Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Podatnik.

Czy jest w porządku że za nasze podatki utrzymujemy Zarządy firm zatrudniających niepelnosprawnych. Przetarg wygrywa np. Pentagram . Teraz zaczynają się schody . Filharmonia Olsztyn płaci za ochrone obiektu i za trzymanie za ryj co się dzieje w filharmonii. Ale pozwala na pracę po 24 non stop.Ale Dyrektor filharmonii nie zastanawia się że to są nasze podatki. Pracownik ochrony może spac ale za to ma być cicho. Nie może mówić o balangach , libacjach w hotelu , wynoszeniu środków czystości i tym podobnie. Tak się rozdaje nasze podatki. Chlopstwo W Witosa na urzędach to tragedia I patologia.

Seweryn.

Do prezesa Pentagram. Proszę o zapoznanie pracownikow niepelnosprawnych jak odbierać rozmowy telefoniczne. Dam przyklad. Dzień dobry tu pracownik ochrony Waldemar k. Obiekt M.P.K. przy ulicy Sikorskiego. A nie tak ! Tak słucham. Co to oznacza tak słucham . (usunięte przez administratora)

Janek.

To kto mi zwróci zdrowie jak zachoruje będąc w szpitalu na wizycie. Jak pracownik ochrony nie zwraca uwagi kto wchodzi i czy jest zdrowy. Cały czas firmy zatrudniają niepelnosprawnych i pobierają za nich potężne pieniądze a brak nadzoru nad tymi pracownikami że strony firmy. To ja mam płacić na służbę zdrowia i być narażony na zachorowanie poniewaz firme ochrony nie interesuje ich pracownik tylko kasa I luksusowe życie.

Jurek.

Andzia na kacu się nie pracuje . Andzia w pracy się nie śpi i odbiera telefony. Nie słuchaj białego i nie blokuje telefonu. Ponieważ za spanie nie będziemy płacić dla zarządu i Ciebie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Były pracownik.

5.04.2021 rok. Godzina 00:05 , 1: 17 i 3:44 pracownik ochrony nie odbiera telefonu. Śpi albo jest na kacu. Bo czego boi się odebrać telefonu.. około godziny 5: 20 jest zmiana wychodzi pracownik i biegnie na tramwaj. W nocy się wyspał i do domu. Czyobiekt był dobrze chroniony ? . Dlaczego do ochrony przyjmują chorych niepelnosprawnych. Za spanie biorą kasę. . (usunięte przez administratora)i tragedia. My podatnicy nie będziemy utrzymywać (usunięte przez administratora).

Bibuła .
@Były pracownik.

To chyba ta osoba tak sobie pozwala na Sikorskiego. Najpierw na Głowackiego a teraz na Sikorskiego. Albo zły grafik to na l-4 , koledzy nie chcieli się zamienić na dyżur , to wydzwaniała po nocach albo wydzwaniał jej goryl oczko. Wiecznie nie zadowolona. A może niech za nią pracują a ona bierze kasę. Jeszcze M.P.K. będzie mieć jej dosyć.

Gawrona.

Witam ! Tu osoba która opisuje o pracownikach niepelnosprawnych ochrony przez firme ochrony osób i mienia Pentagram ma 100 % racji. Pracownicy niepełnosprawni ochrony w godzinach rannych i nocnych blokują i nie odbierają telefonów. Nie robią obchodów, ale się nie dziwię jak chorują po 12, 16 , 24 godziny non stop. Nie mają żadnej pomocy że strony Zarządu Pentagram. Nikt w nocy nie robi kontroli . Bo po co ! . Tu liczy się dotacja z P.F.R.O.N. I powiedzenie Zarządu jak Ciebie w nocy budzić telefon nie daje spać wyłącz telefon i śpij firma ubezpieczona . To jest tragedia i patologia że firma prowadzi usługi ochrony.

Podatnik.

Najlepsza jest praca stróża w tej firmie. Masz orzeczenie 02-p lubisz w pracy pospać . Masz przyzwolenie na wyciszanie telefonu czy nie odbieranie jak śpisz. Co więcej trzeba. Podatnik utrzyma twego pracodawce i Ciebie. No i oczywiście zleceniodawcę którzy też mają na tym kasiorke. A na to choruje i płaci podatki glupiOlsztynski podatnik.

Kaspirowski.

Jeden , dwa , trzy. Zarząd pobiera od zleceniodawcy haracz za np; Obsługę systemu pożarowego p.poz., obsługę gości hotelowych , i.t.p. A co z tego ma niepełnoprawny stróż. Kaspirowskiego który wyleczy tych stróży . Jeden dwa trzy nie dostaniesz nic więcej , ponieważ trzeba kupić dla kaspirowskich nowe Auto, mieszkanie , wczasy , i wesołe życie.

Audyt obywatelski.

Dzwonię do ochrony obiektu przy ulicy Sikorskiego. Pracownik ochrony nie odbiera telefonu. Dowiaduje się od kierowców że albo śpią albo oglądają TV. Są tak zajęci że przeszkadza im telefon więc blokują. Dlaczego tak robią nie wiem . Ale wiem jedno ze nie interesują ich obchody teren bo po co. I tak za siedzenie i spanie zapłaci podatnik. A jak odbierze telefon to odpowiedź tak słucham.A powino być ochrona obiektu M.P.K. słucham. A w godzinach nocnych to już nie ma siły ich pobudzić. Uważają jak są niepełnosprawni to mogą lekceważyć obowiązki.

Podatnik.

W dniu 27.03.2021 roku na obiekcje M.P.K PRZY ULICY Sikorskiego pracownik ochrony nie odbiera telefonu.o godzinie 00: 26 i o godzinie 4:26 przez kilka minut. Mam podejrzenie albo jest po procentach lub śpi. Czy firma ochrony jest wiarygodną firmą która zatrudnia chorych ludzi i pozwala na w/w zabawy. Pytam gdzie jest kontrola że strony firmy ochrony. Czy liczy zyski za spaniepracownikow ochrony.

Były pracownik.

Powiem tak . Po co te przetargi jak przetarg jest w marcu A w styczniu dyrektor w/w wie że wygra przetarg i podbiera pracowników. Mam podejrzenie ze chyba może być przetarg na nowego dyrektora szpitala.dziekuje. Niech żyją układy.

Leszek były mors.
@Były pracownik.

To przetarg na szpitale w Marcu A w styczniu już pewne że wygra efekt. Dziwne to jest. No no trzeba zapytać Pana P.Grzymowicza o co tu chodzi.??????

Grajek.
@Były pracownik.

To jest ze Mikołaj Kopernik był kobietą ! Tak trzymać 10 %. Niech żyją Olsztyński P.I.S. . Niedługo do do szpitala trzeba będzie chodzić z ochroną , ponieważ jak obudzisz zaspanego stróża to można być obrażony albo pobity. Tak działa układ 02 -P. Ale jest kasa. I wszyscy zadowoleni . Lekarz Medycyny Pracy też przelicza ile kasy dostanie za dopuszczenie do pracy chorych ludzi żeby pracowali po 24 non stop.to są potężną pieniądze za obozy pracy.

Bolek.

Ja tu nie rozumiem. To firmy ochrony osób i mienia przyjmują do pracy w ochronie mienia i osób chorych na depresję. To tak jak w Gdańsku . Może dojść do tragedii . Co Ci Prezesi Firm ochrony dla dotacji z P.F.R.O.N nie zrobią. Nawet narażają ludzi którzy korzystają z ochranianych zaķładow. W sklepach społem też robię zakupy i krew mnie zalewa jak chodzi za mną ochroniarz że odechciewa mi się zakupów.

Slawek.

Proszę mi odpowiedzieć czy firma ochrony zatrudnia Psychiatrycznie chorych. Ponieważ mam orzeczenie umiarkowane. Schizofremia plus epilepsia. Najlepiej na ochronę zakładu gdzie można pospać i nie pracować od 7:00 do 7:00. I siedzieć w ciepełku. A najważniejsze czy załatwi mi firma lekarza medycyny pracy.

Podatnik.

Dziś to znaczy 22.03.2021 r dzwonię o godzinie 15:34 na Portiernie M.P.K.przy ulicy Sikorskiego. Telefon nie odebrany tylko wylaczony .O co chodzi sprawdzam portiera i nie mam pojęcia dlaczego przerwał połączenie. Mam podejrzenie ze spał albo nie miał siły rozmawiać. Kogo M.P.K.zatrudnia.

Janek.

Mnie dziwią niepełnosprawni pracownicy z orzeczeniem 02 - P. Pracują po 24 godziny np;; 7 do 7 z depresją następnie jak ich zmieniasz na dyżurze są agresywni i pobudzenie Ale nie przeszkadza im to usiąść za kierownicą i jechać po pracy do domu. W moim odczuciu jest to niebezpieczne.tak się zastanawiam że warminsko - mazurskim jest najwięcej z orzeczeniem 02-p ( choroby psychiczne , alkoholizm ). Kto przyznaje tym ludziom świadczenia z.u.s i orzeczenia o niepełnosprawności i na dodatek pozwolenie na prowadzenie pojazdów. Czy tu współpracują lekarze z pracodawcą . Ponieważ to jest potężne dofinansowanie z P.f.r.o.n. I dlaczego przeważnie orzeczenie 02- P mają ludzie terenów wiejskich.

Podatnik.z sikorskiego.

Mam pytanie. Jak dzwonie na numer telefonu ochrony umieszczony na bramie , zawsze mam opowiec halo z kim rozmawiam ale nikt ze strony ochrony mi sie nie przestawia. Rozumiem ze pracownicy ochrony to ludzie niepełnosprawni Ale czego nie chcą powiedzieć słowo ochrona słucham. Czego się obawiają że mogą długo nie odbierać telefonu A może śpią . O co chodzi, mam podejrzenie ze nie chcą żeby byli w nocy budzenie.

Podatnik.

To kto właściwie zarobił na szkoleniu z dotacji P.F.R.O.N. ? . A co zyskał pracownik nie pełnosprawny.? To kto górą ?

Były pracownik.

Mam zapytanie ! Czy firma prowadziła szkolenie dla niepełnosprawnych pracowników z orzeczeniem 02 -P. Na kwalifikowanych pracowników ochrony. I czy lekarz Medycyny Pracy wydał im zezwolenie. Ponieważ są słuchy że było szkolenie A lekarz nie wydał pozwolenia. To kto pobrał z P.f.r.o.n pieniądze za szkolenie.Jak nikt nie dostał zezwolenia od lekarzy.

Damian

Ale nie ma w firmie problemu z alkoholem?

Pan z Pana.

W.Witos dał Chłopom wolność . A co robi teraz chłop Witosa wprowadza niewole. Pieniądz i Władza i procenty rozum odbierają dla chłopstwa W.Witosa. Ja się tylko pytam ; Dlaczego chłopstwu procenty rozum odebrały. Należy zauważyć ze Historia się powtarza. Kto był N.K.W.D , K.B.W. Z.O.M.O. , U.B , W Milicji zawsze ten sam chłop Witosa. Czemu w tym chłopstwie Witosa jest tyle zła. Czego tym chłopom Witosa wciąż mało. Pan Bóg powiedział , nie czym drugiemu swemu krzywdy nie okradaj, nie niewol , nie gwałć nie namawiaj kolegów Prokuratorów czy Policjantów , czy Psychiatrycznie chorych żeby zastraszać osiągnąć swój cel. Nikt nie jest bezkarny i poniesie odpowiedzialność . Nawet Chłopstwo Witosa. Każdy człowiek nie będzie wieczny. tego nie zabierze ze sobą. Pewien Kongresmen Amerykański powiedział . Polskę zniszczy Chłopstwo Witosa . Pamiętajcie chłopstwo Witosa małą łyżeczką i po woli. Dostaliście wolność tu uszanujcie tego waszego Chłopa W. Witosa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.