Opinie o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

rstaweq

Popieram pozytywy. Wszędzie znajdzie się ktoś niezadowolony ale to normalne w robocie. Na wakacjach w pięciogwiazdkowym hotelu na Malediwach też nie wszyscy będą Wniebowzięci. Maldrobud to dobry pracodawca, widzę na forum że inni koledzy w większości myślą podobnie.

stefano

Ja tam robie na łopacie i nie ma problemu, z nadgodzinami i premią mam na rękę trzy tysie.Brygadziści mają sporo więcej i jeszcze premia roczna. Pracuję od 15 lat i nie myślę o zmianie firmy. Każdy niech patrzy na siebie bo trzeba zafindalać zresztą u każdego prywaciaża tak jest. Komuna dawno się skończyła.

matuśiek

Zapraszam do Sulechowa za 1700zl netto ciężkiej orki po 10 godz dziennie...

trezor
@matuśiek

Pracuję w Maldrobudzie na dźwigu od kilku dobrych lat i jestem bardzo zadowolony. Mam stawkę 23 zł na godzinę, miesięczną premię uznaniową i roczną trzynastkę. Firma robi podwyżki praktycznie co roku. Nigdzie nie znajdę takich warunków a zaczynałem na łopacie za 8 zł. Tutaj nie ma równej stawki dla wszystkich tylko wedle zasług. Ci niezadowoleni na forum to drobne pijaczki i lenie, którym nie chce się pracować i nic konkretnego nie mają do zaoferowania od siebie. Tak jak ktoś wcześniej napisał - jak jesteś tego wart to kierownictwo w maldrobudzie do zobaczy i doceni, dostaniesz poważną maszynę i dobre warunki płacowe. Ogólnie polecam

franek

Nie jest to prawdziwe do końca. nie zawsze szef zobaczy że się starasz i nie da ci kasy sprawiedliwie. W maldrobudzie chociaż sa premie za miesiac i za rok. to i tak dużo bo wcześniej w robocie tak nie miałem. Wiadomo mogli by więcej płacic ale i tak wiem że w innych firmach nie jest lepiej. Wszędzie to samo.

Kierowca b

dużo obiecują podwyżki awanse płaca przyzwoita na umowie dostajesz co innego już na dzień dobry Cię oszukają ogólnie wygląda to jak roboty interwencyjne teraz otwierają bazę w Sulechowie i startują do przetargu w Międzyrzeczu,znów naobiecują ludziom miodu

standard,co potrafisz?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dagmara

Maldrobud to porządna firma, która dba o swoich pracowników. Znajomy tam pracuje i sobie chwali. Zresztą inne opinie też to potwierdzają.

Gwidon

Masz rację Antok. Ludziom niskiego pokroju wszędzie jest źle i wszystko im przeszkadza. Im się wydaje, że sytuacja w jakiej się znajdują zależy jedynie od ich przełożonych. Nie są w stanie zrozumieć, że poziom ich życia to przede wszystkim ich wybór, który jest adekwatny do poziomu jaki sobą reprezentują. Każdy człowiek otrzymuje od życia to na co zasługuje swoją postawą i swoimi czynami. Pozdrawiam czytelników :), Malkontenci głową w górę!

julek

Bredzisz kolego jak dziecko

czesław

Popieram tutaj dobrze jest pracować. Maldrobud jest wporzadku.

felrk

Polecam prace w Maldrobudzie. Ja jestem zadowolony i moi kumple też. Wiosną zawsze są nowe przyjęcia do pracy bo firma rozkręca nowe budowy. Bez obaw można się zgłaszać.

pacjent

Koparka to moja pasja, kopię i czuję że zmieniam świat, tu i teraz z ogromną mocą. Im głębsza dziura tym lepiej. Dlatego tak bardzo lubię tutaj pracować. Wszystkim polecam.

lllllllaaaasssss

Mi bardzo odpowiada praca tutaj. Mogło być lepiej ale jest nienajgorzej. Ciężko rano wstaje się do roboty a po za tym jest wporzadku.

smar

ok!

traktor

trolo-lol ma rację! nie ma sensu pracować na starym sprzęcie, ja zawsze zmieniam firmę jak koparka na której pracuję jest starsza niż rok. To normalne. Trzeba być naiwniakiem, żeby robić na dwuletnim szrocie!

mamrot
@traktor

Co ma kierowca do koparki??? Chlopakowi chodzi pewnie o samochody i ciezarowki.. a te sa rozne na "nowszych" jezdza stazy wyjadacze mlodemu nie dadza nic lepszego niz stary LT :)

tygrys
@traktor

Ty pewno nic na tej koparce nie potrafisz i dlatego ciągle zmieniasz he he. widziałem takich operatorów chcą 20 a są warci 2

trolo-lol

Pracuje dlugo wiec mam cos do powiedzenia. kasa sie zgadza-czasami hehe 10-tego wyplata zawsze jest a ze firma ma swoja polityke to druga sprawa. prywatna firma wiec koszty tnia jak moga i na czym moga nie zastanawiajac sie ze chytry dwa razy traci. ale skoro ich stac. Jestesm kierowca czekam na premie roczna-jezeli bedzie i sie zwalniam. czas zaczac prawdziwa prace kierowcy na nowszym sprzecie. Pozdrawiam

wacława

Polecam wszystkim pracę w maldrobud. Solidna i silna firma jest perłą Myśliborza i całego regionu. Pracownicy są dobrze traktowani zgodnie z kodeksem pracy w sposób dający możliwość rozwoju zawodowego. Oczywiście nie wszyscy to rozumieją lecz ludzie na poziomie potrafią korzystać z możliwości jakie daje praca w maldrobud.

swir

Maldrobud jest spoko

sekret

Mnie się podoba. Zostaje co najmniej do emerytury a może pohasam tutaj jeszcze dłużej.

bazyl

ja sie nie pokusze, moze poźniej

fred

Polecam Maldrobud.

Teresa

Przypadkiem zajrzałam na tą stronę. Nie spodziewałam się tak dobrej opinii wśród pracowników maldrobud. Z reguły Polacy to malkontenci, a tutaj jest dużo pozytywów. Ja także popieram zdanie tych zadowolonych. Wiele słyszałam o tej firmie, ma bardzo dobrą renomę i jest ogólnie znana i szanowana. Oby więcej takich polskich firm.

Zostaw merytoryczną opinię o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. - Myślibórz

• Jak się pracuje w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.