Opinie o Pro Quality GmbH w Moenchengladbach

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro Quality GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro Quality GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Quality GmbH w Moenchengladbach

Powiem jedno. Nigdy to tej nędznej firmy nie pójdę!! Za całe dwa tygodnie pracy wraz z urlopem 9 dniowym dostałem marne 540 €.. (usunięte przez administratora) i nic więcej!!

Szczera

Dla wszystkich zainteresowanych tą pracą powiem jedno: NIE ŁADUJCIE SIĘ W TO (usunięte przez administratora)! Pracowałam w Dietzenbachu na magazynie z alkoholami. Robili z nas klacze rozpłodowe - ciągle więcej, szybciej, więcej, szybciej, a zarobki? 800€ to był Max. Nie płacą za nadgodziny, bo niby są zeit konta, ale jak przychodzi do wypłat z tego konta, to połowa godzin znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Poza tym kadra całkowicie niekompetentna. Koordynatorka uważa się za szefową stulecia, a jest zwykłą, fałszywą manipulantką. Płaci swoim przepisom za wchodzenie w tyłek i ufa im bezgranicznie, dlatego nie macie tam szansy przebicia. Nawet jeśli nie zrobicie nic złego, ale (usunięte przez administratora) coś sobie wymyśli, to i tak będzie, że Wasza wina, bo szanowna szefowa nie słucha nikogo innego i nie próbuje dowiedzieć się, jak było naprawdę. Warunki mieszkaniowe nie byłyby takie złe, ale 250€ za łóżko to chyba trochę przesada. Dodatkowo zakaz zamykania pokoi na klucz, żeby deweloper czy ktokolwiek inny mógł przyjść pod waszą nieobecność i plądrować mieszkanie. Zero prywatności, zero życia poza pracą, bo z domu wyjeżdża się o 5.30 a wraca o 18. Jedynym plusem, jaki z tej pracy wyniosłam, są poznani ludzie. Minusów natomiast nie jestem w stanie zliczyć. Nie polecam nikomu. Chyba, że ktoś chce dorobić się do końca życia schorzeń kręgosłupa i nerwicy.

@Szczera

calkowicie sie z tym zgadzam stanowczo odradzam prace w tej firmie przemial ludzi straszny pracuja po pare dni i odchodza kiedys mielismy obozy koncentracyjne teraz mamy firme Proquality GmbH Dietzenbach i to tyle w temacie

TA KTORA NIE DA SOBA POMIATAC
@Szczera

JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU!!! ZGADAZAM SIE Z WPISEM KOLEZANKI. PO OTRZYMANIU PSEUDO SMIESZNYCH ANEKSOW UMOWY NA CZAS NIEOKRESLONY DZIS POL FIRMY ZOSTALO WYRZUCONE NA ULICE!!!! NA SAME SWIETA!!!! PRACOWNICY Z ANEKSAMI KTORYMI (usunięte przez administratora) MOZNA WYTRZEC DZIS SIEDZA I ZASTANAWIAJA SIE CO DALEJ!!! BO WIELMOZNE PREZESOSTWO ROZKLADA RECE I NIE MA WYTLUMACZENIA!!! DLA PRACOWNIKOW KTORZY PRACUJA OD POCZATKU!!! ZAS NOWICJUSZE 3 TYGODNIE PRACUOWALI OSTATNIE I TYDZIEN KRANKU A POD NIEMCA SIE DOSTALI!!! A STARZY ZOSTALI WYRZUCENI NA PASTWE LOSU W ZIME NA SWIETA I OSZUKANI NA PENSJE I ROB POLACZKU CO CHCESZ!!!! JA Z PODNIESIONA GLOWA SIE PODDAM!!! ZNAM SWOJE PRAWA I NIE ZAMIERZAM LIZAC ZA PRZEPROSZENIEM DUUUUP ABYM MOGLA Z PODKULONYM OGONEM WROCIC JAKO PAZIU I SIE PLASZCZYC PRZED BANDA GOWNIARZY SIEDZACYCH W BIURZE I BEZMYSLNYM SZEFOSTWEM!!! SA ADWOKACI CHWALA BOGU KOCHANEMU KTORZY TAKIMI PASORZYTAMI SIE ZAJMA!!!!!

