Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KH-KIPPER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

nest

Interesuje mnie praca operatora wycinarki lasera. Czy warto? Ile dają na początek. Czy warto zmieniać obecną pracę na Kh Kipper. Czy są uczciwi?

BylyLakiernik

Pracowalem tam prawie 10 lat wedlug mnie szkoda czasu lakiernia bo tam pracowalem to jedno wielkie nieporozumienie badania dla ochrony srodowiska zalatwiane bo inaczej by nie przeszly, ludzie bardzo roznie bylo kilku chlopakow w porzadku ale w wiekszosci juz tam nie pracuja najlepszym przykladem na to ze w pracy nie ma kolegow jest szymek jeden z pracownikow lakierni kiedys kolega a dzisiaj ... szkoda slow . Chodzby mi obiecali wotek pieniedzy nie wroce tam

Byly pracownik

sasiad

Przyzwoite to byly ponad 10 lat temu. Ludzie wbiurach pracuja wiecej jak polowe istnienia firmy to moga zarabiac wiecej albp tyle samo co studenci w sklepach.. moja corka na praktykach ma 2000zl, ale po co podwyżki, prawda prezesie? (Z bozy laski) Przeciez robia a ze sie boja odejsc to ich problem. Ponownie szzerze odradzam, szczegolnie ambitnym

Leszno
Sąsiad

Zarobki biurowe kolo 2000zl netto, wiec raczej srednio. Na hali mozna sobotami podgonic.Do tego spelnianie dziwnych zachcianek,czesto prywatnych, prezesa, zerowe poszanowanie pracownika, atmosfera fatalna no chyba ze sie jest pociotkiem lub faworyta dyrektora od produkcji nie czyni tego zakladu atrakcyjnym. Rotacja na produkcji duza a warunki na hali kiepskie.duzo prawdy w poprzednich komentarzach o zdjeciaxh z ukrycia jako haki do zabierania premi.Jedynie ludzie na hali spoko. Ale z takim podejsciem i zarządzaniem mlodego prezesa nie zajada daleko.nadety bufon majacy ludzi za wyrobnikow.szczerze nie polecam

rafstraz

a jak zarobki i wymagania w pracach biurowych

bolek

Na ich stronie są aktualne oferty pracy :)

bolek

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Referent ds. Przygotowania Produkcji?

nowicjusz

A moze ktos powiedziec jak wyglada praca na stanowisko inzyniera jakosci? Czy placa niezle, czy praca w systemi zmianowym itp :) z gory dzieki za info :)

Hitman

Hey Chciałbym się dowiedzieć od pracujących w kh kiper na produkcji jakie są warunki pracy i jaka atmosfera, mam zamiar się zatrudnić w tej firmie nie długo i chcę się dowiedzieć czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę bo aktualnie mam prace tylko ze względów osobistych i rodzinnych byłbym zmuszony ta prace zmienić, jacy są brygadziści,kierownictwo jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach, tak orientacyjnie czy moja próba zatrudnienia się w tej firmie nie będzie mnie kosztowała zachodu...

XYZ

Jak na dzień dzisiejszy zapowiada się praca w tej firmie ??

coto

Kajetanów koło Kielc. Zadupie totalne. Brak dojazdu. Niskie stawki. A po zmroku można po łbie dostać.

bik

Witam. Większość ofert dotyczy pracy w zakładzie w Kajetanowie gdzie znajduje się siedziba firmy KH-KIPPER. Firma posiada też oddział Skarżysko Kamienia

Darko

Czy opłaca się startować do pracy KH KIPPER w oddziale w Kajetanowie? Czy po jakimś czasie jest szansa na premie i dobre zarobki?

scyzor

Ja pracuje w Mostostalu-Kielce jako spawacz, spawanie styków pod US-y to standart, spoiny wielościegowe i spawanie w przymusie to również codzienność. Piszecie że w KH są kamery, w Mostostalu rownież, ale ja to zlewam ciepłym moczem, chcę to palę szluga, chcę to piję kawę, to ja jestem dla nich a nie odwrotnie. Pracy dla spawaczy czy monterów jest w brud, wystarczy chcieć zmienić coś w swoim życiu. Pozdrawiam.

Konrad

Dzięki stary za wszelkie informacje na temat firmy ale mam trochę stażu jako spawacz i monter i na mnie szału 2000zł nie robi Wole dorobić sobie parę fuch i 2000 zarobie bez żadnych problemów wiadomo tylko człowiek woli coś na stałe Mnie nie interesują firmowe imprezy bo fajnie jest na nich ale jak przyjdzie praca jeden drugiego by sprzedał Firma widzę że się rozwija ale jak zwykle dzięki szarym pracownikom

zibi

Konrad, jak chcesz tylko przyjść nabić godziny to faktycznie nie to miejsce. W biurze np. poblokowany facebook, onet czy dostęp do banków itp. Są kamery w zakładzie, kontrola dostępu i elektroniczny pomiar czasu pracy. Dużo osób rezygnuje po kilku dniach, po pierwszej wypłacie itd. Ale dużo osób jest zadowolonych i pracuje wiele lat. Często trzeba ciężko pracować ale firma inwestuje i są możliwości rozwoju. Jak w życiu: jest czas na pracę i na zabawę, lepsze i gorsze chwile. Jak jest naprawdę? Jaka atmosfera? Ludzie? Polecam linki www.facebook.com/khkipper www.kh-kipper.pl/producent_wywrotek_mobile.php?mobile=1&menu=o_nas&kipper=pogodzinach&dz=spotkania&LN=PL www.facebook.com/media/set/?set=a.798886806861256.1073742015.161761467240463&type=3

zzzz
@zibi

Tak, są imprezy, ale cóż z tego. W pracy się pracuje a nie imprezuje. A zarabiać zarabiają starzy pracownicy, nowy dostanie gucio. A to całe latanie pilnowanie kontrolowanie robienie zdjęć odbije się im czkawką. Są lepsze firmy w regionie ja nie chciałem robić z siebie białego murzyna więc zostawiłem ten cały bałagan. A skoro Konrad jak piszesz ze masz już doświadczenie to nie zawracaj sobie głowy KH bo szkoda czasu i nerwów bo się człowiek tylko w tej firmie uwstecznia.

Konrad

dzięki kolego za odpowiedz dobrze że CV nie złożyłem to juz wiadomo z kad takie dobre wyniki finansowe firmy

Konrad

koledzy ile daje firma na początek jako spawacz lub monter praca w Kajetanowie interesuje mnie praca w kh-kipper ale mam kawałek drogi i chce wiedzieć czy będzie mi się opłacać dojeżdżać. Firma ma dużo roboty na najbliższe lata jaka atmosfera w pracy

walić kiper
@Konrad

Konrad, jak dostaniesz 2000 jako spawacz to spoko. Monter to płaca poniżej krytyki. Nie możesz stanąć na chwile bo Ci fotke strzelą i juz po premii. Konstruktorzy tylko z nazwy, przepisując rysunki od zleceniodawców nawet nie stosują się do polskiej normy. Kawy prócz przerwy nie wypijesz. Kamery nad każdym przyrządem normalnie jak w studiu telewizyjnym. Pseudo liderzy na przyrządach. W pyte układów rodzinnych, co odbija się na firmie brakiem umiejętnego kierowania. Przemiał pracowników ogromny, nowy pracownik jest niewolnikiem za 1500 na rękę (za 168 godzin) nawet dycha na godzinę nie wychodzi...

2015

coś się ruszyło. była ankieta nt zadowolenia, widać poprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o KH-KIPPER Sp. z o.o. - Zagnańsk

• Jak się pracuje w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KH-KIPPER Sp. z o.o.