Czy to Z.P.Chronionej czy Olsztyński obóz Pracy Dla niewolników Niepełnosprawnych. Przyjmują do ochrony mienia osoby z Orzeczeniem Umiarkowanym albo Znacznym 02-P, których zastraszają . I PFRON płaci im za niewolenie.
Jacek 02-P 2017-07-20 10:46
Mr Janusz masz szczęście , ze ci Milicjanci nie pracują w Milicji są na emeryturach . Inaczej by ciebie w pokoju przesłuchań skatowali. Ale oni niepełnosprawnych pracowników gnoją . Prawdopodobnie chroni ich Piotr Grzymowicz. Ale nie wiem do końca czy Piotr Grzymowicz wie o ich praktykach i przekrętach.
Niepełnosprawny Niewolnik. 2017-07-23 12:39
Zakaz palenia na terenie zajezdni M.P.K. Który z pracowników ochrony Pentagram nie będzie przestrzegał będzie zwolniony z pracy . Kierownik Bogdan. K. Zakaz nie dotyczy pracownika z Orzeczeniem 0-2 . P . Jacka M. ponieważ donosi nieprawdę do kierownika Bogdana .K. Panie Prezesie Waldemarze . K. kiedy wreszcie będą robione grafiki służb przez Pana kierownika opiekuna Bogdana . K. i kiedy będzie na grafikach służb pieczątka Pentagramu i podpis osoby upoważnionej , Pan jako były Milicjant łamie prawo a Kierownik Bogdan.K. wysługuje się do robienia grafików niepełnosprawnymi pracownikami z orzeczeniami 0-2. P. Pan Bogdan .K. nie może dalej stosować Mobbingu na pracownikach niepełnosprawnych. Jeżeli został zwolniony , czy nie przedłużyliście umowy dla Janusza , to dlaczego nie został zwolniony Jacek .M ,który pali nie nie przestrzega zakazu palenia na terenie M.P.K. Olsztyn.
Mors- Leszek 2017-07-29 12:39
Miałem Dom ,Rodzinę, Klub wszystko straciłem przez Milicjanta zatrudnionego w Pentagram.
Nowy 2017-08-08 09:50
Jestem nowym pracownikiem. Pracuję od kilku dni. Niepokoi mnie twój wpis. Na czym polega mobing stosowany w tej firmie? Chłopaki nie skarżą się na kierownictwo. Bo palić w większości firm nie można.
niewolnik. 2017-08-12 09:16
Nowy ! Jakie masz Orzeczenie o niepełnosprawności . Na pewno znaczne albo Umiarkowane . A jeszcze napisz jaki lekarz wystawił ci ze zaświadczenie że wolno ci pracować samemu w nocy i w godzinach nadliczbowych. Na pewno ten z Dworcowej. Mobbing polega na tym ze Pentagram bez tego lekarza medycyny pracy z dworcowej by ciebie nie zatrudnił. Ale już Lekarz jest namierzony i będą sprawdzane zaświadczenia.
pracownik 2017-08-18 10:40
Słyszałem o tym "lekarzu" z Dworcowej - podobno pijak, ale co ma do tego pentagram? Pytałem o mobing w pracy. Na czym polega? Ja mam stopień umiarkowany. Dostaję pieniądze za dojazdy a nawet na zakup okularów. Mój kierownik zawsze dostosowuje grafik służb do naszych potrzeb. Wcześniej pracowałem w stomilu. Tam był prawdziwy mobing !!! Wydaje mi się,że niektóre wpisy na temat firmy są złośliwe. Nie wiem jak będzie później, ale w tej chwili jestem zadowolony z pracy.
Jacek. 2017-08-19 08:05
To masz na pewno orzeczenie 02 P .i musisz donosić na koleżanki i kolegów z ochrony. A twoim Kierownikiem na pewno jest były Mundurowy albo były ochroniarz , Wielki jak dąb a bez .....Ale jeszcze będziesz po nocach nie spał przez tych złych ludzi.
Leszek Mors. 2017-08-22 11:53
A Ja cały czas obserwuje co robi Bogdan . I tylko czekam i patrzę na jego przekręty. Mam nadzieje ze wyląduje gdzie jak wylądowałem.
Janusz. 2017-08-24 16:45
Pracowałem w Pentagramie. Na obiekcie Filharmonia Olsztyn. Moim dowódcą był prawdo podobnie tak się chwalił , strażnik Więzienny. Na którego nie było siły. Nawet gdy zgłosiłem do Dyrekcji i Kierownictwa Pentagram ze ten Pan kradnie z pracownicą gospodarczą z Filharmonii kwiaty , zakupione za podatników pieniądze na Ukraińskiego muzyka , przez Urząd Marszałkowski. Zostałem potraktowany jak przestępca .Mnie przenieśli na inny obiekt , a strażnika więziennego zostawili . Następnie zostałem zwolniony. Dlatego jak chcesz pracować Pentagram i Efekt Warmia , musisz być łobuzem , donosicielem i spać z telefonem. Dyrektor, Kierownik ,będą cie chwalić a jak powiesz dosyć tego obozu pracy, Kierownik powie tak Cytuje: Tak ciebie załatwię ze w promilu 50 kilometrów nie znajdziesz pracy , i będę śnił się ci po nocach. Na Wódkę nie ma silnych, po procentach ludzie gadają głupoty. Następnie do zguby. Nawet do aresztu , ponieważ czuje się przez tego Kierownika zagrożony , napisałem o tym fakcie do Prezesa Pentagramu .Mija ponad miesiąc i cisza. Nawet chciano mnie oszukać za zaległy urlop , I kierownik mi wciskał że ten urlop wykorzystałem. Patologia.
Szkło. 2017-08-28 07:28
Achtung Achtung Achtung ! Kategoryczny zakaz rozmowy z pracownikiem ochrony Januszem. Zakaz dotyczy również nie wpuszczanie na teren obiektów . Dotyczy wszystkich Pracowników ochrony i pracowników sprzątających. Zakaz obowiązuje tez prywatnych rozmów z tym Panem Januszem, poza zakładem pracy. Kto nie będzie przestrzegał regulaminu , zostanie zwolniony dyscyplinarnie .
Janusz. 2017-09-10 07:54
Jestem ciekawy jakie profity ma Kierownik Ochrony B.Kupis. za zmuszanie pracowników niepełnosprawnych , z Orzeczeniem 02-P. Do chodzenia na kurs Kwalifikowanego Pracownika ochrony. Jak niepełnosprawny pracownik ochrony z Orzeczeniem Umiarkowanym 02-P . Czy to jest świadome naciąganie P.F.R.O.N. na koszty. Panie Kupis do tablicy proszę.
Janusz. 2017-09-13 02:22
Pentagram Olsztyn za 136 godzin zaległego urlopu wypoczynkowego za rok 2016, wypłacił mi 707,18 złoty. Czy to nie rozbój w biały dzień. zostałem okradziony na kwotę 553,41 złoty.
Janusz -Antoni. 2017-09-15 04:01
W dniu 18.09.2017 roku, składam oficjalną skargę do P.I.P. Nie pozwolę na okradanie mnie z wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy. Nie będę tolerował i chronił przestępców Mundurowych , którzy okradają niepełnosprawnych Niewolników.
Zostaw swoją opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentagram Sp. z o.o.