Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KH-KIPPER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

ccc

Stała praca, atmosfera w porządku. Ostatnio jest box do którego można wrzucać karty ze swoimi opiniami, propozycjami zmian itp.

KH-Birkenau

Ludzie w amoku, wywrotki im w głowie, Totalni już bez życia, wychodząc za brame wielu ludzi dopiero zaczyna oddychać. Zarobki średnie, złe traktowanie, wymyślanie, pracowałem dla wielu firm współpracowałem z kilkunastoma, ale takich rozwiązań i takiego podejście nie znałem. Nie ma się co dziwić, jak właściciel to koper z wichury zaczynając w czasach lobby miał dobry start i wspólnika z kasą z Holandii. Cycu (synuś) pozer, a reszta z rodziny nie prezentuję wielu kwestii, kablują donoszą, boją się wszystkiego, traktują innych z góry a swoich CV by nie pokazali bo nie ma tam nic wartościowego. Jest kilka osób z którymi można robić, ale tam pewnego pułapu nie przeskoczysz i pewnych zarobków.

młody

ostatnio widać poprawę w podejściu kierownictwa i zmiany na lepsze jak się postarałem to i nieźle zarobiłem ostatnio

pinokio

to dlatego że pojechałem na wycieczkę na Hawaje:)

pinokio

Myślałem o biurze konstrukcyjnym ale na ile jest możliwe negocjowania dobrych warunków płacowych i jaka umowa ? czy czasem śmieciowa.

omoi
@pinokio

chłopie, najpierw wysysają z Ciebie ile mogą, a jak nie jaetseś z rodziny to zostajesz z reką w nocniku

pinokio

Witam czcigodne towarzystwo chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie ma się szanse na awans czy rozwój zawodowy? Kim jest kadra menadzerska i co z sobą reprezentuje? Czy firmie udało się wykonać jakieś ciekawe projekty,patenty wdrożenia zainwestować w nowe technologie? Czy używają MES?Jakim parkiem maszyn firma dysponuje? Jakie są warunki socjalne i umowy? jakie premie wysokość ? Czy żeby zatrudnić się na adekwatne co do umiejętności i wykształcenia stanowisko trzeba być znajomym prezesa i całej świty. Czy człowiek z ulicy ma jakieś tam szanse? Czy może szukać pracy w innym mieście?

mouse

Za co zabierają te premie miesieczne?

kh-kupa

premie po ponad 1000 pln , nieliczni, nie z produkcji, dlaczego nie piszesz konkretnie?takie chwalenie na zewnątrz jak zwykle

Odpowiedzi: Premii jak co roku nie dostali Ci ktorzy byli na zwolnieniach lekarskich. Kwoty od kilkaset do ponad 1000zl Większość pracowników ma umowy na czas nieokreślony. Najpierw zlecenie przez kilka mies, później 2 umowy na czas określony.

lajk

chodzi o to ze niektórzy wogóle nie dostali premi swiatecznych i jeszcze od pensji patrza jak zabrac miesiac w miesiac premie

Konrad

koledzy może wiecie ile w KH-KIPPER spawacz może zarobić wiem że filia jest w Skarżysku Kamienna i tam coś spawają słyszałem że tam jest kicha to w kajetanowie już nic nie spawają?

blue

Wg mnie i tak nieźle. Na koniec roku bony i extra premia. W wielu firmach już tego nie ma. Miło

lajk

niech sobie premie swiateczna daja dalej tym co pedzelami maluja a zobaczymy kto im bedzie malował całe kipry

BYLY ROBOL

Pajace a nie firma ,ubrania swoje,buty swoje (usunięte przez administratora)Panowie pracują tam sami co musza pracoawać bo tam można się tylko garbia dorobić.

rudy

na rozmowie obiecuja nowym pracownikom 1800 zł umowe zlecenie otrzymasz za póltora miesiaca inzsza o100 150zlNa umowie a]zlevceniu [pracujesz do 3 miesiecy i nie wiadomo czy ci przedłuza na nastepny miesiac Tak jest w skarzysku

?

dobrze ze ojciec albo wujek założył a ty szpanujesz sam za łuż

aa

nigdzie nie pracowałeś tylko tu , to co możesz wiedziec o pracy. szkoda że ty nie załozyłeś swojej jak taki bystry jesteś. t

kej

kiepskie traktowanie ludzi - norma.brak szacunku,straszenie,na spawalini tłok i huk obiecywanie premii czy wyższych zarobków standard.niedotrzymywanie obietnic.znajomi mają szanse.:)

ia

Syf kila i mogila na lakierni

życzliwy

Od lat nic sie nie zmienilo syf, ciagle nowi kierownicy, a zarobki bardzo kiepskie jak za ta pracce ktora sie tam wykonuje.

Zostaw merytoryczną opinię o KH-KIPPER Sp. z o.o. - Zagnańsk

• Jak się pracuje w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KH-KIPPER Sp. z o.o.