TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Zirytowany

Mam pytanie dla handlowców z miasta ketchupu z DD na czele. Jak to możliwe, że koło szpitala w tym mieście postawione są kontenery z konkurencyjnej firmy , której właściciel jeszcze niedawno był dyrektorem w tt.!!!??? Co na to zarząd???

@Zirytowany

Niesamowita historia. Hahaha A jak chcesz zadać im pytanie to im zadaj, chyba ich znasz?

@Zirytowany

Nie przeszkadzaj DD bo właśnie je kolejne śniadanie w biurze

Zirytowany

Mam pytanie dla handlowców z Wl z DD na czele. Jak to możliwe, że koło szpitala w tym mieście postawione są kontenery z konkurencyjnej firmy , której właściciel jeszcze niedawno był dyrektorem w tt.!!!??? Co na to zarząd???

Handlowiec

Hallo Włocławek!!!! Kontenery w szpitalu konkurencja???? Gdzie jest szef sprzedaży DD? A może jego zastępca znów zapomniał złożyć ofertę ???? Toruń Płock coraz więcej MT WCS i WCT. Dobrze się dzieje nie powiem.

Zirytowany

Ja mam pytanie do handlowców z WŁC. z panem DD na czele. Jakim cudem przed szpitalem w WŁ-ku postawione zostały kontenery firmy konkurencyjnej, a dokładniej syna byłego prezesa!!!?????????? Co na to dyrekcja???

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zirytowany

Ja mam pytanie do handlowców z Włocławka z panem D.D. na czele. Jakim cudem przed szpitalem we Włocławku zostały postawione kontenery z firmy konkurencyjnej, a dokładniej byłego prezesa.!?????

Jak się pracuje z ludźmi z TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

W większości bardzo pozytywni ludzie:-)

Witam czy ktoś wie co z podwyżkami dla reszty pracowników bo DOK i handlowcy już dostali a reszta to pewnie nie zasłużyli

Watanabe

No właśnie, kiedy podwyżki dla kierowców i operacji. Ponoć logistycy też dostali.

Mariusz.

Dziękuję koledzy kierowcy , za wspólne lata pracy.

Kierowca

Daliście ludzia po 400 złotych brutto na święta to jest hore a przez 8 miesięcy była obniżona wypłata każdy kierowca tracił co miesiąc 800.900 złotych dobra polityką

Patrz pozytywnie
@Kierowca

Oj chyba z tym 800-900 przesadziłeś...i nie przez 8 a 6 m-cy. A czy patrzyłeś na pozytywne strony tej zmiany...

@Patrz pozytywnie

Ja wiem ze 800.900co miesiąc a ilu jest kierowców w toi toi

@Kierowca

To albo masz pensje 16000, 18000 albo piszesz głupoty.

Łucja
@Kierowca

Jak myślisz czym była spowodowana ta wcześniejsza obniżka wypłat? Czy mogło mieć to jakiś związek z pandemią i trudną sytuacją na rynku? Może w przyszłości możecie liczyć na jakieś wyrównanie gdy już wszystko wróci do normy?

Zarzad

Co z naszymi 13 ??? Kiedy będzie jakiś fundusz socjalny,pożyczkowy

@Zarzad

pozyczkowy jest caly czas wiem bo skorzystal nie jeden

Ksiegowa

A kiedy w TT były jakieś 13tki, bo ja nie przypominam sobie

Szef
@Zarzad

Poszły na premie dla blond miss śląska i supergwiazdy z Łodzi.

Krzyś
@Szef

Jeśli piszesz o osobach, to mniej odwagę przynajmniej się podpisać imieniem i nazwiskiem

Robert W.
@Krzyś

Proszę.

Ryszard
@Krzyś

To ja

zupa pomidorowa

ponoć w LO po sąsiedzku obok bazy TT stoi kabina konkurencji i kierowca serwisant przejeżdża przez bazę TT żeby zrobić serwis kabiny... Fenomen...

Rysiek
@zupa pomidorowa

Nie ponoc tylko na pewno niech tt uczy sie od mt a pan operacyjny niech zacznie szanowac ludzi bo nie dlugo bedzie musial sam pracowac a do mt go nie wezma zle wyglada przyszlosc tt aby tak dalej

Realista
@Rysiek

No rzeczywiście mają niesamowite sukcesy:-) takie sukcesy, że w TT jest więcej wynajętych kabin niż kiedykolwiek wcześniej:-)

RR
@Realista

To jezeli jest wiecej kabin wynajetych to dlaczego pracownicy tak zle zarabiaja to czemu firma obnizyla wczesniej ludzia pesje i skad tyle kabin wraca

@Realista

@Rysiek: Sory, ale ilość to nie jakość. Koleżanka handlowiec pokazała mi ceny z przetargów które wygrywamy. Za darmo to bedziemy robić. Tu jest odpowiedż czemu pracujemy więcej a pan prezes płaci nam mniej. Tak to chyba szypko nasz wielki toitoi upadnie. Takich mamy derektorów od handlu. Pozdrawiam tych co moim dzieciom piniondze zabierali przez ostatni rok.

@RR

A to dlatego: koleżanka handlowiec pokazała mi ceny z przetargów. Wygrywamy prawie za darmo, nawet wcserwis ceny podnosi. Tylko nie my. więc dlatego my kierowcy mamy więcej pracy a piniędzy mniej. Takich mamy derektorów od sprzedaży.

@RR

Ilość to nie jakość. Koleżanka handlowiec powiedziała mi jak wygrywamy przetargi. Za darmo prawie. Nawet wc podnosi ceny tylko nie my. Kabin więcej ustawiamy, ale piniędzy dla nas jest mniej, bo paliwo kosztuje. Długo tak nie pojedziemy. Pozdrawiam derektorów od handlu.

@Znafca

Proponuję zabierać głos w tematach na których się znasz.

Miś
@Znafca

Przytulić cię? Czujesz się niedowartościowany? Jesteś Gość, jesteś Super, jesteś Najlepszy, rok 2021 będzie Twój.

Do kierowcy

Ja tez chce pracowac zdalnie . Nasi handlowcy niby jeżdżą Ale nigdzie nie widać nowych kabin nigdzie ue widziałem ulotek wizytowek itp więc jak to jest Panie Kierowniku Handlowcow ??

Kierowca

Tutaj obecnie chyba nikt nie wie co komu przysługuje. Na pewno nie będzie wigilii to może te pieniądze warto podzielić na pracowników . Naprawdę my bardzo ryzykujemy w naszej pracy czy Zarząd to docenia??? Tak.jak poprzednicy gdzie są jakieś premie covidowe ?????To ja kierowca też chcę pracować zdalnie żeby dbać o zdrowie !!!!

Adolf

Wysyłają DURNE maile o piersiach niech napiszą do wszystkich baz ile zyskali z tarcz covidowych może trzeba by było napisać do komisji które przyznają te dotacje że tt zabrał pracownikom kasę czy to legalne . 400 zł premie ( i covidowej, i świątecznej) śmiech na sali . Ilu z pracowników poszło no te zasiłki opiekuńcze na dzieci itp to gdzie jak w innych firmach premie ???

ACWOREIK

Czy w tym roku wypłacane są pieniążki za 15 lat pracy ? W jakim czasie można spodziewać się ich wypłaty ?

Prywatnie

Jak dlugo czekaliscie na wyplate 5 lecia.

Prywatnie

Kiedy wyplacaja 5 lecie kiedy wam wyplacili razem z wypalata czy osobno i jak dlugo czelaliscie.

Renifer

Była mowa że będą 13 i wczasy pod gruszą!!!!! Ale to chyba celowo dali jak powstawał mt :-/

13 i 5 lecia

13 i 5 lecia czy beda wypłacane. Bo nie ma sprawiedliwosci wcale. Dlaczego w tamtym roku podostawali te osoby co przepracowali 5 lat a w tym już nie dastali. !!!!

5-latek i jeszcze trochę
@13 i 5 lecia

Chyba nie sprawdziles albo chcesz sie czepiac bo wiem ze swojego przypadku ze nagrody za okragle rocznice pracy w firmie sa normalnie placone - ja w tym roku z 5-lecie dostalem prawie 5 i pol tysia...:)

Jubilatka
@13 i 5 lecia

A ja w tym roku dostałam za 5-lecie, wiec nie prawdę piszesz ze w tym roku nie placa za rocznice.

@13 i 5 lecia

Może dlatego, że jesteś pracownikiem innej firmy a nie TT?

Prywatnie

Kasoja wiadomosci i zapytania na temat 13 i 5lecia czy dostana pieniądze za dobra pracę. W tamtym roku ludzie którzy pracowali 5 lat w firmie dostawali 13 . Mam zapytanie dla czego teraz nie dostali ci co maja przepracowane 5 lat. Pewnie wiadomosc zostabie usunieta lub pewne zdania będą tak jak zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.