Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Pablo

Zakład ZF-TRW Rolnicza 33, 42-200 Częstochowa oszczędza na bezpieczeństwie pracowników zlecając przeglądy firmie bez prawidłowego doświadczenia w branży oraz z kilkomiesięcznym stażem na rynku polskim, posiadający kapitał zakładowy w kwocie 5tyś.zł. Brak zaplecza technicznego oraz dogłębnej znajomości tematyki. Brak odpowiednich certyfikatów potwierdzających specjalizację. Brak odpowiedniego ubezpieczenia w przypadku błędu podczas pracy. Cena czyni cuda.

@Pablo

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) banda złodziei antychrystów z czystego serca odradzam zatrudniają satanistów przez dwa i pół roku dzwoni w uchu cały dzień i całą noc potrafią coś zrobić ze twarz jest na okrągło jest czerwona jak burak ( dosłownie jak burak) czerwone uszy jak burak na okrągło albo dłonie czerwone jak burak i tak gorące że aż parzą, brzuch gorący aż parzy i czerwony jak burak , plecy gorące że aż parzą, dwa i pół roku mi dzwoni w uszach trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tam są tak głupi i tępi ludzie że dziwie sie ze wiedzą ze trzeba oddychac aby zyc jak bym nie widział ze umią pisac i czytac to bym igdy nie uwierzył zf trw tylko zycie zniszczą człowiekowi a wiedzą jak to zrobić z kazdego zrobią głupiego i chorego psychicznie 2 lata trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tylko pięknie mówią na szkoleniu jak się przechodzi pod firme że jest dużo lepiej niż w agencji pracy że wynagrodzenie jest liczone od podstawy i to się bardziej opłaca(usunięte przez administratora) prawda bo liczą jak im się podoba po prawie 3 latach pracy nadal nie wiem jaka jest stawka za dzień pracy, za dzień urlopu a co pasek to inne stawki stawka za urlop to 2zł do 100 zł na umowie pełny etat nie radze tam przychodzić i marnować tam życia życie jest jedno i szkoda na taką firmę i takich prymitywów, ludzie to takie prostaki, chamy, buraki głupie i tępe że niewiem jak to samo oddycha brak słów trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) trafiam na nową linie produkcyjną przywitałem się a oni uciekają i chowają sie za maszynami ( ludzie co mają po 50 lat na karku) w życiu nie widziałem takich dziwadeł trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) banda (usunięte przez administratora)antychrystów z czystego serca odradzam zatrudniają satanistów przez dwa i pół roku dzwoni w uchu cały dzień i całą noc potrafią coś zrobić ze twarz jest na okrągło jest czerwona jak burak ( dosłownie jak burak) czerwone uszy jak burak na okrągło albo dłonie czerwone jak burak i tak gorące że aż parzą, brzuch gorący aż parzy i czerwony jak burak , plecy gorące że aż parzą, dwa i pół roku mi dzwoni w uszach rw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tak (usunięte przez administratora) i tępych imbecyli nigdy w życiu nie widziałem ( a mam prawie 40 lat i 15 lat pracowałem w jednej firmie ) prostaki troglodyci i prymitywy

akarb

roxana

TRW TO MASAKRA!!! uciekłam z tego wariatkowa po wielu latach. teraz żyje i pomału dochodzę do siebie.

stara baba

też bym chciała uciec

ioioioio bagiety
@stara baba

Uuuuuuciekaaaajmy!!

Zbigniew
@ioioioio bagiety

Dlaczego chcecie uciec? Są jakieś konkretne powody, które sprawiają, że praca w firmie TRW staje się mało atrakcyjna? Wydaje mi się, że na pewno musi być jakiś powód, więc chciałbym go poznać. Ktoś z Was będzie tak uprzejmy i rozwinie swoją wypowiedź? Pomoże ona każdemu czytelnikowi odwiedzającemu ten wątek.

heh
@Zbigniew

smiem twierdzic, ze po prostu wymagaja bycia punktualnymi i pracowitości i to juz wszystkim przeszkadza. ja robię w centrum IT ZF i jest bardzo spoko.

nikt_istotny
@heh

Ja powiem więcej za moich czasów nie wymagali punktualności ani pracowitości ale nie było "bardzo spoko".

Heh
@nikt_istotny

Nie wiem, do pracy się chodzi pracować, pracowałem w IT w Anglii 6 lat bez żadnych benefitow, 10 godzin dziennie, w starym budynku i z mobbingiem i nacjonalizmem w białych rękawiczkach i nie narzekałem. Teraz robię w ZF i nie mam na co narzekać.

nikt_istotny
@Heh

No coż tutaj widze problem ewidentnie w tobie przez 6 lat nie potrafiłeś się niczego wartościowego nauczyć tylko tyle żeby dostać się do ZF'u(a dali chociaż speca IV)? Znam osoby które w połowe tego czasu doszły do 5 cyfrowych stawek w PL. Sorry ziom ale pozdro poćwicz :) Powiem tak jeśli dla kogoś szczytem marzeń jest praca w low-cost center to tak nie ma na co narzekać.

@Zbigniew

Już odpowiadam...sama chętnie bym uciekła ale pracuje tutaj już 13 lat ..moja pierwsza praca po szkole..nie mam doświadczenia w innych zawodach..więc gdzie mam szukać ? Normy są tak podwyższone że pracownik nie ma czasu nawet wyjść do toalety ...I nie ma różnicy czy masz 20 lat czy 58...ciągły nacisk na ilość...A niby tak pięknie mówią że tylko jakość się liczy ....g....o prawda....jak nie zrobisz jednej sztuki więcej to masz opiernicz od lidera ...dużo by opowiadać...zrozumie tylko ten kto tu pracuje ..

@Ola

Ja już uciekłam rok temu i nie żałuję. W ZF kadra do niczego kierownicy hamstwo trzymają się stołków. Teraz robię w prywatnej firmi=e atmosfera rodzinna. Nie ma chorych norm , instrukcji a mam 3200 na rękę. Odwagi nie spędźcie w TRW życia.

@roxana

Też chętnie bym uciekła...Ale po prawie 20 latach w tym b........ gdzie się nadaje ? wszędzie tylko doświadczenie i doświadczenie ....????

@Kasia

Gratuluje, tylko pozazdrościć...o tak kierownictwo (usunięte przez administratora) ale gorsi są ich zastępcy...myślą że są niewiadomo kim a już zapomnieli jak zaczynali....eh szkoda gadać

Mario
@roxana

Jak wyglada praca w TRW na Legionow w tym miesiacu?

Bara
@Ola

Piszesz ze sie nigdzie nie nadajesz a probowalas gdzies?mnie nie przedluzyli umowy ale znalazlam prace w mniejszej firmie moze zarobie mniej niz w trw ale jestem zadowolona i zdrowsza psychicznie i teraz wiem co znaczy isc do pracy z przyjemnoscia Moze czasami troszke mniej kasy a wiecej zdrowia?ale jak znam ludzi z trw to liczy sie kasa a nie zdrowie i caly czas tylko lametuja jak to ich wszystko boli pozdrawiam !!!pezemysl sobie wszystko zdrowie czy trw za wszelka cene ?

Stiwen
@roxana

Chyc się za robotę a nie gadej głupoty Robic ci się nie chce

1971

TRW to rzeźnia!

precz z trw

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tylko pięknie mówią na szkoleniu jak się przechodzi pod firme że jest dużo lepiej niż w agencji pracy że wynagrodzenie jest liczone od podstawy i to się bardziej opłaca g... prawda bo liczą jak im się podoba po prawie 3 latach pracy nadal nie wiem jaka jest stawka za dzień pracy, za dzień urlopu a co pasek to inne stawki stawka za urlop to 2zł do 100 zł na umowie pełny etat nie radze tam przychodzić i marnować tam życia życie jest jedno i szkoda na taką firmę i takich prymitywów, ludzie to takie prostaki, chamy, buraki głupie i tępe że niewiem jak to samo oddycha brak słów

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
rt

@rtoip

od kilku dni tam nie jetem pracownikiem i dalej dzwoni mi w uszach o innych rzeczach nie wspomne

Kost

Dużo Ukraińców pracuje w Zf na ul Rolnicza?

FranczeskoBungaBunga

Jakie programy socjalne posiada lub posiadała ww. firma? Jakieś pieniądze na święta? Czy też coroczne 13nastki? Jakie są dodatki za godziny nocne? Ustawowe 20% minimalnej stawki godzinowej? Jak wygląda struktura premii? I jakie są ich wysokości (na różnych stanowiskach robotniczych)?

Yoolo
@FranczeskoBungaBunga

Bony świąteczne ok 1200, premia roczna, różnie wychodzi w zależności od wyników, wczasy pod grusza. Żadnych innych premii nie uświadczysz, zwłaszcza na zmianie C bo kierownik NIE LUBI ROZDAWAĆ SWOICH PIENIĘDZY, I NIE LUBI JAK MU PIENIĄŻKI UCIEKAJĄ... To jego słowa dlatego też podwyżek indywidualnych też mało kto dostał. Powinien się zainteresować tym dyrektor.!!!

Hajto
@Yoolo

Bony świąteczne ok 1200? Tylko słodycze rozdawali...

Naiwna

Praca w zf tylko na przeczekanie. bardzo niemile namawianie do pracy po 12godzin. nie mozna odmawiac liderowi zeby nie podpasc. obecnie szesciodniwy tydzien pracy. praca w soboty albo niedziele. teraz jeszcze propaganda z wysylaniem biurowych na linie zeby pokazac jaki to kryzys, nie polecam

Klaudia

Macie pokvrvione normy, że można przy niektórych stanowiskach się zesrać z ilości roboty. Pracownicy to podlizusy wiodących i liderów,praca wśród wrednych osób, jeśli jesteś młodą dziewczyną to miej pewność że zostaniesz najgorzej przyjęta i traktowana w czasie pracy.

Bara
@Klaudia

Do "klaudia"musialas trafic na strasznie wrednych ludzi mozesz napisac ktory lider?

Ktos
@Klaudia

Ja na swojego lidera złego słowa powiedzieć nie mogę. Co potrzeba to załatwi, doradzi a i pogada jak normalny człowiek :)

@Bara

Nie lider a jakaś wiodąca A (usunięte przez administratora). Kobieta z problemami jakby psychicznymi, juz pierwszego dnia kiedy do niej trafiłam pokazała, że jestem tu nie mile widziana a to tylko dlatego że byłam najmłodsza w grupie, choć dużo starsza ode mnie ona nie była. Jak na pierwsze dni pracy radziłam sobie świetnie, niestety byłam traktowana źle i po 2 tyg odeszłam. Powiedziałam Agnieszce co o tym wszystkim myślę. (usunięte przez administratora)

@Klaudia

Fajne forum na którym większa połowa mojego komentarza została usunięta xD Choć nie było tam nic obrażającego :)

Koronka
@Klaudia

Miałam to samo. Wiodąca oparta o blat i rozkazująca palcem. Trochę sie jej w główce poprzewracało. Kto o zdrowych zmysłach będzie pozwolił sobie na takie traktowanie. Nie polecam. Muszę szanujecie się, to nie idzcie tam

@Koronka

Takie osoby jak wiodąca Agnieszka, wylewają swoje nerwy i frustrację na innych bo w życiu prywatnym się im nie układa. Ale najlepsze jest to, że szukają sobie jakiś spokojnych młodych dziewczyn bo myślą, że mają przewagę nad nimi. Chciałabym naprawdę ostrzec nie tylko młode osoby które na nią trafia ale i każdego, że jeśli będą mieć do czynienia z z nią to od razu iść zgłosić problem i nie liderce bo liderka ma na to wywalone i jeszcze broni takiej osoby, tam nikt ze stałych pracowników się za wami nie wstawi, będą udawać, że problemu nie widzą, a potem obgadują za plecami jaki to ty jesteś zły. Brawo zf za przyjmowanie takich toksyków. Żałuję, że nic z tym nie zrobiłam, ale nigdy też nie jest na to za późno. Nie toleruje takiego zachowania i jestem w stanie wstawić się za kogoś i potwierdzić co się tam dzieje.

Svitlana

Witam,czy przyjmują do Zf ludzi z Ukrainy?jeżeli tak,to jaką agencja się zajmuje rekrutacją? Dziękuję za odpowiedz

Kost

Pzez jaką agencję można trafić do Zf?

Witam serdecznie, czy ktos moze ma wiedzę jaka agencja zajmuje sie Ukraincami. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Zieloniutki

Czy wie ktoś w jaki sposób/przez którą agencję można się dostać na produkcję do Zakładu Elektroniki na ulicy Ekonomicznej?

Czy TRW ma ściśle ustalone godziny pracy?

WPK

Tak, 3 zmiany 6-14 14-22 22-6

bob

No i weekendy za rotację :)

Ciekawy

Witam. Proszę o podzielenie się opinią obecnych i byłych pracowników na temat pracy w kontroli jakości na liniach na legionów. Dostałem propozycję pracy na tym stanowisku.

Rozeznana

Wszystko wskazuje na to, że ktoś u góry lekko się pomylił z tymi zwolnieniami grupowymi. Zamówienia klientów wcale nie wskazują na kryzys - jest wręcz przeciwnie - niektórzy z klientów chcą więcej niż przed epidemią. Oby poszli po rozum do głowy i zatrudnili ludzi, bo ile można pracować po 12 godzin. Jestem na granicy złożenia wypowiedzenia - to co robi dyrekcja jest niesprawiedliwe. I jeszcze te miny liderów gdy odmawiasz zostania w nadgodzinach :o

hgyyu

Boze ludzie , przestancie marnowac zycia dla pracy za 2000 zl w takich miejscach , wystarczy w neta wejsc i jest cala litania pracy za granica poczawszy od stałych do sezonowych _( gdzie w 6 tygodni sezonowo na zbiorach odłozysz wiecej niz w takim miejscu przez cały rok) Czasy sie zmieniły , możemy pracować wszędzie i niech sobie dalej szukaja (usunięte przez administratora) ktorzy beda naqurwiac w takich miejscach za 3 euro na godzine.

Aneta

Dlaczego tak wcześnie były przelewy w tym miesiącu

bob
@Aneta

Zeby mieć czas tłumaczyć ludziom dlaczego taki mały dodatek otrzymali do pieniążków urlopowych.Dawno już związek zawodowy powinien wynegocjować np 20 dodatku za dzień tak jak to jest w innych firmach a nie że jest to wyliczane z 3 ostatnich miesięcy z nadgodzin bo potem wychodzi po 4 zł i kolejka do HR....Covid brak nadgodzin za urlop potem 40 zł za 10 dni i płacz.

Magda

Hej, wiadomo już coś może na temat powrotu pracowników zatrudnionych przez Agencje Pracy ? (usunięte przez administratora)

MiAŁ
@Magda

Już pomału wracają :)

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW