Opinie o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

romek

Idzie wyrobić. Bywało gorzej.

teofor
@romek

Pracowałem tam przez kilka miesięcy Znalazłem troche lepiej platna robotę. Ale nie narzekale jak tam byłem. Ogólnie spoko.

bułka

Kobra to pikuś w porównaniu z kierownikiem transportu. Ten typ to dopiero szaleje. Wyglada jak pół samuraja i wiecznie się wydziera. Lepiej go unikać nikt go nie lubi. Inni kierownicy są git.

leopard

Moj szwagier tam pracuje i bardzo sobie chwali. Miał mi tez zalatwic robote na koparce ale na razie nie ma miejsc. Poczekam do wiosny i znowu spróbuje. Jak sie na tobie poznają to zarobki sa ok.

kurek

wczoraj byłem na kebabie

Kierowca b

dużo obiecują podwyżki awanse płaca przyzwoita na umowie dostajesz co innego już na dzień dobry Cię oszukają ogólnie wygląda to jak roboty interwencyjne teraz otwierają bazę w Sulechowie i startują do przetargu w Międzyrzeczu,znów naobiecują ludziom miodu

standard,co potrafisz?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
tedi

Oszalalem jak dali mi do roboty na stan łopatę fiskarsa i buty beta. Szok. Ciuchy na lato ciuchy na zime okulary rękawice nauszniki. Pierwszy raz zobaczylem ze firma dba o pracownika. Kiedys na budowie w innej firmie wygladalem jak łapciuch i musialem z domu przynosic narzedzia. Polecam ta firme.

felek

Wcale nie jest tak dobrze, nie pozawlają się spuźniać, w każdy roboczy dzień musisz stawić się w robocie no i trzeba zafindalać nie ma luzu. Tylko pewnawypłata co miesiąc trzyma nie tu.

aleksandra

Mój mąż pracuje w tej firmie i jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Po wielu latach pracy w różnych zakładach i u prywaciarzy w końcu trafił do porządnej firmy. Z racji wcześniej nabytego doświadczenia dostał uczciwe warunki pracy. Dodatkowe premie zasilaja domową kasę. Wszystko placone w terminie z nadgodzinami. Poprzednio wiecznie byly z tym problemy i krucho bylo z kasą. Teraz jest inaczej. Chciałabym żeby utrzymał się w tym zzakładzie jak najdłużej.

wieśmak

jest ok

wafel

Nie jest źle idzie wyrobić ale trzeba się starać.

piotrek

Uwarzajcie na kierownika pawła "kobrę". Chodzi i wszystkim gada że jest w tej firmie najwarzniejszy i ze nikt mu nie podskoczy. a naprawde na niczym sie nie zna i tylko łazi po to zeby sie czepiac. bez niego robota lepiej by szła. Inni kierownicy sa w porządku. Jak zabiorą mnie od niego to może zacznie mi się w tej firmie podobać.

pingwin

Jak dla mnie maldrobud to firma jak każda inna. Nie postoisz ale za to co miesiąc nie martwisz się o wypłatę.

wafel

Jak sie tam zatrudnisz to zobaczysz plusy kiedy bedziesz uczciwie zasuwał. Ja na wszystko miałem zlew i zaraz to wyczajali. Dlatego tak mnie to wkurzalo. To nie miejsce dla ślizgaczy. Pracusie powodzenia w maldrobudzie.

piksel

Mi tam wszystko pasi. Kierownictwo jest spoko jak się nie fisiuje. Wypłata może niedurza ale na poczontek może być. Pewna kasa co miesiąc i normalna umowa o pracę to się dla mnie liczy.

waldemar

Popieram pracuje w tej firmie piąty rok i nie nażekam. Na początku nie było rużowo po kilku podwyżkach jest ok. Nie jest lekko ale jak robisz swoje to nikt sie ciebie nie czepia. Mi sie podoba że ciągle robimy coś innego bo nie ma nudy. Kiedys pracowałem na taśmie i wiem że to nie dla mnie.

wiesiek

to takie typowe, wpisy robią zgorzkniali ludzie, którzy pewnie bez szkoły i fachu chcą się nie narobić i dobrze zarobić. W dzisiejszych czasach w Polsce to niemożliwe. Maldrobud to porządna firma w której dobrzy specjaliści nie narzekają.

jozek

Maldrobud firma jak większość co innego obiecują a co innego się robi czyszczenie rowów odpływowy montaż barier śmieci opryski tak pracuje się w patrolu za grosze nie dajcie się nabrać na podwyżki po okresie próbnym bo to tylko p.Sito tak obiecuję . trzęsą się za kkażdą złotówka ludzie pracują po kilka dni w tej firmie i uciekają

tu-MAN

Kierownik Wolski??.... Taaaaa

stando

zubi wiem że polecą szeregowi robole,bo sam byłem tego swiadkiem jak wielki kierownik wolski zwolnił jednego,a ja sam odeszłem odrazu powiedzialem że nie bede robolem za 1300zł za m-c maj-205 godzin pracy żenada ,więc jesli ktoś bedzie chętny tam isc do pracy odradzam nie warto ,pozdrawiam

stando

zgadzam sie co napisal rafi,kołchoz ,p.sito mowil na rozmowie co inego a na umowie co inego 9zl bruto zarazem jest tam,P WOLSKI KTORY NIEMA POJECIA O PRACY A PRACOWNIKA TRAKTUJE JAK SMIECIA a jesli sie odezwiesz,poprosisz o cos zaczyna cie straszyc upomnieniami lub naganom dziwie sie że prezes firmy nic nie robi w tym kierunku żeby ludzie z ochota pracowali i przychodzili do niej ,dopoki bedzie tam p.wolski i jego kompan p.sito ludzie beda uciekac,wiec panie prezesie zrób pann porządek ,pozdrawiam

rafi

do koszenia traw po 11 godz w pracy za 1200 zł,taka porządna firma Maldrobud.Robisz wszystko co ci karzą nie masz jasno określonych obowiązków więc jesteś kosiarzem,śmieciarzem,czyścisz studzienki,odpływy,pielisz ich teren ogólnie jeleń od czarnej roboty.Nie wierzcie w to co na rozmowach kwalifikacyjnych opowiada P.Sito bo to bujdy,chłopaki od początku pracują bez podwyżki ,to widocznie stała bajka.Unikajcie tego kołchozu ludzie dobrze robią ,że pracują po 2-3 dni i uciekają

Zostaw merytoryczną opinię o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. - Myślibórz

• Jak się pracuje w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.