Opinie o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

piotr

Ja tu jestem od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Konkretna ekipa i spoko zasady. Nie ma czego sie obawiać

aaa

Mi na początku też było ciężko. Przyzwyczaiłem się dostałem dwa razy podwyżkę i nie nazekam. Jak widzę maruderow którzy przychodzą bez pojęcia o robocie i na wszystko narzekają to pusty śmiech mnie ogarnia.

loro

Właśnie od nie dawna pracuje u konkurencji. Powiem krótko niebo a ziemia. Nawet nie ma co poruwnywac

loro

O ile 50 gr? Widzę ze pracownicy biurowi ciężko pracują nad wyglądem firmy

Kierowca b

dużo obiecują podwyżki awanse płaca przyzwoita na umowie dostajesz co innego już na dzień dobry Cię oszukają ogólnie wygląda to jak roboty interwencyjne teraz otwierają bazę w Sulechowie i startują do przetargu w Międzyrzeczu,znów naobiecują ludziom miodu

standard,co potrafisz?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
staszek

Ja też jestem zadowolony z tej pracy. Nie ma kokosów ale źle tez nie jest. Czekam na podwyżkę w tym roku. Rok temu też miałem podwyżkę.

guma

Mi tam ogólnie pasi. Robie swoje i nikt się nie czepia. Oby tak dalej

steryd

Ja też się zdziwiłem, że kazali mi pracować! Do czego to doszło zeby w pracy trzeba było robić, przecierz to obłęd! Zrezygnowałem i szukam roboty u jakiegoś frajera w której sobie posiedze i dobrze zarobie. Dla mnie też w pracy liczy sie relaks a nie słuchanie jakiś głupich poleceń.

juras

Obwod w Sulechowie to dramat. Jedyne motto firmy to koszty,koszty i jeszcze raz koszty

lolo

jak wezmiesz z 1400zl za okolo 190 godzin(wiecej lub mniej) to bedziesz wniebowziety

Wachos
@lolo

Sulechów to tragedia. Jeśli nie będziesz biegał wkoło kierowniczka i nie bedziesz kłaniam mu się do pasa to jesteś zwykłym debilem. Tak traktowani są ludzie na tym odcinku . Kierownik to Bóg a ludzie którzy robią swoją robote a nie liżą

mysliciel

A jak wyglada praca przy patrolowaniu drogi s3 ? Mam na mysli zarobki. Może ktoś coś napisać ?

momo
@mysliciel

Pojecie takie jak patrolowanie nie istnieje w tej firmie. Jest tylko na papierze.Jestes doslownie od wszystkiego i do wszystkiego

Kwp
@momo

Zapraszam do wojska zamiast tyrac u typa co wozi sie na waszym garnie sklasa.na start jako szer 2500 plus mieszkaniowka 900zl w sznie.sluzby dodatkowo mundurowka 13stka na urlop 1000na osobe.niech zaczna pseudoprzedsiebiorcy placic normalnie.koles w niemzech na walcu na starcie 18eur za godz a tam mniej zarabiaja firmy na drogach.frajer oplaca troli propsujacych tutaj i liczy na niewolnikow za jalomuzne. Zdrowego rozsadku zycze!

walec

Jestem w tej firmie od niedawna i w sumie to nie narzekam. Robić trzeba i już.

molo

Jak lubisz ciężka prace za najniższą krajowa to się nie zastanawiaj

@molo

Oczywiście, że polecam maldrobud. Pracuję od kilku lat w oddziale Myśliborskim i myślę tutaj jest ok. Pracowałem w kilku firmach i tutaj jest najlepiej. Nie jest to miejsce dla leni i kombinatorów ale jak ktoś ma głowę na karku i chce mu się pracować to nie będzie narzekał. Molo, która firma wg Ciebie zatrudni niewykwalifikowanego robotnika na okresie próbnym za wysoką stawkę? Najpierw muszą cię poznać, żeby wiedzieć na co cię stać i ostatecznie jaką robotę dostaniesz i ile zarobisz. Koleś został brygadzistą i oprócz podwyżki, premii dostaje 4 stówki ekstra co miesiąc. W całym maldrobudzie pracuje gdzieś 400 osób a firma istnieje od 30 lat. Gdyby byli nieuczciwi to na pewno tak dobrze by im nie szło.

Pracownik 1

Kolego o nicku (pracownik) z tego co napisałeś to wynika, że polecasz Maldrobud??? Jestem ciekawy ponieważ chcę spróbować w Maldrobudzie o słyszałem wiele dobrych opinii i dużo dobrego o tej firmie

W Sulechowie prowadzony jest nabór na pracownika grupy roboczej z kat. B. Oferowana jest praca fizyczna przy utrzymaniu drogi S3 za 10 zł brutto na godzinę na okresie próbnym. Umowa o pracę na czas określony,płatne nadgodziny i premia uznaniowa. Warunki proste i przejrzyste dla chętnych o niewygórowanych kwalifikacjach. W tym segmencie na polskim rynku pracy nie można oczekiwać wysokich zarobków na starcie w jakiejkolwiek firmie. Ambitni i wykształceni bezrobotni powinni swoje zainteresowanie kierować w stronę spółek z branży np. IT i niech nie tracą swego czasu na zainteresowanie pracą robotnika drogowego w Maldrobud. Ci, którzy nie boją się pracy fizycznej oraz doceniają stabilnego i uczciwego pracodawcę z pewnością się nie zawiodą.

total

Bieda z nędza. W sulechowie na sile pchają z urzędu pracy

przejazdem

Chlory i patologia w tej firmie. Przejeżdzając drogą z ich maszyny na przednią szybę dostałem sporym odłamkiem korzenia . Próbowali wmówić mi ciemnote . Ich szczęscie ze sie spieszyłem bo wszyscy dmuchaliby w balonik.

Oreo

Biedna firma... tylu dyrektorów, kierowników, prezes a nie ma komu podpisać premii?? I co teraz będziemy odrabiać ta roczna premie tak...??

zefir

Maldrobud ok

wasyl

Niestety nie przyjmują już do pracy. Spróbuję na wiosnę.

czarek

Dla mnie spoko

Zostaw merytoryczną opinię o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. - Myślibórz

• Jak się pracuje w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.