Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Zf legionów 63 ta pseudo firma to coś najgorszego co może człowieka spotkać w życiu

Grześ

Jakie są zarobki w zf na ul.ekonomicznej w Częstochowie?Chodzi mi o zarobki na stanowisku magazynier i ogólne warunki pracy.Bardzo proszę o odpowiedz

Ktoś Nowy wpis

(usunięte przez administratora) stres nie można się napić wody nie można odejść od maszyny jak nowy to po dwóch tygodniach masz robić normę jak stary pracownik traktowanie Ukraińców jak swoich a Polaków jak margines tobie niewolno popełniać błędu ale Ukraińca wolno tam się liczy pieniądze i norma a nie jakość czyli bezpieczeństwo pasażera samochodzie nie polecam chyba że ktoś chce się nabawić rozstroju nerwowego

Doma

Ej może piszcie ze wymagacie znajomość rysunku technicznego na kontroli jakości. A nie coś w stylu "Przyjmiemy każdego. Bez doświadczenia." No, cudów nie ma! Pewnie dalej tam nikogo nowego.nie postawiliście, bo oczekujecie niewiadomo czego. Jak można być tak (usunięte przez administratora)?

Roma
@Doma

To prawda przy rekrutacji zero informacji że potrzebna znajomość rysunku na szkoleniu ani słowa na ten temat po czym ląduje na produkcji jako KJP i nie masz bladego pojęcia o co chodzi z tym rysunkiem a Panie na linii zdziwione że nie wiesz o co z tym chodzi . Nie tak powinno wyglądać całą rekrutacja jak i szkolenie .

Pająk Nowy wpis
@Roma

Szczerze rysunek techniczny był w podstawówce to ja nie wiem jak go nie umieć... z zawodu jestem kucharzem ale pracowałem jako ślusarz (semafory produkowaliśmy na Niemcy i Szwecję) i jak mi dali szwedzki rysunek techniczny (mój pierwszy kontakt od czasów szkoly) to nie był to jakiś problem tylko trzeba było się uczyć w szkole :p to na marginesie a teraz pytanie jak tam z pracą? Atmosfera ok no i jak zarobki ? Bo chciałbym zmienić pracę ze względu że w mojej obecnej niestety brakuje jej a podpierać warsztat slusarski mi się nie uśmiecha... Tak więc proszę o info jak jest na produkcji bo część wyżej wypowiedzi traktuje tak samo jak to że ktoś rysunku nie umie przeczytać

Marta Nowy wpis

Witam, Ile teraz można dostać w zf na produkcji.

Kandydat Nowy wpis

Witam, jakie są zarobki inżyniera procesu w zf ekonomiczna? Dziękuję

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jaka umowa obowiązuje w TRW podczas okresu próbnego?

Kayak

Nie polecam Centrum IT na Racławickiej . Pracując zdalnie 2 lata otrzymałem informację na MS Teams że "chcą żebym opuścił firmę ". Nie otrzymałem żadnego wypowiedzenia pisemnego tylko informacje ustna. Od tej chwili zaczęła się na mnie "nagonka" - takiego słowa użył mój lokalny manager ! Sytuacja stawała tak przez 3 miesiące i skończyłem u psychiatry na lekach uspokajających.

Dev
@Kayak

Zdradzisz w którym dziale takie akcje odchodzą? Ja nie mam powodów do narzekań na PITC, stresu nie ma, dało się załatwić system zdalny z okazjonalnymi przyjazdami do biura, ilość pracy w sam raz żeby nie trzeba było robić nadgodzin (ale czasem trzeba się wykazać asertywnością wobec klientów z biznesu, bo potrafią mieć mało realne oczekiwania). Zarobki po zeszłorocznych podwyżkach na dobrym rynkowym poziomie, przynajmniej jak na nasz region, wiadomo że np. w Krakowie da się znaleźć firmy płacące więcej. Atmosfera i zespół w którym robię w porządku, tyle że tutaj każdy team żyje w swojej bańce z minimalnym kontaktem z innymi, więc trudno powiedzieć jak jest w innych działach. Największym minusem jest zupełny brak zewnętrznych szkoleń.

Były

Wykorzystywanie wyzysk jeszcze raz wyzysk. Praca w nocy praca monotypowa zła atmosfra niegodziwe wynagrodzenie. Omijać

Ciekawe kiedy będą wypłacane zyski i ile podwyzki

Karol123

Czy ktoś wie, ile trwa etap rekrutacji na stanowiska biurowe? Czy zawsze kandydat otrzymuje feedback, mimo braku nawiązania współpracy? Dodam, że miałem rozmowę telefoniczną oraz późniejszą godzinną rozmowę z Managerami.

Arkadiusz

Czy to prawda , że podobno na produkcji można teraz zarobić 5000zł na rękę ? Takie info dostałem od cioci. :-)

Keke
@Arkadiusz

Możesz wszystko jednak zależy od wielu czynników np. Twoja podstawa, ilość nocek, ilość weekendów, wysokość premii itp

@Arkadiusz

haha nie nie możesz:D Nie ma nocek dla nowych pracowników, standard wypłata to niecałe 2700 czyli najniższa krajowa, plus jak sie nie spóźniasz i nie opuścisz żadnego dnia to ci rzucą 150zł premii czyli wyjdziesz jakieś 2850 w najlepszym razie. Robota już NIE MOŻE być mniej płatna a jest uciążliwa i monotonna, TOTALNIE SIĘ NIE OPŁACA

Czy w TRW wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

marita

ej, to tak na serio? dlaczego nikt nie monitoruje tych dyrdymałów?

Dzień dobry, Chciałbym zasięgnąć opinii o ZF osób na stanowiskach inżynierów testu/jakości oraz montażu smd/tht. Jak wygląda praca na wspomnianych stanowiskach? Muszę wiedzieć cokolwiek, zanim przejadę pół kraju do pracy. Wymagania spore, od PFMEA na programowaniu kończąc. Cały czas rekrutują inżynierów i informują o wysokich zarobkach i pakiecie relokacyjnym, a dostałem propozycję pracy. Ogólnie ofert pracy na stronie także sporo, cały czas rekrutują. Ktoś coś?

Pokolenie z

Zf legionów 63 nie popełniajcie mojego błędu tylko zniszczą wam życie. Zmarnował przez nich sobie życie :( najgorszemu wrogowi nie pozwolę tam pracować

Grześ

Być może

Mam pytanie odnośnie zf ekonomiczna wCzęstochowie.chodzi mi o zarobki na stanowisku magazynier i ogólne spostrzeżenia na temat w\w zakładu

Witam, czy może ktoś opisać w skrócie jak wygląda praca w firmie ZF? Jakie zarobki w 2023 roku i jak wyglądają umowy, dalsza współpraca oraz czy jest realne przejście w struktury firmy po przepracowaniu pod agencją pracy? Proszę o odpowiedź.

Bob
@Adam

Szkoda życia na taką pseudo firmę tam tylko lidzerzy specjalnie nie wpisują wszystkich godzin i zabierają kasę divswojej kieszeni wystarczy przyjrzeć się na pasek z wynagrodzeniem nigdy nic się nie zgadza

Czy w TRW zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak ma umowę zlecenie

A to już wypłacają zyski

Keke
@Marcin

My dostaliśmy 5procent w lutym

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042