Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Milex sp.zoo

zdjecie uzytkownika
chetny do pracy - 2012-10-30 19:30:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chcialem zapytac o to ile sie zarabia w milex na rozbiorze
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-11-08 12:54:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
koledzy jak na szkoleniu jest ktos juz po i czy ktos wyjechal do niemiec .pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Rozowe - 2012-11-15 12:13:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam. ja wlasnie czekam na odpowiedz od nich czy mnie przyjma w poniedzialek maja dac znac.mi o tej pracy powiedziala mama a ona dowiedziala sie od kolegi ktory tam pracuje.i mowi ze jest fajnie ale z opini jaka tutaj wynika nie jest kolorowo ;( a pracowalem juz jako rzeznik w Agryfie.ksywka Pajak
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-06 19:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam startuje ktos od poniedzialku na szkolenie do gryfic.pozdro
zdjecie uzytkownika
paweł - 2012-12-07 10:37:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jadę razem z kolegą wszystko pewne. Mój znajomy z żoną pracuję w tej firmie 3 lata . Na szkoleniu pogadamy
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-07 12:02:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z kad bedziesz jechal .pozdro
zdjecie uzytkownika
karol - 2012-12-07 22:31:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego na szkoleniu to masz przedszkole,ja tam pracowałem 5 mies przy trybowaniu,pojedziesz to zobaczysz co to znaczy ból rąk i ciężka praca.Na szkoleniu było 16 osób a po 2miesiącach zostało nas w tunisie w Rheda 2 z tych 16 wiem bo mieliśmy kontakt ze sobą.
zdjecie uzytkownika
karol - 2012-12-07 22:40:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest tak jak piszesz ręce bolą,ścięgna pozrywane a zarobki od 800 do 1300euro,te 1300 to staży kontraktowcy mają.
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-08 13:10:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie pojade nie zobacze a tak stoje w miejscu .
zdjecie uzytkownika
paweł - 2012-12-09 11:51:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kris będę jechał ze szczecina o 7.48 jestem w gryficach
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-09 16:39:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja jade 8-9 godz aby sie tam dostac.pozdro
zdjecie uzytkownika
ciekawski - 2013-01-17 15:07:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam warto ogarniac cos w kierunku pracy w tej firmie czy nie bardzo ?
zdjecie uzytkownika
ZST - 2013-01-23 18:01:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka. Mam pytanie. Dzisiaj byłem w firmie MILEX.. Dostałem swistek na Kursy do Gryfic.. Mam do was takie Pytanie, chciałbym od was dowiwedziec sie szczerej oraz prawdziwej wypowiedzi... Oplaca sie jechac tam do Sczecina? Bo jak czytam posty z 2011/2012/2013Roku to mi sie odechciewa...
zdjecie uzytkownika
BYŁY PRACOWNIK - 2013-01-25 16:50:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Święte slowa jak ktos chce pracowac a nie pić to sobie poradzi
zdjecie uzytkownika
pablo - 2013-01-27 13:09:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chciałbym uzyskać więcej informacji na temat tej pracy mam propozycje na szynki chciałbym dowiedzieć się jakie warunki pracy jak w hotelu ,jest mozliwosc swojego gotowani ,prania jak z urlopami, co ile mozna do polski jezdzic prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
ZST - 2013-01-28 21:07:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pablo - 2013-01-27 13:09:20

Dokladnie... Napiszcie nam jak tam jest. W Hotelu, Z uropami, Ile godzin pracy (dziennie), Jak wydaja pieniadze (tzn. na termin i czy na poczatek miesiaca czy na koniec...) Dziękuje Z góry...
zdjecie uzytkownika
re - 2013-02-10 17:37:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeżeli chodzi o wypłaty to nie można powiedzieć w Milexie są zawsze na czas a nawet i wcześniej ok.10 każdego miesiąca.pracuje się różnie po 10-12 godz,czasami mniej w soboty kilka godzin lub wcale niedziele wolne .hotele są wyposażone w kuchenki pralkę wspólne,telewizja na pokojach 2, 3- 4 osobowe,swoje talerze,sztucce i chociaż jeden garnek resztę można na początku pożyczyć,zjazdy do domu co 2 tygodnie ale można i co tydzień tylko to nie opłaca się.Ja jeżdże 1 w miesiącu .raz do roku pauza 2 miesiące na regeneracje sił ha ha.Ne jest żle jak ktoś mało pije to da radę.Da się też zarobić może nie pierwsza wypłata jest super ale potem coraz lepiej.
zdjecie uzytkownika
MŁODY24 - 2013-02-11 11:08:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A JAK JEST NA TYM SZKOLENIU W MILEXIE ?? CZY NA TYM PRZYGOTOWAWCZYM KURSIE CO JEST 3 TYG TO PŁACA CI ZA NIEGO CZY JAK TO JEST?? I JAK SZYBKO PO TYM KURSIE WYJEZDASZ ZA GRANICE PROSZE O ODP BO NIE WIEM JAK I CO ! Z GÓRY DZIEKUJE
zdjecie uzytkownika
józek - 2013-02-11 12:58:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzwoń do firmy to ci powiedzą
zdjecie uzytkownika
Franek - 2013-02-11 19:58:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje w loxstedt-during.chwalą tu sobie prace,duzo fajnych kobiet,pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
PracującaNieLeżąca - 2013-02-17 02:00:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, praca ciężka, wiadomo za leżenie nigdzie nie płacą :) ale jeżeli ktoś chce pracować, to na pewno da sobie radę. Żeby nabrać umiejętności i poznać co znaczy ciężka harówka, zapraszam do Duringu, jeśli tam dasz sobie radę, to nie polegniesz nawet w Afganistanie ;)) Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
PracującaNieLeżąca - 2013-02-17 02:03:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Franek, kto Ty ? ;))
zdjecie uzytkownika
:PPP - 2013-02-18 10:41:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie bede sie wypowiadac o tym co pisza inni powiem co sam widzialem przez prawie 7miesiecy:) pracowalem w firmie During okolice bremen itp:P
pewnie bym dalej robil gdybym nie dostal nr do innej firmy gdzie bede jechac za tydzien.Do rzeczy nie jest latwo jesli nie jestes z zawodu jak np ja to masz strasznie pod gorke majstrowie krzycza ale bez przesady opiekuna zobaczysz moze raz na miesiac przy podpisywaniu karty z wyplata oczywiscie zakrywa stawke widzisz tylko okno do podpisu:PP cwaniaki co jakis powiem tak przy jednej stawce7;50 na rwaniu klepy(lopatka) w miesiacu 205g zarobilem 1260e to malo w stawke masz wliczony podatek i urlop za caly rok a jak przyjdzie ktos bez umiejetnosci bez zawodu dostanie 5;50 na godz i zarobi przez mies 700,800e prawda nie raz pracowalismy po 8g albo 7 tylko potem masz w miesiacu 150g i przy mojej stawce miales 900 to nie chce sobie wyobrazac co mieli ci z najnizszej stawki:/ podsumowanie nie jest latwo mala kasa hotele nie byly najgorsze jak ktos swoj szanowal:)
jesli opiekun czegos potrzebowal od ciebie musiales mu to zalatwic w 5min a jak ty cos chciales nawet pomoc lekarska to czekales miesiac jak sie upominales co chwile:)
zdjecie uzytkownika
:PPP - 2013-02-18 10:47:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka PracujacaNieLezaca:D tu zieciu:PP hmm franek mkieszkasz na lunie??:D
zdjecie uzytkownika
PracującaNieLeżąca - 2013-02-18 21:11:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
HEJ... a który to z moich zięciów hahaha (łopatka czy boczki) . pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex sp.zoo

Twoj email:
Wiadomość: