Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Milex sp.zoo

zdjecie uzytkownika
buli - 2012-10-25 11:41:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a gdzie ten tunis znajduje sie dokladnie?mozna wiedziec.
zdjecie uzytkownika
mam pytanie - 2012-10-28 14:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chcialem zapytac czym sie dojezdza do pracy
czy warto brac własne auto
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-10-28 16:12:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dojazd jest autobusem z hotelu do pracy.kursy z tego co widze sa co tydzien
zdjecie uzytkownika
nowy - 2012-10-28 22:55:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chcialem zapytac co z mieszkaniem
czy jest jakas opłata za pokój
zdjecie uzytkownika
na szkolenie - 2012-10-28 23:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy za szkolenie jest jakas wypłata
czy moze trzeba cos opłacic a szkolenie jest gratis dla firmy
w jaki miescie odbywa sie szkolenie
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-10-29 10:44:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a od kiedy tam robi?
zdjecie uzytkownika
chetny do pracy - 2012-10-30 19:30:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chcialem zapytac o to ile sie zarabia w milex na rozbiorze
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-11-08 12:54:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
koledzy jak na szkoleniu jest ktos juz po i czy ktos wyjechal do niemiec .pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Rozowe - 2012-11-15 12:13:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam. ja wlasnie czekam na odpowiedz od nich czy mnie przyjma w poniedzialek maja dac znac.mi o tej pracy powiedziala mama a ona dowiedziala sie od kolegi ktory tam pracuje.i mowi ze jest fajnie ale z opini jaka tutaj wynika nie jest kolorowo ;( a pracowalem juz jako rzeznik w Agryfie.ksywka Pajak
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-06 19:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam startuje ktos od poniedzialku na szkolenie do gryfic.pozdro
zdjecie uzytkownika
paweł - 2012-12-07 10:37:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jadę razem z kolegą wszystko pewne. Mój znajomy z żoną pracuję w tej firmie 3 lata . Na szkoleniu pogadamy
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-07 12:02:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z kad bedziesz jechal .pozdro
zdjecie uzytkownika
karol - 2012-12-07 22:31:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego na szkoleniu to masz przedszkole,ja tam pracowałem 5 mies przy trybowaniu,pojedziesz to zobaczysz co to znaczy ból rąk i ciężka praca.Na szkoleniu było 16 osób a po 2miesiącach zostało nas w tunisie w Rheda 2 z tych 16 wiem bo mieliśmy kontakt ze sobą.
zdjecie uzytkownika
karol - 2012-12-07 22:40:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest tak jak piszesz ręce bolą,ścięgna pozrywane a zarobki od 800 do 1300euro,te 1300 to staży kontraktowcy mają.
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-08 13:10:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie pojade nie zobacze a tak stoje w miejscu .
zdjecie uzytkownika
paweł - 2012-12-09 11:51:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kris będę jechał ze szczecina o 7.48 jestem w gryficach
zdjecie uzytkownika
kris - 2012-12-09 16:39:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja jade 8-9 godz aby sie tam dostac.pozdro
zdjecie uzytkownika
ciekawski - 2013-01-17 15:07:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam warto ogarniac cos w kierunku pracy w tej firmie czy nie bardzo ?
zdjecie uzytkownika
ZST - 2013-01-23 18:01:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka. Mam pytanie. Dzisiaj byłem w firmie MILEX.. Dostałem swistek na Kursy do Gryfic.. Mam do was takie Pytanie, chciałbym od was dowiwedziec sie szczerej oraz prawdziwej wypowiedzi... Oplaca sie jechac tam do Sczecina? Bo jak czytam posty z 2011/2012/2013Roku to mi sie odechciewa...
zdjecie uzytkownika
BYŁY PRACOWNIK - 2013-01-25 16:50:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Święte slowa jak ktos chce pracowac a nie pić to sobie poradzi
zdjecie uzytkownika
pablo - 2013-01-27 13:09:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chciałbym uzyskać więcej informacji na temat tej pracy mam propozycje na szynki chciałbym dowiedzieć się jakie warunki pracy jak w hotelu ,jest mozliwosc swojego gotowani ,prania jak z urlopami, co ile mozna do polski jezdzic prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
ZST - 2013-01-28 21:07:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pablo - 2013-01-27 13:09:20

Dokladnie... Napiszcie nam jak tam jest. W Hotelu, Z uropami, Ile godzin pracy (dziennie), Jak wydaja pieniadze (tzn. na termin i czy na poczatek miesiaca czy na koniec...) Dziękuje Z góry...
zdjecie uzytkownika
re - 2013-02-10 17:37:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeżeli chodzi o wypłaty to nie można powiedzieć w Milexie są zawsze na czas a nawet i wcześniej ok.10 każdego miesiąca.pracuje się różnie po 10-12 godz,czasami mniej w soboty kilka godzin lub wcale niedziele wolne .hotele są wyposażone w kuchenki pralkę wspólne,telewizja na pokojach 2, 3- 4 osobowe,swoje talerze,sztucce i chociaż jeden garnek resztę można na początku pożyczyć,zjazdy do domu co 2 tygodnie ale można i co tydzień tylko to nie opłaca się.Ja jeżdże 1 w miesiącu .raz do roku pauza 2 miesiące na regeneracje sił ha ha.Ne jest żle jak ktoś mało pije to da radę.Da się też zarobić może nie pierwsza wypłata jest super ale potem coraz lepiej.
zdjecie uzytkownika
MŁODY24 - 2013-02-11 11:08:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A JAK JEST NA TYM SZKOLENIU W MILEXIE ?? CZY NA TYM PRZYGOTOWAWCZYM KURSIE CO JEST 3 TYG TO PŁACA CI ZA NIEGO CZY JAK TO JEST?? I JAK SZYBKO PO TYM KURSIE WYJEZDASZ ZA GRANICE PROSZE O ODP BO NIE WIEM JAK I CO ! Z GÓRY DZIEKUJE
zdjecie uzytkownika
józek - 2013-02-11 12:58:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzwoń do firmy to ci powiedzą
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
76 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex sp.zoo

Twoj email:
Wiadomość: