Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

długi

Kolego sam sobie znalazłem.Zjechałem na pauzę z Milexu,w wyszukiwarke o prace wpisz sobie powiadomienia o nazwie ubojowiec,codziennie przychodzi mi kilka ofert.Nie ukrywam,że mialem obawy co do zmiany pracy,ale życie nie kończy sie na Milexie i Toonisie.Spokój,cisza,normalnie traktują człowieka,żaden Uszaty nie każe ci zostawac na organach,żadne szantażowanie urlopami...Czuję że żyję....W milexie zarabiałem o 200euro wiecej,ale przeliczyłem sobie urlopy płatne,kupowanie mięsa na miejscu,blisko do granicy...więc wyszło że opłaca się lepiej.Acha...i jeszcze jedna sprawa...jestem objęty całkowitą opieką lekarską w Niemczech,a nie tak jak w Milexie....hahaha...człowiek sie prosi aby cie do lekarza zawieźli.Smialo dopiero teraz moge powiedziec ze roboty sie nauczyłem w małej ubojni tutaj niż w Toonisie.Wiec kolego opanuj nóż,śmialo szukaj.....pozdrawiam....

oleg

A długo już pracujesz u tego Niemca?sam sobie znalazłeś czy raczej ktoś Cię wciągnął?

Długi.

Praca w Milexie.....nie jest zła...trzeba zapiepszac...ale jesli juz opanujesz nóż,uwierzcie mi...warto szukać innej ubojni.....Po trzech latach w Tunisie...pracuje na warunkach niemieckich,urlopy płatne,własny pokój z internetem,do domu mam 400km,pauza rzecz święta,majstrowie niemiecy w porzadku,nikt nie krzyczy,jedzenia z Polski nie musze wozić,kupuje w ubojni za grosze....Mogę śmiało powiedziec ze to nagroda za trzy lata w Milexie.....Pozdrawiam (usunięte przez administratora).....

misiek

Siemka. Co do szkolen. Szkolenia sa w otok na poczatku drogi. Szkolenia wygladaja tak trwaja 3 tygodnie sobota niedziela wolne, jezeli chcesz zjechac na weekend to zjedziesz a jesli nie to mieszkasz sobie w mieszkaniu. W weekend nie ma obiadu. Szkolenia sa od 7 do 14. O 6.30 kierowca jest juz pod blokiem. W mieszkaniu sa dobre warunki. Jezeli jest ktos ze stargardu to nie zwracaja za dojazd. Przyjazd i odjazd sa juz w swoim zakresie. Jezeli ktos jest z poza stargardu np bialogard takie bliskie mijscowosci to zwraca urzad pracy pieniazki. Ja wlasnie w piatek bede mial egzamin ze szkolen to wam napisze czy trudne czy nie. Na szkoleniach jest zajebiscie. W mieszkaniu nie wolno palic ani sporzywac alkocholu. Pan (usunięte przez administratora) ma alkomat wiec ostrzegam. Jezeli ktos bedzie mieszkal w jarominie to bedzie wszystko ok. Ogrzewanie sie wlanxza jak jest mniej niz 23 stopnie. Jest c.o . Jezeli idziesz sie kapac to najoepiej isc pierwszy bo bedzie ciepla woda. Jezeli ktos bedzie mieszkal w trzebiatowie to jest (usunięte przez administratora). 1. Musisz palic w piecu. 2. Podloga trzeszczy. To chyba wsio co do szkolen. Jezeli bedziecie mieli jakies pytania to pytajcie. Pozdrawiam. Karol (misiek)

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

Leszno
PracującaNieLeżąca

Wiedziałam ze to ty oszołomie ..... ale powiedz fajnie tam jest jak juz się człowiek ogarnie ... jak tylko bym mogla to dzisiaj bym tam wróciła na bosaka hahaha POZDRAWIAM WSZYSTKICH

:PPP

Pewnie ze lopatka:D tego z boczkow juz nie bedzie:P do starych smieci sie nie wraca tesciowa trzeba isc do przoduxDxD

PracującaNieLeżąca

HEJ... a który to z moich zięciów hahaha (łopatka czy boczki) . pozdrawiam

:PPP

Siemka PracujacaNieLezaca:D tu zieciu:PP hmm franek mkieszkasz na lunie??:D

:PPP

Nie bede sie wypowiadac o tym co pisza inni powiem co sam widzialem przez prawie 7miesiecy:) pracowalem w firmie During okolice bremen itp:P pewnie bym dalej robil gdybym nie dostal nr do innej firmy gdzie bede jechac za tydzien.Do rzeczy nie jest latwo jesli nie jestes z zawodu jak np ja to masz strasznie pod gorke majstrowie krzycza ale bez przesady opiekuna zobaczysz moze raz na miesiac przy podpisywaniu karty z wyplata oczywiscie zakrywa stawke widzisz tylko okno do podpisu:PP cwaniaki co jakis powiem tak przy jednej stawce7;50 na rwaniu klepy(lopatka) w miesiacu 205g zarobilem 1260e to malo w stawke masz wliczony podatek i urlop za caly rok a jak przyjdzie ktos bez umiejetnosci bez zawodu dostanie 5;50 na godz i zarobi przez mies 700,800e prawda nie raz pracowalismy po 8g albo 7 tylko potem masz w miesiacu 150g i przy mojej stawce miales 900 to nie chce sobie wyobrazac co mieli ci z najnizszej stawki:/ podsumowanie nie jest latwo mala kasa hotele nie byly najgorsze jak ktos swoj szanowal:) jesli opiekun czegos potrzebowal od ciebie musiales mu to zalatwic w 5min a jak ty cos chciales nawet pomoc lekarska to czekales miesiac jak sie upominales co chwile:)

Franek, kto Ty ? ;))

PracującaNieLeżąca

Witam, praca ciężka, wiadomo za leżenie nigdzie nie płacą :) ale jeżeli ktoś chce pracować, to na pewno da sobie radę. Żeby nabrać umiejętności i poznać co znaczy ciężka harówka, zapraszam do Duringu, jeśli tam dasz sobie radę, to nie polegniesz nawet w Afganistanie ;)) Pozdrawiam

Franek

pracuje w loxstedt-during.chwalą tu sobie prace,duzo fajnych kobiet,pozdrawiam

józek

dzwoń do firmy to ci powiedzą

MŁODY24

A JAK JEST NA TYM SZKOLENIU W MILEXIE ?? CZY NA TYM PRZYGOTOWAWCZYM KURSIE CO JEST 3 TYG TO PŁACA CI ZA NIEGO CZY JAK TO JEST?? I JAK SZYBKO PO TYM KURSIE WYJEZDASZ ZA GRANICE PROSZE O ODP BO NIE WIEM JAK I CO ! Z GÓRY DZIEKUJE

re

Jeżeli chodzi o wypłaty to nie można powiedzieć w Milexie są zawsze na czas a nawet i wcześniej ok.10 każdego miesiąca.pracuje się różnie po 10-12 godz,czasami mniej w soboty kilka godzin lub wcale niedziele wolne .hotele są wyposażone w kuchenki pralkę wspólne,telewizja na pokojach 2, 3- 4 osobowe,swoje talerze,sztucce i chociaż jeden garnek resztę można na początku pożyczyć,zjazdy do domu co 2 tygodnie ale można i co tydzień tylko to nie opłaca się.Ja jeżdże 1 w miesiącu .raz do roku pauza 2 miesiące na regeneracje sił ha ha.Ne jest żle jak ktoś mało pije to da radę.Da się też zarobić może nie pierwsza wypłata jest super ale potem coraz lepiej.

ZST

pablo - 2013-01-27 13:09:20 chciałbym uzyskać więcej informacji na temat tej pracy mam propozycje na szynki chciałbym dowiedzieć się jakie warunki pracy jak w hotelu ,jest mozliwosc swojego gotowani ,prania jak z urlopami, co ile mozna do polski jezdzic prosze o odpowiedzDokladnie... Napiszcie nam jak tam jest. W Hotelu, Z uropami, Ile godzin pracy (dziennie), Jak wydaja pieniadze (tzn. na termin i czy na poczatek miesiaca czy na koniec...) Dziękuje Z góry...

pablo

BYŁY PRACOWNIK

Święte slowa jak ktos chce pracowac a nie pić to sobie poradzi

ZST

Siemka. Mam pytanie. Dzisiaj byłem w firmie MILEX.. Dostałem swistek na Kursy do Gryfic.. Mam do was takie Pytanie, chciałbym od was dowiwedziec sie szczerej oraz prawdziwej wypowiedzi... Oplaca sie jechac tam do Sczecina? Bo jak czytam posty z 2011/2012/2013Roku to mi sie odechciewa...

ciekawski

witam warto ogarniac cos w kierunku pracy w tej firmie czy nie bardzo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo