Opinie o Pro Quality GmbH w Moenchengladbach

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro Quality GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro Quality GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Quality GmbH w Moenchengladbach

Planuję wyjazd za granicę i poszukuję pracy. Czytam tutaj komentarze, aby się zapoznać z tą firmą. Widzę, że są tutaj możliwe nadgodziny. Czy płacą za nie jakoś lepiej? Jeśli chodzi o premię, to za co można ją dostać? bo widzę, że raz się dostaje, raz nie... ale jakie są wytyczne? :D dajcie znać

Mloda Nowy wpis

Lepiej nie jedź a napewno nie przez tą agencję . W sezonie robisz na dwie zmiany i to do 21/22 , przychodzi styczeń i cię zwalniają bez powodu i z minuty na minutę .

@Mloda

To w jakich godzinach są te zmiany? Każda z nich trwa do tej 21/22? Dobrze zrozumiałam? Po ile godzin się tutaj pracuje? Czym spowodowane są te zwolnienia? Nie da się liczyć na jakąś stabilną umowę przez tą agencję?

Czy w Pro Quality GmbH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Pro Quality GmbH?

Pracownica

Tak, nadgodziny są naliczane każdego dnia. Wszystkie idą na Zeitkonto.

Czym w Pro Quality GmbH zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

PQ

Zachęcają? Dodatki? Jakiś żart. Premię albo dostaniesz albo nie. Prezes jeszcze nigdy niczym nie zachęcił pracowników. Ciągłe, czepianie się pracowników, szukanie powodu do zaczepki o byle co. To jest osoba której sprawia satysfakcję poniżanie człowieka.

Bylykierownik
@PQ

Zgadzam się, (usunięte przez administratora)w tej firmie stosowany przez tego (usunięte przez administratora)prezesa to standardy w Lubsku.(usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Pro Quality GmbH? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Dawid

Jeśli ktoś nie pracował w Niemczech jest pierwszy raz nie kojarzy gdzie i co się załatwia to zostajesz na pastwę losu Pomoc opiekuna / koordynatora Czegoś takiego niem ma , nikt nie przestawi jak to wyglada na niemieckich warunkach klasy podatkowe i tak dalej Sprawy związane z meldunkiem i tym podobne to już nasze zmartwienie Można się prosić jedna osoba odsyła do drugiej druga do trzeciej i tak to wyglada Wynagrodzenie i koszty zakwaterowanie to już całkiem inna bajka a raczej horror Maksymalne wynagrodzenie 1000€-1100 Jeśli ma się wszystkie dokumentu 1 klasę podatkowa i jest się na własnym mieszkanie A jeśli nie macie kompletu dokumentów I jesteście na firmowym zakwaterowani To wyglada następująca 6 klasa podatkowa 445-600€ na czystko Bo koszt zakwaterowanie to 450€ od osoby za pokój w hotelu robotniczym

Czy pracodawca Pro Quality GmbH motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Beneventos

Tak motywuje w bardzo przyjazny sposób, przychodzi na 2 zmianie w piątek i nakazuje przyjść w sobotę na rano inaczej w poniedziałek słyszysz "Wypad z firmy bo ochroniarza wezwę" POLECAM

Rolnik

Tak motywuje wrzaskiem upokarzaniem wyzywaniem

Dawid

Hej :) czy grafik jest w firmie stały ?

Rolnik
@Dawid

Niestety nie

Asia

Można liczyć tylko na umowę zlecenie?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pro Quality GmbH? Chętnie zatrudniają?

Malykier

Tak. Zatrudniają na umowę zlecenie. Nie zrobisz normy potrącają 30 %. Chodzi o Pro quality Lubsko.

Bylykierownik Lubsko
@Malykier

Odradzam wszystkim którzy chcą nawiązać współpracę z tą firmą. Z prezesem tej firmy nie da się żyć w zgodzie . Ciągle pretensje , wykańczanie psychiczne raz po razie wszystkich pracowników na szczeblach administracji. Przeciwstawienie się grozi zwolnieniem z pracy . Jestem na to najlepszym przykładem. Nie pozdrawiam panie Bogdanie.

Wiktor

@ania a jaka stawka na malarza ?

Witam serdecznie mam pytanie mąż ma jechać jako malarz do firmy W Niemczech Optime Pro Gmbh ma mieć spanie darmowe i 1700 eu wypłaty miesięcznie czy może ktoś był proszę o opinie

Robert
@Ania

Kiedy dokładnie Twój mąż wyjeżdża do pracy za pośrednictwem firmy Pro Quality GmbH? Chciałbym wiedzieć również, w jaki sposób w ogóle znalazł tę pracę. Bardzo mnie to ciekawi.

Dawny pracownik

Praca w porządku o ile ona jest... W ciągu miesiąca chodzi się około 10 dni do pracy. Na wypłatach wychodzi się około 900 e za 151 h. Warunki mieszkaniowe masakra 250 e za pokój. Wspólna łazienka toaleta i kuchnia na około 10 osób. Do pracy trzeba dojeżdżać 40 km fakt że zwracają cześć ale co to jest 15 centów za km w jedną stronę bo w drugą nic nie zwracają

@Dawny pracownik

Na czym polegała Twoja praca w Pro Quality GmbH? Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej na ten temat. 10 dni pracy w miesiącu to rzeczywiście niewiele, a na jaką umowę byłeś zatrudniony?

Dawny pracownik
@Marta

Umowa na warunkach niemieckich. Normalna umowa nie żadna umowa zlecenie czy też o dzieło

mateusz

pracował ktoś w calvorde na magazynie z napojami jako operator wozka widłowego moze cos napisac o tej pracy tam przez ta firme ? czy lipa

Absolutnie nie polecam pracy za pośrednictwem tej firmy (u mnie akurat miejsce Grunsfeld). Praca dla niewolników. Wykorzystują pracowników cały czas. Warunki mieszkaniowe jakie oferują to jakaś kpina. Za pokój dzielony z kimś odejmują ci 250€ z wypłaty. Ludzie obgadują każdego nawzajem. Główny kierownik Daniel zachowuje się jak 16 letnie dziecko, przychodząc do pracy zaczyna wszystkich wyzywać, przeklinać i poniżać. Dorosły facet uważa ze poniżanie innych jest zabawne. O tym, że musisz zostać dłużej w pracy dowiadujesz się w tym samym dniu wiec nie ma mowy o tym, że sobie coś zaplanujesz po pracy. (usunięte przez administratora) niesamowity, w ciągu jednej zmiany kilkukrotnie zmieniany towar, przez to tracisz mnóstwo czasu i nie wyrabiasz normy, którą ci ustalili. Jeśli nie wyrobisz normy to odejmują ci z wypłaty! Odradzam każdemu!! W rezultacie po odjęciu kosztów zarabiasz 700€ miesięcznie. Kpina.

zecer

@R czy otrzymamy więcej informacji do tego co zostało napisane?

R

Dno totalne!!!! Radzę omijać szerokim łukiem

Wiem, że to dobra firma i mam pytanie czy prowadzą rekrutację aktualnie?

Anita

Bardzo przydatne są opinie pracowników. Często piszą tylko ludzie niezadowoleni ale tu robicie fajna robotę

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Pro Quality Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

Pawel

Witam, pracowalem w firmie PQ ponad rok i bylem zadowolony. Poczatki byly ciezkie ale jak wszedzie,nie uwazam zeby byli oszustami. Tak jak w kazdej pracy trzeba pracowac. Pan ktory ponizej napisal ze za dwa tygodnie pracy zarobil 540 euro z 9 dniowym urlopem, cos tu sie nie zgadza...kto otrzymuje za dwa tygodnie pracy 9 dni urlopu ??

Mala

Hej, ja pracowalam przez firme ProQuality. Jak dla mnie wszystko bylo dobrze, wyplata zawsze sie zgadzala, zawsze na czas, wiec czego tu chciec wiecej. Teraz pracuje bezposrednio u klienta, przejeli mnie po ponad roku jak pracowalam przez ProQuality. Wiec nie moge nic zlego powiedziec, dostalam dzieki nim i swojej pracy swoja szanse.

Wojtek

Czy jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać?

MM
@Wojtek

Tak, jestem pewna w stu procentach.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Quality GmbH - Moenchengladbach

• Jak się pracuje w Pro Quality GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Quality GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Quality GmbH?

Pro Quality GmbH
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.

Pro Quality GmbH