Pentagram Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Pentagram Sp. z o.o.

koko 2015-02-26 18:16
do bani nie zamierzałbym z powrotem tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anioł 2016-11-06 13:14
najgorsze traktowanie pracowników przez byłą brygadzistkę panią Krystynę,która gnębi ludzi pastwi się nad nimi,uważana jest za osobę niezrównoważoną psychicznie szkoda tylko że nikt nie zrobi z tym babsztylem porządku chyba nawet sam Pan Prezes się jej boi nie wspominając o Panu kierowniku Jacku a pozniej płaczą że nie ma ludzi do pracy FIRMA Żenada
beti 2016-11-30 09:22
Pracownicy sprzątający traktowani są bez szacunku,zwalniają ludzi bez podania przyczyny,jedna z Pań tam pracujących wyzywa ludzi od szmat itp zaznaczę iż to jedno z łagodniejszych słów jakich używa ta Pani w stosunku do innych,nazwę to mobingiem ponieważ przekraczane są wszelkie zasady praw pracownika.Kultura w tej firmie nie obowiązuje szkoda tylko tych biednych ludzi którzy pracują ciężko na swoją marną pensje a boją sie spokojnie przychodzić do pracy.Myślę że sprawiedliwości kiedys stanie zadość...
Mesjaż 2017-06-19 03:37
niesamowita firma!kocham ją!atmosfera jest wręcz idealna.praca odpowiedzialna ale i dochodowa.ludzie pracujący tu są inteligentni,rozsądni i bardzo pracowici.znają się dobrze na robocie od wielu lat.nie ma żadnego mobingu,wykorzystywania ani nawet kłótni.pani kadrowa i wujek kierownik wszystko załatwią.niepotrzebne lub niekulturalne osoby są od razu rozpatrywane wzrokowo i usuwane,aby nie było złej atmosfery w pracy.skład ekipy musi być idealny!to podstawa!pozdro dla ochroniarzy!
Marek 2017-06-22 14:06
Atmosfera zależy przede wszystkim od zatrudnionych ludzi, ale również od kierownictwa. Pracowałem w różnych firmach ochroniarskich, ale Pentagram uważam za najlepszą:-) Wypłaty na czas. Żadnej ściemy. Często nie wypracowuję limitu godzin a i tak nikt mnie się nie czepia. Szczerze polecam FIRMĘ.
niewolnik niepełnosprawny. 2017-06-27 02:42
Godziny nie wypracowuje tylko kierownik Jan z Filharmonii Olsztyn. Ma przyzwolenie od Prezesa. Kwartalnie nawet 90 godzin.
MR Janusz. 2017-07-18 15:18
Można usunąć wpis o opinii Pentagramu ale nie wymażecie tego z Internetu. Na kolana i błagajcie żeby nie trafiło to do Uwagi po Uwagach albo Interwencję . Pan Bogdan musi być zwolniony tak jak Janusz.
Aska. 2017-07-18 15:25
Dziewczynę z MPK też zastrasza Pan Jacek. Czy naprawdę tym emerytowanym mundurowym odbija. Czy to Z.P.Chronionej czy Olsztyński obóz Pracy Dla niewolników Niepełnosprawnych. Przyjmują do ochrony mienia osoby z Orzeczeniem Umiarkowanym albo Znacznym 02-P, których zastraszają . I PFRON płaci im za niewolenie.
Jacek 02-P 2017-07-20 10:46
Mr Janusz masz szczęście , ze ci Milicjanci nie pracują w Milicji są na emeryturach . Inaczej by ciebie w pokoju przesłuchań skatowali. Ale oni niepełnosprawnych pracowników gnoją . Prawdopodobnie chroni ich Piotr Grzymowicz. Ale nie wiem do końca czy Piotr Grzymowicz wie o ich praktykach i przekrętach.
Zostaw swoją opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentagram Sp. z o.o.