@Szczera

lager 507 w Dietzenbachu powinien miec przedewszystkim inna obsade biurowa.... rzadzi tam glownie maloletnie towarzystwo ktore nawet nie zjadlo zebow przy pracy fizycznej przy komisjonowaniu. popracowali co niektorzy po 3 lata i wielce znawcy. aaa na maszyny i dzien dnia od pon do soboty od 6.30 do 17.30 lub od 5.00 do nie skonczonosci! za 636 euro!!! przy valym cait koncie!!! zdanie by zmienili o 360 stopni! i docenili czlowieka ... wprowadzili druga zmiane ha ha ha teraz bedzie 24h na dobe :D bo polowe dobrych ludzi z dnia na dzien bez podstawnie wyrzucili. :P z wpisem u gory zgadzam sie rownierz wystapilam o mecenasa ktory rozpoczal w dniu dzisiejszym sprawe dotyczaca rezygnacji z mojej osoby po 11 miesiacach rzetelnej pracy nawet... nie dali miesiecznego wypowiedzenia :) ale... na PRO QUALITY swiat sie nie konczy :D kto sie smieje ten sie smieje ostatni.

PS SARA

nie ma nic tak jak ktos dopisal wyplaty rzeczywiscie oscyluja miedzy 1000 a 700E miesiecznie Netto Niech Ktos nie popiera Firmy tylko dlatego ze w niej pracuje a mobbing jest stosowany w tej Firmie przez osobe ktora nie powinna miec miana czlowieka KADRA Niemiecka jest calkiem w porzadku natomiast jedna osoba oddelegowana z Polski nienadajaca sie w Kraju do jakiejkolwiek pracy robi kariere za granica Firma PRO QUALITY jest jak tysiace innych na Rynku Pracy lecz wszystko zalezy od osob ktore w niej wewnetrznie kieruja Firma przez jedna czarna owce zatrudniajac ja nadal aby kierowala polskim zespolem traci coraz to pozyskanych pracownikow a przez to wypracowana przez lata opinie na ktorej mysle ze nadal jej zalezy Slowa te kieruje przede wszyskim do Najwyzszych Wladz FIRMY PRO QUALITY aby powaznie zajela sie polskim mlodym czlowiekiem ktory niestety jest tylko wypromowanym kierownikiem trzymajacym zebami i nogami polecone stanowisko

Ktoś

Brak słów co tutaj ludzie wypisują totalne bzdury i w dodatku błędy ortograficzne robią

Aplikowałeś do firmy Pro Quality GmbH? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Ktoś

Bardzo dobra firma proquality pracować trzeba wszędzie ale jak komuś się robić nie chce to potem takie bzdury wypisują zarobki okej 1000euro po odciągnięciu mieszkania warunki mieszkaniowe okej polecam wszedzie trzeba robić czy Niemcy czy Polska a i wypłaty zawsze przed czasem a wogule żadnego mobbingu psychicznego nie ma mobbing to jest netto hodenhagen i kaufland mockmuhl

Zawiedziona

Zlodzieje!!! Trzeba zapiepszac ale bez przesady, ze stoja z zegarkiem w reku nad toba. Poprostu jest kosmiczna norma a wyplata 700 euro. UWAGA ZA MSC PRZEPRACOWANY ZAROBISZ 700 EURO NA REKE, PO ODliczeniu 250euro za mieszkanie i UWAGa potracaja 150 euro dlaDAWIDA zarzadcy hotelu za pomoc. Oczywiscie Dawid nie powiadamia nas o tym ze on otwierajac nam kata i meldujac nas , ma za nas 150 euro ,przy wyplacie pobieraja z naszego kata. Powinien nas poinformowac czy za takie pieniadze potrzebujemy jego pomocy. Wrecz klamie ze nic nie placimy mu MY , tylko firma. Jasne ale z naszego konta. W j. Angielskim samemu mozna wszystko zalatwic. Takze 400euro jestem w plecy. Nie polecam nikomu tej pracy . Na hotelu na srodkowym pietrze mieszkaja wredne ludzie.( starzy pracownicy) ktorzy uwazaja ze tam rzadza. Robia co chca i chodza podczas twojej nie obecnosci po twoim mieszkaniu. To tyle na temat tej firmy proQuality i hotelu

on

pracowałem przy napojach i nie polecam tej pracy nikomu. Cały guzik wypłaty ( około 700 E dosłownie siedemset ) na miesiąc, Tyle wyjdzie po potrąceniu 250 E za paskudny pokoik z obcymi ludźmi na spółkę. Poza tym dojazd około 40 km. do pracy. W domku jest klika która myśli, że będzie żądziła wszystkimi i wszystkim. Nie wspominając bardzo ciężkiej pracy, Stanowczo ODRADZAM tę firmę.

on

Myślisz? 700E na miesiąc

Życzliwa

Nie polecam pracy w Proquality przy napojach w Calvorde. To wyzysk na człowieku. Normy które tam są to jakiś zart. Musisz cały dzien zapier*alać zeby zrobic norme, a i tak usłyszysz ze norma nie wystarczy i wyrzucają Cię z pracy. Kierowniczek, który mysli ze wszystko mu wolno i stosuje mobbing na ludziach, nie ma rozmów w pracy, nie ma chwili odpoczynku. Stoi nad Tobą jak układasz palete i się śmieje w twarz. Kokosów tam tez nie zarobicie. Każą przychodzic w kazde swieto do pracy. Firma która nie umie docenić pracownika, od którego się tylko wymaga i wymaga. Praca ciężko, 8 godzin podnosisz ciężkie zgrzewki, aby sobie kręgosłup zniszczycie, szkoda zdrowia za takie pieniądze!

nieznajomy

Ludzie szkoda gadać! Praca przy napojach... Praca dla kobiet ciężka, ale to jakoś ujdzie. Najgorsze w tym wszystkim jest sam "kierownik" od siedmiu boleści! Gówniarz,który myśli ,że jak złapał ciepłą posadkę wszystko mu wolno... Zero organizacji! Przyjeżdżasz 800km z Polski do pracy odzieży roboczej nie dostajesz dopiero po 3dniach próbnych gdy się sprawdzisz (nadasz do pracy ) podpisujesz umowy i papiery że dostałeś ubranie mimo iż go nie masz . A jak nie załatwisz sam sobie no. Butów to do pracy nie masz po co iść. Kiero za dychę jedni wchodzą w du*** i mają lepiej niż inni ,jedni dostają urlop drudzy nie,jedni noszą odzież roboczą drudzy chodzą sobie ubrani jak chcą. Jak nie będziesz wchodził kierownikowi w dupe i nie wypijesz z nim flaszki to nie licz na luxusy.

Filip

Praca bardzo cieżka wszystko odliczane co do sekundy mieszkanie 250 za rudere zarobki 700 e nie licz na więcej premi niema za wysokie normy

Filip

Daro
@Filip

700 na tydzień?

Klarka

też mamy z chłopakiem ofertę pracy przy komisjonaniu kwiatów w firmie Pana Nicolasa Grote. Ktoś wie coś na temat tego Pana?

Matt92

Ptacowal ktos przy komisjonowaniu kwiatow? Jak warunki jak praca moze ktos cos napisac?

Niezdecydowany

Witam czy coś może się zmieniło twej firmie na lepsze czy dalej jest jak za komuny....?

Tytan

Dawno nikt nic nie pisał Coś się zmieniło?

mariusz

przecież to jakieś nieludzkie waunki pracy tam panuja, jak kots moze stac nad toba z zegarkiem w reku i liczyć w ile czasu załądujesz palete, ludzi ezrobcie cos z tym, czasy niewolnicta dawno mamy za soba, to sa ludzie rzede wszystkim a nie roboty! skandal!

Marta i Dawid

Witam , pracowałam z chłopakiem w firmie Pro Quality miesiąc , przy pakowaniu napoi w Calvorde , mieszkaliśmy 40 km od zakładu pracy w Helmstedt , jak się okazało praca cięzka dla kobiet, a co najważniejsze słabe zarobki . pracodawca zaoferował nam " pokój dla par " z łóżkiem dwupiętrowym . Po prostu kpina . Spaliśmy na materacu na ziemi , woda w łazience co rusz była zimna , jedna lodówka na 7 osób , klucze do pokoju musieliśmy sami wyrobić i nikt nam pieniędzy nie oddał , wejściowe też . Cyrk na kółkach . Oszukali nas na 700 Euro , poodciągali pieniądze za jakieś bzdury . Łóżko , materac , szafę . Do pakowania karmy też mieliśmy propozycję . To (usunięte przez administratora) Nie życzę nikomu , żeby tam trafił , a kierownik hotelu , 24 letni gówniarz jest frajerem , konfidentem . Nie wierzcie im .

Gosc

I jak kolego. Podpisales umowe? Pracujesz moze przaz ta firme? Prosze podziel sie opinia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Quality GmbH - Moenchengladbach

• Jak się pracuje w Pro Quality GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Quality GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Quality GmbH?

Pro Quality GmbH
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.

Pro Quality GmbH