Opinie o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. w Myślibórz

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. na Kierowca? 7 maja ogłoszenie na Gratka.pl.

@Kez

Czemu po 3 miesiącach dopiero dają odzież roboczą? A za używanie swoich ciuchów oddają za pralnie albo coś ? Jakby samemu sobie zakupić wcześniej ubranie robocze samemu to zwrócą koszty?

Max

Kierowca C - 23 zł brutto, pracownik fizyczny 19 zł brutto. Przy przedłużeniu umowy po okresie próbnym mieli dawać podwyżki:( Ślizgają się pod pretekstem korony wirusa i olali pracowników . Ogólnie średnia ta firma - zależy gdzie trafisz. Nie dawajcie się aby dojeżdżać do miejsca rozpoczęcia pracy przed czasem i nie mieć za to płacone - bo tak wykorzystują ludzi. Należałoby to zgłosić do PIPu.

Max2
@Max

Nie zapomnij dodać, ze kierowca robi wszystko. I macha łopatą i kręci kluczem i tnie drzewa i kosi trawę jak trzeba.

Gruby .Mirosław.K.

Byłem pracownikiem na stanowisku kierowcy autobusu po 3 miesiącach zmieniono na kierowca bo i busem jeszdzilem ale kierowca to byłem tylko jak przywiozłem ludzi na budowę resztę to niewolnik kierowca ma (usunięte przez administratora) jak Beduin jak się wyprostyjesz i nadjedzie E.M lub któryś z dyrektorów to się nasluchasz jakbyś przestępstwo popelnil bo nic nie robisz pan E. W dzień w dzień na budowie kontroluje czy ktoś bodajboze nie stoi i nic nie robi zarobki różne ci co długo pracują to mają nadgodziny i premie są płacone jak się wyprostyjesz i cię złapie to po premii za maj dostałem premie 14zl szkoda że nie można zdjęcia tu załączyć jeśli chodzi o place to płaci robotnik drogowy ma najgorzej bo jak jedzie na budowę po za Myślibórz np.do Drezdenka ,Łosna czy Drawska Pomorskiego to przed 6 rano na a bazie zabrac graty pobrać paliwo do zagęszczarki wrzucić zagęszczarkę itp.to za to nie jest płacone jesteś w pracy przed 6 masz płacone od 7 za turystykę nie płacą wrócisz z Drawska koło 19 masz płacone do 17 czyli za 10 godzin 2 godziny nadgodziny jak pada deszcz wolne mniej nadgodzin mniej zarobisz w listopadzie już po 9 godzin pracy a zimą jak się zalapiesz do 8 godzin albo kombinuj zwolnienie lekarskie albo urlop trzy miesiące lipa latem o urlopie płatnym mozesz zapominać potrzebujesz wolny dzień. 10 nadgodzin w plecy nadgodziny część ukryte w nagrodzie specjalnej ale wszystko jest płacone jak ci nadgodzin nie nalicza musisz dzwonić kadr i się upominać potem ci oddadza na stacji paliw w kopercie.Zycia prywatnego zero chyba że zima.

Gruby .Mirosław.K.

Każdego 10 dnia miesiąca

wendkarz16
@Gruby .Mirosław.K.

Nie polecam tej firmy pracowałem tam kilka lat wyzysk pracownika oraz łamanie nagminnie przepisów BHP.

Katarzyna

To znaczy że bez ubezpieczenia? A ile płacą? I co jak ktoś idzie na wolne? Urlopy są płatne? Jak to w ogóle wygląda?

ST
@Max

W ogłoszeniu z sierpnia 2022 stawka : od 6400 brutto do 8100 brutto. Jeździłem jako kierowca C. Od października do końca lutego, ogólnie szału nie ma, od rana do nocy jak daleko. Zimą kombinacje. Przyjeżdżasz do pracy, dowiadujesz się, że nie masz dzisiaj wyjazdu i dzisiaj warsztat. I 9 godzin chodzisz z kąta w kąt , bo nie ma dla ciebie konkretnej pracy. Ogólnie nie polecam. Praca dla singli , bez rodziny (usunięte przez administratora)

Gosia
@ST

Jak jest właśnie taki dzień warsztatowy, to dostaje się za to normalnie kasę, czy jest mniejsza lub wcale jej nie ma??

ST Nowy wpis
@Gosia

Stawka taka sama , tak jak byś jeździła.

Amanda Nowy wpis
@ST

Co to za typu kombinacje masz na myśli? Skoro na warsztacie nie ma pracy to nie można po prostu odpocząć? Jaką konkretnie wypłatę Ci płacilik?

Kez Nowy wpis
@Gosia

Ale czego kłamiecie co ja tam pracowałem 8 lat i zero szacunku do pracownika każdy ma cię gdzieś A to jest najlepsze że przez 3 miesiące robisz w swoich ciuchach A na zimno butach zimowych zapomnij to kierowca się należy

@Kez

Jak dużo osób pracuje w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

wiem

ponad 250

Jolanta
@wiem

ile jest działów? Czy pomimo tak dużej liczby osób szefostwo potrafi docenić poszczególne osoby za pracę? Można liczyć na jakieś formy wsparcia?

Rolnik
@Jolanta

Firma robi dużo, żeby nie wypłacać nadgodzin. Masowo i w sposób zorganizowany wypisuje wnioski urlopowe. Jeżeli wyrabiasz za dużo godzin, a pracujesz w systemie zmianowym lub zimą nie ma pracy, to "dobrowolnie" idziesz na urlop.

Jak wygląda kwestia awansu w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca?

Gunia

Perspektywy ? Brak .

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 1 marca i zastanawiam się nad złożeniem CV.

www

Słabo. Nie chcą płacić nadgodzin, wysyłają na dni wolne. Nie dotrzymują obietnic z rozmów przed zatrudnieniem. Te kwoty podawane w ich ogłoszeniach raczej poza zasięgiem.

Walek
@www

Tak dobra jest tam atmosfera i zarobki że ludzie uciekają nie polecam firmę Maldrobud

Edyta
@Walek

Zarobki to akurat kwestia bardzo indywidualna. Z kolei ta niezbyt ciekawa atmosfera, o której nadmieniasz, już mnie martwi. Jasne jest przecież, iż im lepsza atmosfera między pracownikami, tym lepsze wyniki w zespole. No a czy w MALDROBUD macie zapewnione wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Kierowca b

dużo obiecują podwyżki awanse płaca przyzwoita na umowie dostajesz co innego już na dzień dobry Cię oszukają ogólnie wygląda to jak roboty interwencyjne teraz otwierają bazę w Sulechowie i startują do przetargu w Międzyrzeczu,znów naobiecują ludziom miodu

standard,co potrafisz?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WWW

Praca na obwodzie drogowym. Wynagrodzenie płacone na czas, terminowo, zgodnie z przepisami. Wszelkie dodatki, nadgodziny, itp, zawsze w całości na konto, bez ściemy. Rzetelny pracodawca.

19zł/h 10h/dzień

Iza
@WWW

Czyli ile realnie wynosi miesięczne wynagrodzenie z takimi dodatkami czy nadgodzinami? Chciałabym się zorientować jakie to są mniej więcej kwoty. Super, że w ogóle w MALDROBUD można liczyć na płatne nadgodziny i różne dodatki.

@Iza

No właśnie, to się zmienia. Nie chcą płacić za nadgodziny, wysyłają na wolne, a to już żadna zachęta. Najlepiej żeby wszyscy przychodzili na telefon i jak się "pali", a póżniej , jak sytuacja opanowana, to zamiast kasy, wciskają wolne. Zaznaczam, tak jest na obwodach drogowych. inne były, są kwoty i możliwości przed przyjęciem do pracy. Kwoty z ogłoszeń raczej się nie zdarzą.

@WWW

Nikogo na siłę nie trzymamy. Jak ktoś twierdzi że gdzieś jest lepsza praca i zarobi więcej to niech zmieni pracę.

@WWW

Forum jest po to żeby przyszły pracownik wiedział jakie są prawdziwe warunki. Napisałem prawdę. Obiecują więcej niż można średnio zarobić. Nie porównywałem czy gdzieś jest lepiej. Czytaj ze zrozumieniem Panie "Nikogo na siłę nie trzymamy". Jeżeli jesteś właścicielem, to co robisz na tym forum? Ale chyba raczej nie jesteś. Każdy kto znajdzie coś lepszego odchodzi, to akurat dzieje się wszędzie, więc po co pisać takie oczywiste "mądrości".

Walek
@WWW

Płacą ale liche pieniądze nie polecam tej firmy wyzysk ludzi w biały dzień

@WWW

19zł/h to trochę mało jak za pracę na zewnątrz w upale i zimnie i ciągłym zagrożeniu utraty zdrowia i życia. Kto tam pracuje ??

(usunięte przez administratora) co innego obiecuje na początku żeby zatrudnić pracownika co innego każą mu robić i jakoś to potem będzie mówią sex to pracownicy są źli A o swoich kłamstwach nie mówią pełno kierowników każdy z nich musi się wykazać kosztem pracownika A zarobki to też ściana masakra nie adekwatne do pracy w wekend i w nocy nie polecam tej firmy nikomu

Robert

Poruszyłeś temat zarobków, który w szczególności mnie interesuje, dlatego, jeżeli możesz, to napisz, ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy pensja jest stała i niezmienna, czy może uzależniona od stażu pracy i posiadanego doświadczenia?

@Robert

Praca przy obsłudze s6 Nowogard tzn. łopata, szczota i zbieranie śmieci 19zł/h brutto , pozdrawiam

Dickies

Czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki na oud czy to jakaś wielka tajemnica bo nic konkretnego nie można się dowiedzieć

Robert
@Dickies

Planujesz aplikować do pracy w firmie MALDROBUD? Jeżeli tak to napisz, proszę, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe, które mogłoby być kluczowe przy Twoim ewentualnym zatrudnieniu.

@Robert

Aplikowałem na kierowcę kat C . Wiadomo na zimę pług a później wszystkie inne prace związane z obsługą drogi ale to mi akurat nie przeszkadza. Po prostu chciałem konkretów na temat zarobków czy są jakieś premie benefity itp. (usunięte przez administratora)

@Robert

A co do doświadczenia to 10 lat (usunięte przez administratora)

Ktr

Jest zapotrzebowanie w Maldrobudzie na operatorów koparek i koparko ładowarek? ,iż ponieważ byłbym zainteresowany.

lulek
@Ktr

Tam jest zapotrzebowanie na wszystko co ma dwie rece. powodzenia

Zenek
@lulek

Z jedną łapą też bierą :)

@Zenek

Zenek, czy mimo to mógłbyś napisać, na kogo jest największe zapotrzebowanie do firmy MALDROBUD? Jakie stanowiska są w tym momencie najbardziej potrzebne do tego, by nowe osoby mogły się ich podjąć? Będę wdzięczna za odpowiedź również osób pracujących w biurze.

Iwona

@xxx, mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Co jest nie tak w firmie MALDROBUD? Najważniejszą kwestią są relacje między pracownikami oraz między kierownictwem, możesz coś o tym powiedzieć? Interesuje mnie też co masz na myśli pisząc, że firma jest nierzetelna?

xxx

Jest to bardzo nierzetelna firma, z którą jakąkolwiek współpracę bardzo odradzam.

elvis

Też pracuję w Warszawskim oddziale i wszystkim polecam.

Kwp
@elvis

W wawce na pewno dostajesz normalne pieniadze.tam nikt za 1600nie pojdzie gdzie medialna zarobkow tam pinad 4500tys! W zmy da 10za godz a zarabia mln.na szczescie PISIS opodatkuje pasozyty kapiralistyczne 45% podatkiem.kpiny takie pieniadze w 21wieku.dorabianie na ludzkiej krzywdzie kiedys za to odpowie prezesik kasa go nie wykupi od sadu Bozego!

@Kwp

a widze ze Tobie zal (usunięte przez administratora) sciska. Nie znasz to nie oceniaj ! DO ROBOTY !

Kwasniewski

Mi bardzo pasi robota w maldrobudzie. Poradzili mnie w końcu za sterami wymarzonej maszyny. Jest super!

Iwona

@duplo mógłbyś powiedzieć dlaczego tak się dzieje? Jak obecnie wygląda praca w MALDROBUD? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które obecnie szukają pracy i biorą tę firmę pod uwagę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.

duplo

W urzędzie pracy na wieść o ofercie z Maldrobudu korytarz pustoszeje

kokot

Zatrudnili obywateli ukrainy wiec nie dziej sie dobrze w tej formie skoro brakuje miejscowych ludzi do pracy. jeszcze kilka lat i po maldrobudzi niewiele zostanie

Iwona

@lambada a co sprawia,że uważasz MALDROBUD za dobrą firmę?

Iwona

@lambadaa co najbardziej lubisz w pracy w MALDROBUD?

lambada
@Iwona

Droga Iwono, w pracy w maldrobud najbardziej lubię łykendy.

lambada

Dobra firma, nie ma co nażekać :)

Iwona

@piotrek rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej na temat benefitów oferowanych przez MALDROBUD? Chętnie dowiemy się również co najbardziej lubisz w swojej pracy.

piotrek
@Iwona

W pracy najbardziej lubię pracować i drugie śniadanie.

piotrek

Ja pracuję tu trochę i tez jestem zadowolony. Najbardziej mi się podoba to ze mam normalna umowę o prace i wszysto płacone na czas. Dostaje premie za miesiąc jak wszystko dobrze idzie. Kierownicy tępią pijaństwo i dobrze albo picie albo praca.

Zostaw merytoryczną opinię o MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. - Myślibórz

• Jak się pracuje w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.

MALDROBUD Sp. z o.o. sp.k.