Opinie o Leroy Merlin w Janki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Janki

Wiki

Dosrałam propozycję pracy w LM w Wołominie. Jaka jest tu atmosfera? Czy dyrekcja i kierownictwo jest ok ?

Przem
@Wiki

To może zapytać na forum sklepu w Wolomińie a nie w Jankach?

Obiektywna

Jakby nie patrzeć pseudo kierownik kas jak ktos tu napisala jest jednak tyle czasu kierownikiem i sie sprawdza w tej roli. Dziewczyny na kasach co po niektore kulture maja zachciankowa. Przeklinaja żuja gume lub jedza przy obsludze klienta. Caly czas te same osoby chodza na L4, bo jak im nie dada wolnego lub cos sie im powie to L4 sie bierze. Fakt jest taki ze w innej firmie juz by nie pacowaly a tu ich szefowa pewnie broni. Nie zauważyłam aby nie pracowala widze jak obsluguje klienta przyjmuje zwroty wiec i tu jak ktos napisal ze nie pracuje to sie myli. Dla mnie jest mila zawsze.

Lolek
@Obiektywna

Jakby te zaściankowe dziewczyny zwolniono, to nie byłoby komu pracować, dlatego jeszcze pracują i widocznie ich zachowanie jest tolerowane skoro pracują co poniektóre kilka lat...Może czas zrobić porządek. To chyba zadanie kierownika.A ryba psuje się od głowy. A Kierowniczka to prawdopodobnie też pochodzi z małej miejscowości więc niech nikt nikomu wsi nie wypomina. Zacytuje klasyka-jest fan jest zabawa w Jankach...

Lolek
@Obiektywna

Zapomniałem o najważniejszym- to Kierownik decyduje, że taka "mało kulturalna osoba" jest szkolona i jest wizytówką LM w Info i na zwrotach. A jeść na kasach to jedzą wszystkie...

@Obiektywna

Ty kanalio, która to napisałaś idź na korepetycje z polskiego błędziaro kaleczysz język polski. Powodzenia Ci życzę

@Lolek

Ty z sobą zrób porządek czeresnio. Nie podoba się to wont

@Lolek

Zobacz jaką ty masz kulturę wiesniaku. Zwrota to na na Ciebie bym zrobiła w tym punkcie. Szkoda słów kanalio

@Obiektywna

Ola trzeba było się wypowiedzieć tak jak tu napisałaś wtedy kiedy pracowalas w Leroy Merlin A nie teraz cwaniakujesz.Potrafilas tylko e-mail pisać na każdego. Dobry koordynator był by z Ciebie. Krzyżyk na drogę głupia dziewucho

MK
@Obiektywna

Kierownik kas wcale nie jest taka zła.Trzeba umieć z nią rozmawiac. Dla mnie jest GIT.

Zadowolona

Powiem jedno - dla mnie Janki są ok. Dostaję podwyżki, nagrody, grafik mam dobrze ustawianu pracuję jako doradca i sobie chwalę. Poprostu wiem po co tu jestem. Pozdrawiam

zainteresowany
@Zadowolona

A za co przyznawane są nagrody?

@Zadowolona

Ponawiam prośbę o odpowiedź na pytanie-za co są przyznawane nagrody? Są osoby, które chciałyby aplikować i potrzebują takich informacji.

xxx
@Zainteresowany

Jest jedna tajemnicza nagroda od około roku nie ogłaszana -kasjer kwartału-największy donosiciel do Kierownika-wszyscy wiedzą kto zdobywa.

xxx
@Zainteresowany

Bilet na mecz Reprezentacji, za który musisz zapłacić; ) -najpierw wszyscy zapisują się na wielką listę chętnych, chcą po kilka biletów. Bilet otrzymuje członek Komisji, Kierownik, koordynator lub ktoś kto ma dojście do "góry". Pracujesz na miliony wydane na biało-czerwonych, a o bilecie na mecz możesz pomarzyć. To się nazywa kibicowanie i granie w jednej drużynie.

MK
@Zadowolona

Ja też jestem zadowolona. Dostaję podwyżki. Kierownicy są super. K.Z. jest gitara nie ma co narzekać .

Info

Mam pytanie skoro tu są takie opinie to skad sa te nagrody - Pracodawca Roku itd. Za co?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Leroy Merlin odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
LM TROJKAT

Co to da takie wypisywanie, normalni już odeszli zostali jeszcze ci ktorym kredyty wisza lub komornik jest. Wiadomo nie chodzi oto aby teraz obrzucac sie blotem, wytykaniem robi nie robi. Tu tez pracuja osoby ktore wierza w zielony trojkat.

Miś

Dajcie już spokoj, skoro i tak nic to nie zmieni. Rynek jest praciwnika wiec czemu te piszace osoby ktore tam pracuja i wypowiadaja się negatywnie nie zmienia pracodawcy. Skoro jest tam tak źle. Proste wygoda nikt od nikogo nic nie wymaga stad tam siedza.

agricola bonus

Nie jest tak zle - poza dojazdem. Dojechać z Warszawy bez samochodu to gigantyczny wyczyn, zarówno dla pracownika jak i klienta. Atmosfera, to zależy od ciebie i od ludzi z którymi pracujesz. KZ bywa upierdliwy ale nie spotkałem człowieka, któremu zrobił by krzywdę. A tak poza tym to klasyczna sieciówka, choć się starają aby to zmienić. Ja lubię ludzi, którzy tam pracują i klienci też są OK. Pracę w Leroy traktuję jednak jako epizod ( tak myślę jeszcze z pół roku) choć całkiem znośny.

Młody

Pracuję w LM Janki już jakiś czas. Musze przyznać że jest coraz gorzej nikt nad niczym nie panuje. KDH udają, że nic się nie dzieje bojąc się o swoje stołki. Bo w sumie dostają kasę za nic bo praca na dole to obciach ale za to w palarni i na górze to się bardzoooo ciężko pracuje. ja jak wejdę do palarni to mój KDH od razu dzwoni czemu mnie nie ma klient czeka itd, jak proszę aby podmienił mnie na przerwę to zawsze jest zajęty. Koordynator zawsze ogarnia wszystko za niego więc sami rozumienie cie dlaczego siedzą w LM dostawać kase za NIC to jest sztuka. PR co po niektórzy potrafią robić np: Pseudo kierownik kas (nawet kasetki nie ma załadowanej) Zawsze jest zarobiona kiedy się do niej nie pójdzie - chyba piciem kawy (od tego jest stołówka), obgadywaniem, lansowaniem się pisaniem swoich mądrości bez ładu i składu myśli ze jest zabawna musieli byście tu popracować chwile aby zrozumieć opisać się nie da. Góra jak przyjeżdża to tylko źle i do poprawy taki jest przekaz. KDH nie rozmawiają z nami tylko wybiórczo i później ploty i niejasności, Przyjmują emerytów lub inne dziwne osoby. No cóż zeszli na psy. Przesiedzę zimę i na wiosnę pójdę gdzie indziej. Można zdobyć doświadczenie i napisać poradnik o tej firmie. Pozdrawiam wytwałych którzy są tu już 5, 10, lat

Janki :(

Słuchajcie to co jest pisane to 80% prawda. Zatrudniają wszystko to co chce podpisać umowę rotacja jest ogromna. Pracując w sklepie nie zna się ludzi nikt ich nie oprowadza przedstawia szkoli, Za to (usunięte przez administratora) brak szacunku to norma Kierowniczkę z kas już dawno powinni zwolnić za nie przestrzeganie bhp, kodeksu etyki oraz braku szacunku do swoich podwładnych,ale trzymają bo to marionetka dobra aktorka i wygodna dla firmy takie "wariat"a kasjerzy odchodzą i jak to sie mówi otwarcie ze przez nią to bagatelizując. KZ to też przykład osoby która dorwała się do władzy i wszystkim pokarze co to nie on. Tak jak traktuje klienta i pracowników to szok (rzekomo firma pro kliencka, szacunek dla pracownika itd) to on ma to wszystko w sobie. Góra zamiata wszystko bo co tabelki liczą się. Odradzam pracę w Jankach i sieci Leroy Merlin.

OstatniRaz

NIe szanujecie swych klientów ani też pracownikow własnych..takie upały a Wy jeszcze na hali głównej nie posiadacie klimatyzacji??15 min zakupów i pot po plecach spływa. .szoook w obecnych czasach na taką sieć..dotyczy hali Białystok Hetmanska

OLSZTYN

Ja byłam ostatnio na rozmowie na stanowisko Kasjera co mi się nie spodobało już na wejściu to spotkanie grupowe i pytania prowadzącej typu z czego w swoim życiu jesteś dumna jakie jest twoje hobby itp... Trzeba było odpowiadać w towarzystwie wszystkich kandydatów co było niezbyt komfortowe. W następnym etapie wypelnialismy ankiety i było pytanie jakie wynagrodzenie netto byłoby zadowalające napisałam 2500 po czym Pani spojrzała w moją ankietę i mówi"ale wynagrodzenia mieliście podać netto nie brutto" patrzę na nią myślę chwilę i odpowiadam no przecież to jest netto Pani z ironicznym spojrzeniem odpowiada kasjerzy w LM nie zarabiają tyle. Po dobrej rozmowie z dyrektorem może zgodzi się na 2500 brutto. Także za rozmowę z dyrektorem już podziękowałam.

Łukasz

Czy firma leroy merlin prowadzi obecnie rekrutację w Jankach? Jeśli tak, to na jakie stanowiska potrzebuje pracowników? Jak wygląda proces rekrutacyjny? W jakiej atmosferze przebiega rozmowa o pracę? Odpowiedzi na te pytania pozwolą osobom zainteresowanym pracą w leroy merlin lepiej przygotować się do kandydatury.

Janki 2018
@Łukasz

Tak, prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko doradcy klienta. Potrzebujemy Doradców na dział Ogród, Sanitarny, Budowlany i Dekoracji. Rozmowa przebiega w dwóch lub trzech etapach ( ilość etapów zależy to od ilości osób, które są zainteresowane danym kandydatem). Sam proces rekrutacyjny przebiega w miłej atmosferze i nie na zasadzie przepytywania lecz rozmowy pozwalającej na ustalenie oczekiwań kandydata oraz naszych potrzeb.

Robert pracownik LM

Kodeks etyki???? Takie coś istnieje tylko fikcyjnie bo praktycznie nic co jest w kodeksie nie jest przestrzegane. Oto przykład personalna na dział farb zatrudniła swojego 'pociotka' i każdy na niego narzekał, ale nic nie można było z nim zrobić bo on był od personalnej.Koleś nie nadawał się do niczego, nie chciało mu się robić i nawet tego nie ukrywał. Więc jak się ma możliwości to można wciągnąć każdego. Pozdrowienia dla mojej ulubionej personanej, która jest tak zarobiona,że gdy przyszedłem wypełnić wniosek urlopowy ona odesłała mnie mówiąc: PRZYJDŹ PÓŹNIEJ BO JUŻ 10:00 A JA JESZCZE KAWY NIE ZDĄŻYŁAM WYPIĆ

Agnieszka1973
@Robert pracownik LM

Tak jest nie tylko u was

Pracownik LM

Niestety ale większość opinii jest prawdziwa. Atmosfera jeszcze ujdzie jak i zarobki. Więcej dostaniecie pracując na magazynie. Podwyżka pensji po kilku latach pracy100 brutto - śmiech. wiecznie głupie pretensje. Sklep jak i centrala praktycznie świadomie wyrzuca pieniądze w błoto zamiast przeznaczyć je dla pracowników. Bardzo duża rotacja pracowników.

Pracownik roku
@Pracownik LM

Nic dziwnego jak porobiły się kliki, wystarczy popatrzeć na działy,poopserwowac ludzi na nich pracujących i zerknąć na grafiki, jedni wszystkie weekendy wolne inni nie z kliki tyrają wszystkie. Mam nadzieję, że ktoś się zajmie tym i skończy się kolesiostwo, zmiany grafików i ustawianie ich dla klik. A te osoby którym ustawiane są grafiki po bliskiej zazylosci niech zmienią może pracę z handlu na biurową jak pozwala im na to wykształcenie i chcą tak pracować od poniedziałku do piątku. W pracy nie powinno być takiej spoufalosci i mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie.

Filip

Generalnie nie doceniamy tego co mamy.!!

Stary pracownik
@Filip

Lizusostwa, kolesiostwa i klik nie docenię. Mam nadzieję, że Pani Dyrektor zauważy co się dzieje i zakończy to. Każdy widzi co się dzieje na swój sposób, ale to co jest opisane to prawda.

Nierodzinny

Przestrzegany jest Kodeks Etyki, który dostaje się na początku kariery w LM? Punkt 2.8 nie zauważyłem żeby był przestrzegany przez pracowników przy okolicznościach wspólnych wyjść po pracy na przysłowiowe piwko bądź imprez firmowych. Kolejny z punktów jaki moim zdaniem nie jest przestrzegany, to ten w którym osoby z rodziny nie mogą razem pracować. Widać, że chłopak z dziewczyną (nie rodzina), mąż z żoną (nie rodzina) możliwe, że fikcyjny rozwód wzięli żeby razem pracować, kuzynostwo (nie rodzina) Jak jest w sklepach w których pracujecie, też takie kwiatki dotyczące kodeksu etyki?

Księgowa

Witajcie to co opisujecie jest straszne.Nie można ludzi zwalniać za podejrzenie czegokolwiek bo wtedy każdego by można było bez powodu wyrzucić z pracy.Ktoś kto pisał takie wypowiedzenie chyba jest strasznym ignorantem i w rękach nie miał kodeksu pracy. Jeśli masz podejrzenie co do pracownika to musisz mieć dowody. W LM tacy właśnie ludzie grzeją stołki to co się dziwić?Połowa ludzi z LM nie powinna pełnić roli kierowników czy koordynatorów o dyrektorach nie wspominając.

Olga

U nas ludzi pozwalniali bez powodu i każdy się odgrażał, że pójdzie do sądu. I co każdy wymiękł i dał sobie spokój z głupim LM. Taka prawda, więc gratuluję wygranej i wytrwałości. Gdyby każdy walczył o swoje a nie chował głowę w piasek to inaczej by się nam pracowało a pracodawca by nie czuł się tak pewnie.

Kto tam pracuje? Zostały osoby w wieku przedemerytalnym, z kredytami ,z zadłużeniem komorniczym i alimentami, reszta odeszła bądź ma zamiar odejść. Przyjmują osoby bez wykształcenia bez kultury i pasji. Wystarczy wejść na sklep i posłuchać o czym mówią między sobą pracownicy, a klienta mają w nosie. Wszystko co przeczytałem wyżej to prawda, do niedawna pracowałem w tej firmie i żałuję, ze wcześniej nie zdecydowałem się na zmianę pracy żyjąc w nadziei, że coś się zmieni. Osobiście polecam tam pracę, ale tylko młodym zaczynającym karierę żeby przetrzymać kilka miesięcy, bo zamiast się rozwijać staniecie w miejscu, rodziny nie utrzymacie za taką pensję, pojawią się schody w komunikacji z najbliższymi . Jeżeli komuś nie przeszkadza, że może dużo stracić , stanąć w miejscu bądź zacząć się cofać polecam tą pracę.

Zielonka

Drodzy pracownicy mam świeże wiadomości. Były pracownik Leroy Merlin Targówek wygrał dziś sprawę o nieuzasadnione wypowiedzenie i otrzyma odpowiednie zadośćuczynienie oraz poprawią treść wypowiedzenia i świadectwa pracy na jego korzyść. Brawo trzeba walczyć o swoje prawa i nie dać sobą pomiatać. Bo to się dzieje w LM to przegięcie

prosto
@Zielonka

Wygrał? Dobrze że wygrał! Tylko dlaczego musiał się procesować? Dlatego, że jest gamoniem - mógł skandal zrobić przy zwalnianiu. Te bałwany z zarządu boją się skandali - szczególnie jak pokazywane są publicznie. Pracownicy (usunięte przez administratora) w gacie i boją się postawić swojemu niedouczonemu kierownikowi, dyrektorowi czy kazetowi. Nawet zwykły dyżurny może nasrać na łeb jednemu z drugim a wszyscy wokół mają mówić "pyszne gówno". To jest problemem tej firmy - ludzie dają sobą pomiatać i brak im jakiejkolwiek asertywności wobec przełożonych. Ta praca nie jest wiele warta i jej utrata nie jest niczym złym - każda inna praca będzie lepsza. Parę razy podejmowane były próby założenia związków zawodowych - ale związkowcy zawsze lądowali na ulicy - bo żaden nie miał na tyle jaj - żeby postawić się miśkom z Targowej. Powołano marionetkową radę pracowniczą - która miała promować nowe pomysły i zajmować się sprawami zatrudnionych ludzi i co? I gówno. W radzie siedzą od lat ci sami ludzie, wpierdalają raz na dwa miesiace trujący obiadek z laptopa w sali Stokrotka czy inna Konwalia i uradzili, żeby koszulki były mniej plastikowe - za to są białe - reprezentacji - z jakiegoś gównotrykotu - śmierdzacego tak, że do pracownika nie da się podejść. A dlaczego? A dlatego, że jełopy nie umieją się w swojej sprawie o coś upomnieć. Takie trochę warzywa - dzieci bładzące we mgle. Ci mądrzejsi dawno dali noge z tej firmy, wielu jeszcze ucieknie - bo to czas i warunki nie te, żeby robić sobie żarty z pracownika. Zatrudnicie sobie kolejny turnus Ukraińców, Czeczenów, uchodźców z Dagestanu i Buriacji i wszyscy będą szczęsliwi. Tyle, że klientów coraz mniej i coraz weselej o was mówią. Alleluja, że ja jestem juz dawno poza tymi śmiesznymi strukturami.

Zielonka
@prosto

Hej nie powiedziałabym, że jest gamoniem gdyż podjął walkę z dyrekcją LM Targówek a nie jak inni udają, że nic się nie dzieje. Wiedział, że wygra bo w wypowiedzeniu mądra Pani napisała takie bzdury, że nawet osoba reprezentująca LM uznała , iż NIE JEST TO NAJLEPIEJ NAPISANE WYPOWIEDZENIE (podejrzenia, przypuszczenia itp)Ale jeśli chodzi o skandal to z tego co się orientuję toczy się sprawa o naruszenie dóbr osobistych gdzie jednym ze świadków będzie ktoś z regionu ;)Tam to będzie wesoło

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Janki

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin